Opinie o TECHBASE Group Sp. z o.o.

byly

ja tez polecam na kilka miesiecy najlepiej podpisac umowe na 6-8 miechow i sie nie przypominac przed jej koncem zapewne zapomna a ty ozyskujesz wolnosc i u konkurencji za 3x wieksza kaske sie zatrudniasz plecam studentom i na pierwsza prace

Ann

Ja też czasami wymiękałam. Nie było łatwo. Pomysły faktycznie mają super ale z planowaniem i realizacją nie jest już tka kolorowo. Mimo wszystko polecam dla osób szukających pierwszej pracy. Można się sporo nauczyć i już z doświadczeniem u konkurencji na bardzo atrakcyjnych warunkach się zatrudnić. Ja tak zrobiłam, zgodziłam się na głodowe wynagrodzenie ale teraz wymiatam w większej firmie. Polecam.

TECHBASE

Gra i trąbi. Sama możesz ocenić http://moduino.techbase.eu/ https://www.cnx-software.com/2017/09/27/techbase-moduino-x-series-industrial-iot-modules-endpoints-are-based-on-esp32-wisoc/

Co?
@TECHBASE 07.12.2017 13:31

Jak klienci słyszą o terminach dostaw to wymiękają i kupują u konkurencji. Można by sporo sprzedawać gdyby terminy były 3 tygodniowe ale szefostwo uważa inaczej więc efekty są marne. Czasami musiałem obiecać klientowi dostawę w 4 tygodnie a faktycznie dopiero po 8 mu towar wysyłaliśmy. Masakra.

Iza

Czy coś słychać w firmie? Coś robicie, na forum od dawna nikt nie pisze?

Misę

Firma bazuje na nowych technologiach, gdzie oferuja już gotowe rozwiązania dla przemysłu automatyki, podejrzewam,ze taki autoamtyk czy operator dobrze zarobi to ścisła branża i typowo dla mężczyzn.

Barney

I relacje są spoko. Nie wiem jak było kiedyś ale czasy się zmieniają i firmy też się zmieniają. Wg mnie ta firma jest bardzo pozytywna i atmosfera w pracy jest dobra. Ludzi nie jest dużo i dlatego można się z każdym dogadać.

Ktoś

Dla mnie spoko, fajni ludzie

nowy

opinie o firmie są mocno przesadzone i wygląda na to że się się dużo zmieniło. Praca fajna, nie ma napinki, zespół zgrany. Szukają kilku nowych osób więc niezdecydowanym polecam!

max

hahah no z pewnością w związku z dynamicznym rozwojem xD

zadowolony

Pracuje już kilka miesięcy i wszystko to co wyżej to albo odległa przeszłość albo ktoś mija się z prawdą. Wynagrodzenia są na czas, wszystko zgodnie z umową, atmosfera w pracy jak najbardziej ok. @hihiheheho nawet jeżeli nie poszukujemy zawsze możesz spróbować, proponuje bezpośrednio na maila którego znajdziesz na naszej stronie.

andrew

Z atmosferą wszystko w porządku, są nowe oferty pracy.

ciekawa

I jak tam Techbase? Dajecie jeszcze radę? hehe

Wynagrodzenia są na czas i zgodnie z umową

końcówka

Ktoś jeszcze pracuje w tej firmie?

do prawnika

a co slychac u pana prwnika/czki? jakies sukcesy na polu naprawy swiata?

student_CIAK!

Bardzo nie elegancko tak się wypowidać o studentach, którzy przecież są solą ziemi, naszej ziemi!!!

Lukas

A ja tam tęsknię za praca w tej firmie

ja
@Lukas 05.07.2015 23:35
A ja tam tęsknię za praca w tej firmie

kraina mlekiem i miodkiem płynąca;)

co nowego?

Na portalach widać kilka nowych odejść z tej firmy w ostatnim czasie. Czy ktoś z takich osób podzieliłby się aktualną opinią? Zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej firmie ale mam mieszane odczucia.

zielony

no to wyglada to nie ciekawie. duzo osob mialo "kontakt" z ich prawnikiem? kazda informacja cenna!

jaki taki

tymek - do pracy chodzisz zeby zarabiac. a placi szefostwo wiec nie bredz glupot czlowieku. a ponadto widzę że od lat firma sie nie zmienia :)

etet

Jak szukasz porządnej pracy na dłużej to odradzam firmę TECHBASE . Jak szukasz pracy na wakacje to OK , chociaż zarobisz tyle ile przy zbieraniu truskawek .

Ja

a ja znalazłam oferty są na jobs pl

Ja

Ilu ludzi tyle opinii...

azja

po prostu dostałam lepszą ofertę pracy

azja

Mi tam się dobrze pracowało

zupa

Jak masz gadane i pojęcie o IT to wal na hadlowca bo kilku obecnych nie wie nawet co sprzedaje

tgg

Są plusy i minusy pracy tutaj, nie mniej jednak polecam studentom oraz osobom po studiach jako pierwszą pracę. Wiele się nauczyłam, po prostu taki dobry start w karierze zawodowej

wtorek

Potwierdzam. Jedyną rzeczą wymagającą korekty jest to, że fetalni ludzie( usunięte przez administratora ) reszta zespołu jest bardzo fajna. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o TECHBASE Group Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHBASE Group Sp. z o.o.