Opinie o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rabugino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rabugino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

kasztanowy ludzik

Praca w biurze generalnie jest ok. Atmosfera raczej przyjazna, kameralna. Kierownictwo zależy od działu, ale do dogadania. Dostępny pakiet Enel-Med, wypłata z ZFFŚ na Święta i wakacje. W biurze rotacja pracowników jest raczej niewielka, większość osób pracuje po con kilka lat.

ABC

Firma cały czas się rozwija, od ponad 20 lat na rynku, pozyskuje nowym rokujących klientów i na stale współpracuję w dobrych relacjach ze stałymi klientami na całym świecie. Park maszynowy również rozrósł się o kolejne nowe maszyn wtryskowe. Dla ludzi również widzę tutaj ścieżkę rozwoju i awansu, tylko wiadomo trzeba się starać i zdobywać zaufanie kierowników i szefów. Zarobki są ok, premie dla pracowników angażujących się w pracę również są. Z dodatkowych: ubezpieczenie grupowe, pakiet zdrowotny, wczasy pod gruszą, wypłaty środków przed świętami w grudniu. Zachęcam do zatrudnienia i spróbowania swoich sił w branży automotive i retail.

Farel

Zdecydowanie dobra atmosfera wśród pracowników. Współpracuję z tymi ludźmi od ponad dwóch lat i zawsze pełna gotowość. Ponadto raczej niewielka rotacja bo ja pracuję wciąż z tymi samymi.

JAGA

Firma z bardzo dobrą atmosferą, nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Rodzinna i wspierająca atmosfera. Firma zapewnia enel-med, co roku premie świąteczne, wakacje pod gruszą, imprezy firmowe 2 razy w roku. Pracownicy zatrudnieni przez firmę posiadają umowy o pracę. Negatywne opinie może są wynikiem osób zatrudnionych przez agencję pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rabugino Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Pracownik 3

Dobry pracodawca. Wszystkie naliczenia zgodnie z prawem. Atmosfera dobra. Ludzie mili.

I jaka ocena pracy na produkcji? z parę miesięcy temu opisali krótko tryb zmianowy i to w zasadzie tyle. zastanawiam się jak oceniacie warunki pod względem bezpieczeństwa i komfortu pracy? właśnie szukają specjalisty ds. BHP i PPOŻ, zastanawiam się czy warto złożyć dokumenty? Dużo jest pracy czy raczej jednak wszystko maja tu już poukładane?

Xyz

Jaki jest system pracy od poniedziałku do piątku czy czterobrygadówka?

Arek
@Xyz

Praca na produkcji jest na III zmiany od poniedziałku do piątku ????

Tetris

Firma się rozwija. Poszukuje nowych pracowników. Atmosfera głównie zależy od przełożonego. Ale w zdecydowanej większości jest ok. Nie robi się problemów z drobiazgów.

Człowiek
@Tetris

A wiecie czy jak tak firma się rozwija, to zatrudnia tylko nowe osoby? Czy też praktykuje awanse wewnętrzne? Pracownicy przy takim rozwoju mają szanse na kolejne szczeble w firmie?

Fafik

Jak ktoś nie ma szacunku dla pracownika , to odszedłem z tamtąd już dawno, właściciel trzmajac takiego kierownika wie co robi, pracownik ma się bać i już!

Były

Pracowałem w firmie przeszło 2 lata i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Dobra stawka, świetna atmosfera i super ludzie. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania to na pewno pracowałbym tu dalej.

Celina
@Były

A są możliwe podwyżki? Pytam, bo piszesz, że masz dwa lata kariery w firmie za sobą. Była jakaś perspektywa na zwiększenie zarobków w tym okresie? I ile wynosi teraz średni staż skoro w Twoim przypadku współpraca zakończyła się po takim czasie?

Małgorzata

Witajcie, szukają jeszcze przez parę godzin w necie inżyniera ds. zapewnienia jakości, polecacie? Jak rotacja na tym stanowisku, nie ma często zmian personelu? No i niby piszą o możliwości rozwoju później, czy organizują ku temu szkolenia? Bo dalej to chyba bardziej stanowiska kierownicze, zarządzające, to fajnie byłoby się podszkolić z tych tematów personalnych ;)

Magda

Praca w biurze dość spokojna. Ludzie pomocni. Szefowie do dogadania.

