PBG TECHNOLOGIA Sp. z o. o.

Mikołów

Opinie o PBG TECHNOLOGIA Sp. z o. o.

kaja

właśnie nie ma nowych ofert pracy od nich @likier i wydaje mi się, ze ich nie będzie tak szybko, bo widać, ze firma nie stawia na rozwój, więc przy takiej konkurencji to nic dziwnego, że splajtują.

likier

to jak jest z ta firma wypłacaja pieniadze terminowo i w całosci czy mozna liczyc na pomoc pracodawcy jezeli tego sie potrzebuje ..moze pakiet szkolen i socjalny tez oferuja potencjalnym pracownikom jak to jest z waszego doswiadczenia opiszecie troche bo nie wiem czy aplikowac z góry dziekuje bardzo i pozdrawiam...

któryś

Spółka PBG Technologia jest w likwidacji - nie zatrudniają nowych, nie wypłacają pensji starym pracownikom, itp. Ogólnie, to już nie warto szukać zatrudnienia w GK PBG S.A. z siedzibą w Wysogotowie k/Poznania - ogłosili upadłość układową.

yyy

Tak wszyscy się rospisują i krytykują EP o a co zrobiła PBG -T z nieektórymi ludzmi by się ich pozbyć (jak smieci).Propozycję pracy dali ludzą w delegacji, nie zważając czy ktoś może jechać czy nie .Szczególnie upokorzono kobiety . Ale ja uważam że dobro zawsze wraca ale zło wraca podwójnie. No ale teraz pozostali samych fachowcy w pbg-t a niewygodnych ludzi się pozbyli.

bigos

parowa łoddej tyn sloik coś zjod te łogórki koniec grilowanio....

bigos

ty nie byc taki do przodu bo ja wyglondosz j........

wsiok

nie kupuje nas enegomontaz tylko my ich kupili za 5 zeta

kobrai łysy

Qufa jest -23 stopnie a oni każą nam pracować myślą że my są "PINGWINY Z MADAGASKARU" czy co?

gość

Podobno kupuje was Energomonaż Południe?

nikt

(usunięte przez administratora) 1,5 metra w kapeluszu ludzi ustawia jak zwierzeta a (usunięte przez administratora) dalej pracuje????

nikt

nikt - 2011-12-18 15:28:16 nikt - 2011-12-18 15:14:53 Tylko chcialem powiedziec ze Pan (usunięte przez administratora) to mysli ze ma szkole i wszysko a na niczym sie nie zna i cwaniakuje .... a J.D. to czysty nieudacznik tylko lapto i gra w dej zasranej budzie... i nic wiecej nie robi za co oni biora kase...do usunięciado usunięcia pomyliłem sie.

nikt

nikt - 2011-12-18 15:14:53 Tylko chcialem powiedziec ze Pan (usunięte przez administratora) .to mysli ze ma szkole i wszysko a na niczym sie nie zna i cwaniakuje .... a (usunięte przez administratora) . to czysty nieudacznik tylko lapto i gra w dej (usunięte przez administratora) budzie... i nic wiecej nie robi za co oni biora kase...do usunięcia

nikt

Tylko chcialem powiedziec ze Pan (usunięte przez administratora) .to mysli ze ma szkole i wszysko a na niczym sie nie zna i cwaniakuje .... a (usunięte przez administratora) to czysty nieudacznik tylko lapto i gra w dej (usunięte przez administratora) budzie... i nic wiecej nie robi za co oni biora kase...

pbg

nie ma juz pbg mikolow wiec co tu komentowac ????? swietobliwy zrobil to co potrafil najlepiej czyli zniszczyl zaklad kolejny wraz z klamca dyduszkiem oby kiedys ktos tak samo ich (usunięte przez administratora) zcalego serca zycze im tego

gość

a czemu ty sie nie przedstawiles bialy baranie,to sobie porozmawiamy w cztery oczy na zakladzie( ja i tak domyslam sie kto ty jestes bo tylko 2 ludzi jest zadowolonych w tej firmie takie"złote owieczki" a raczej barany) a po drugie naucz sie pisac bo literowki walisz az wstyd ze takie nieuki w XXI wieku sie uchowaly. a ja sie nie przedstawie bo to nie portal randkowy tylko opinia o pracy w firmie a raczej nieudolnej organizacji tejze pracy:)

ice

jeśli nie masz odwagi nawet napisać kim jesteś ,to nei wypowiadaj sie za wszytkich ,nie jesteś załogą ,a jedynie jedną czarną owcą ,BRAWO za odwage ,nawet nie masz własnej godności alby sie ujawnic pff

Z jakim majstrem jak w Mikołowie nie ma żadnego??????????

kolega z poznania

nie wiem czy słyszeliście w Mikołowie o tym jaki numer odstawili na Wysogotowie. Prezes(usunięte przez administratora) obiecał ludziom na spotkaniu Mikołajkowym (06 grudnia) po 1000zł. i nikt z pbg -technologia tych pieniędzy nie dostał. to dopiero jaja.

a ja premie dostalem trzeba miec uklad z panem majstrem

załoga

Dziekujemy za premie świateczną 0 zł oby was szlag tafił wieprze z derekcji życzy cała załoga z mikołowa :)

calkowity brak organizacji pracy nieudolne nieprofesjonalne zarzadzanie firm� i zasobami pracownikow niższego szczebla

Zostaw opinię o PBG TECHNOLOGIA Sp. z o. o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBG TECHNOLOGIA Sp. z o. o.