Opinie o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rabugino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rabugino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Łucja

Niestety nie mają żadnych aktualnych ofert pracy. Chciałabym zapytać czym może być spowodowany ten przestój w naborze pracowników w Rabugino. Znalazłam aż 30 ofert archiwalnych z ostatnich dwóch lat- czy firma ma jakieś problemy?

Zygert

Dziwię sie tylko że firma trzyma taką osobę na stanowisku kierownika, który psuje wizerunek firmy, jeżeli wydaję się że jeszcze nie zaszkodził to mogę potwierdzić że ten proces już trwa. Po ogłoszeniach z ofertami zatrudnienia zamieszczonych przez firmę na stronach, widzę że jestem osobą poszukiwaną i spełniającą wszystkie wymogi narzucone przez firmę, niestety w takim wypadku nie jestem zainteresowany pracą w tym zakładzie , pozostawiam wam wybór pracowników bez doświadczenia.

Henryk

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Firma jak najbardziej dobra pod każdym względem tylko, że jest wymagającym pracodawcą co nie podoba się niektórym osobom.

Dobre_sobie
@Henryk

Pod jakim względem dobra?

ByłyPracoenik

Nikomu nie rzycze pracy w Rabugino. Zero premi, brak prysznicy, straszny bród, (usunięte przez administratora)by odebrać detal z niektórych maszyn, trzeba wchodzić pod maszynę na kolanach, i tak 8 h(usunięte przez administratora)ludzie tam pracujący sa tak mili, że z chęcią doniosą na drugą osobę do przełożonego jak co kolwiek zobaczą. Człowiek tam pracujący jest skazany na bieganie od maszyny do maszyny w celu odebrania surowca. Nie raz, trzeba obsłużyć cztery a nawet pięć maszyn. Polak jest dyskryminowany nie można brać nadgodzin, ponieważ tańszym rozwiązaniem jest praca uchodźców ze wschodu gdzyz są tańsi..(usunięte przez administratora)

Mmmmmm
@ByłyPracoenik

To racja ta firma jest masakra kierownik nie wie co się dzieję i wczecznie nie zadowolony jest zero podejścia do pracownika nie polecam tej firmy

Migotka
@ByłyPracoenik

Zgadzam się z każdym słowem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rabugino Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Bro

Ile zmian jest w Rabugino? Praca 3 zmianowa w ciągłości? Jak z weekendami? Pracujące czy nie ? Jaka atmosfera? Proszę o informację chce aplikować.

Ile jest zmian w Rabugino Sp. z o.o.?

Moje zdanie

Praca na wydziale wtryskowi odbywa się w ruchu 3-zmianowym . Pozdrawiam

Kkkkk

Nie polecam pracy w tej firmie taki bałagan że masakra zero bhp kierowani nawet ne panuje w tej firmie co się dzieję

Hihi

Co tu duzo gadac pracuje z 10 lat i tylko dlatego ze mi nie zalezy im chyba tez wiec mnie trzymaja. Najlepszy jest nowy kierownik sztywny jak szczotka ktorych wiecznie brakuje. A ten pomusl z 5s to dopiero blysk inteligencji.. Plyny szmaty surowce itd..wszedzie . a on co tydzien audyt 5s robi. Chyba nie wszyscy wiedza ze ten system sie nie sprawdza wszedzie. Firma mozna ocenic 50/50 ale jak pracownik podejmie prace musi sie liczyc ze nie bedzie mial zaplacone w trakcie naglej rezygnacji niewazne z jakich powodow nawet tragedi w rodzinie. Tlumacza sie reklamacjami o brakiem obsady. No cuz ami zasluzyli sobie na to ze ludzie niechca pracowac tu . wiec jak ci nie zalezy na zdaniu innych i chcesz tylko dorobic sobie np na nowe buty. Polecam idealna oferta pracy .

@Hihi

Widać że kompletnie nie wiesz co to 5s

Bobi
@Hihi

który to ten nowy kierownik?

Crazy
@Bobi

Ten kierownik jest mądrą osobą i dobrą. Tylko najgorszy problem że za dużo słucha plotek "babsk".

Mietek

Juz nie moge wytrzymać na selekcji.Strasznie smierdzi od tego chłopaka z selekcji co chodzi w granatowych ogrodniczkach,od tego co ma miód w uszach,od tego co gra na telefonie 4 godziny i 4 godziny pracuje,od tego co udaje kaleke.Moze kierownik niech go mianuje na Lidera kontenera zeby byl na dworzu cały czas.

Dusia
@Mietek

Niech każdy posadza siebie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Rabugino Sp. z o.o.?

