Universal Energy Sp. z o.o.

Opinie o Universal Energy Sp. z o.o.

Aktualność
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,
pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim naszym Pracownikom, Współpracownikom, Kontrahentom oraz Klientom.
Niech ten czas będzie dla Was magiczny i wyjątkowy a chwilę spędzone z rodziną niech będą najpiękniejszymi przeżyciami.

Życzymy Wam spokoju i zdrowia oraz pomyślności w Nowym Roku!
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wesołych Świąt :)

Dolnik

Firma jak każda.Na każdy temat idzie się dogadać. W biurze górnik, a to rzadkość.

A
@Mrozu

Dziwne pracuje tam i paski są więc nie pisz glupit ze nawet nie wiesz ile dokładnie zarobiłeś może obsmarowujesz bo cie wywaliliza buły albo cie złapali pijanego

Domi Nowy wpis

Górnik pod ziemią u nich ma dodatek za ciężkie warunki pracy? Czy jak to się nazywa, no o tak zwane szkodliwe mi chodzi. Jeśli tak to proszę o informację, ile to wynosi razem z pensją. Dzięki.

Nieznajomy

Nie polecam tej firmy. Do dziś nie potrafię otrzymać swojego swiadectwa pracy a pracowałem w 2019r gdzie w każdej firmie po rozwiązaniu umowy ją dostawałem tutaj nic. Człowiek dzwoni a oni mówi ze firma sie do Warszawy przeniosła i wzięła wszystkie dokumenty ze sobą, więc jak mam to załatwić?

@Nieznajomy

Dzień dobry. W 2019 roku pracownicy byli zatrudnieni przez firmę z Warszawy. Wszystkie świadectwa pracy były wystawione przesłane pracownikom. W tej chwili Universal Energy również nie ma żadnej możliwości kontaktu z firmą warszawską.

Nieznajomy
@Universal Energy Sp. z o.o.

To jak możecie prowadzić firmę pod ta sama nazwa i z ta sama opinia? Nie rozumiem. Zwykle walenia ludzi w (usunięte przez administratora) Taka prawda. Nie polecam najnizsza a reszta pod stołem. Śmiech na sali, nie daj Boże stanie się jakiś wypadek to człowiek nawet z swojego wynagrodzenia nie utrzyma mieszkania a gdzie tu mowa o rodzinie.

@Nieznajomy

Proszę spojrzeć na umowę o pracę z 2019 roku, bądź na przelewy, które otrzymywał Pan w 2019 z tytułu wynagrodzenia. Nie były realizowane przez firmę Universal Energy. Wszystkie wypłaty firma płaci pracownikom na wskazane przez nich konta, pracownicy nie otrzymują nic pod stołem. Proszę nie mierzyć wszystkich firm jedną miarą.

Sypki
@Nieznajomy

Mam to samo Staszic poszedł w (usunięte przez administratora) Ale później był uniwersal z uniwersala dostałem RP 7 świadectwa pracy było okej

Dno
@Universal Energy Sp. z o.o.

Proszę się nie wybielać, również potwierdzam słowa kolegi. Płacicie pod stołem albo na "specjalna" kartę - jeśli masz komornika to chyba pasuje ? Biorą "opłaty" za urlop bezpłatny w wysokości 10 PLN/1. Za urlop który mi się należy też opłaty pobieracie ? Jestem ciekaw jak sie wybielicie gdy w kilka osób powiadomimy pip/skarbówka/ZUS..Dno i wodorosty.

@Dno

Hej, czyli minimalna na konto, a ile tej reszty jest pod stołem w takim razie? No z tym braniem opłat za urlop to nie powinno tak być. Chce wysłać cv do firmy na stanowisko pracownika dołowego, do pracy w Ornontowicach. Miałeś może z nim styczność? Wiesz coś więcej, jak się na nim pracuje?

Dzień dobry. Wynagrodzenie wypłacane jest zgodnie z pisemną dyspozycją pracownika na wskazane przez niego konto. Na kartę przelewany jest ekwiwalent za posiłki regeneracyjne. Urlop wypłacany jest zgodnie z umową, nie potrąca się żadnych pieniędzy za urlopy bezpłatne. Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w KWK Budryk, to zapraszamy do kontaktu z biurem w Mysłowicach.

A Nowy wpis

Jak chcesz to na jedno konto możesz cala wypłatę brać to tylko zależy jak się chce

Dolnik

Mrozu
@Dolnik

Firma jak każda ? A to dobre !! Z UE poszedłem do innej firmy. W tej firmie mam: umowe o pracę z firmą w której pracuję (w UE masz umowę z firmą która "handluje pomidorami"), wypłate 2 x co u Was na JEDEN raz na konto (w UE nie dojdziesz ile zarobiłeś, dostajesz na X razy wypłate, na jakieś karty, itp), nikt nie skamle/prosi/zastrasza że mam zostać na DWIE zmiany, a jak zostaniesz nikt Cię nie zgłosi - czyli szychta w czynie społecznym (zgłoś się sam !) nie do pomyślenia jest że z rana jadę do domu na obiad i mam przyjechać na nocke !!! Masz dziecko do odebrania z przedszkola ? Chcesz się wyspać ? Jesteś zmeczony ? W UE nikogo to nie obchodzi ! Coś od siebie: firma EU zatrudnia ludzi ktorzy są spaleni w innych firmach za buły/alko/złodziejstwo - znam kilku takich co robili ze mna na Wesołej, obskoczyli kilka firm - buły, pijaństwo, l4 i papa. Nikt normalny nie będzie pracował w tej śmiesznej (najlepiej byłoby napisać firmie z czasów PRL) firmie. Może miesiąc i OUT. Radzę Wam koledzy - omijać szerokim łukiem !!

