rabugino sp.z.o.o.

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o rabugino sp.z.o.o.

Rabugino to spoko firma i ma dobrą opinię jako pracodawca. To że ostatnio zwolniono sporo osób nie znaczy, że jest źle. Ja jestem zadowolony z pracy.

Aneta

@Zenonco było powodem fali wypowiedzeń, o której wspominasz? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Piszesz, że jest to dobre miejsce na zdobycie pierwszych doświadczeń. Czy oprócz tego co uczy sama praca można w rabugino liczyć na inne możliwości rozwoju?

Zenon

W ciągu ostatniego roku w firmie posypała się fala wypowiedzeń, więc dostać się tam jest teraz naprawdę łatwo. Czy to na produkcję, magazyn, czy do biura. Podobno szukają nawet dyrektorów, tylko nie wiadomo po co... Dla początkujących (np. absolwentów studiów technicznych) jest to idealne miejsce na zebranie pierwszych doświadczeń. Praca baaardzo wymagająca, ale też wiele ucząca. Spychanie odpowiedzialności na niższe szczeble jest tego jednym z powodów - typowe zachowanie włochów rządzących firmą. Gdyby tylko zarządzano nią z głową, to przy aktualnej koniunkturze mogłaby się spokojnie rozrosnąć nawet dwukrotnie. Niestety tak nie jest. Ogromna rotacja na produkcji + zatrudnianie Ukraińców = ciągły spadek jakości produkowanych wyrobów. Prosty zabieg zwiększania podstawy pensji po każdym roku pracy o np. 5 % zmienił by pewnie firmę nie do poznania - jednym słowem SKĄPSTWO!

QWERTY
@Zenon 23.04.2017 21:28

Dzięki za dobry komentarz. Czyli dla osób z wykształceniem technicznych i doświadczeniem nie polecilbyś pracy w tej firmie ?

anon

Praca przez agencje, przez co jest to praca na tymczasowych zasadach. Warunki pracy nie są łatwe, słaba płaca jak na obecne czasy, niedobory ludzkie skutkują akumulacją pracy na pozostałych, a zmieniający się często pracownicy produkcji niestety generują braki. Oczywiście możesz się też nauczyć obsługi maszyn, nowych umiejętności, - to twój wybór czy chcesz tam pracować, czy wolisz gdzie indziej.

Aneta

A na jakie warunki mogą liczyć pracownicy rabugino? Chętnie dowiemy się również więcej na temat Waszej codziennej pracy.

Annn

Nie polecam!!.Nie ważne jak bardzo się starasz i poświęcasz dla pracy,tu nikt cie nie doceni,ludzie sa traktowani jak rzecz jednokrotnego użytku,szefostwo bardzo niekulturalne,praca jak praca ale atmosfera fatalna,ludzie zawistni.Brygadzistki mają swoich ,,pupili'' którym wybierają lżejsza pracę przy której moga się opierdzielać do woli.Codzienne obchody i powszechny mobbing.Firma oszczędza na sprzątaczkach zmuszając do tego pracowników którzy nie dostają żadnych środków z tego tytułu.Oczywiście ,trzeba utrzymywać porządek w miejscu pracy ale to coś zupełnie innego a nazywa się to- wyzysk.Praca tylko dla zdesperowanych.

Strefa Job

Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rabugino zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, ,cv można wysyłać na mail : bzalevska@strefajob.pl

hiewdp

Witam, mam 22 lata i byłem dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Po przeprowadzonej rozmowie, cała grupa została oprowadzona po zakładzie, tak jakbyśmy mieli od jutra zaczynać. Po wyjściu rekrutantka powiedziała mi, że niestety musi mi podziękować, bo mnie ktoś tutaj z firmy zna. (ii????) Kurcze nie sądzę

Kamil22

Witam byłem pracownikiem tej firmy jest taki pań Waldemar Stary wojskowy i myśli że jest wojsku i jego roskazy jest bez dyskusji i taka gadka jest z nim

Kamil22

r

@do skoro firma działa 30 lat to na pewno da się zarobić więcej

Xyz

Czytaj ze zrozumieniem proszę rejestracja na najnizsza krajową a nie ze tyle chcę zarabiać .Cel jest oczywisty więcej na składki idzie niż to warte a emerytury i tak nie dożyje w tym kraju. Pozdrawiam

Anim

A na ile rejestrują na najnizsza bo takiej szukam pracy.

kumakuma

Do tej firmy zatrudniają przez agencje pracy tymczasowej. A raczej zatrudnia cię agencja a pracujesz w rabugino. Agencja mieści się w żyrardowie.

szurlik

ja interesowałem się pracą w Rabiugino jakiś czas temu jednak nigdzie nie mogłem znaleźć ofert pracy do tej firmy. Ciągle dostawałem informacje , że niestety, ale obecniee nikogo nie poszukują. Trochędziwi mnie w związku z tym ten ruch w postach odnośnie ewentualnych zatrudnień. Czyżbyście mieli jakieś dodatkowe info?

WIitam! To jak pracujemy 11 października , ale mamy teraz dobrego szefa

Job Impulse

Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rabugino zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, pl. Zygmunta Starego 17, Grodzisk Mazowiecki,cv można wysyłać na mail : grodzisk.mazowiecki@job-impulse.pl

Były

Witam! Chciałbym się dowiedziec przez jaką agencję można sie starać do waszej firmy , czy też osobiście składać CV ??, Proszę O ODP. Pozdrawiam.

