Opinie o Wimech s.c. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wimech s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wimech s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wimech s.c. w Pruszków

Usługi transportowe i przeprow

Warto współpracować z tą firmą ? Planuje podpisać długoletni kontrakt z wimtechem, jestem ciekaw opinii;) pozdrawiam Krystynę

@Halina

Zmieniło się to że większość pracowników stanęło za osobami (usunięte przez administratora) i z tego tytułu mamy tęczowe piątki, fajnie że jest poparcie dla osób homoseksualnych i dzięki temu atmosfera strasznie się poprawiła :)

Czy firma Wimech s.c. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Xbox massive

Firma daje kapustę na szkolenia jakie tylko chcesz, nikt nie robi problemów, był chłopak który sobie przyszedł na kompletacje i wysłali go na szkolenie i został gromerem i teraz obcina włosy psom czy niedźwiedziom

Monia Nowy wpis

Witam. :) czemu ponownie widać ofertę dla kontrolera jakości? dział się teraz powiększa czy po prostu to jakaś rotacja? zainteresowana jestem pracą a widzę, że niedawno jeszcze ktoś pytał o to stanowisko. w opisie podkreślają stała prace. czy od razu jest oferowana właśnie taka forma umowy?

Landrynka Nowy wpis
@Monia

Miał iść tam taki kierowca łysy Maciek, obiecał kierownikowi że pójdzie ale się okazało że po prostu nie nadaje się dziad i skleja kartony na antresoli teraz . Dział fajny bo czysto i spokój oraz fajna kaska. Tyle że odpowiedzialny, jak ten kierowca był na kilku dniach próbnych to puścił kilka par butów nie wymiarowe i trzeba było wszystko od nowa robić

Siemka, dodali dziś ofertę na kontrole jakości, widziałem w opisie, że mile widziane byłyby uprawnienia PT2. Ale jeśli ktoś ich nie ma to pomagają je normalnie wyrobić? Tak samo zastanawiam się nad tymi szkoleniami wewnętrznymi z opisu, co konkretnie się na nie składa?

Maciej Nowy wpis

Nie ma problemów jeżeli nie masz kursów, firma pomoże Ci je zdobyć. Najważniejsze żebyś się znał na robocie a i tak pan Waldek Cię wyuczy, firma inwestuje w pracownika jeśli kierownik widzi że dobrze rokujesz . Szkolenia wewnętrzne to również zrobią ci uprawnienia na suwnice na wózki widłowe

Maryśka

Czyli partner na pewno nie będzie miał zapłacone mniej niż ugadał? Wole się upewnić, bo być może będzie aplikował na to ogłoszenie dla spawacza, które zostało dziś wystawione. Tu ktoś pisał o 20letnim doświadczeniu, partner ma 5 lat, jakie kwoty będzie mógł swobodnie sugerować na rozmowie?

Rąłli
@Maryśka

Śmiało niech składa CV, fajne pieniądze może zarobić myślę że spokojnie 7-8 tys za etat plus premia pewnie jakaś od pierwszego miesiąca

@Rąłli

Cześć, powiedz mi o ten premii proszę. Jak w pierwszym miesiącu można już sobie ją wyrobić? Czy jest konkretny przelicznik? Ona od wyniku wpada, tak?

Brak pojęcia i życiu? Nie wiem do jakiej konkretnej okoliczności mogło się to odnosić ale tak na zapas to mógłby ktoś opisać warunki na kontroli jakości? ze względu na własne doświadczenie reflektuje te aktualna ofertę, jednak liczy się dla mnie prócz zarobków także dobra atmosfera. jaka wiec występuje w tym przypadku?

