ROLF Sp. z o.o.

Opinie o ROLF Sp. z o.o.

Marcin Nowy wpis

Co u was jest że co chwile szukacie magazyniera i pomocnika???

Nowy wpis

@Marcin

Szanowna Pani/Panie poszukujemy osób na różne stanowiska, między innymi na stanowisko magazyniera w związku z rozwojem firmy i pozyskaniem nowych kontraktów. Pozdrawiam serdecznie

@ROLF Sp. z o.o.

Zastanawiam się w jakich miejscach mogą być dodawane oferty dla magazynierów, ponieważ żadnej w aktualnych tutaj nie widzę. czy w warunkach zatrudnienia docelowo w czasie ma się coś zmieniać?

Ostatnio często pojawia się ogłoszenie na kontrolera jakości. Czy warto aplikować na to stanowisko? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy częstotliwość ogłoszeń na to stanowisko wynika z dużej rotacji?

@Zainteresowany

Dzień Dobry, w związku z rozwojem firmy oraz rosnącymi oczekiwaniami Klientów Zarząd podjął decyzje o wzmocnieniu działu. W związku z tym została otwarta rekrutacja na stanowisko kontroli jakości. Jesteśmy firmą produkcyjną, specjalizującą się w produkcji podzespołów stalowych dla różnych branż. Praca kontroli jakości to praca warsztatowa ale również dokumentowa zgodnie z oczekiwaniami Klientów oraz w wymogami norm. W pracy działu korzystamy z technologii skanowania (usunięte przez administratora) Zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko kontrolera jakości.

@ROLF Sp. z o.o.

Czy podobnie jest z technologiem produkcji? także od jakiegoś czasu jest widoczna oferta. jakiś warunków finansowych w tym roku można się spodziewać? I w jaki sposób przeprowadzany jest proces rekrutacyjny?

Nowy wpis

Szanowna Pani/Panie, firma stawia na rozwój . Wprowadzamy nowoczesne technologie oraz nowoczesny program do planowania produkcji. Wszystkie te działania wiążą się ze zmianami strukturalnymi i kadrowymi. Zapraszam do złożenia aplikacji na stanowisko technolog produkcji.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ROLF Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jeden Pan pytał o przebieg rozmowy na stanowisko, na które nie było już rekrutacji ale widziałem, że widnieje dostępna oferta dla kontrolera jakości. Ile mniej więcej trwa cały proces? Wiem, że oferta za dwa tyg., wygaśnie, po jakim czasie od rozmowy otrzymam feedback? I te nabory to rotacja czy bardziej rozwój?

Szanowna Pani/Panie. Proces rekrutacyjny zazwyczaj trwa ok. 1 miesiąca od wybrania kandydatów do rozmów. Przeprowadzane są rozmowy rekrutacyjne z poszczególnymi kandydatami, określane warunki zatrudnienia, możliwe jest przeprowadzenie drugiego spotkania z potencjalnym kandydatem. Ze względu na duża liczbę kandydatów nie przewidujemy odpowiedzi dla wszystkich kandydatów. Z reguły rodzaj kontaktu ustalany jest na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ROLF Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dam prace w Norwegii? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Dan

Znalazłem ofertę pracy dla specjalisty wsparcia sprzedaży. Można wiedzieć, jak wygląda ścieżka awansu w tym dziale?

@Dan

Dzień Dobry, niestety oferta jest nieaktualna. Pozdrawiam

asdf
@ROLF Sp. z o.o.

Mimo wszystko jak często jest ponawiana? Ogólny awans w firmie by mnie interesował, jakie są co do niego perspektywy czasowe? Kandydował ktoś niedawno i opisałby sama rozmowę? W jakich warunkach przeprowadzane są te aktualne? Jakich standardowych pytań można się spodziewać?

@asdf

Dzień Dobry, firma nie przewiduje nowych naborów na to stanowisko. Awans zależy od działu i stanowiska. W Rolf nie ma rozbudowanej administracji, nie jesteśmy korporacją, dlatego struktura firmy jest raczej płaska. Plusem takiej struktury jest szybkość podejmowania decyzji. Szanujemy zdanie każdego pracownika bez względu na zajmowane przez niego stanowisko. Pozdrawiam

Czy rozmowa rekrutacyjna w ROLF Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

kika

Nie, ale nie licz na żadną odpowiedź po spotkaniu rekrutacyjnym. Możesz jedynie się domyślić, że nie zostałeś przyjęty...

