Info Marine Sp. Z o.o.

Gdynia

Opinie o Info Marine Sp. Z o.o.

Maja

@Kuba myślę, że to bardzo krzywdzący osąd o pracownikach firmy Info Marine. Nie wiedząc jak te osoby pracują, oceniasz je na publicznym forum. Do tego z Twojej wypowiedzi wynika, że to co Cie łączy z firmą to to, że jesteś jej sąsiadem i nic więcej. Więc podejrzewam, że nie wiesz więcej nic o jej funkcjonowaniu. Ja tylko przypominam, że forum służy wyrażaniu opinii o pracodawcy przez pracowników.

Kuba

Pracownicy nie potrafią parkować samochodów pod firmą by nie przeszkadzały sąsiadom to się boję jak pracują...

Maja

@w temacie jednak sam fakt, że firma Info Marine chciała być na takim wydarzeniu jest na plus. Fajnie jak firmy starają się angażować w różne projekty, inicjatywy i się rozwijają. @Rysio to czemu na stronie Info Marine Sp. Z o.o. zapewnia nowych pracowników o takich warunkach? Przecież kłamstwo szybko wyszłoby na jaw?

Maja

@big1, @Zygi możecie powiedzieć dlaczego? To ważne, bo wchodząc na stronę firmy Info Marine wydaje się być stabilną. Na przykład w październiku poprzedniego roku uczestniczyła w seminariach IMAREST w Hong Kongu i w Singapurze, gdzie były omawiane systemy zarządzania morzem, by zapobiegać kryzysowi w branży morskiej. A akurat branie udziału w różnych inicjatywach jest postrzegane na plus, dlatego jestem ciekawa co od środka według Was dzieje się nie tak.

w temacie
@Maja 20.10.2017 10:28

IMAREST to żadna nobilitacja...płacisz i jesteś

Rysio

Nie polecam konferencje to ściema kierownictwo nie potrafi nawet poprawnie wysławiać się po angielsku na poziomie podstawówki. Wypłata jest terminowa ale traktowanie pracownika jest poniżej krytyki, polityka jest taka maksymalnie wyeksploatują człowieka, jak nie wytrzyma to sam się zwolni albo zostanie zwolniony ( zmuszanie do wykonania pracy powyżej 13 h dziennie co jest nie zgodne z kodeksem pracy). Atrakcyjne zarobki to znaczy w tłumaczeniu odłóż sobie z diety ile możesz bo więcej nie dostaniesz. Dodatkowo wystarczy zlecenia są w większości od polskich S-int przypadek?? nie sądze.

byłem widziałem
@Rysio 13.11.2017 13:25

Oczywiście że tak, gdyby nie kopertki dla polskich suprów to by rysio cieńko kwiczał. Beka była jak zjeżdżali ze statku i przychodzili do wesołego rysia po swoją działkę...serdecznościom nie było końca

Zygi

Ja nie polecam tej firemki.

Maja

@big1co sprawia, że tak oceniasz Info Marine jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie.

big1

Bardzo slaba firma, slaba atmosfera. Zwyczajnie odradzam ..pozdro.

big1

Masakryczna rotacja, zwyczajnie nie polecam.

Asm

Info Marine Sp. Z o.o. z tego co mi wiadomo radzi sobie

piko

Kto moze napisac na jakie stanowiska przyjmuja? Kierowca tira czy kosiarki. Acha i skoro tam nie pracowales to co wiesz o zarobkach?

bob

google map dobrze wskazuje, że wasza firma to ten domek z ogrodkiem? czy siedziba jest gdzie indziej..

turboSrurbo

Nie rozumiem dlaczego NIBY byly pracownik wylewa tu swoje zale. Skoro mial tak zle to pewnie zmienil prace na duzo lepsza i jest szczesliwy i sie w niej realizuje, a nie spedza czasu na opiniowaniu bylych pracodawcow. Raczej nikt normalny tak nie robi. No chyba ze nadal tam siedzi i cos mu nie idzie, wiec szuka winnych.

Wypłata jest terminowa. O czym nawet wcześniej napisał niezadowolony były pracownik.

kenobi

Ludzie przychodzą bez doświadczenia, łapią w pracy z pracownikami dopóki nie będą sami mogli latać po świecie, no i aż im się znudzi mała kasa i ciśnienie w firmie - albo sami odchodzą albo są wywalani bo "nadszedł ich czas". Tyle mam do powiedzenia

Wszyscy ludzie przychodzacy sa bez doswiadczenia i tam swoje doswiadczenie lapia. Bo nie podobnej firmy na rynku Polskim z ktorej ktos moglby przyjsc.

kupiec
@pracownik 06.07.2016 17:45

firmy są i to w Polsce, przeanalizuj rynek. Większość jednak zajmuje się usługami na lądzie.

a

Ewidentnie widać że komentarze pisze jedna osoba. Żal...

To jak to jest, ze mimo wszystko 10 osób ciągle tam pracuje ? Niestety wszystkich nie da się zadowolić a tu ewidentnie osoby (2-3), które skończyły przygodę z Info Marine mają żal i winią za swój los firmę.

kolba

pracowalem krotko, firma jest jako taka dla absolwenta i tylko absolwenta po studiach, nie ma tam miejsca dla specjalisty. (usunięte przez administratora) i tak nie polecam, sztywna atmosfera, niepewnosc pracy.

kuzynka

To jedź sobie zobacz pod firmą ile stoi aut pracowników, oni pomiary zdalnie robią z biura? Nie sądzę...

kuzyn

To wygląda na jeden wielki sabotaż, a nie realną ocenę tej firmy. Nie przekonuje mnie to co czytam.

servo

haha wszystkie opinie usunięte. Obecnie szukam pracy i rozpatrywałem ich ofertę. Koledzy z forum (byli pracownicy) stanowczo mi odradzili. (usunięte przez administratora)

Turbo
@servo 27.04.2016 10:47

Możesz iść, nikt Ci nie broni, do Info Marine już wiesz czego się spodziewać, (usunięte przez administratora) Ale to zawsze się może zmienić :)

q
@Turbo 27.04.2016 23:00

ok, poszło. bez głupich pytań dot. tajemnic ;)

kogut

co się stało z tymi wszystkimi opiniami?

q

cześć. można się z tobą jakoś skontaktować?

Turbo
@q 27.04.2016 21:12

gew39@wp.pl oczywiście bez głupich pytań dotyczących interesów firmy, każdy pracownik podpisywał kwitek dot. tajemnic firmowych

Jak wygląda praca w firmie Info Marine Sp. Z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o Info Marine Sp. Z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info Marine Sp. Z o.o.