Opinie o Alma Market w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alma Market. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alma Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Rzeszów

nikifor

nikifor - 2012-11-09 14:55:32 ale moglo by byc inaczej przy lepszej organizacji pracy, w wspolpracy z ludzmi (zatrudnionymi po znajomosci) ktorzy solidarnie dzialaja, a nie uciekaja po kontach skazujac nowe osoby na dokonanie niemozliwego - do pracy na kilku stanowiskach jednoczesnie. PORAZKA. W dodatku te (usunięte przez moderatora) kierownictwo to juz temat na odrebne wypracowanie .....w nawiasie: niezatrudnionymi, za błedy w druku przepraszamy, ale gdy sie mysli o tym sklepie rozkojazenie czlowieka ogarnia...

nikifor

fefe

ostatnio było coś na magazyniera, jak tam jest...?

abc

Ten sklep to porażka. Idziesz do pracy na jedno stanowisko, a wykonujesz pracę na kilku. Oczywiście wszystko za jedną pensję. Premię utną za byle głupotę np. jak nie powiesz kilka razy \'dzień dobry\' i doniesie o tym tajemniczy klient. Dyrektor czepia się o byle co i szuka każdemu dodatkowego zajęcia, a wchodzenie w (usunięte przez administratora) ę klientowi to priorytet. To, że pracujesz na kasie nie oznacza, że kierownik nie wyśle cię do krojenia sera albo wykładania warzyw. A to, że zatrudniają teraz tylko po znajomości, to prawda. Nie musisz odróżniać cytryny od mango, ale jak znasz panią z któregoś działu, to masz pracę na kasie. Czekasz na klienta, źle, bo nic nie robisz. Wykładasz towar, też źle, bo klient czeka na ciebie przy kasie. Nieważne, co robisz, i tak jest niedobrze. Jak masz za mało stresu i dawno nikt cię nie wyprowadził z równowagi, to wyślij swoje cv do almy w Rzeszowie.

Czy po rozmowie w Alma Market rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
klient

Ciekawy jestem czy te wpisy ktoś z kierownictwa ALMY czyta...jeśli tak...to co ONI na to...?.Tam coś dziwnego się dzieje,,,coś baaardzo dziwnego,nie ma się tym sklepem kto konkretnie zająć...np.PIP...

mimi

Zawsze zastanawiałam się nad sensem takich wpisów, (dyrektor czy tam dyrektorka zrobiła to czy sramto, skrzywdziła tego i tamtego), Ludzie piszcie jakie są warunki pracy bo nie wiem o co chodzi już 2 x składałam podanie i nic, doświadczenie mam. Na jaki wymiar zatrudniają? 1/2, 3/4 etatu? Jeśli tak to są dogodziny do pełnego etatu? W jakich godzinach się pracuje? Są nocki? Dzięki za informację.

klient

Byłem w ALMIE wczoraj...czy ktoś widzi w jakich warunkach pracują kasjerzy...chyba nie...dziewczyny pracują poprostu w ukropie..słońce świeci do szyb,dziewczyny zasłaniają oczy i monitory rękami oślepione słońcem,czy takie warunki pracy są wynagradzane zarobkami...premią..zastanawiałem się nad tym...ile te dziewczyny zarabiają żeby im tworzyć taki klimat...

Mahdi

Dyrektor? Wyrób dyrektoro-podobny raczej. O \"Kierownicach\" nie będę się wypowiadał, bo admin musiałby usunąć połowę wpisu jako niecenzuralną. Chcesz się zdołować? Zostań pracownikiem Almy. Powiem banalnie nie pracuj w Almie, -NIe będę nachalny - nie przychodź do Almy. Pracuj w Almie a garb sam ci wyrośnie a ty wylecisz bo tak się komuś podoba, bez sensownej przyczyny, kto pracuje to wie, że wylatywali ludzie, którzy starali się, pewnie idealni nie byli, tyle, że nie ma ludzi idealnych, a ża najniższą krajową trudno się spodziewać, że ktośbędzie jak robot, bo nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.

endzi

omijajcie ta alme szerokim łukiem, szkoda nerwów ..... (usunięte przez moderatora)

tatarata

piszcie na dyrektora dalej to was wszystkich wymieni bo będzie mial powod co za brak wyobraźni...a o to pewnie chodzi...