Tymon

Jest ok. Firma przyjazna. Trochę typowego włoskiego bałaganu, ale generalnie dobra atmosfera.

Aneta

Witam czy ktoś poleci ta firmę czy raczej nie na produkcję dla kobiet, są fajni ludzie i kierownictwo,

Magdalena
@Aneta

Opinie są różne, ale moim zdaniem najlepiej jak się sama przekonasz jak jest. Sama myślę o pracy. W ogóle wymagają jakiegoś doświadczenia? Wiesz może?

@Aneta

Praca jest dosyc lekka, ludzie sympatyczni i pomocni. Sam pracuje tu od dłuższego czasu i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Magdalena

czyli podejście zespołowe? w sumie wszędzie tak w firmie jest? a tutaj to z cym jakiś problem może wystąpić, że właśnie ta wspomniana pomoc jak najbardziej się przyda?

Aneta

A nie orientujesz się jakie wynagrodzenie jest, na produkcji i ile jest zmian praca,są może tzw,bony świąteczne czy wyjazdy ,i firma jest godna polecenia można aplikować,

Mmmmm

Nie polecam tej firmy do pracy masakra kierownik nie ma pojęcia o byciu kierownikiem produkcji bałagan w tej firmie i zero BHP

Maria
@Mmmmm

Co znaczy że nie ma pojęcia, jak się to konkretnie przejawia? O tym bhp to zgłaszałaś komuś z firmy że masz jakieś zastrzeżenia? Właściwie to czemu piszesz że nie ma bhp, co Ci się rzuciło w oczy takiego?

Aneta

Hej czy ktoś poleci zatrudnienia do tej firmy Rabugino na produkcję czy raczej nie I ile tam się zarabia dla kobiet na to produkcję są bonifikaty czy coś na święta bony paczki ,

Aneta

Czesc ! czy rezygnujac z pracy mialas mozliwosc powiedzenia komus jaki jest powod zmiany pracy ? ze to wlasnie przez jedna osobe i jej zachowanie czy nikogo to nie interesowalo ?

Na jakie benefity można liczyć w Rabugino Sp. z o.o.?

Www

Nie polecam pracy w tej firmie jest masakra

Leszek
@Www

Fajnie że się dzielisz swoimi przemyśleniami, ale może dołożysz jakieś argumenty do tego?

@Leszek

(usunięte przez administratora) na hali przy fatalnej wentylacji (usunięte przez administratora)jak zamkną w deszcz to " pływasz" w swoim pocie/ w innych pomieszczeniach nie lepiej, ewentualnie wiatraki na stanowiskach pracy, brudne łazienki, kuchenka, za mało szafek śniadaniowych, jest mikrofala i automaty z napojami, batonami, palarnia pod ogrodzeniem pod gołym niebem. (usunięte przez administratora) Przy maszynach prawie same Ukrainki i Ukraińcy co " ja nie znaju" , zarobki słabe w porównaniu do warunków pracy, odchodzą starzy pracownicy bo presja na jakość, ilość.

Joanna
@pracownik

Nie wydaje mi się, by ocenianie firmy na podstawie tego, że zatrudnia obcokrajowców było fair. Temperatura rzeczywiście może być problemem, ale rozumiem, że woda jest zapewniona? I jak wygląda atmosfera między pracownikami?

Ludwik

Dzień dobry. Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Grodziska Mazowieckiego. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Rabugino Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Ludwik

Marysia
@Ludwik

Dzień dobry Ludwiku. Odpowiadając na Twoje pytanie nie będę skupiał się na negatywach. Raczej jest dobrze, z kasą też ok. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to polecam firmę Toyota z Legnicy. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Pozdrawiam. Marysia.

Robert
@Marysia

Dzień dobry Pani Mario. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Toyota, którą Pani przytacza korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Kkk
@Ludwik

Nie polecam pracy w tej firmie Rabugino jest masakra ludzie odchodzą co pracowali 14 lat kierownik ludzi ma za nic na produkcji ????

Ala

Dyskryminuja ludzi niepelnosprawnych podczas rekrutacji. Nowe ogłoszenia o pracę co 3 miesiące zwłaszcza na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Rabugino Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Rabugino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rabugino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabugino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rabugino Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Graniczna 49
    05-825 Grodzisk Mazowiecki