Lepiej nie składaj papierów do tej firmy bo to po prostu JEDEN WIELKI WŁOSKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na czele z panem dyr.

paserotto

dzięki wiesz cos o tej firmie

rabugino

Można zostawiać u ochrony na bramie, oni przekazują go dalej do kadrowej. A wysłać to chyba na firmowy adres, sprawdź na stronie Rabugino.

paserotto

Witam czy ktos wie jak sie dostac do tej firmy do kogo skladac aplikacje, jakis namiar tel. cokolwiek dzieki

były tyracz produkcji Rabugino :D

Jak na razie kolego nie ma przyjęć , nie ma co podawać agencji bo biedaków już raz przerzucili do innej. A i chyba raczej nie ma co się garnąć tam do pracy ciągle ludzie się zmieniają. Bo albo jakiś przychlast przyjdzie albo liliputy :D nawet zdarzaj się ludzie którzy mają problem z liczeniem hehehehe. Ale tak na serio nawet jak się trafi ktoś zorganizowany i pracowity to jak się komuś nie spodoba to inni zrobią wszystko żeby po prostu tam nie pracował ech.. szkoda gadać. Pozdr, dla obecnych pracowników ;)

Pytający

Witam , słyszałem kilka pozytywnych opinii o Waszej firmie , mam do was pytanko czy słyszeliście coś o jakiś przyjeciach na produkcje , w jakiej agencji można się dowiadywać. Dzieki za odp.

xyz

A coś taki ciekawy. Jest jak jest, jest kierownik produkcji i dyrektor produkcji. Jeden wart drugiego. Kierownik tylko z nazwy, bo zero kompetencji i boi sie podjąc jakąkolwiek decyzje.Dyrektor nie lepszy.

Ciekawy

Witam. Apropo nowych dyrektorek to czyzby ZMIENIŁA SIE SZEFOWA PRODUKCJI , MOGE PROSIC O WYJASNIENIE TEMATU? DZIĘKI.

xyz

Nowy dyrektor to tylko obiecuje a potem mówi,że brak kasy. To po co obiecywać. Żenada coraz większa. Najpierw znosi czterobrygadówke a potem chodzą i prosza by ktos przyszedł pracować w sobote i niedziele. Ciekawe co naobiecują w nowym roku.Bo poprawy żadnej, pracy coraz więcej i tylko zebrania aby wszystkich opieprzać, że źle pracują. Masakra.

Zgadzam się z tym co powyżej. Trochę kultury dyrektorowi by się przydało. Chyba że w Bydgoszczy grzeczność nie obowiązuje.

rabugino

Przychodzą coraz to nowsze dyrektorki i wprowadzają swoje rządy. Pan Dyrektor chodzi po produkcji w jasnych spodenkach, do roboty sie nie garnie bo może się pobrudzić a pracownikom nawet dzień dobry nie mówi. Zwalnia wszystkich pokolei i niedługo sam bedzie tyrał na hali w te upały. Dużo obiecuje a i tak nic nie realizuje. Odradzam pracę w tych warunkach i przy takim kierownictwie.

odp

Nieźle rąbnięty jesteś chłopcze bo jakbyś nie zdążył zauważyć każdy rozumie co oznacza posprzątać po sobie czy przetrzeć maszynę itp. ale bez przesady latanie z kamerą i robienie zdjęć papierkom leżącym na podłodze to już chyba lekka przesada ? Nie da się na hali produkcyjnej utrzymać sterylnej czystości ciągle się kurzy itd. a operator ( czy w tej chwili obciążają sprzątaniem kierowniczki ) nie zawsze maja czas posprzątać naniesionego piachu z dworu czy zdmuchniętej kartki przez wiatr. Dużo bałaganu jest przez wnoszone pojemniki które trzymane są na dworzu w których można znaleść wszystko, można by bylo znaleść miejsce na ich przechowywanie jak i zadbać o rzeczy które powodują nieczystość na hali. a propo niezbednych rzeczy mechaników i technologów też ciągle nie będą latać z kluczami kombinerkami które są ciągle potrzebne przy maszynie. Jestem za aby utrzymywać porządek ale z umiarem. przychodzą tam ludzie pracować przy wtryskarkach jak się nie mylę a w umowach mają że są operatorami produkcji a nie sprzątaczami. I jeśli chodzi o pracę to praca jak praca nie zauważalne są jakiekolwiek uwagi na to aby praca była za ciężka.

pracowałem tam jakiś czas temu i nie było źle. porządek owszem trzeba zachować ale tak jest w każdej firmie-normalka. gdzie można więcej zarobić nie wiem jak ci nie pasuje idź na ochroniarza tam nie musisz utrzymywać porządku a jak będziesz gościem w domu zarobisz więcej. jak dla mnie było ok normalka były i problemy ale wszystko jest do rozwiązania.

(usunięte przez administratora), po powrocie z urlopu macierżyńskiego szefowej produkcji ( usunięte przez administratora )zrobil sie straszny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . chodzi , obserwuje ludzi ma fiola na punkcie czystosci.placa 1300zl na reke . czeste 4-brygadóki.smieszne dodatki za noce .dalo jako tako sie pracowac do momentu powrotuy tej i( usunięte przez administratora ) a teraz nie polecam i odradzam. zeby cie strzelil ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o rabugino sp.z.o.o. - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rabugino sp.z.o.o.