Opinie o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Praco

Dramat! Istny dramat gorzej niż firma krzak! Zero szacunku do pracownika z pozycji szefostwa jak i kierowników (np kier Tomek...). Odradzam wszystkim pracy w tej firmie jeśli ktokolwiek ma chociaż kilka % ambicji na coś więcej niż bycie robolem.

@Praco

Jaka firma krzak ?. Co ty bredzisz. Zaczynałem tam dwadzieścia lat temu i tak zostałem. Pierwsza pensja 900 zł. Postanowiłem, że dam z siebie 100 % i się udało, łącznie z awansem. Postarałem się być nie do zastąpienia .Trzeba chcieć, a nie wiecznie (usunięte przez administratora) narzekać. Teraz młodym się w główce namieszało. Najlepsze pieniądze, bez doświadczenia, a rozumek dziecka.Pozdrawiam

Irena

Czy stanowisko pracownika do obsługi linii automatycznego montażu podzespołów elektronicznych dalej funkcjonuje w firmie? Znalazłam ofertę z 2021 r i nakłaniam męża do spróbowania. Ile aktualnie wychodzi miesięcznie za to stanowisko? Umowa jest od razu o pracę? Ludzie przyjaźni?

@Mokweusz

Aha czyli jest opcja na awansowanie między działami tak? Ale takie przenosiny z działu do działu, to jest dobrowolna decyzja, czy pracodawca może nakazać przejście do innego działu, nawet jak pracownik nie chce? Czy jak się taka osoba nie zgodzi, to zwalniają?

Ewa Nowy wpis

Cały czas jest zapotrzebowanie na technika informatyka? Pytam, bo mąż znalazł ogłoszenie na ich stronie, ale w sumie bez żadnej daty dodania i zakończenia rekrutacji. Co prawda firma oferuje wsparcie wdrożeniowe, ale ile takie wdrożenie tutaj trwa? I dajcie znać czy w ogóle po tym czasie, będąc już dłuższy czas zatrudnionym też można liczyć na wsparcie innych.

Sebek Nowy wpis

Te słowa, to zupełne przeciwieństwo stwierdzenia, zamieszczonego z zakładce kariera, sugerującego, że podjęcie tu pracy, to najlepszy wybór. Na pewno obiecywano przyjazną atmosferę technikowi informatykowi. Jesteś więc w stanie podać detale, czy to odnośnie atmosfery, czy innych ważnych kwestii?

Ja Nowy wpis

Oj tak. I skarpetki dla czystej osobistej higieny zmienia się codziennie.

Zamiast wypłacić postojowe bo nie ma pracy to kazali wypisać urlopy pod pretekstem strajków rolników.

Cały zakład wypisał urlopy? A jak ktoś wyczerpał pulę? Musiał przyjść do pracy, czy jednak udawało się dostać postojowe?

Firma Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Informatyk. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH I ELEKTROMECHANICZNYCH (NR 1651). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ale to już było

Coś okropnego, osoby z ponad dwudziestoletnim stażem traktują jak (usunięte przez administratora) Wyrzucają na bróg. Zero szacunku dla starych pracowników. Robili tak już wcześniej i robią teraz. Nic się nie zmieni. Pracujesz starasz się i ciągle nie doceniają tego.

Piszesz o sobie nowa, to jak praca w firmie wygląda z Twojej perspektywy? Tam wyżej żaliła się osoba, że nie doceniają ludzi z dużym stażem w firmie, że zwalniają. Słyszałaś może czemu osoba z wieloletnią praktyką, dobrze wykonująca swoje obowiązki mogłaby zostać zwolniona? Za co tu się traci pracę i czy informują z wyprzedzeniem, że coś takiego może nastąpić?

Irena

@Irena

Oczywiście,że istnieje.Cały czas się rozwijamy,ale obecnie pełny skład 6 osób.Zawsze jesteśmy przyjaźni.Nigdy bym nie chciał innej załogi ????

Bożena
@Mokweusz

Ej a jak jest taka mała załoga, to jak wygląda rozwój w firmie? W sensie jest jakakolwiek opcja awansów? Czy jak jest tak niewiele zatrudnionych, to nie ma jak i gdzie piąć się w górę??

@Bożena

Załoga jest mała,ale rozmawiamy o jednym wydziale,a nie o całej firmie.Wydziałów jest kilka,a i stanowiska zróżnicowane

Sabrina

Witam, szukam info na temat pracy jako specjalista ds. jakości. Ostatnia oferta jaką znalazłam dodana była ponad rok temu. Ma ktoś aktualne informacje na temat pracy? Szczególnie chodzi o zarobki? Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się po tym stanowisku? W ogłoszeniu forma umowy podana było jako umowa o pracę, jakieś dodatki z tego tytułu przysługują pracownikom?

Praco

Cyk
@Praco

Nie ma kierownika Tomka, bar.. Wiesz co to firma krzak matole. Mam nadzieję że już nie pracujesz bo faktycznie z braku pracowników z myśleniem zatrudnia się buraków.