misiu

fajnie jest jak się kręci teraz byl bum na alme wszędzie ją reklamowali dlatego ruch jak nie będzie ru (usunięte przez administratora) to będzie dopiero masakra a wszysko sie nudzi kilka lat i co innego modne najstarsze rzeszowskie markety już to przerabiały, dyrektorom snił się tylko obrót i dochód a w dzień pampers pod kantami, ale wiedzą przynajmniej za jaką kasę to robią taka ich cena.

xyz

najlepiej jakby góra dyrektora zmieniła bo to on wszystko robi, przez tego pseudo dyr... ta alma zbankrutuje bo ludzie nie beda chciec przychodzic

ciąg dalszy prośby

prośba - 2012-05-22 21:43:32 nawiazujac do tej wypowiedzi chce napisac iz to fakt iz jest naj naj najfspanialsza a propo pani kierownik to ja to pisalem dostane tą premie już trzy lata czekam pani kierownik przeciez sie zasluzylem prosto wykladam cytryny nawet banany prostuje żeby ladnie wyglądały proszęęęęęę!!!!!!!!to pisałem ja pracownik działu owoce warzywa, piekarnia, nabiał, mieso wędliny, alkohole, bok, kasy, o kurcze ale ja w tej almie nabyłem doswiadczenia...tylko lodów jeszcze nie robilem, chociaż w ostatnią sobotę kierownik miał taką prośbę... (usunięte przez moderatora)

anty

a daj spokój, w takim miejscu jak sklep spożywczy pracuje taka zbieranina, niestety obsadzenie na stanowiskach kierowniczych takich (usunięte przez moderatora), ludzi pozbawionych poziomu, skromnosci i dystansu niestety nie skutkuje budowaniem dobrych stosunków z podwladnymi. (usunięte przez moderatora)

józek

bo przecież nikt z konkretnymi kwalifikacjami i doswiadczeniem nie weźmie takiego stanowiska a jak mu zaproponują to ich wyśmieje za jakie pieniądze, poza tym co znajomi powiedzą-wstyd, więc pozostają tacy średnio kompetentni "kierownicy", ktorzy daja z siebie zrobić pajacow najprostszymi metodami np. pochwała, straszenie.Ja bym nie mogł pracować w stra (usunięte przez administratora) , i takim "jak odwalić kolejny dzień i nie podpaść".To nienormalne.

giża

Nik - 2012-01-17 22:18:15 Pracowałam tam pewny okres czasu. Pewna część załogi po "znajomościach" większa część kierownictwa to zwykli prości ludzie którym po zadaniu ciekawego pytania względem ich ciekawie głupkowatego gadania usta nabierają wody w zastraszającym tępie a później tylko zemsta, poza tym słoma z butów wyskakuje jak popcorn... Dyrektor...? przemilcze dużo w życiu widziałam tutaj brak słów, przede wszystkim myślenie w trybie offline.Nic dodać, nic ująć.

zgadzam się z Tobą, kierownicy to ludzie o żenującym poziomie, (usunięte przez administratora) bez kszty autorytetu, ehh zwykle zera.....

gorge

Ludzie niższego szczebla np. ( produkcja, handel, usługi ) którzy wytwarzają zyski dla poszczególnych firm, zawsze są w d ... bici. Najsłabiej zarabiają i najciężej pracują. Darmozjady wyższego szczebla już mają lepiej. Popatrzcie np. na pracowników handlu - sklepów wielkopowierzchniowych. Odpowiedź nasuwa się sama.

marek

Skoro tak (usunięte przez moderatora) narzekacie to się zwolnijcie, składałem tam podanie i kazali czekać, Chętnie wskoczę na twoje miejsce. Narzekać to każdy potrafi że ciężko i mała kasa - trzeba było się uczyć na lekarza lub adwokacine. to być zarabiał dużo i całe \"g\" byś robił. Więc skończcie biadolić. Mieszkasz z mamusią i tatusiem w domku, na papieroski i wódzie nie wystarcza? To poproś mamusię o kieszonkowe. Ciekawy jestem jakbyś miał dwójkę dzieci i wynajmowane mieszkanie to czybyś tak narzekał. (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Rzeszów

Alma Market