TECHBASE Group Sp. z o.o.
3 188 37 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Czy w firmie TECHBASE Group Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jerzy Nowy wpis

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

CTO? Nowy wpis

Czy to prawda ze CTO to (usunięte przez administratora)

rekord Nowy wpis

Z plotek wiadomo iż rekord ściemy w terminach dostawy to - obiecujemy 2-3 tygodnie a klient czeka 3-4 miesiące, a jak chce zwrot kasy to mu mówią aby się walił i wysyłają inne urządzenia niż zamówił i jak na to klient się oburza to dalej mu mówią aby sprawdził czy rowery stoją:D tak więc jak ktoś chce sprawdzić swoją odporność na absurdy metod handlu w techbase to ta firemka jest dla niego. polecam hehe:p

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja TECHBASE Group Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Gdańsk oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Wasik

Z okazji Nowego Roku 2018 życzę Wszystkim obecnym pracownikom TECHBASE znalezienia nowej pracy. Niech Wam się spełni to życzenie jak mi się spełniło. Dołączam się również do opinii na tym forum.

kasa

pensje są bardzo zróżnicowane nawet na tych samych stanowiskach. ja pracowałem za 2 tysie a okazało się, że inni dostają dużo więcej. nie ma co też dać się nabrać na "późniejszą" obiecaną podwyżkę. polecam ostre negocjacje i nie przyjmowania pierwszej ich propozycji. można zaczynać od 5 tysi.

byly

ja tez polecam na kilka miesiecy najlepiej podpisac umowe na 6-8 miechow i sie nie przypominac przed jej koncem zapewne zapomna a ty ozyskujesz wolnosc i u konkurencji za 3x wieksza kaske sie zatrudniasz plecam studentom i na pierwsza prace

Ann

Ja też czasami wymiękałam. Nie było łatwo. Pomysły faktycznie mają super ale z planowaniem i realizacją nie jest już tka kolorowo. Mimo wszystko polecam dla osób szukających pierwszej pracy. Można się sporo nauczyć i już z doświadczeniem u konkurencji na bardzo atrakcyjnych warunkach się zatrudnić. Ja tak zrobiłam, zgodziłam się na głodowe wynagrodzenie ale teraz wymiatam w większej firmie. Polecam.

TECHBASE

Gra i trąbi. Sama możesz ocenić http://moduino.techbase.eu/ https://www.cnx-software.com/2017/09/27/techbase-moduino-x-series-industrial-iot-modules-endpoints-are-based-on-esp32-wisoc/

Tak1Nie1

Co?
@TECHBASE

Jak klienci słyszą o terminach dostaw to wymiękają i kupują u konkurencji. Można by sporo sprzedawać gdyby terminy były 3 tygodniowe ale szefostwo uważa inaczej więc efekty są marne. Czasami musiałem obiecać klientowi dostawę w 4 tygodnie a faktycznie dopiero po 8 mu towar wysyłaliśmy. Masakra.

Tak4Nie

Iza

Czy coś słychać w firmie? Coś robicie, na forum od dawna nikt nie pisze?

Misę

Firma bazuje na nowych technologiach, gdzie oferuja już gotowe rozwiązania dla przemysłu automatyki, podejrzewam,ze taki autoamtyk czy operator dobrze zarobi to ścisła branża i typowo dla mężczyzn.

Tak7Nie

Barney

I relacje są spoko. Nie wiem jak było kiedyś ale czasy się zmieniają i firmy też się zmieniają. Wg mnie ta firma jest bardzo pozytywna i atmosfera w pracy jest dobra. Ludzi nie jest dużo i dlatego można się z każdym dogadać.

Tak6Nie

Ktoś

Dla mnie spoko, fajni ludzie

Tak3Nie
nowy

opinie o firmie są mocno przesadzone i wygląda na to że się się dużo zmieniło. Praca fajna, nie ma napinki, zespół zgrany. Szukają kilku nowych osób więc niezdecydowanym polecam!

max

hahah no z pewnością w związku z dynamicznym rozwojem xD

zadowolony

Pracuje już kilka miesięcy i wszystko to co wyżej to albo odległa przeszłość albo ktoś mija się z prawdą. Wynagrodzenia są na czas, wszystko zgodnie z umową, atmosfera w pracy jak najbardziej ok. @hihiheheho nawet jeżeli nie poszukujemy zawsze możesz spróbować, proponuje bezpośrednio na maila którego znajdziesz na naszej stronie.

andrew

Z atmosferą wszystko w porządku, są nowe oferty pracy.

ciekawa

I jak tam Techbase? Dajecie jeszcze radę? hehe

TakNie

Wynagrodzenia są na czas i zgodnie z umową

Tak3Nie

końcówka

Ktoś jeszcze pracuje w tej firmie?

do prawnika

a co slychac u pana prwnika/czki? jakies sukcesy na polu naprawy swiata?

student_CIAK!

Bardzo nie elegancko tak się wypowidać o studentach, którzy przecież są solą ziemi, naszej ziemi!!!

Lukas

A ja tam tęsknię za praca w tej firmie

ja
@Lukas

kraina mlekiem i miodkiem płynąca;)

co nowego?

Na portalach widać kilka nowych odejść z tej firmy w ostatnim czasie. Czy ktoś z takich osób podzieliłby się aktualną opinią? Zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej firmie ale mam mieszane odczucia.

zielony

no to wyglada to nie ciekawie. duzo osob mialo "kontakt" z ich prawnikiem? kazda informacja cenna!

jaki taki

tymek - do pracy chodzisz zeby zarabiac. a placi szefostwo wiec nie bredz glupot czlowieku. a ponadto widzę że od lat firma sie nie zmienia :)

etet

Jak szukasz porządnej pracy na dłużej to odradzam firmę TECHBASE . Jak szukasz pracy na wakacje to OK , chociaż zarobisz tyle ile przy zbieraniu truskawek .

Ja

a ja znalazłam oferty są na jobs pl

Ja

Ilu ludzi tyle opinii...

Zostaw opinię o TECHBASE Group Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

TECHBASE Group Sp. z o.o.