Montaż

Bardzo fajne miejsce, nie mam zamiaru zmieniać pracy. Zarobki szałowe nie są ale złe też nie. Mnie zadowalają mimo, że mam świadomość, że jako inżynier mógłbym zarabiać lepiej ale czy warto? Zarabiać lepiej po to by mieć obowiązków, a przez to stresów i nadgodzin pod sufit? A tutaj praca raczej spokojna (choć zdarzają się bardziej gorące okresy gdy się jakiś projekt kończy ale to wtedy też - zazwyczaj odpowiedzialność rozkłada się na zespół a nie konkretnie na Ciebie, co ważne i mnie tylko motywuje do dalszej wspólnej pracy, (usunięte przez administratora) nie ma). Praca bardzo twórcza i rozwojowa, fajni ludzie. Czas pracy - jest czytnik, widełki luźne, możesz przyjść od 6:30 do 8:30 i być swoje. Nadgodziny: - nie płacą (ale też nie wymagają), - możesz jednego dnia być dłużej a następnego pójść coś załatwić i nie ma z tym problemu. Pracownicy mają żłobek i przedszkole dla swoich dzieci. Jest też barek. Nikt Ci się nie gapi na ile idziesz do kibla jak to miałem w poprzedniej pracy - trzeba się po prostu sprawdzać w swoich obowiązkach. Otwarta droga naukowa, wręcz zachęcają (wtedy 36 dni urlopu). Może minusem są formy umów - podpisuje się na niską kwotę czego można się przestraszyć, reszta zarobków jest na zasadzie premii przerobowych (każda godzina dodatkowo płatna w zależności od tego czy jest to godzina naukowa czy komercyjna). Bałem się na początku ale nigdy (pracuję od 6 lat) nie zapłacili mi mniej niż miałem ugadane, a więcej owszem. Drugi raz też bym się tu zatrudnił, polecam.

@Montaż

Świetne miejsce na rozwój, a przede wszystkim atmosfera robi robotę, da wyczuć się że człowiek pracuje w Sagrada Familia ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wimech s.c.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Tomasso

W jakim przedziale zarobić spawacz z 20 letnim doświadczeniem w branży ślusarskiej,jak i również.stanowiskp kierownicze?

Jak wygląda sprawa grafiku w Wimech s.c.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Franco Colucci

Idzie na rękę, jest wolna amerykanka przychodzisz o której chcesz i wychodzisz jak chcesz byle żeby szybko robota szła bo wtedy baty lecą

@Franco Colucci

Baty lecą? :D o których stanowiskach jest tu w zasadzie mowa? na których praca może być uznana za ciężka, a na których niekoniecznie? Jest teraz oferta dla montażysty lekkich konstrukcji stalowych i właśnie się zastanawiam czy praca bywa spokojna? Ta różnica 1500 pln w widełkach od czego może zależeć?

Najlepiej jest na montażu i kierownik jest debesta i super atmosfera jest również na szlifiernio lakierni i jazda od poniedziałku do niedzieli 7-8k lekko można zarobić

@Marcin

A teraz gdy widziałem tamta dostępna ofertę na montaż to pisali w niej o stawce do 6,5 tys i to brutto, to skąd Ty bierzesz te swoje kwoty? To po jakimś dłuższym stażu będzie czy nadgodziny wliczasz? Ile ich średnio wypada?

Luna Rossa

W ogłoszeniu jest napisane że brutto ale w rzeczywistości to jets sumą do ręki plus to tego premia 10% od podstaw czyli 650 złoty i do tego jak dojdą nadgodziny to na start fajny pieniądz a praca jets spoko a przede wszystkim pracuje się tutaj dla atmosfery, bardzo rodzinna atmosfera

Legginsy z nim

Nadgodziny można robić ile się w sumie chce bez problemu można mieć 10 nadgodzin jak i również 80-100 twoja inicjatywa ma być

@Legginsy z nim

Nie no chyba jednak trzeba się wbić tez w jakieś ramy kodeksu? To na umowie o prace jest, prawda? Wole się upewnić, bo w innej firmie dowolna formę mi proponowali. Tylko z nadgodzinami było właśnie słabo, a wiadomo każdy więcej by chciał zarobić. atmosfera mnie przekonuje, jeśli faktycznie jest rodzinna, ale to tak tylko w pracy czy po także? mam na myśli jakieś spotkania czy cos? są organizowane?