@kika

Szanowna Pani/ Panie, przykro mi że nie otrzymała Pani odpowiedzi po zakończeniu procesu rekrutacji. Pani uwaga jest cenna i pozwoli nam działać profesjonalnie w przyszłości. Dziękujemy za kontakt. W przypadku braku odpowiedzi sugerujemy bezpośredni kontakt z biurem w celu otrzymania konkretnej odpowiedzi, wykazując inicjatywę może Pani/Pan jedynie zyskać. Pozdrawiam

Jak ze studentami w Rolf ? Chetnie zatrudniają ?

Szanowna Pani/Panie, nie ma znaczenia czy dana osoba jest studentem, jeżeli będą odpowiadały jej godziny pracy i będzie miała podstawowe kwalifikacje na dane stanowisko. Proszę o złożenie cv, na pewno rozpatrzymy kandydaturę. Pozdrawiam

Ciekawski

Witam serdecznie, jakie jest podejście firmy w temacie zatrudniania osób z małymi dziećmi? Czy ten fakt decyduje, że na dane miejsce zatrudniany jest częściej mężczyzna niż kobieta?

@Ciekawski

Pracuje w tej firmie i uważam że to nie ma znaczenia , jeżeli wywiazujesz się ze swoich obowiązków jest ok ... ????

Becia

Temat rodzicielstwa mnie zainteresował. Co wtedy z jakąś elastycznością w formie zatrudnienia? Dla przykładu brania urlopu lub nagłego wolnego? Czy Pracodawca idzie z tym na rękę i można się dogadać w tego typu kwestiach?

@Ciekawski

Szanowna Pani/Panie, fakt bycia rodzicem nigdy nie był i nie jest brany pod uwagę przy zatrudnieniu. Firma jest firmą produkcyjną związaną z obróbką stali, gdzie zawody np. spawacz są zdominowane przez mężczyzn. Jeżeli chodzi o pracowników biurowych, oceniane przy zatrudnieniu są przede wszystkich kwalifikacje. Jak każda firma cenimy pracowników którzy potrafią planować swoje nieobecności, ponieważ praca musi zostać wykonana jeżeli firma ma funkcjonować i to najczęściej koledzy muszą wykonywać pracę za nieobecnych co jest dla nich dodatkowym obciążeniem. Rozumiemy jednak że jak to w życiu, występują czasami nagłe zdarzenia i potrafimy dogadać się w tej kwestii. Pozdrawiam

Dzień Dobry. Niestety obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem. w pracach produkcyjnych. Pozdrawiam

Ilona

przytaczasz prowizje oraz podwyżki, stwierdzając przy tym że nie dochodzi do ich zrealizowania. W jakim zakresie są przytaczane? O jakiej wysokości prowizji jest tu mowa i na jakich konkretnie zasadach ma być przyznawana? To jest na umowie może?

ROLF Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Technolog produkcji w Szamotuły. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Antoś

Czym jest spowodowane że firma cały czas, szuka pracowników produkcji i operatorów maszyn???

@Antoś

Szanowny Panie, firma pozyskała nowe zamówienia i bardzo intensywnie się rozwija, w 2021 roku oddana została do użytkowania nowa hala produkcyjna oraz zakupiono dodatkowe maszyny, dlatego intensywnie poszukujemy pracowników, którzy będą chcieli się związać z nami na dłuższy czas. Proszę złożyć cv, doceniamy specjalistów i osoby chcące się uczyć. Zapraszamy.

Tomi
@ROLF Sp. z o.o.

Dużo zleceń, dużo roboty, ludzie są jacy są. Jak nie jesteś ściemniacz to będzie OK. Kierownictwo i biuro są spoko.

Ktos
@Tomi

Hahahaha, weź ludzi nie kłam XDDD

@@@
@Ktos

A co jest na rzeczy? Jaka atmosfera panuje na produkcji???

