FPHU Wzorek

Opinie o FPHU Wzorek

mieszkaniec

Firma zajmuje się również sprzedażą mieszkań poprzez spółkę ALT Sp. z o.o. Nie polecam zakupu mieszkania od dewelopera z uwagi na bardzo poważne wady budynków m. in. grzyb na ścianie, zła izolacja budynku, na co Pan Wzorek radzi wietrzyć mieszkanie. Przy sprzedaży wszystko ładnie wygląda a po problemy powstają po odbiorze mieszkania i po ujawnieniu bardzo poważnych wad budynku

Zostaw opinię o FPHU Wzorek - Grodzisk Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPHU Wzorek