@Legginsy z nim

A w drugą stronę też to działa? Można w ogóle nie robić po godzinach? Nie ma wtedy żadnych pretensji? Nie doszukałem się jeszcze informacji jak w ogóle te nadgodziny są płatne, powie ktoś?

Kornela

Nadgodziny można na spokojnie robić? Tak? przynajmniej takie stwierdzenie jeszcze ostatnio padło w jednym wątku. Czy to one właśnie są uwzględnione w tych widełkach z oferty dla CNC? Od miesiąca kogoś szukają i są wskazane przy tym przedziały od 5,5 do 7,6 tys, ciekawi mnie ta różnica

Ryki z Ameryki

Witam. Jakie są zarobki na stanowisku spawacz?

Seat
@Ryki z Ameryki

Pracuje tutaj od nie spelna roku jako spawacz i mam do ręki 9 tyś plus premia

Pszczółka Maja
@Ryki z Ameryki

Pieniądze na start dla spawacza to około 7 tys za etat, plus premia i dodatki socjalne to 8-9, oczywiście wszytko na papierze, żadnego kręcenia pod stołem

@Pszczółka Maja

Pracuję w dziale technicznym. W pracy panuje super atmosfera. Od zera przyswoiłem tu wiele technicznych umiejętności. Koledzy pomocni, nauczą wszystkiego i zawsze pomogą. Pracodawca zapewnia dobrą organizację pracy. Ponadto firma bez zawahania inwestuje w narzędzia i inne środki, aby ułatwić nam pracę. Można tu liczyć na rozwój, w postaci np. wyrabiania dodatkowych uprawnień dla pracownika. Reasumując: jestem szczęśliwy, że mam możliwość być częścią tej firmy.

@Tomek

Święte słowa Tomaszu, firma wszystko zapewnia i organizuje, świetnie się tu mi pracuje, czekam na dalszy rozwój sytuacji i mam nadzieję że z roku na rok będzie tylko lepiej

Layla
@Robert

Potwierdzam bardzo fajnie mi się pracuje z chłopakami w dziale technicznym, mają mega luźne podejście praca dla pań jak i panów alee i nie ma żadnej dyskryminacji że jestem kobietą, pieniądze też porządne

Olimp Ostrołęka MOS
@Layla

Potwierdzam jedyny minus to wspólna szatnia kobiet i spawaczy, ale tak to wszystko jest w porządku zarobki wysoki nawet na początkujących kobiet na montażu przeciętna kobieta na kompletacji ma 5 tys do ręki plus premia

Laura
@Olimp Ostrołęka MOS

Hej, da rade rozwinąć kwestię tematu tej szatni? Od jakiego czasu tak właśnie jest? zastanawiam się czy dziewczyny wprost zgłaszały ewentualne zastrzeżenia? Nie myślano aby jakoś ją podzielić, żeby nie wprowadzało to jakiegokolwiek dyskomfortu? Komu takie rzeczy się zgłasza?

Ignacy
@Laura

Raczej mały nigdy nie oddzieli szatni woli żeby spawacze z montażystami się przebierały

Kinia
@Ignacy

To mnie teraz przy tym ciekawią ogólne integracje. :D ale już po pracy. macie je organizowane? Ile mniej więcej może wyjść na głowę? Tez musicie dopłacać czy wszystko pracodawca zapewnia?

Czy w Wimech s.c. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tatiana

Premię oczywiście że są ale w postaci przeważnie talonów do biedronki albo Lidla, lepsze to niż nic, a talony są ze względu na to jak szef płacił chłopakom premie w postaci bilonu go później tydzień ich nie było i produkcja stała

