Opinie o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TECHBASE Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHBASE Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Przemek

Pracowałem tam i raczej nie ma co liczyć na ludzkie traktowanie

Logic

Bardzo dobre miejsce na zarobek i zdobycie doświadczenia, poza tym mega sympatyczni ludzie tam pracują, ogólnie co tu dużo mówić, polecam

Misza

Nie ma co narzekać na pieniądze, bo firma oferuje naprawdę dobre pieniądze. Dużo roboty, ale zarobki naprawdę ok.

Kinn

Super firma do współpracy. Profesjonaliści, którzy dbają o Klienta i swoją pracę wykonują naprawdę dobrze.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Doom

Solidna i doświadczona firma, jedna z najlepszych w Gdańsku. Ze strony pracownika, polecam.

kolii

Praca w tej firmie jest dobra na początek swojej kariery, ale też i dla osób bardziej doświadczonych. Bardzo dobre warunki zatrudnienia.

ok

Wypłaty zawsze na czas, gdy potrzebuje pomocy zawsze można liczyć na pomoc

Kirtos

prace wspominam dobrze, mozna nie tylko zarobic dobra kase ale i zdobyc duzo doswiadczenia

Rafał

Witam pracowałem w firmie Techbase, nie polecam, traktują ludzi bardzo przedmiotowo.

Szymon

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

Migotka

Kiedyś myślałam, że będzie monotonnie, ale po pewnym czasie zasuwałam jak robot - praktycznie zaprogramowany. Praca ciekawa i dużo się działo zawsze. Kasa naprawdę dobra.

Mirek

Polecam!

Grliszas

Czas niepewny więc pracując w dobrym miejscu w dobrej atmosferze trzeba to po prostu szanować.

Benn
@Grliszas

czy w trakcie pandemii były jakieś problemy?

Gamer

Taka firma to teraz rzadkość. Bez żadnych bajerów - wyłożyli wszystko czego oczekują i jakie mają wymagania. Fakt, że roboty dużo, ale idzie się przyzwyczaić.

Benn
@Gamer

a jak z ilością pracy? czy pracuje się w zespołach czy raczej samodzielnie?

Kamil

Firma godna polecenia

Fighter

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

Roy

Również uważam, że warto i polecam.

Ok

Firma daje szansę na rozwój, prawie od razu jestes wrzucony na głęboką wodę, ale to zdecydowanie pozytyw. Z ludźmi kontakt fajny, nie spotkałem sie z jakimis spinami.

Makro

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

DeRozan

Na pracę nie narzekałem, bo warunki miałem naprawdę dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHBASE Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHBASE Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 79 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHBASE Group Sp. z o.o.