Info Marine Sp. Z o.o.

Gdynia

Opinie o Info Marine Sp. Z o.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@big1, @Zygi możecie powiedzieć dlaczego? To ważne, bo wchodząc na stronę firmy Info Marine wydaje się być stabilną. Na przykład w październiku poprzedniego roku uczestniczyła w seminariach IMAREST w Hong Kongu i w Singapurze, gdzie były omawiane systemy zarządzania morzem, by zapobiegać kryzysowi w branży morskiej. A akurat branie udziału w różnych inicjatywach jest postrzegane na plus, dlatego jestem ciekawa co od środka według Was dzieje się nie tak.

Zygi

Ja nie polecam tej firemki.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@big1co sprawia, że tak oceniasz Info Marine jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie.

big1

Bardzo slaba firma, slaba atmosfera. Zwyczajnie odradzam ..pozdro.

big1

Masakryczna rotacja, zwyczajnie nie polecam.

Asm

Info Marine Sp. Z o.o. z tego co mi wiadomo radzi sobie

piko

Kto moze napisac na jakie stanowiska przyjmuja? Kierowca tira czy kosiarki. Acha i skoro tam nie pracowales to co wiesz o zarobkach?

bob

google map dobrze wskazuje, że wasza firma to ten domek z ogrodkiem? czy siedziba jest gdzie indziej..

turboSrurbo

Nie rozumiem dlaczego NIBY byly pracownik wylewa tu swoje zale. Skoro mial tak zle to pewnie zmienil prace na duzo lepsza i jest szczesliwy i sie w niej realizuje, a nie spedza czasu na opiniowaniu bylych pracodawcow. Raczej nikt normalny tak nie robi. No chyba ze nadal tam siedzi i cos mu nie idzie, wiec szuka winnych.

Wypłata jest terminowa. O czym nawet wcześniej napisał niezadowolony były pracownik.

kenobi

Ludzie przychodzą bez doświadczenia, łapią w pracy z pracownikami dopóki nie będą sami mogli latać po świecie, no i aż im się znudzi mała kasa i ciśnienie w firmie - albo sami odchodzą albo są wywalani bo "nadszedł ich czas". Tyle mam do powiedzenia

Wszyscy ludzie przychodzacy sa bez doswiadczenia i tam swoje doswiadczenie lapia. Bo nie podobnej firmy na rynku Polskim z ktorej ktos moglby przyjsc.

kupiec
@pracownik 06.07.2016, 17:45

firmy są i to w Polsce, przeanalizuj rynek. Większość jednak zajmuje się usługami na lądzie.

a

Ewidentnie widać że komentarze pisze jedna osoba. Żal...

To jak to jest, ze mimo wszystko 10 osób ciągle tam pracuje ? Niestety wszystkich nie da się zadowolić a tu ewidentnie osoby (2-3), które skończyły przygodę z Info Marine mają żal i winią za swój los firmę.

kolba

pracowalem krotko, firma jest jako taka dla absolwenta i tylko absolwenta po studiach, nie ma tam miejsca dla specjalisty. (usunięte przez administratora) i tak nie polecam, sztywna atmosfera, niepewnosc pracy.

kuzynka

To jedź sobie zobacz pod firmą ile stoi aut pracowników, oni pomiary zdalnie robią z biura? Nie sądzę...

kuzyn

To wygląda na jeden wielki sabotaż, a nie realną ocenę tej firmy. Nie przekonuje mnie to co czytam.

servo

haha wszystkie opinie usunięte. Obecnie szukam pracy i rozpatrywałem ich ofertę. Koledzy z forum (byli pracownicy) stanowczo mi odradzili. (usunięte przez administratora)

Turbo
@servo 27.04.2016, 10:47

Możesz iść, nikt Ci nie broni, do Info Marine już wiesz czego się spodziewać, (usunięte przez administratora) Ale to zawsze się może zmienić :)

q
@Turbo 27.04.2016, 23:00

ok, poszło. bez głupich pytań dot. tajemnic ;)

kogut

co się stało z tymi wszystkimi opiniami?

q

cześć. można się z tobą jakoś skontaktować?

Turbo
@q 27.04.2016, 21:12
cześć. można się z tobą jakoś skontaktować?

gew39@wp.pl oczywiście bez głupich pytań dotyczących interesów firmy, każdy pracownik podpisywał kwitek dot. tajemnic firmowych

Jak wygląda praca w firmie Info Marine Sp. Z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o Info Marine Sp. Z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info Marine Sp. Z o.o.