Kotek

Byla umowa o prace

Rafał
@Kotek

"Była"? Tzn., że nie każdy pracownik może teraz liczyć na taki rodzaj zatrudnienia? Skąd taka zmiana? Powiedz proszę, jaka jest obecnie proponowana forma umowy i podstawa dla nowego pracownika?

Popieram w 100% anonim wiec: Notorycznie problemy z naliczanie godzin pracy ( pani kadrowa twierdzi że to wina pracownika) 2 szefów produkcji co się wiąże z kilkoma sprzecznymi informacjami nawet w ciągu kilku min (na koniec winny jest pracownik) Częste duże zadymienie na hali problemy techniczne (wdycha operator i techni) a nie przelozeni 1 dystrybutor wody na całe 2 hale (podobno ma starczyć) I były szef produkcji Pan W. Który dalej prubuje zadzic w firmie co rodzi dużo negatywnych momentów

Natalia

@Pracownik A może znajdzie się jakiś pozytyw pracy w Rabugino? Może firma przy zatrudnieniu, oferuje jakiś zakres świadczeń pozapłacowych? Napisz czy tak jest?

@Natalia

Tak medicower i wczasy pod grusza i kasa na gwiazdkę pozdrawiam :)

Bałagan, błędy w zarządzaniu owocuja dalej tworzącym się balaganem

Leszek
@Anonim

O jakich błędach mówisz? Czy próbowałeś konsultować tę sprawę z szefostwem? Jeśli taki problem istnieje to pracodawca powinien go zauważyć i dążyć do poprawy sytuacji, może warto zasugerować kilka rozwiązań i nakreślić problem?

Kris

Nie polecam pracy w Rabugino z kierownictwem nowego kierownika.Tak jak pisałem kiedys ten człowiek nie ma pojecia o prowadzeniu takiej duzej firmy.Nie moze sobie poradzic to zakłada kamery(usunięte przez administratora)

Zofia
@Kris

Respektujemy tu Twoje zdanie. Jednak z Twojej wypowiedzi wynika, że nie polecasz nam pracy w Rabugino tylko z powodu osoby nowego Kierownika. A przecież na całokształt danego pracodawcy składa się dużo więcej, równie ważnych, czynników. W związku z tym dobrze byłoby, jakbyś postarał się opisać nam warunki zatrudnienia, jakie oferuje się w tej firmie pracownikom. Czy oprócz pensji podstawowej dostajecie od czasu do czasu jakieś premie?

Mietek

Juz nie moge wytrzymać na selekcji.(usunięte przez administratora)

Jasiu

Czy wiecie ze jedna pani z selekcji dostaje zawsze po cichu podwyzki od kierownika.Ciekawe za co je dostaje,za to ze niechciala robic hostampingu,za to ze wykorzystuje wszystkich zeby jej pomagali,za to ze zawsze chce miec lekka robote siedzaca.Ciekawe za co jej kierownik daje te podwyżki.

Zbychu z Bogdańca

Wynagrodzenie : słabe Praca: słaba Wszystkie drogi przeciwpożarowe zablokowane Kultura: słaba Pośpiech do pracy: super szybki W skrócie musisz zapieprzac i łamać sobie kręgosłup za małe wynagrodzenie.....

Jasiu
@Zbychu z Bogdańca

(usunięte przez administratora)Ciekawe kiedy Włosi przejrza na oczy i tego szkieletora wyzyca.

Pol

Ludzie , skąd wy bierzecie takie słownictwo , błąd na błędzie,Brak przecinków, brak składni.Polecam zacząć czytać książki albo wrócić do szkoły podstawowej i zacząć się uczyć.Komentarz infantylny ,zero merytoryki .Jest to najzwyklejsze oczernianie osoby.Ktoś tym komentarzem chciał wystrychnąć na dudka kogoś

????????

Liderka jednej maszyny

Nie ma sie czym przejmowac,niedlugo (usunięte przez administratora)wyzuca.Nie umie zarządzać taka firma,to jest prostak nie douczony.W poprzedniej firmie byl kierownikiem tylko jednej lini.Tylko Rabugino mogło go przyjac bo inna firma by go wysmiala z takim cv.

Liderka jednej maszyny

Robert to wyglada z ta bródka jak Koza,meee meee meee.

Ja też juz tam trochę pracuje ale to co tam sie dzieje poprostu masakra..technicy odchodzą ludzie też..a co do pani z księgowości to poprostu tragedia do ludzi szacunku nie ma i z wielką łaską robi przelewy...

Aneta
@11111

Czy aby na pewno jest aż tak źle? Jeśli zachowanie danych osób jest dla Ciebie problematyczne, to może warto zgłosić ten fakt do szefostwa? Jak obecnie przedstawiają się warunki pracy w tym miejscu? Być może w firmie ostatnio zaszły istotne zmiany?