Arek

Jak pracujesz, robisz swoje i nie chowasz się po kątach to jest OK. Nikt z batem nad nikim nie stoi.

Ktoś

Dla dyrektorstwa i kierownictwa połowa to ściemniacze :)

On
@@@@

Wystarczy popytać na pewno na m.proszkowej nie dzieje się dobrze pracowałem więc wiem , po za tym chyba ok

MM

Witam .Mam pytanie ,czy firma posiada wolny etat do zatrudnienia kobiet? Posiadamy doświadczenie na produkcji związane z obróbką metali . Pozdrawiam

@MM

Dzień Dobry, dziękujemy za Pani zainteresowanie naszą firmą. Obecnie nie posiadamy wolnych etatów dla kobiet na stanowiskach produkcyjnych. Zapraszamy spawaczy, ślusarzy, operatorów maszyn oraz technologów.

Szukam pracy w mieście Szamotuły. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 4800 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie ROLF Sp. z o.o.?

Taki jeden

Brutto czy netto? Na zakres brutto możesz liczyć. Netto tyle nie dostaniesz. Jeszcze oczywiście zależy od działu na który idziesz. Ale stawki na olx a stawki realne - rozbieżność ogromna

@Taki jeden

Szanowny Panie/Pani stawki podawane na olx i w innych ogłoszeniach są widełkami dla danego stanowiska. Doceniamy specjalistów a osoby uczące się muszą nabyć doświadczenia, jednak każde stanowisko ma określoną stawkę. Bywa tak, że dla kogoś praca jest zbyt ciężka i porzuca ją z dnia na dzień. Radzę zgłosić się i porozmawiać, zobaczyć firmę i atmosferę tam panującą. Liczymy na stałych pracowników i 70% załogi pracuje u nas od 20 lat . Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Pozdrawiam

Justyna

Aż tak negatywną masz opinie o firmie możesz rozwinąć swoją wypowiedź???

Mario

Dlaczego doradzasz pracę w tej firmie? Chodzi o produkcję?

Mario
@Mario

Dlaczego odradzasz pracę w tej firmie? Chodzi o produkcję?

Witam czy firma Rolf współpracuje z podwykonawcami w zakresie spawalnictwa. Posiadam własną działalność i szukam stałych konkretnych zleceń.

Miodziaaa

Gdzie znajduje sie ta firma w Szamotułach?

@Miodziaaa

Dzień Dobry, adres firmy to ul. Wiosny Ludów 25, Szamotuły. Główna ulica z której skręca się w ul. Wiosny Ludów to ul. Powstańców Wielkopolskich. Pozdrawiam

Zyga

Jak pracodowaca podchodzi do osób uczących się ?

@Zyga

Szanowny Panie, wszystko zależy od stanowiska na które chce Pan aplikować. Zmiany i godziny pracy są określone dla poszczególnych działów, bądź maszyn. zachęcam do zgłoszenia CV i rozmowy. Pozdrawiam

3000 zł netto msc.

Kwota wynagrodzenia zależy od stanowiska od na które Państwo aplikują oraz od posiadanych umiejętności i szybkości nauki.

Szanowny Panie/Pani. Pracownik produkcji jest szerokim pojęciem. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator lasera (także do przyuczenia), wózkowy z uprawnieniami na wózek widłowy, magazynier, pracownik malarni i ślusarz. Wynagrodzenie zależy od stanowiska, umiejętności i posiadanego doświadczenia . Zapraszamy do złożenia CV na adres e-mail rekrutacja@rolf.pl lub osobiście.

Czy we firmie jest ubezpieczenie grupowe i w jakiej ubezpieczalni?

Tommy

można się dobrowolnie ubezpieczyć w Hestii. Są całkiem dobre warunki.

Edward
@Tommy

Pracujesz w Rolfie? Co możesz napisać o poziomie wynagrodzenia? Na ile może tu liczyć początkujący pracownik i po jakim czasie można się starać o podwyżki? Opowiesz mi o tym?

Tak, firma posiada ubezpieczenie grupowe.

Zostaw merytoryczną opinię o ROLF Sp. z o.o. - Szamotuły

• Jak się pracuje w ROLF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ROLF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROLF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ROLF Sp. z o.o.