Opinie o Animus Sp. z o.o. w Borne Sulinowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Animus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Animus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animus Sp. z o.o. w Borne Sulinowo

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Gabriela Nowy wpis
Inne

Widziałam na ich stronie ogłoszenie o pracę dla operatora maszyn, gdzie napisali, że praca odbywa się od poniedziałku do piątku. W rzeczywistości w soboty czasem trzeba przychodzić do pracy czy raczej nie ma z tym problemu? W tygodniu jakieś nadgodziny się zdarzają?

Nie polecam, na początku niby fajnie, a później wychodzi. Kierownik zna się na maszynach owszem, ale na ludziach kompletnie, (usunięte przez administratora). Nie można do nikogo odezwać się słowem przy pakowaniu(usunięte przez administratora)

Czy w Animus Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

przemo
@Pytanie

Podobno mają być... zobaczymy bo w zeszłym roku było na prawdę nieźle ale wiadomo teraz przez coronę nic nie wiadomo....

@przemo

Nie wiem od kiedy pracujesz , na pewno nie pracowałeś w ubiegłym roku !

@Muzyk

... socjal zawsze tam jest dobry ...

Ja
@przemo

Tak, dali ci 2tys w kopercie ale ze przez caly rok doplacales do zniszczonej blachy to nic ???????????? powodzenia

Kiko
@Muzyk

Socjal? Ile na urlop dostajesz ? Hihihi tam nie wiedza co to socjal, rzuca tysiaka w kopercie na swieta, i buzie zamykaja. Szanujacy sie czlowiek nie bedzie tam pracowal

Muzyk Nowy wpis
@Ja

... odpowiedzialność = lojalność . Życzę Ci powodzenia w nowej pracy. ...

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Animus Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4800 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

marcin Nowy wpis
@Administrator

szukam pracy pracownik produkcyjny prosze o kom 531692470

logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
(4 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Paulina
Inne

Rok temu pisaliście, ze ekipa raczej stała. zmieniło się cos teraz? Nie ukrywam, że byłoby mi to na rękę, bo biję się z myślami czy nie podeśłac cv tutaj :) To jak to z ta rekrutacją? Co do pracy to opinie sa bardzo podzielone, ale to 2 tyś premii na świeta mnie przekonuje najbardziej :P

Kaszyna
Kandydat

Witam.Jak w tej firmie z zarobkami wygląda i atmosferą w pracy ? Myślę nad pracą w tej firmie i chciał bym cos więcej się dowiedzieć :D pozdrawiam

Robson

Jest OK .Pracuje narazie 3 miesiące, ciuchy bhp dostalem od razu pieniądze są na czas nie to co u Domańskiego...

Domański
@Robson

człowieku usuń to bo się spotkamy w sądzie

Dagmara
Inne

@MałaMi czyli choroba = zwolnienie?

MałaMi
@Dagmara

Posiedź sobie miesiąc na L.4. to zobaczysz jak Ci się będzie chciało wracać do roboty ???? ????

Adek
Inne

Stała ekipa jest raczej ?

@Adek

Ja robię 2 lata i powiedział bym że tak

Beata
@777

A ja słodka robię za długo abym się dał takim lalą wyśmiać w teraz :)

piter7

hahaha sialiście taki ferment że dziwne że was wcześniej nie wywalili haha ,,choroba'' to była ale chyba na muniu . co tam u was teraz kamilek dalej daje w beret??? ;o))))

@piter7

Nie znam Ciebie ' kolego' , odwiedź ul. Polną 24 . Fajny " ubaw ". !!!

daniel

praca jak praca

Jacek

Dla mnie w porządku czasem (usunięte przez administratora)ale bynajmniej hajs się zgadza , w Bornym da się żyć na luzie i odłożyć

piter7
@Jacek

dokładnie

szynka89

Mi pół roku zaraz stuknie jak na krawędziarce robię.Praca to praca,szanuje że mam,studiuje w weekendy i trochę boli brak czasu ale da rade

Prawda

@86677

co tam było napisane ???

przemo

OK

To jest czysta prawda

Czy pracownicy Animus Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ja
@Pytanie

Jakiej integracji hahaha

........

Najlepsza firma w bornym A zwłaszcza kierownik he żal....

Hdhsbshj

Dajcie se spokoj z ta firma

Zostaw merytoryczną opinię o Animus Sp. z o.o. - Borne Sulinowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Animus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Animus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animus Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Niepodległości 51
    78-449 Borne Sulinowo
  • NIP: 6731481141 REGON: 330491241 KRS: 0000130357

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188