Halina
@Praco

Zero szacunku? Możesz podać jakiś przykład sytuacji, że no faktycznie tak można to odebrać?

Magda
@Praco

Tomek nie jest kierownikiem i nigdy nie był to człowiek który trzyma palca.......... I dzięki temu jest tam gdzie jest. Taka polityka firmy nie ten co pracuje tylko ten co dobrze gada.

Bogdan
@Magda

Czyli wydajna praca nie jest w cenie tylko dobra gadka? A jak z kasą? Idzie zarobić dobre pieniądze?

Xxxx
@Bogdan

Idzie zarobić dobre pieniądze tylko trzeba chcieć

Beata
@Xxxx

Tzn co, siłą woli? Prawo przyciągania lol a na poważnie to ile i co trzeba zrobić?

Płytka

Racja

@Płytka

a znasz obecne stawki? bo widzę, że pisali wyżej o perspektywie na dobrą kasę jak się będzie tylko chciało, no i ja chcę np., to jak dobrze można tutaj zarobić i jaką konkretnie pracą? :)

@Praco

O jakiej klimie mowa kiedy nam mówią (całe piętro) , że jest włączona? Jakoś nie czuć przy tych upałach, no chyba że się na testerach jest. Dyrekcjo kochana! @Pracodawca Potrzeba nam wiatraków i to dużo. Zwłaszcza tych sprawnych. Nasza wydajność spada przy takich temperaturach jakie są na hali :⁠-⁠|

Pracownik.

Wiatraki sobie nie radzą, tylko mielą te gorące powietrze.Jak ma być chłodno przy klimatyzacji skoro dach jest blaszany(a wystarczyłoby go ocieplić)i prawie na twarzy ma się wiszące 3 inwertery(czy co to tam wisi na MLS) wydmuchujące gorące powietrze.

Mieciu
@Pracownik.

A dostęp do wody dla każdego jest, albo bezproblemowy dostęp do pomieszczeń socjalnych i lodówki? Też nie lubię tych upałów. I jeśli rzeczywiście macie tak gorąco, to czy da się u Was pogadać o tym z kierownictwem, by coś wymyślili, lub podchwycili, jakiś pomysł od pracowników?

Zainteresowana

To ile tak około ma temperatura powietrza w pracy? Nie było nigdy pomysłu żeby jednak te rolety założyć? Może spróbujcie w kilka osób jakąś prośbę na piśmie wysłać?

Beata

Jeśli to nie tajemnica, to może powiesz, o jakiej kwocie w zasadzie mówimy? Ja tam niewtajemniczona to nie wiem, co masz na myśli, robiąc jakieś sugestie odnośnie pracowników. Czy szef ma „faworytów” czy nie ma faworyzacji…?

Ktos
@Beata

Pracę dostajesz na początku na stanowisku gdzie jest zapotrzebowanie.Jesli jesteś osobą która dobrze wchłania wiedzę jesteś doceniana odpowiedzialniejszym stanowiskiem co oznacza lepsze zarobki.

Dominika
@Ktos

No dobrze a możesz powiedzieć jakich zarobków na początku zatrudnienia można się spodziewać, jakie to kwoty? Ile wynosi okres próbny, standardowo 3 msce?

Ktoś
@Dominika

Standardowo 3 miesiące, pensja różnie ale min 100% ,reszta zależy od umiejętności i chęci.

@Ktoś

Czyli pensja jest indywidualnie ustalana? A po jakim czasie mnie więcej można się spodziewać tego lepszego/lepiej płatnego stanowiska? Po tych 3 miesiącach też czy raczej nie?

Zawszeciekawy

Dzień dobry. Jaka jest sytuacja z ilością pracy. Z tego co wiadomo w ostatnim czasie są spore postoje? Podobno pracy jak na lekarstwo. Czy nadal jest podział na parter i piętro? Nie pytam o relacje bo wiem że Co do tej atmosfery to jest naprawdę różnie :) Bardziej wspólne kółka adoracyjne z głuchym telefonem na stołówce :) Wiadomo jak to w takich zakładach. Wracając do pytania. Wiadomo coś o dalszych zatrudnieniach czy takowe się szykują na jakieś działy?

Ktoś
@Zawszeciekawy

Zatrudnienia pewnie będą ..jak nowa hala już będzie .

Grażyna
@Ktoś

Wiadomo kiedy ta hala będzie gotowa do uzytku? I na jakie stanowiska w związku z tym będą rekrutować? Czy tego jeszcze nie da się określić?

sosia

Ostatnio z pracą jest średnio. Sadzają ludzi jak i gdzie popadnie... Widać braki w dostawach jak i zleceniach. Na pewno nie ma co liczyć na równe wynagrodzenia pomimo szczerych chęci. Normy w większości bywają nierealne do wyrobienia lub zlecenia są małe. Wiem że przyjęto ostatnio jakieś osoby z Ukrainy ale czy to doraźnie czy na stałe kto wie ...

worker

pracy nie ma, dywagacje kogo gdzie przerzucic, zeby ludzi upchać, a sekretarka dorabia nadgodziny.

Jakub
@worker

Pracy nie ma mówisz, ale utrzymują obecny poziom zatrudnienia? Z Twoich słów, nie wiem, czy słusznie, wnioskuję, że jesteś zawiedziony tym, że nie możesz robić nadgodzin? Faktycznie robi się tylko 8 h dziennie i fajrant i ile w ten sposób można zarobić?

Dani

Mam pytanie, ile jest zmian pracy w waszej firmie?

Eli

Podnosić normy to umieją,będziemy pracować za (usunięte przez administratora) .Fszystko idzie w górę a nasze pensje w dół.Chcą z nas zrobić niewolników.Za minimum socjalne można wszędzie poszukać pracy.Wstyd Panowie,że nie umiecie zadbać o swoich pracowników.A może obniżyć tak pensje kierowcą i biurowym !.

Ta
@Eli

Kierowca zarabia 3000

@Ta

To podstawa netto pewnie? No a jak to się prezentuje z jakimiś dodatkami itp? Bo muszą być jakieś, no nie?

Magazynier
@Ta

A w magazynie, tzn, stanowisko magazynier, z uprawnieniami na wózki, z doświadczeniem, na wstępie 3200 brutto, po trzech miesiącach 3400. Rozładuj samochód, załaduj, przyjmij towar w systemie, wydaj towar w systemie, wydaj go fizycznie z dokładnością do jednej sztuki detalu, bo produkcja stanie. Odpowiedzialność niesamowita, wszyscy robią wszystko, tzn magazynierzy. Szukajcie a znajdziecie hhaaa. Przychodzą, co jeden to lepszy.... przynajmniej jest wesoło????????????

Asia
@Eli

Widzę że forum ożyło. Dokładnie nie ma nic, jest tyle możliwości karta multi sport, wczasy pod gruszą, nagrody dla nie chorujących, premię dla najlepszych pracowników. Tutaj nie ma nic, pracuj i się ciesz ze pracujesz w Tabemax.

Eli
@Ta

Za trzy koła to palcami i nogami by nie ruszyli a trzymają się tego stołka jak rzep ogona

Dominika
@Magazynier

3200 z doświadczeniem i uprawnieniami na wózki. Zatrudniają bez tego o czym napisałeś? Do ewentualnego przeszkolenia? Jeżeli tak to ile wtedy można się spodziewać wynagrodzenia msc?

fsdfdsfs

Witam Kilka pytań Ile jest zamian ? Jakie są działy i czym się zajmują ? Pozdrawiam

Rrjdrds
@fsdfdsfs

Zmian 6, produkują wibratory, zatrudniają według zapotrzebowania.

Elżbieta

Myślisz, że więcej takich osób tutaj pracuje czy po prostu jakiś dziwny śmieszek się tutaj trafił? Swoją drogą ciekawe dlaczego nikt odpowiedzieć za bardzo nie chce

fsdfdsfs
@Elżbieta

Witam zadalem proste pytanie a co do smieszka to zawsze sie znajdzie taki osobnik wystarczy mi informacja ile jest zmian i czym sie zajmujecie w firmie

Ktoś wgl wie coś o budowie nowej hali? Już jakiś czas temu było o tym mówione i niewiadomo co dalej

Krystyna

A to stara hala będzie zamieniona na nową? Czy budują dodatkowa hale po prostu?

Mirek

Już jest wybudowana od września wszyscy tam będziemy przeniesieni. Stara idzie do sprzedania.

@Mirek

To kiedy ostatecznie już na miejscu będziecie? Wiadomo czy wiele się zmieni jeśli o standard i pracę chodzi?

@Mirek

Nie wierzę ????ciekawe gdzie jest ten budynek wybudowany. Ludzie skąd wy bierzecie te informacje ????

Elżbieta

Czyli, że to jakiś wkręt? A coś z aktualną halą jest nie tak, tak właściwie?

Co za (usunięte przez administratora) a bzdury. Zamilcz lepiej

Mokweusz

(usunięte przez administratora) ludzie piszą głupie informacje. Kompletne bzdury

Robson

Chciałem wrócić do zawodu monter pozdzespołów, zestrajacz itp, ale jak przeczytałem te komentarze to obecnie na betonowni siedzę na wagach przy kompie i mam dwa i pół na rękę więc chyba zrezygnuję póki co :)

Abc

Witam Stanowisko w dziale utrzymania ruch. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak wygląda podejście kierowników i samych pracowników na tym dziale?

Witkor

Przydałoby się zmienić personel na szczeblu brygadzista-kierownik, tak aby wszyscy pracownicy mieli równe szanse zarobienia godziwych pieniędzy. Obecna zasada w tej firmie - jeśli wchodzisz w d....ę to masz lepszą pracę a co za tym idzie lepsze wyrobienie i lepszą kasę :) Szanownej Dyrekcji polecam przyjrzeć się pracy niektórym brygadzistom, bo to co wyprawiają szczególnie na nocnych zmianach przechodzi ludzkie pojęcie. Z taką kadrą nie wróżę dobrze. NIE POLECAM !!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.