Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

Spawacz Formpol

Robią wielką otoczke jak to nie dbają o pracownika , a tak na prawde jadą Cie z góry na dół , do kibelka jak Cie ktoś zastąpi jak nie to kupa w majty , zarobki ...kiedyś firma sie wyróżniała teraz to nic nadzwyczajnego , mobbing na każdym kroku , TL są szkoleni dosłownie do (usunięte przez administratora) pracownika , zero szacunku...na spawalni w powietrzu dym że można siekiere powiesić , odciągi działają tragicznie albo wcale , jak chcecie stracić zdrowie to tylko Formpol .

Ona123456

Narzeczony tam pracuje na logistyce i nie narzekamy. Wszedzie sie trzeba narobic. Nikt Ci nie da zarobic za nic. Bez nadgodzin i niedziel 2800 netto jest. Pare nadgodzin i niedziel i jest 4000 netto. My nie narzekamy. Sa dla dzieci paczki i wczasy pod grusza. I pikniki rodzinne. Nie kazdy zaklad tyle oferuje. Wiec nie narzekajcie. W kazdym zakladzie jest ciezka praca i trzeba sie narobic. Zreszta jak w kazdej pracy.

@Ona123456

Żeby zarobić 4000 to musi zrobić 40 h ×100% Tyle w temacie

@Marta

Marta dokładnie, non stop w pracy. Ale ale dziewczyną sorry przyszłym żoną to nie przeszkadza, haha ????

Fiatowiec

Wszystkich którzy narzekają zapraszam na Fiata. 10 lat roboty a stawka niezmiennie 15,10 brutto plus 18%premii co daje ok 13 na rękę.za cały miesiąc z sobotami 3000-ubezpieczenie,związki,bilet i zostaje 2850

Logistyka

CzarnaPola i Ona123456 wnioskuje że macie wspólnego narzeczonego,hahaha. Parę nadgodzin i niedziel? miesiąc ma je cztery więc rozumie że narzeczonego widzisz w sobotę i tak zależy jak mu grafik wyjdzie. Obawiam się że nigdy nie dostał 2800 wypłaty a to dlatego że zawsze harata nadgodziny i niedziele o które go naciska mistrz,kierownik.Logistyka?więc jest Operatorem Wózka ,tak się składa że to mój plac boju,więc raczej wiem co pisze.Proponuje na Twoim miejscu jak jeżdzi na aluminium czy spawalni żeby raz w roku przebadał sobie płuca,węzły chłonne .Skoro nie płacze Tobie do kołnierza widocznie mu to pasuje albo niema możliwości zmiany miejsca pracy i robi jak niewolnik korporacji. Kwoty jakie podajesz a w szczególności te 4800 to Sam się zastanawiam co na to weszło chyba wszystko zaczynając od kwartalnej kończąc na "wczasy pod gruszą". Tyle z Mojej strony. A jeszcze jedno,odradzam pracę w tym czymś.

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

Na szczęście już były.

Do bulu będę powtarzał, omijać ten (usunięte przez administratora)!. Wystarczy poczytać komentarze, popytać ludzi którzy tam pracowali. Takich osób jest masa w Tychach. Jak ktoś nie chce wylądować w psychiatryku ew w szpitalu na choroby gardła, płuc daleko od tego zakładu. Pieniądze to nie wszystko i nie są takie duże jak na pracę w tym (usunięte przez administratora) na przełożonych kończąc.

@Na szczęście już były.

Pozdrawiam operatorów wózków widłowych, którzy muszą w kabinie jeździć w kaskach i koszulkach z długimi rękawami. A do picia prawie ciepła woda Eden!

Radek

Szczerze nie polecam Magna w Tychach jedna wielka masakra nic więcej .... mówią Ci ze 600 brutto niby premii co się okazuje ze jej nie dostajesz za nie wiadomo dlaczego , a jak będziesz chciał się dowiedzieć to coś wymyśli lider . Bardziej akord jak robota na godziną stawkę .... już nie wspomnę mój znajomy był na rozmowie kiedyś o pracę to żenada . Duży przemiał non stop ktoś się zwalnia ja to zrobiłem nie dawno bo znalazłem lepszą ofertę bliżej też tego zakładu :)

broda
@Radek

Czy można się dowiedzieć gdzie teraz obecnie pracujesz ? Będę wdzięczny

Czy jest może przewóz dla pracowników czy na własną ręke ?

@ja

na własną rękę ale nie polecam zbytnio tego zakładu

@Michał

Z jakiego powodu? Czy możesz się bardziej trochę rozpisać ...

