Info Marine Sp. Z o.o.

Gdynia

Info Marine Sp. Z o.o.

Opinie o Info Marine Sp. Z o.o.

Olek

Wiadomo, że każdy chciałby mieć więcej. Może faktycznie firma nie może sobie pozwolić na większe koszty?

Napoleon

Malo prawdopodobne odpowiedz bedzie następująca ze jest ogromny kryzys i ze koszty duze a ze zarobki jak w biedronce to Napoleon nic na to nie poradzi

Mariuszek_antysemita

Nie polecam. Ogromny wyzysk pracownika niskie place a przy pytaniu o podwyżkę dostajemy odpowiedz ze jest ogromny kryzys i koszty firmy tez sa bardzo duze. Dodatkowo wychodzi ogromna niekompetencja kierownicstwa. Ogromnym minusem jest takze ich brak szacunku dla kobiet, kierownik w takim tonie sie odzywa do dziewczyn ze az uszy więdną

Maja

@XL Burger, Na forum GoWork.pl wpis może zostać usunięty wyłącznie jeżeli łamie regulamin, na przykład jest obraźliwy lub podaje dane osobowe. Opinie negatywne nie są usuwane, jeżeli nie łamią regulaminu. Proszę zapoznaj się z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Czy próbowałeś rozmawiać o zarobkach ze swoim przełożonym w firmie Info Marine?

XL Burger

jak ktos napisal ponizej duzo negatywnych komentazy sie zgadza chociaz wiekszosc została juz usunuęta wypłata oczywiscie terminowa lecz polityka dalej niezmienna maxymalna exploatacja pracownika za niską stawke i albo sam zrezygnuje albo zostanie zwolniony bo juz nie da sie tak wykorzystac. Jak ktos chce spotkac z tym co jest najgorsze w biznesie to Zdecydowanie najlepsza firma sporo wałków i polskiego krętacstwa. Zdecydowanie nie Polecam. Dotatkowo Marketing " Miedzynarodowej firmy " na poziomie garnków Pewnej firmy dosłownie i w przenośni obie firmy bazują na Telemarketingu, dzwoniąc do ludzi którzy nie chca z nimi gadac

Stefan

Czyżby firma nie działała? Zupełnie jakby nikogo nie było.

Robert

Rotacja to zupełnie normalna sprawa, ludzie mają różne powody zmiany pracy!

Byłem-Widziałem

Niestety wszystkie negatywne komentarze na temat tej firmy się zgadzają. Wypłata jest terminowa, natomiast rotacja pracowników ogromna, stałych pracowników jest kilku, reszta to osoby ,,na chwilę". Maksymalna umowa na 2 lata. Atmosfera w pracy pomimo niewielkiej ilości osób nieprzyjemna, presja czasu wielka, ciśnienie w firmie duże. Osoby kierownicze nie nadają się na swoje stanowisko. Praca biurowo-wyjazdowa. Zdecydowanie nie polecam tej firmy, tak wąska branża, że nie nabierzesz doświadczenia na przyszłość, a tylko stracisz swój czas i nerwy.

Byłem-Widziałem
@Byłem-Widziałem 29.05.2018 11:49

Sprostuję- wypłata podstawowa jest na czas, o premię z wyjazdów trzeba się prosić.

To ja
@Byłem-Widziałem 29.05.2018 11:49

Opisze jednym slowem, jest zle.

Maja

@Lajkoniki czemu mamy uważać na firmę Info Marine? O jakich absurdach piszesz? Możesz wytłumaczyć, skoro takie informacje piszesz na publicznym forum? To będzie istotne, bo teraz Twoja wiadomość zbyt wiele nie mówi.

Lajkoniki

Drodzy forumowicze, uwazajcie na ta firme, tam absurd goni absurd. Najchętniej was zaoraja nic nie dając w zamian. @T.paluszek jaka inicjatywa?

Maja

@Kuba myślę, że to bardzo krzywdzący osąd o pracownikach firmy Info Marine. Nie wiedząc jak te osoby pracują, oceniasz je na publicznym forum. Do tego z Twojej wypowiedzi wynika, że to co Cie łączy z firmą to to, że jesteś jej sąsiadem i nic więcej. Więc podejrzewam, że nie wiesz więcej nic o jej funkcjonowaniu. Ja tylko przypominam, że forum służy wyrażaniu opinii o pracodawcy przez pracowników.