Rekin

Witam wszystkich co pracują lub chcą pracować w tej firmie . Byłem 10 miesięcy kierownikiem budowy i po tym okresie wyrzucono mnie na pysk w ciągu godziny . Firma uważa się za europejska. Miała pare obiektów w D i miała szczęście . Ten obiekt, który prowadziłem był obliczony na 3 miesiące , trwał 10 miesięcy . Pytanie dlaczego ??!! Ludzie którzy sa wysyłani do pracy sa ludźmi przyłączami nie fachowcami . Poglądy ludzi prowadzących były bardzo polskie nie europejskie ani nie niemieckie !! Brak kontaktów z planistami, ludzie od zamówień - na poziomie przedszkola , nikt nie był odpowiedzialny !! Kierownik projektu na D był elektrykiem bardzo zadufanym, uważał, ze przez pisma i rozmowy z inwestorem załatwi wszystko choć nie umiał niemieckiego !! Tłumaczyłem przez 6 miesięcy, ze nie tak się tu pracuje !! Praca wyglądała tak, ze trzeba było ludziom wymyślać prace, bo nie było dostaw materiału ze względu, ze firma miała duże problemy finansowe . Prace były wykonywane z tego co było na budowie oraz resztek po pierwszej dostawie, materiał niskiej klasy, na przykład kafelki firmy Paradyz - to były ,,łódki,, a nie płytki. Kadra polska, która przeprowadzała kontrole na budowie, była kadra nie znająca rynku niemieckiego . Kontrole były zarządzane przez pana Prezesa , który uważał, ze mieliśmy urlop płatny w Niemczech . Efekt tych kontroli był zerowy i nikt nie rozumie tego rynku . Te osoby po przybyciu do firmy pisały raporty, które dawały im pozycje ratownika tego obiektu ???????????? Co do sytuacji na budowie...z materiałem to jest kpina, która wymyślili ludzie z firmy, którzy nie umieją lub nie chcą umieć po niemiecku ,materiał nie odpowiadał opisowi inwestora !! Pan prezes oraz jego doradcy sa klubem samolubów, którzy walczą o swoje stołki i nie mówią nigdy prawdy Panu Prezesowi i zwalają na ludzi, którzy chcieliby coś zmienić i ulepszyć . Będąc na hali produkcyjnej w Ostrowcu stwierdziłem b dużo błędów !! Pan magister powiedział, ze to wykonanie według planów i jest Ok... tak może na PL ale nie na zachód !! Na koniec chce jeszcze jedna sprawę poruszyć , traktowanie ludzi po zwolnieniu (usunięte przez administratora) radź sobie jak dojedziesz do domu !! także rozliczenia po zwolnieniu sa ciężkie mam do rozliczenia Ok 7000 zł i okazuje się ze brałem żywność i wino ???!!! Chyba starczy tych wywodów . Szkoda ludzi i pieniędzy Panie Prezesie Niemcy to nie Polska. Alles Gute in die Zukunft Marcin Krzysiek Michal i inni szkoda was Kierownik

Igor Herbut

Czy pracodawca organizuje jakieś pikniki dla dzieci z różnych okazji ? I jak ma się pensja co do 800+? Dziękuję z góry za odpowiedź

Ricky Martin Luther
@Igor Herbut

Jak się szef dowie że pobierasz 500+ to o podwyżce zapomnij, to jest wtedy jego głównym argumentem żeby nie dać podwyżki... Taka osoba, najlepiej nie mówić że jest się matka

Usługi transportowe i przeprow

Wytlij
@Usługi transportowe i przeprow

хороша співпраця

@Wytlij

A uzasadnisz szerzej dlaczego taka dobra? Też tak się zastanawiam czy język polski jest wymagany czy obchodzicie się bez niego? Dużo osób z Ukr teraz tu jest?

Krystyna
@Halina

Rekrutacja jest w języku rosyjskim albo Azerbejdżańskim, przeważnie przeprowadza ją Ukrainka z biur co jak co ale zna się na ludziach potrafi spośród tylu osób wybrać tych najlepszych i wyszlifować ich na diament, mogę stwierdzić że ma dar, taka prawa ręka szefa ;)

Reklama marketing marka

Tak dużo godzin jest tutaj można całą dobę pracować

@Krystyna

dzięki a tak w ogóle to w jaki sposób ludzie się tu dogadują? faktycznie występują spore bariery językowe? jaka atmosfera przy tym panuje w miejscu pracy? widziałam wzmiankę o szlifowaniu diamentów, jakie szkolenia obecnie tu są wobec tego?

Vania
@Halina

Językiem urzędowym w pracy to głównie rosyjski. Atmosfera jest kiepska bo za dużo Gruzinów i Ukrainek. Diamenty i Nit głównie szlifują dziewczyny a szkolenia są w Kopenhadze szef ich wysyła na kilka dni i się szkolą w fabryce

@Vania

no i co po takim szkoleniu dalej się dzieje, co ono konkretnie wnosi w dalszą pracę? odzwierciedlają się w oferowanych zarobkach? i czy możesz wyjaśnić tę atmosferę, z jakich przyczyn duża liczba osób z innych krajów ma na nią negatywnie wpływać?

Juzio
@Halina

Atmosfera jest gesta ze względu na to że ciężko się dogadać z tymi brudasami, tak dzięki szkoleniom można taką kapustę tutaj dostać że jak ja wybudowałam dom to się zastanawiałam czy kolejnego nie zbudować tyle kasiory miałam. Pozytywne nastawienie i zaskoczenie

@Juzio

czyli niektórzy od strony finansowej mimo słabszej atmosfery chwalą warunki? a co z pojęciem rozowju? na jaki jego zakres obecnie można się nastawiać? po roku doświadczenia jakich umiejętności nabędziesz?

Szefuje jajami

A dobre też jest wieje jeszcze przed tą firmą rozwija się w dobrą stronę ostatnio

@Szefuje jajami

"ostatnio"? czyli co konkretnie się zmieniało jeszcze w niedawnym okresie, że mogło mieć wpływ na ten wspomniany rozwój? i w którym kierunku to dąży? co jest uznawane za dobre?

@Halina

Czy firma Wimech s.c. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ricardo Frankini

Jakie szkolenia ? Ta firma nie organizuje żadnych szkoleń, jak już to może dla kogoś z biur ale tam też sami niekompetentni obywatele Ukrainy. Tak Ty wiesz o kogo mi chodzi

Lewy klapek Justyny

Forma zapewnia pełen szereg szkoleń. Ja byłem na trzech takich z języka angielskiego, kursy na prawo jazdy kat c+e oraz także mam kursy zrobione przez firmę wimech na trenera personalnego który posiada również uprawnienia SEP do 1 kv

Prawy klapek Justyny

Jasne że tak jest pełen zakres szkoleń, wystarczy pójść do kierownika albo do samego bosa tej firmy i cię wyślą na jakie chcesz szkolenia, nawet jednemu pracownikowi sfinansowali prawo jazdy na autobus z tego co też słyszałam to można się zapisać na kurs na narty

Japonki Azjatki laski

Wszystko fajnie mają tutaj jest to dobra firma teraz i będzie na zawsze. Dziękuję za pracę tutaj, dziękuję na prawdę

Tarik Andrew Lloyd

Firma spoko, wszystko zapewnia każde szkolenie. Kocham pracę tutaj dziękuję.

Celine Dion

Firma zapewnia wszystkie szkolenie, kwestia na jaki dział ktoś idzie. Chcesz być spawaczem ? Nie problemu robią kurs i pokrywają koszty w całości i nie trzeba od razu jakieś umowa na 10 lat podpisywać

Tori Amos Lee

Firma daje pieniądze na każde szkolenie więc fajnie i z tego co wiem z końcem tego roku otwierają sklep w Arkadii. Polecam pracę tutaj z czystym sumieniem mogę polecić

Firma jest fajna. Od razu jak przyjąłem wysłano mnie na kursy skręcania mebli kuchennych i łazienkowych

Xbox massive

Halina

A aspekty czasowe? Chyba, że zawsze trwają po tyle samo i dlatego nie dookreślasz? A czy przypadkiem liczba kandydatów na to nie wpływa? Na które ze stanowisk Potencjanie może zgłaszać się ich najwięcej i dlaczego?

Matteo Bruni
@Halina

Dobre masz wszystko o co Ci chodzi ? Czego chcieć więcej zimą?firma spełnia nasze wymagania w 100% od a do z

Czy Wimech s.c. zapewnia kartę multisportu?

Worker

Wimech niczego nie zapewnią.

Natalia
@Worker

@Worker Nawet opieki lekarskiej? To jednak bardzo ważna kwestia, którą preferuje większość firm na rynku. Liczę, że odpowiesz.

Cnc
@Natalia

Niestety, ta firma niczego nie zapewnia. Najważniejsze stanowiska piastują niepoważni ludzie którzy podejmują decyzje za prezesa.

@Natalia

Nie

Jeszcze nie ale coś myślą

Pedro

Nie.

Szoboszlaji

Ja bardzo chciał bym by żeby taka firma jak Wimechu być u mnie na Ukrainie jest korzystna dla mnie bardzo względem finansowe

Stalowy Tomek

Jest może papier w toalecie?

Mariola Gołota

Czy to prawda że tu karierę zaczynała sama Edyta Górniak ?

@Mariola Gołota

A skąd takie info? ;p Ja pierwsze słyszę ale jeśli to byłaby prawda to szacun. ;p A jacyś jeszcze celebryci?

Sikaflex

Dajcie spokój ręce można uronić w tej firmie, pracowałem tam 6 lat i zachorowałem przez pracę tutaj... Do końca życia będę musiał mówić przez wentylator chłodnicy

@Sikaflex

A coś więcej na temat tych skutków ubocznych? Więcej osób może się poskarżyć na tego typu problem? jeśli tak to czy wiadomo coś o planowaniu jakichś udogodnień zabezpieczających zdrowie? co jakimś ubezpieczeniem chociażby?

Pracownik 2

Dobra firma, dobre zarobki, nie wiem czemu narzekacie.

Roger Federer
@Pracownik 2

Chyba Cię tam Pawełek z antresoli zrzucił.. dobra firma to była 2 lata temu teraz to jest tutaj taki sam standard jak w przychodni na barskiej, pracować ja tutaj 6 lat ale na moje szczęście udało mi wyrwać stąd, więcej można zarobić w stc albo w samym Peugeotie w Komorowie , pdw #freeSalomon

Juntaro

Jaka stawka spawacza może ktoś napisac

3450 do ręki na poczatek
@Juntaro

Jadę do siebie na wiochę

@3450 do ręki na poczatek

Ok czyli zawsze jakiś start. A początki to ile tak mniej więcej mogłyby tu trwać? Za jakiś konkretnie wynik podwyższają czy na staż tu patrzą? Okolice górnych stawek, które są w rzeczywistości osiągalne ile wyniosą i za jaką pracę?

Butelka whiskey

Podobno był ostatnio widziany w okolicach Belgradu, wiem tyle że w firmie był Interpol i się pytał o niego, jest poszukiwany listem gończym w 19 krajach, miejmy nadzieję że wróci do niego bo montaż stoi bez niego.. trzymaj się Robert

Doktór długi

Tak? To go oddawaj z powrotem na montaż bo jest słabo, nie wyrabiają się.

Potas

W tej firmie nie licz na dobre zarobki.Kadra kierownicza nie wykształcona.Właściciel po szkole zawodowej.Z umiejętności samouk.

Spawacz
@Potas

Szef (właściciel) jest najlepszym z szefów. Samouk to chyba z ciebie.

Zagłębie Sosnowiec
@Spawacz

Szef jest naszym jedynym panem i najlepszym panem, takiego brata nie było i nie będzie

Speedy
@Potas

Zgadzam się w 100% z Tobą. Od cwaniaka właściciela kończąc na kadrze kierowniczej bez pojęcia. Jeszcze chwilę a właściciel skończy jak jego tatuś albo co lepsze jak braciszek.

Tomek i przyjaciele

Szukam noclegu polecacie tutaj?

Rozklapciocha

Czy to prawda że na firmie strasznie śmierdzi? Ze względu na brak higieny intymnej u pracowników? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

Pablo Plomo
@Rozklapciocha

To prawda, szczególnie w środy od januszka.

Zostaw merytoryczną opinię o Wimech s.c. - Pruszków

• Jak się pracuje w Wimech s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Wimech s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wimech s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wimech s.c.
2.8/5 Na podstawie 96 ocen.

Wimech s.c.