A Nowy wpis
@Mrozu

Xxxx

Witam czy są przyjęcia i na jakie kopalnie ?

Nowy wpis

@Xxxx

Dzień dobry. Aktualnie zatrudniamy pracowników na KWK Budryk. Potrzebujemy też osoby dozoru, elektryków i ślusarzy na KWK Budryk, KWK Halemba, KWK Wesoła. Zapraszam do kontaktu z biurem.

Górnik

Proszę przynieść dokumenty Stawka dogadania. Do dnia dzisiejszego zero odzewu.

Zadzwonimy do Pana - olewka.

Co uważacie o stanowisku osoby do nadzoru, bo pojawił się wakat. Mogę was prosić o jakieś plus, minusy firmy, jakie widzicie. Wiem tyle, że dają umowę o pracę, wynagrodzenie określili jako atrakcyjne, a co to znaczy dokładnie?

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu z biurem w Mysłowicach, ustalimy wszelkie szczegóły.

@Universal Energy Sp. z o.o.

Ile tych spotkań jest w ogóle? Ja lubię od razu wiedzieć, z jaką stawką i warunkami mam do czynienia, nie jak ostatnio u innego pracodawcy, że po 4 mies usłyszałem minimalną.. a tu na jednym wszystko będzie?

Dzień dobry. Niestety, w tej chwili nie mamy nikogo, kto dojeżdżałby z Jastrzębia na KWK Budryk. Na Silesiii nie prowadzimy obecnie robót.

Czy w Universal Energy Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ile konkretnie można zarobić jako pracownik dołowy, jeśli nie wymagają faktycznie żadnych kwalifikacji? Bardzo ogólnie w ogłoszeniu podane "od 5000". Poza podstawą coś jeszcze się dostaje? Jestem zainteresowany

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu z biurem w celu omówienia szczegółów.

Czy można liczyć na dofinansowanie do wakacji/ kolonii dzieci? Są jakieś wczasy pod gruszą? Idą święta i zastanawiam się czy można liczyć na jakiś bonus świąteczny i paczki dla dzieci

Siema, widzę ofertę na stronie, ale patrzę na wymagania i chca stażu pod ziemia a ja to po szkole od razu bo chwile na Holandii siedziałem. Zastanawiam się czy jest sens czekać aż się odezwa do mnie czy faktycznie biora tylko ludzi z doświadczeniem ?

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu z biurem w MysłowIcach, ul. Oświęcimska 54.

Czy w Universal Energy Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Hmm

Witam mam pytanie czy wypłaty zawsze są 10 jak wypada w tygodniu czy zdąża się dzień wcześniej.

@Hmm

Nie mam pojęcia jaka w tym przypadku odpowiedz padnie ale czy w razie czego jakieś zaliczki będą ewentualnie opcjonalne? Jak to w tym zakresie wygląda? Są elastyczni?

Cześć, myślę nad aplikacją na Robotnika górniczego dołowego pod ziemią, bo poszukują, warto aplikować? Zajmowałbym się czyszczenie chodników pojemnościowych i osadników, w związku z tym, że praca górnika odbywa się w pyle kamiennym, to czy zapewniają pracownikom ubrania ochronne? Mam tu na myśli odpowiednie maseczki z filtrem. No i fajnie gdyby ktoś też napisał jakie widełki są u nich.

Tom

Jak w firmie wygląda sprawa z flapsami ? Jeśli są to po ile za dniówkę? I w jakiej formie są wypłacane ? Karta czy zwykle bony ?

@Tom

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu z biurem, wyjaśnimy, jak to wygląda.

Szukają pracowników do roboty pod ziemią, chciałbym się zatrudnić jako ślusarz. Piszą o zmianach dwóch, w jakich godzinach? Jakie stawki proponują, z czasem jest co liczyć na podwyzke? No i kluczowe dla mnie, bo wypadli chodzą po ludziach. Czy bhp jest przestrzegane?

girol

Jakie roboty obecnie firma prowadzi na KWK Budryk?

@girol

Obecnie prowadzimy obsługę przenośników taśmowych odstawy głównej oraz roboty szybowe.

rpk92
@Universal Energy Sp. z o.o.

A mógłbym prosić na maila informację jakie są stawki za pomocnika ? jestem zainteresowany. rpk9000@tlen.pl byłbym wdzięczny za informację zwrotną. Dziękuję.

????

Hej, na stronie mają informację, że poszukują górników na terenie kopalni kilku kopalni, mnie by interesowało w Tauron Wydobycie, więc pytanie czy górnik może sobie wybrać kopalnię, w której chce pracować? Jesteście w stanie mi powiedzieć jaki socjal dają górnikom oraz czy wszelki sprzęt zabezpieczający, w tym maseczki ochronne przed pyłem kamiennym gwarantują? Wymagają dobry stan zdrowia, czy sprawdzają sprawność testami sprawnościowymi?

Ayo

Jesteście zadowoleni z pracy i z warunków w dziale księgowości? Chciałabym aplikować na stanowisko Księgowej, i tak się zastanawiam, jak wypada atmosfera, zarobki? Obowiązków jest bardzo dużo, mi to nie przeszkadza, ale zastanawiam się, czy czasem trzeba zostać po godzinach?

Gornik

Wszyscy chcą fury kasy.Ale w pracy 6 godzin ze zjazdem.I do tego same żądania i pretensje.

Tom

Na jakich kopalniach można liczyć na zatrudnienie jako osoba bez doświadczenia ?

@Tom

Obecnie na KWK Mysłowice Wesoła, ale niewykluczone, że będzie możliwość też na innych kopalniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Energy Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Universal Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Universal Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Universal Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Universal Energy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Energy Sp. z o.o.