Kuba

Pracownicy nie potrafią parkować samochodów pod firmą by nie przeszkadzały sąsiadom to się boję jak pracują...

Maja

@w temacie jednak sam fakt, że firma Info Marine chciała być na takim wydarzeniu jest na plus. Fajnie jak firmy starają się angażować w różne projekty, inicjatywy i się rozwijają. @Rysio to czemu na stronie Info Marine Sp. Z o.o. zapewnia nowych pracowników o takich warunkach? Przecież kłamstwo szybko wyszłoby na jaw?

Maja

@big1, @Zygi możecie powiedzieć dlaczego? To ważne, bo wchodząc na stronę firmy Info Marine wydaje się być stabilną. Na przykład w październiku poprzedniego roku uczestniczyła w seminariach IMAREST w Hong Kongu i w Singapurze, gdzie były omawiane systemy zarządzania morzem, by zapobiegać kryzysowi w branży morskiej. A akurat branie udziału w różnych inicjatywach jest postrzegane na plus, dlatego jestem ciekawa co od środka według Was dzieje się nie tak.

w temacie
@Maja 20.10.2017 10:28

IMAREST to żadna nobilitacja...płacisz i jesteś

Zygi

Ja nie polecam tej firemki.

Maja

@big1co sprawia, że tak oceniasz Info Marine jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie.

big1

Bardzo slaba firma, slaba atmosfera. Zwyczajnie odradzam ..pozdro.

big1

Masakryczna rotacja, zwyczajnie nie polecam.

Asm

Info Marine Sp. Z o.o. z tego co mi wiadomo radzi sobie

piko

Kto moze napisac na jakie stanowiska przyjmuja? Kierowca tira czy kosiarki. Acha i skoro tam nie pracowales to co wiesz o zarobkach?

bob

google map dobrze wskazuje, że wasza firma to ten domek z ogrodkiem? czy siedziba jest gdzie indziej..

turboSrurbo

Nie rozumiem dlaczego NIBY byly pracownik wylewa tu swoje zale. Skoro mial tak zle to pewnie zmienil prace na duzo lepsza i jest szczesliwy i sie w niej realizuje, a nie spedza czasu na opiniowaniu bylych pracodawcow. Raczej nikt normalny tak nie robi. No chyba ze nadal tam siedzi i cos mu nie idzie, wiec szuka winnych.

Wypłata jest terminowa. O czym nawet wcześniej napisał niezadowolony były pracownik.

kenobi

Ludzie przychodzą bez doświadczenia, łapią w pracy z pracownikami dopóki nie będą sami mogli latać po świecie, no i aż im się znudzi mała kasa i ciśnienie w firmie - albo sami odchodzą albo są wywalani bo "nadszedł ich czas". Tyle mam do powiedzenia

Wszyscy ludzie przychodzacy sa bez doswiadczenia i tam swoje doswiadczenie lapia. Bo nie podobnej firmy na rynku Polskim z ktorej ktos moglby przyjsc.

kupiec
@pracownik 06.07.2016 17:45

firmy są i to w Polsce, przeanalizuj rynek. Większość jednak zajmuje się usługami na lądzie.

a

Ewidentnie widać że komentarze pisze jedna osoba. Żal...

To jak to jest, ze mimo wszystko 10 osób ciągle tam pracuje ? Niestety wszystkich nie da się zadowolić a tu ewidentnie osoby (2-3), które skończyły przygodę z Info Marine mają żal i winią za swój los firmę.

kolba

pracowalem krotko, firma jest jako taka dla absolwenta i tylko absolwenta po studiach, nie ma tam miejsca dla specjalisty. (usunięte przez administratora) i tak nie polecam, sztywna atmosfera, niepewnosc pracy.

kuzynka

To jedź sobie zobacz pod firmą ile stoi aut pracowników, oni pomiary zdalnie robią z biura? Nie sądzę...

Zostaw opinię o Info Marine Sp. Z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info Marine Sp. Z o.o.