Ryszard

Czy to prawda że magna się rozbudowuje i potrzebują pracowników? Jakie są realne zarobki netto jako magazynier?

wdz

Z ponad 3000 wyjdziesz ale pot z jaj, zależy też gdzie się trafi

@Ryszard

Trafisz na spawanie dochodzi pylica płuc. Praca praktycznie w systemie czterobrygadowym.

@Logistyka

A jakie zarobki na rękę?

@wdz

A który dział najgorszy i który najlepszy?

wdz

Nikaj, wszędzie coś jest

@wdz

Dokładnie jak napisał 'wdz', nigdzie!. Robota nie warta pieniędzy, rodziny.

xxx

minimum 3 tys na rękę

@xxx

Prawda jest taka że nie spróbujesz nie odczujesz. 3000 =osiem setek. Grafik rozpisany na kwartał z góry, trzecia zmiana od niedzieli, ostatnia cz - pi. I od razu telefon o nadgodziny w niedzielę. Więc powodzenia.

@Logistyka

A jak z weekendami według grafiku na kwartał co ile w grafiku macie wolny weekend?

Weronika

Czy ktoś z Was może pomóc użytkownikowi @Marcin? Zachęcam do opowiedzenia o tym stanowisku. Czy sądzicie, że praca tam jest satysfakcjonująca? Może polecacie inne stanowisko w firmie? Wasze opinie są bardzo ważne.

mtb
@Weronika

zarobki duże ale trzeba dwoić sie i troić by się obrobić (na każdym stanowisku) weekendy robocze, często 12h ale da się żyć, jedyny minus poza ciężką pracą są soboty do wybrania

@mtb

Co masz na myśli mówiąc duże zarobki? Czy da się zarobić przynajmniej 3500zł na rękę?

@Marcin

3900 brutto jak ci za bele co nie uj.... premi.

@Logistyka

Ale czy są nadgodziny do wyrobienia i czy są wypłacane co miesiąc i czy w taki sposób da się zarobić 3500?

Robert

zarobisz 3500 jak zrobisz 24 setki

@Weronika

Weronika stanowisko? Tylko dyrektora, kierownika, lidera i na tym bym skończył.

xxxx
@Marcin

Da się zarobić 3500 zł netto a nawet więcej zależy czy masz nadgodziny, czy premia kwartalna za brak l-4, można nawet dostać ponad 4000zł. Ale trzeba się narobić.

Witam jak kształtują się zarobki operatora wózka widłowego i czy są możliwe nadgodziny w soboty i czy nadgodziny są wypłacane co miesiąc?

Jasmin
@Marcin

Tak co miesiąc soboty bez nadgodzin za sobotę wolne w tygodniu

dmx
@Marcin

I jak marcin praca jest ok ?

@dmx

Nie pracuję tam.

Miron

Zastanawia jace jest to , że rzadko zaglądacie na forum, dlaczego?

Weronika

@Robert Co przez to dokładniej rozumiesz? Rozumiem, że bezpośrednio Ciebie taka sytuacja w firmie Magna Formpol dotknęła, tak? W takim razie, czy mógłbyś ją opisać? Na jakiej podstawie odmówiono Ci zmiany w grafiku? Jest to poważna sprawa, więc liczę na więcej informacji, gdyż bez nich Twoja opinia nie będzie do końca wiarygodna. Będę wdzięczna Ci za odpowiedź.

Weronika

@Pop Dziękuję za informacje. Rozumiem, że te wszystkie kwestie związane z grafikiem w firmie Magna Formpol są do ustalenia tak, aby każdy był zadowolony. Gdybyś mógł przekazać tę informację, to będę zobowiązana.

Pop
@Weronika

Wszystko idzie dogadać z kierownikiem, jak ktoś potrzebuje przykładowo zamienić grafikowe wolne, raczej nie ma z tym problemu