Kot

Jak wygląda praca przez agencję na kontroli jakosci

Holly

Witam. Przeglądając opinie o tej firmie- dochodzę do jednego wniosku. Nikomu nie da się dogodzić. Pracuje w tej firmie już spory kawałek czasu i z niektórymi opiniami mogę się zgodzić, ale też z niektórymi nie. Owszem technicy- często nie chcą poprawiać pewnych defektów wykrytych na maszynie twierdząc,, że tak kiedyś szło i tak musi być ". Co do picia w miejscu pracy - wypowiadać się nie będę bo przez moją osobę nic takiego nie zostało zauważone. Kontrola jakości.. Tutaj spory problem. Zależy od danej zmiany i osób, które na tej zmianie są. Jedna brygada coś dopusci- inna nie. Problem w komunikacji między pracownikami w dziale kontroli jakości.. Ale to wynika z tego, że osoby,, postawione wyżej" w kontroli czasem nie wiedzą co same dopuszczają. I po tyłku dostają kontrolerzy, którzy roboty mają wiele i czasem nie dają rady pomimo szczerych chęci. Liderki - kwestia indywidualna. Poki co w mojej opinii jest tylko jedna liderka, która naprawdę wie co w trawie piszczy i wypełnia swoje obowiązki. A.K. kierownictwo?- no cóż... Czasem jest lepiej, czasem gorzej. Sami momentami nie wiedzą na czym stoją, ale niestety tak jest. Każdy się myli. Taka firma i taki mamy klimat. Ukraina- owszem katastrofa totalna chociaż nie wszyscy.. Są osoby, które się starają. Szkoda Polaków a szczególnie tych, którzy pracują już długo bo niestety nie są doceniani a naprawdę na to zasługują. Także moim zdaniem- jeśli komuś nie pasuje to niech się zwolni. Każdy jest kowalem własnego losu. A no i pragnę przypomnieć od czego jest forum- od wyrażania własnej opinii, ale takiej, która nikogo pośrednio nie urazi więc pisanie tutaj personalnie o kimś jest hmmm.. Niesmaczne. Pozdrawiam.

*bezpośrednio - sprostowanie.

@Holly

Zgadzam się technicy wielu defektów nie chcą poprawić, czasem to wynika z ich lenistwa, czasem nie mają czasu, uważam, że powinno się zatrudnić ich więcej. Jeśli chodzi o operatorów zależy od zmiany, na tej która znam ja stwierdzam, że Polacy pracują bardzo dobrze, starają się i wypełniają swoje obowiązki, szkoda tylko, że nikt ich nie docenia i pracując po kilka lat mają porównywalna stawkę z Ukraińcami. Myślę, że warto pomyśleć o jakimś systemie premiowym. Jeśli chodzi o kontrolę jakości to osoby "postawione wyżej" mało na czym się znają, ciężko im podjąć jaką kolwiek decyzję. Gdy mają dobry humor przymykają oko na niektóre defekty, gdy zły robią awanturę o byle co. Nie maja tez jednego zdania. Jedna osob mowi tak, druga inaczej. Kontrolerzy sie starają, ale skad maja wiedzidc co w koncu jest zle a co dobrego jak co chwila sa zmieniane zdania? Najgorsze co jest w tej firmie to plotki. Gadanie nie stworzonych rzeczy, które nie mają miejsca. Nie macie co robić, za mało macie pracy, że takie brednie wygadujecie? Zajmijcie się swoją osoba a nie innymi.

@Anonim

Niestety taka jest prawda. Operatorzy z długim stażem pracy powinni mieć podwyżki, premie cokolwiek by czuli się doceniani przez zakład, ale tak nie jest i to jest przykre. Jeśli chodzi o kontrolę to jest tak jak już zostało napisane wyzej- kontrolerzy głupieją przez nagłe zmiany decyzji z dnia na dzień. Nie ma jednej, konkretnej decyzji tylko milion zmian w ciągu 8 h pracy. Plotki - są wszędzie. Na każdym zakładzie pracy i tego się nie da uniknąć a szczególnie w takim miejscu, gdzie każdy każdego zna. Połowę ktoś usłyszy a połowę sobie dołoży. Tyle w temacie.

Aneta
@Holly

Czy osoby, które nie są usatysfakcjonowane warunkami finansowymi w firmie, próbowały negocjować je z szefostwem? Jeśli nie, być może warto zdecydować się na taki krok? Co według Ciebie, powinno się w Rabugino zmienić, by praca była satysfakcjonująca?

Zostaw merytoryczną opinię o Rabugino Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Rabugino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rabugino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabugino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rabugino Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Graniczna 49
    05-825 Grodzisk Mazowiecki