Opinie o Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz w Rzeszów

Anon Nowy wpis

Zamówiłem lampkę, którą wystawili na "przecenie", ale okazało się, że od początku nie mieli zamiaru jej sprzedać. Świadomie zrobili sobie nieoprocentowaną pożyczkę na 180zł. Przez tydzień zero kontaktu, gdy zapytałem się co z przesyłką nie dostałem odpowiedzi, tylko allegro wysłało maila, że kwota została zwrócona. Gdyby nie to, że kupowałem na allegro gdzie jest program ochrony kupujących, możliwe, że nie odzyskałbym tych pieniędzy nawet po skontaktowaniu się z tymi oszustami. Zdecydowanie nie polecam, uważajcie bo też możecie zostać wykorzystani.

Artur Nowy wpis

Często jest praca w soboty za 50 zł? Bo to mała kasa jak za wolny dzień? Teraz jest wyższa stawka czy niewiele się zmieniło od ostatniego wpisu?

Maria Nowy wpis

Hej, widziałam na stronie, że poszukują aktualnie specjalisty ds. obsługi klienta W SKLEPIE INTERNETOWYM. Nie wiecie czy taka praca jest możliwa w trybie zdalnym?

Przemek Nowy wpis

Ja niestety tez bym nie polecił specjalnie pracy w firmie o której mowa. Szefostwo niemiłe , niesympatyczne , żadnego wsparcia z ich strony, Nastawieni na zdołowanie i odebranie chęci do pracy i następny. Wciskanie abys pracował w kazda sobote aby Cie przemęczyć. A potem gadki cos taki lichy. ... Ale w jednym sa najlepsi : to prawdziwi mistrzowie oszczędności. Bez problemu by tutaj można było nagrać jeden odcinek "Patentu na kase". A jak zle wydrukujesz fakturke to karteczki nie wyrzucamy jeszcze do smietnika, bo karteczka ma jeszcze druga strone czysta na ktorej drukujemy list przewozowy na przysyłki. Jak na drugiej stronie karteczki list tez zle wydrukujesz to tez jeszcze nie wyrzucamy karteczki do kosza, tylko zanosimy do ubikacji i używamy wiadomo do czego. Woreczki po koszulkach i kurtkach jako worki na smieci używamy. Ciekawe czy jeszcze kartonów po rowerach do docieplenia budynku nie wykorzystał. :) Ale to juz zostawiam producentom " Patentu na kase" napewno odcinek by z tego jaki nagrał.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Patrycja

@tomek w jaki sposób okłamywanie klientów ?

Zdecydowanie odrazdzam prace w Axel-sport. Nakłanianie do okłamywania klientów, praca w sobote za 50 zł bez podatku , na urlop nigdy nie ma czasu, na umowe czekasz 4 miesiace , przesadna oszczędność itp

Cezary

Żeby można zarabiać dużo trzeba dużo pracować. Za leżenie nikt nie płaci

Adrian

Głównym celem kierownictwa są oszczędności na Tobie - drogi pracowniku. Ile sie da zwlekac to bedziesz pracował bez umowy. 3 misiace albo 4 miesiace bedziesz czekał az umowa sie napisze. We wszystkie soboty do roboty trzeba bedzie przyjsc - niestety. Za rewelacyjna stawke - 50 zł za kazda sobote - do ręki na czarno. Jak za nadgodziny to chyba 3 razy za mało :) Wypłata 1500 - 1700 zł do ręki bez sobót. Praca w normie. Jak bedziesz za bardzo usmiechniety i poztywnie nastawiony do pracy i klienta to usłyszysz : nie nadajesz sie do niczego , wszystko za wolno i żle, i tak w kółko. Taki system motywacyjny :)

Bigos
@Adrian

Widzieliście na OLX ile płacą ?? Będą szukać pracowników do końca ich życia !!

Henryk

Czy firma prowadzi rekrutacje?

GOmez

(usunięte przez administratora) na kółkach i skrajna nieuczciwość. Wbrew wcześniejszym zapewnieniom: 1po 3 miesiącach i zapewnieniach że wszystko fajnie wywalają i zatrudniają kolejnych naiwnych 2.każda sobota pracująca 3spoooro mniejsza niż w rozmowach kasa 4.ekipa spoko ale szef kanalia Odradzam

Adrian

O wolnym zapomniałem napisac. Jak chcesz urlop to zawsze usłyszysz : nieda sie , nieda rady, moze w przyszłym tygodniu, moze w przyszłym miesiacu, moze w przyszłym roku, teraz ktos inny idzie, teraz jest duzo pracy i tak w kólko. Dopiero sie uda jak sie bedziesz chciał zwolnic.

Zostaw merytoryczną opinię o Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz - Rzeszów

• Jak się pracuje w Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz?

Axel-Sport Firma Handlowo-Usługowa Marta Bartkiewicz
  • Krakowska 339