Robert
@Pop

co ty za bzdury piszesz problem jest i to duzy

F

Witam ponownie po prawie roku od ostatniego wpisu... Czytam wasze wpisy i aż mi głupio, że pisząc wcześniej informacje nie podałem najprostszych, ale równie ważnych, więc teraz nieco szerzej o firmie: - Przykro mi drogie panie - na żadnej hali produkcyjnej nie pracują kobiety bo firma kobiet na produkcję nie przyjmuje, jedynie stanowiska typowo "za biurkiem". - Przyjęcia do pracy WYŁĄCZNIE przez pośrednika TRENKWALDER (zwanego dalej "trenkiem"). - Umowa w trenku to UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ na okres tygodnia, odnawiana co tydzień o ile Formpol nie wystąpi do trenka o nieprzedłużenie umowy. - Czas pracy przez trenka zanim Formpol przejmie pracownika nie jest określony, czasem to miesiąc, czasem 20. - Finanse (podstawy, nie znam szczegółów ze wszystkich stanowisk): > Zależnie od stanowiska, np. Operator ok. 2770zł brutto, Operator Stanowisko Kontroli ok. 2920zł brutto, Spawacz ok. 3200zł brutto. > Comiesięczna premia uznaniowa w wysokości 600zł brutto w której skład wchodzą elementy tj. brak reklamacji z winy pracownika, jakość, BHP, wyniki produkcyjne, standardy. > Premia absencyjna za brak chorobowego wynosząca 100zł brutto/m-c wypłacana co 4 miesiące. > Premie świąteczne i wakacyjne: >> Wielkanoc 750zł brutto + paczki dla dzieci i wnuków do 16-go roku życia. >> Wakacyjna (tzw. "Wczasy pod gruszą") 1450zł brutto. >> Boże Narodzenie 1000zł brutto + paczki. - System pracy 3-zmianowy (niepotwierdzone: na hali aluminium 2-zmianowy po 12h). - Praca na tzw. "grafik" (opisany w jednym z wcześniejszych moich postów). - Zwolnienia lekarskie: > Pracownicy tymczasowi (zatrudnieni przez trenka) - L4 w ich przypadku to natychmiastowe zwolnienie (czyt. nieprzedłużenie umowy na kolejny tydzień) + brak CAŁEJ premii comiesięcznej przy wypłacie wynagrodzenia za dany miesiąc + brak premii absencyjnej za dany miesiąc. > Pracownicy Formpol - Jak w przypadku trenka, jednak bez zwolnienia. > Dotyczy każdego L4 bez względu na długość. Jeśli L4 obejmuje np. 2 miesiące lub więcej, w/w premie są zabierane również z kolejnych miesięcy w trakcie trwania L4. O pracy jako takiej nie będę pisać bo co osoba, to inna opinia, ale krótko mówiąc, tłocznia to ciężka praca, spawalnia lżejsza, ale bardziej monotonna. Ponad to zakład oferuje dofinansowania do kursów i szkoleń, które pracownik chce podjąć samodzielnie, karty Multisport dla osób lubujących się w sporcie, jak również raz do roku organizowany jest piknik rodzinny, całkowicie bezpłatny dla pracowników i ich rodzin (w tym również dzieci, dla których jest dość sporo atrakcji). Jeśli macie jakieś pytania to się nie krępujcie, co jakiś czas będę zaglądać...

Mm
@F

Witam a powie mi Pan czy można złożyć aplikacje na jakiegoś firmowego email a czy tylko przez trenka.

@F

ST

Jak wygląda praca jako operator wózka widłowego??? Warto aplikować.

Weronika

@TIKO, wiesz, dlaczego pracownicy szybko rezygnują z pracy? Czy jest to kwestia dużego wysiłku, czy może warunków zatrudnienia lub też atmosfery? @Logistyka, czy aby zatrudnić się w magazynie, niezbędne są uprawnienia do obsługi wózka widłowego, czy może firma zapewnia szkolenie?

Ktoś

Są wolne wakaty do UR?

TIKO
@Ktoś

Podobno teraz na linie/stacje przyjmują od strzała od razu pod firme. Do UR ciezko się dostać bo tam raczej stała ekipa. Na produkcje bez problemu bo spora rotacja. Wiekszość która się zatrudnia ,rezygnuje w krótkim czasie.

@TIKO

Na magazynie wózkowi też odpadają, więc też wolne wakaty.

Weronika

@hehehehe, Twój wpis nie wnosi niczego do dyskusji, zapoznaj się proszę z treścią regulaminu serwisu. Komentarze powinny być rzeczowe i dotyczyć konkretnego pracodawcy. Czy możesz się w tej materii wypowiedzieć w rzetelny sposób? Napisz proszę, jak przedstawia się obecna sytuacja w firmie, w ten sposób pomożesz pozostałym użytkownikom forum.

Xxx

Same ćpuny i kryminaliści otóż Cały formpol !!!

@Xxx

@Xxx

hhehehe

Weronika

@Mati, piszesz, że wymagana jest praca w weekendy, czy jest ona dodatkowo płatna, lub w zamian można otrzymać dzień wolny? Wspominasz też, że zabierane są premie, czy często zdarzają się takie sytuacje? @Jeszcze pracownik, a czy do firmy przyjmowane są też osoby bez doświadczenia zawodowego, czy pracodawca wymaga dłuższego stażu?

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol