Opinie o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rabugino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rabugino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Robert

Witam Czy nowy kierownik od "S5" który przyszedł do Was w lutym 2018 nie nazywa się Andrzej W. ? I mieszka w okolicach Sochaczewa?

@Robert

Zwracam uwagę, że używanie danych osobowych w postach jest niezgodne z regulaminem forum. Czy masz może jakieś informacje istotne dla potencjalnych kandydatów do pracy w Rabugino Sp. z o.o., którymi mógłbyś się podzielić na forum?

Rabu

Tylko jedno mam do powiedzenia Ukraincy....tylko na nich jest stawiane jako technicy,zasypywacze i ostatnio ponoć jako logistycy zaraz zostanie kontrola przejęta przez nich. Wymagania coraz większe stawka ta sama,cięższe maszyny dostają Polacy bo Ukraina źle robią. Pan Robert wielki kierownik jak by mógł Ukrainie wylizał by bup* a Polaków ma gdzieś. Najgorsza firma w jakiej kiedy kolwiek pracowałam .

zPiotrW
@Rabu

"słychać" że wymagana jest znajomość j.ukraińskiego aby utrzymać zatrudnienie..przyjąć się (?) - sprawdziłem czy są jakieś oferty pracy - na praca.pl zero aktualnych...na infopraca AŻ 5...ale żadnej stricto produkcyjnej - dla technika/ustawiacza , kontrolera jakości, inżyniera metrologii, inżyniera procesu, magazyniera (stawka 24 brutto /godz to stawka od dłuższego czasu niezmieniana ?) ..i jakoś brak w tych ofertach wymagań co do j.ukraińskiego (jedynie j.angielski dla metrologa i technika..)

aga

Pracuję w firmie od 6 lat. Praca jak praca. Roboty coraz więcej, ale z drugiej strony to dla firmy lepiej. Ostatnio zmienia się na plus. Pakiet medytyczny wprowadzili. Żeby jeszcze jakies podwyżki dali...

NickiX
@aga

No właśnie mogli by dać...

Rabugino anonim

Nowa kadrowa jest the Best nikomu się pensja nie zgadza

magazynio
@Rabugino anonim

Mi sie zgadza! I wszystkim których znam też. A jak ktoś z kolegów i koleżanek nie przekazuje wniosków o nadgodziny lub nie odbija karty prawidłowo to sam jest sobie winny ;) Może lepiej wyjaśnić czy faktycznie się nie zgadza niż się tutaj wypłakiwać. Miełej Pracy:)

Rabugino anonim
@magazynio

To chyba nie rozmawiasz z nikim z produkcji skoro twierdzisz że się wszystkim zgadza

Administracja Rabugino
@Rabugino anonim

Koledzy i koleżanki. Ze strony administracji Rabugino wyjaśniam, że od października został uruchomiony nowy system kadrowo-płacowy, co mogą Państwo zauważyć chociażby poprzez fakt udostępnienia informacji pracowniczych w tym pasków płacowych, informacji o urlopach itd poprzez internet. Na podstawie zgłoszeń otrzymanych od niektórych pracowników mogę potwierdzić, że tylko część z nich się potwierdziła. Różnice wynikały jednak najczęściej z faktu niezgłoszonych zmian grafika pracy (i nie wprowadzonych do nowego systemu) lub niezłożonych wniosków o nadgodziny. Wszystkie zostały/zostaną wyjaśnione indywidualnie. Bardzo proszę nie robić osobistych uwag pod adresem koleżanki z kadr, jako że w tym przypadku nie ma tu jej winy. Zapewniam, że kompetencji jak chęci do wprowadzania zmian na lepsze koleżance nie brakuje, czego dowodem jest chociażby wprowadzenie opieki medycznej. Przy okazji proszę Państwa o poprawne (terminowe) odbijanie kart czasu pracy w nowym czytniku, co ułatwi prawidłowe rozliczanie godzin pracy. Niestety wciąż cześć z kolegów i koleżanek o tym zapomina (na starym i nowym czytniku). Pozdrawiam, Administracja

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rabugino Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
mat-kond

Pracowałem tam 3 lata. Nie polecam tej firmy.Operatorzy dostają po tyłku za wszystko,za krótką rozmowę z kolegą,za rozlany olej z maszyn,za zbyt dużą ilość braków. Praca głownie stojąca,w lato bardzo gorąco, w zimę chłodno.Operatorzy spoko, technicy z liderkami mniej. Co do liderek to jak się podlizujesz to dostaniesz lżejszą robotę. Ciągła kontrola czy się nie obijasz nawet jak jesteś sumiennym pracownikiem.

Ooooooo

Witam nie polecam tej pracy jako technik surowców zero organizacji z pana Roberta pracowałem tam i zero Bhp na terenie firmy że nikt się za to nie weźmie za (usunięte przez administratora) tej firmie i podnoszenie pracownika na wózku to super Bhp

Aneta

@robol to oczywiście zawsze jest jakimś pomysłem na rozwianie wszelkich kwestii, jednak warto podpytać o takie elementy pracy na forum. Pracownicy rabugino są bardzo wiarygodnym źródłem informacji i raczej większość z forumowiczów ufa im w kwestii szczerości i obiektywnych opinii na temat różnych elementów, jakie składają się na pracę właśnie w tym miejscu.

Aneta

Rozumiem, @robol, dobrze, że znalazłeś swoje miejsce. Jednak pytałam o to, w jaki sposób dokładnie to zachowanie wygląda w rabugino i co o tym myślą inni pracownicy. Może ktoś mógłby się, jednak do tego odnieść?

@Aneta

no to się tam zatrudnij na miesiąc i popatrz:))

Aneta

@robol a czy możesz napisać, w jaki sposób te osoby dają odczuć, że Wasze zatrudnienie to forma łaski? Na pewno nie jest to pozytywne uczucie, zastanawia mnie jedynie, jak to w rabugino sp.z.o.o. wygląda w praktyce. Czy inni pracownicy odbierają te same kwestie podobnie?

@Aneta

Już tam nie pracuję, za to w innym zakładzie sytuacja wygląda o 200% lepiej, owszem też się wymaga, ale tu jest inne podejście poczowszy od szkolen,kadr, dodatków na zarzadzaniu zespołami itd

Aneta

@iamaman rozumiem, że jesteś przekonany o moim zatrudnieniu w rabugino sp.z.o.o.? Otóż nie. Nie jestem pracownikiem tej firmy, dlatego też zadaje pytania - nie wiem, jak wyglądają te aspekty w praktyce. @robol a w jakich sytuacjach czujesz, że kierownictwo firmy nie okazuje Ci szacunku? Możesz napisać coś więcej?

@Aneta

kierownictwo=zarząd=włosi, którzy traktują Polskę jak "kolonię", uważają że robią łaskę dając zatrudnienie,...

robol

włoski kołchoz ze wsparciem agencji pracy i ukrainców normy, audytu, wytyczne i setki zwrotów, najniższa płace na produkcji w okolicy, jak ktoś szuka pierwszej pracy żeby zobaczyć jak może być źle w pracy by zwiać do lepszej firmy to jest to dobra szkoła życia, ale dłużej niż pół roku nie warto tracić czasu, zero szacunku dla pracownika, zero dodatków, motywacji, człowiek w poniedziałek kombinuje jak dotrwać do piątku,błędy personalne zamiatane, żadnych podwyżek, chyba że kierownicy, rotacja kadry jak w cyrku, NIE POLECAM, jest kilka firm podobnych ale lepiej zarządzanych i odrobinę lepiej płatnych, ale tam ceni się pracownika 100xlepiej, w Rabugino można dostać uścisk szefa i uśmiech , nic więcej............masakra

Aneta

@Nn3421, a jakie wynagrodzenie w takim razie widnieje na umowie, którą podpisujesz z Rabugino? Jakaś część musi być przecież stała i nie da się jej zmienić od tak. Jak jest w takim razie dokładnie w tym wypadku w firmie?

iamaman
@Aneta

Wolałbym, żeby w tej firmie nie flekowali pomysłami z kosmosu jacys licencjaci z doswiadczeniem niby.., te pomysły sa równie dobre jak robienie z pralki frani, megatronu..., może deczko samokrytyki a nie ambicji wybujałych, mieżcie siły na zamiary, a swoją wiedzę i doświadczenie weryfikujcie nie przez portale społecznościowie..., bo rozwalacie czasem śmiechem

Juzek jeszcze raz zobacze ze dotykasz Polki swojmi brudnymi lapami to pogadamy poza zakładem.

Olga

Jeśli widzicie jakieś nieprawidłowości w firmie to trzeba zgłaszać do szefostwa a nie na forum.

Nn3421

Dla mnie praca w tej firmie to była ogromna pomyłka!!! Raczej nazwał bym to (usunięte przez administratora)!! BHP dla nich nie istnieje ,brud i (usunięte przez administratora) ,liderki to jakaś farsa , kontrola jakości to samo. Oszukują przy wypłacie ,nie dostaniecie tego co obiecują!! Tłumaczą się spadkiem jakości ,to zatrudnijcie więcej ukraińców!! Dziwie się Polakom że tam pracują (mam na myśli produkcję).Dobrzy pracownicy są tam niedoceniani. Nie polecam tej firmy a wręcz odradzam!!

Robert

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Wszystko jest złe. Może trzeba spojrzeć na siebie?

Hehe
@Robert

Dokładnie co racja to racja noe ktore osoby żyją życiem innych ludzi bo widocznie ich jest zbyt nudne albo nie mają swojego...

Rabugino to spoko firma i ma dobrą opinię jako pracodawca. To że ostatnio zwolniono sporo osób nie znaczy, że jest źle. Ja jestem zadowolony z pracy.

Zasypywal 5 lat temu..

Najlepsi sa zasypywacze !!! Ostro (usunięte przez administratora) a hajsu ni maja ..

Po co szukać dyrektorów skoro tam co drugi to dyrektor. Przed rozpoczęciem każdej zmiany należało by zażyć środki uspokajające. Szczególną uwagę należy zwrócić na firmową babajaszkę Elżbietę S ( bez kija nie podchodź). Liderki przez duże L w szczególności Pani Izabellllla, która zamiast zająć się swoimi obowiązkami swój czas poświęca na romanse ze swym księciem z Ukrainy Saszką ( klapsy w pupę itd). Panowie technicy przez duże T wolą polewać sobie setę niż zająć się swoimi obowiązkami np. ustawianiem maszyn ( i tu pytanie o BHP !!! Pijani technicy i wypadek gotowy). W całej firmie najbardziej poszkodowani są operatorzy, którzy dostają opierd..... tak naprawdę za nic. Jak w każdej firmie zdarzają się reklamacje, ale ta firma słynie z nich z racji zatrudniania niekompetentnych i niedouczonych liderek, leserów techników oraz przez pożal się boże kontrolę jakości. Czyli podsumowując całość działalności firmy Rabugino : zakład psychiatryczny. Pozdrawiam bardzo serdecznie osoby, które planują rozpocząć swoją karierę w tej firmie. Buhahahahahahah :)

@Gość

Szkoda że nikt w firmie nie otrzymał skarg na wymienione przez ciebie sytuacje, a tutaj nagle anonimowo się obudziłeś. Ogólnie wystawienie negatywnej opinii o firmie można zrozumieć, ale osobiste wycieczki do poszczególnych osób, które to przeczytają, to dno, kilometr mułu i wodorosty. Nie pozdrawiam.

Aneta

@Zenonco było powodem fali wypowiedzeń, o której wspominasz? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Piszesz, że jest to dobre miejsce na zdobycie pierwszych doświadczeń. Czy oprócz tego co uczy sama praca można w rabugino liczyć na inne możliwości rozwoju?

Zenon

W ciągu ostatniego roku w firmie posypała się fala wypowiedzeń, więc dostać się tam jest teraz naprawdę łatwo. Czy to na produkcję, magazyn, czy do biura. Podobno szukają nawet dyrektorów, tylko nie wiadomo po co... Dla początkujących (np. absolwentów studiów technicznych) jest to idealne miejsce na zebranie pierwszych doświadczeń. Praca baaardzo wymagająca, ale też wiele ucząca. Spychanie odpowiedzialności na niższe szczeble jest tego jednym z powodów - typowe zachowanie włochów rządzących firmą. Gdyby tylko zarządzano nią z głową, to przy aktualnej koniunkturze mogłaby się spokojnie rozrosnąć nawet dwukrotnie. Niestety tak nie jest. Ogromna rotacja na produkcji + zatrudnianie Ukraińców = ciągły spadek jakości produkowanych wyrobów. Prosty zabieg zwiększania podstawy pensji po każdym roku pracy o np. 5 % zmienił by pewnie firmę nie do poznania - jednym słowem SKĄPSTWO!

QWERTY
@Zenon

Dzięki za dobry komentarz. Czyli dla osób z wykształceniem technicznych i doświadczeniem nie polecilbyś pracy w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rabugino Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Rabugino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rabugino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabugino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rabugino Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Graniczna 49
    05-825 Grodzisk Mazowiecki