Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.

Gdańsk

Opinie o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.

adam
użytkownik zarejestrowany

zorro, na ich stronie jest oferta na specjaliste ds. IT. Zatrudnienie ma być w maju/czerwcu 2016. Wymagania to wykształcenie: minimum średnie techniczne, staż pracy: 3 lata na stanowiskach związanych z zagadnieniami IT, no i doświadczenie zawodowe w zakresie konfiguracji urządzeń Cisco takich jak router’y, switch’e, firewall’e, potwierdzone certyfikatami lub świadectwami ukończenia autoryzowanych szkoleń.

Jacek

Firma mało rozwojowa, pracują na praktycznie nie używanych technologiach na rynku. Brak doświadczonych specjalistów. Firmę nie stać nawet na kawę dla pracowników

były pracownik

Są oczywiście takie certyfikaty robione. Przede wszystkim podstawowe sprawdzenie przez ABW. Pracownik podpisuje tajemnicę służbową, która dotyczy się pracy w CTM. Jeżeli nie jesteś związany pożyczką zakładową itp zawsze możesz odejść. Najkrótszy okres zatrudnienia w CTM to 1 dzień - Student chciał mieć CTM w CV.CTM nie jest rozwojowe dla kogoś kto przychodzi generalnie trzeba się wykazać, co prawda są szkolenia ale nigdy nie trafione w 10 ke. Frustracja to największa sprawa. Po pewnym czasie zauważysz, że jaką pensję wywalczyłeś na początku taką będziesz mieć na lata. Współpracownicy to dziadkowie wojskowi (plotkarze i koledzy- uważaj co do kogo mówisz). Emerytury mają w wysokości dobrej pensji od 4 -8 k. Drugie tyle potrafią zarobić. Ty tam możesz zarobić od 2k do 5 k maksymalnie. Częste rotacje więc możesz nie przetrwać umowy próbnej czyli 3 miesiące i kop w dupę. Biorą najwyraźniej pod projekt. Płacą na czas, ciekawa praca, różne pomysły a projekty w stylu [usunięte przed moderatora].

prawde mow!

Czy sa tam jakies dodatkowe wymagania/ograniczenia stawiane pracownikom oprocz tych co sa w KP? Jakies certyfikaty bezpieczenstwa, dostep do informacji tajnych? Czy pracownik ma jakies ograniczenia jesli chcialby odejsc do innej pracy?

Zostaw opinię o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.