Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Gdynia

Opinie o Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

kontok
użytkownik zarejestrowany

kosmetyk, dobrze, że jest możłiwość i tak dorobienia sobie.

kosmetyk

a czy to prawda że pracują tam przeważnie emerytowani komandorzy bez jakiejkolwiek wiedzy natomiast z powiązaniami w służbach? Nie wiem czy warto tam uderzać jesli to prawda...

qqq

Tak. Jest elastyczny czas pracy. Można sobie uzbierać górkę z nadgodzin a później z niej schodzić. Trzeba jednak być w core'owych godzinach w pracy (8:00-14:00) wyjścia poza tym czasem trzeba uzgadniać z kierownikiem - chociaż jeśli robi się to raz na jakiś czas to nikt nie będzie dupy truł z tego powodu.

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni.

Zostaw opinię o Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni