FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM

Rzeszów

FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM

Opinie o FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM

Kamil

@rzeszowianka, pomimo, że nie jest to Twoje osobiste doświadczenie, to jego pozytywny przekaz wzmacnia tylko jego wiarygodność. Jeżeli koleżanka dzieliła się z Tobą swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat FOLRES-BIS, to użytkownicy tego forum będą Ci wdzięczni, jeśli teraz je upublicznisz, tak, aby więcej osób mogło z nich skorzystać. Warto przekazywać informacje na temat pracodawców, bo w ten sposób przyspieszamy i kształtujemy zmiany na rynku pracy.

FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM ma teraz aktualne oferty pracy w Rzeszów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

rzeszowianka
@Administrator 25.02.2018 17:03

Dają umowę o pracę na czas nieokreślony i to chyba największy plus, pracowała tam moja koleżanka pół roku temu ale wyjechała za granicę. Mówi że było ok.

igor

Niski poziom kadry kierowniczej w umiejętności zarządzania dc. Zarządzanie dc przez kadrę kierowniczą i traktowanie przez nią pracowników sklepu wyjaśnia ciągłą rotację .

OH..
@igor 05.02.2016 13:46

Niski poziom to za mało powiedziane!

były pracownik

Nie zgadzam się z przedmówcami, pracowałem tam kilka miesięcy, przerwy są normalne , trochę ciężko na początku było ale chyba w każdej pracy tak jest. Co do kierownictwa to nie mam zastrzeżeń robią swoje. Jedynie co mi nie pasowało to małe wynagrodzenie = minimalna krajowa ale chociaż umowa o pracę była.

pff

przyjmują na jeden dzień, zasuwasz cały czas bez przerwy a potem ci podziękują nie polecam tam pracy

Zostaw opinię o FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM