FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM

Rzeszów

Opinie o FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM

igor

Niski poziom kadry kierowniczej w umiejętności zarządzania dc. Zarządzanie dc przez kadrę kierowniczą i traktowanie przez nią pracowników sklepu wyjaśnia ciągłą rotację .

OH..
@igor 05.02.2016 13:46

Niski poziom to za mało powiedziane!

były pracownik

Nie zgadzam się z przedmówcami, pracowałem tam kilka miesięcy, przerwy są normalne , trochę ciężko na początku było ale chyba w każdej pracy tak jest. Co do kierownictwa to nie mam zastrzeżeń robią swoje. Jedynie co mi nie pasowało to małe wynagrodzenie = minimalna krajowa ale chociaż umowa o pracę była.

pff

przyjmują na jeden dzień, zasuwasz cały czas bez przerwy a potem ci podziękują nie polecam tam pracy

Zostaw opinię o FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOLRES-BIS SP.JAWNA DELIKATESY CENTRUM