Radmor s.a.

Gdynia

Opinie o Radmor s.a.

JJ

Dokładnie, zauważyłem ofertę pracy jako c# dev. Zerknąłem na ich stronę i stwierdzam że praca mogłaby być ciekawa.

Aneta

@PracticProgrammerzdecydowałeś się na aplikację? Udało Ci się uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania? Jeśli tak, to podziel się informacjami na temat aktualnych warunków zatrudnienia. Bardzo pomocne będą również rady odnośnie procesu rekrutacji. Czego można się podczas niego spodziewać?

PracticProgrammer

Ktoś może mi powiedzieć jak z zarobkami programisty / elektronika w Radmorze? nie wymagam konkretnych kwot, ale np. procent średniej na rynku IT byłby mile widziany. Chodzi mi o to, czy jest to np. 50% średniej rynku IT, 70%, 90% ??? Myślę o aplikowaniu za jakiś czas, żeby pracować w POLSKIEJ firmie, a nie amerykańskiej korporacji, ale trochę się obawiam, że budżet mi się diametralnie uszczupli...

Aneta

@anonimmożesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Wspominasz o pracy nad nowoczesnymi technologiami. Czy praca w Radmor wymaga w związku z tym ciągłego dokształcania się pracowników?

kos

Tego pewnie się nie dowiesz @wikka, bo jeśli się podpisuje to nikt Ci nie powie, bo nie może tego powiedzieć

Bardzo dobry pracodawca, który przestrzega praw pracownika. Zarobiki są na przyzwoitym poziomie, nie ma korporacyjnego pędu, ale to normalne w firmach pracujących nad nowoczesnymi technologiami.

kamikadze

Zalety takie jak wyżej. Wady : słabe zarobki , brak szkoleń , słaba kadra zarządzająca

Rozwój to podstawa, ale są też tacy którzy nie będąc w stanie podołać wymaganiom poddają się..... i potem wypisują głupoty w necie.

mac

Słowa kojarzące się z Radmor s.a. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... słaby. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mile nastawieni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10zł/h Najbardziej podobało mi się w Radmor s.a.:pewność zatrudnienia,stabilizacja. Najbardziej nie podobało mi się w Radmor s.a.:brak jakiejkolwiek możliwosci rozwoju.

Zostaw opinię o Radmor s.a. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radmor s.a.