Wimech s.c.

Otrębusy

Opinie o Wimech s.c.

Natalia

@Obecny pracownikpiszesz, że brakuje rąk do pracy. Czy oznacza to, że osoby bez wcześniejszego doświadczenia również mają teraz szansę na dostanie się do pracy? Wspominasz też, że nie wszyscy w firmie mają umowę na pełen etat. Czy po przepracowaniu jakiegoś czasu można liczyć na przejście na ten rodzaj umowy?

Obecny pracownik
@Natalia 29.09.2017 08:39

Tutaj każdego by zatrudnili, oby za jak najmniej. Umowa to widzimisię szefa, jaką Ci da taką będziesz mieć. Często przedłuża umowy określone, wbrew zasadą.,, To księgowi i prawnicy mu tak radzą, bo to najlepsze dla pracownika,, to często można usłyszeć. A Twojego dobra nigdy tam nie zobaczysz, to dobre tylko dla niego, a często wbrew kodeksowi.

;]
@Obecny pracownik 07.10.2017 11:20

Skoro się tak znasz to powiedz co jest wbrew kodeksowi orle , takie głupie gadki , idź i powiedż im to w twarz a jak nie pasuje możesz zawsze prace zmienić chyba że poczucie niesprawiedliwości przerasta brak umiejętności ;]

Obecny pracownik

Praca jak każda inna. Chcesz zarobić, spoko, ale tylko przez nadgodziny, z umową też różnie bywa, jak Ci dadzą na pełny etat możesz się czuć farciarzem. Spora część pracowników stosuje spychologię na tych najniższych stanowiskiem przez co atmosfera jest kiepska, a od szefostwa i kierownictwa nie dostaniesz pochwały ani podziękowania. Najgorsi są ziomkowie szefa, lub kto wie kto to jest, ale 8h w pracy nic nie robi i to są Ci,, lepsi,, pracownicy. O kursach i szkoleniach zapomnij, tak samo jak o rozwoju, stoisz w miejscu i jeśli nie ucieknie to nic innego Cie nie czeka. Po za tym zwykła firma prywaciarz, pracownik jest nikim, przynajmniej ja mam takie wrażenie, a już trochę tam pracuję. Po za tym zapraszam, bo rąk do pracy zawsze brakuje.

Natalia

Dawno nie było nowych opinii na temat pracy w Wimech s.c.. Co możecie powiedzieć na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć jej pracownicy? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które obecnie poszukują pracy.

ignacy

Tak @miro zakres obowiązków nie jest taki duży jak na to stanowisko chociaż wiadomo, że dowiesz się tego jak zaczniesz naprawdę pracować ale za to masz zagwarantowaną umowę o pracę od samego początku no i stabilność zatrudnienia nie to co w innych firmach

ulubieniec

Właśnie zauważyłem że firma wimech wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Firma WIMECH s.c., dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno – usługowa w branży metalowej, do swojego zes... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5720504?keywords=&region=

...........

dokładnie tak jest jak kolega napisał

piotruś

Pracuję tam rok i powiem że nie śmieszy mnie większość opinii. Ja nie mam na co narzekać , dobrze mi się pracuje. Nie rozumiem nawiązań do maromy, tamta firma miała inny zarząd. Jeśli ktoś ma dylemat wystarczy że porozmawia z aktualnymi pracownikami albo zatrudni. Ja się dogaduję tam z każdym, pieniądze mam zawsze na czas. Jeśli jesteś fair, na pewno nikt Ci krzywdy nie zrobi.

ktoś

były pracownik maromy-firma wimech to nie jest stara maroma,część pracowników z maromy po jej klęsce zatrudniło się w wimechu .z tego co wiem na pewno to pensje są wypłacane systematycznie-na zarobki część nażeka ,ale gdzie ludzie w polsce nie nażekają na pensje .Niektórzy pokonują kilkadziesiąt kilometrów codziennie,więc chyba nie jest tak żle,jedynie to że pracuje się do bólu,jeżeli jest taka potrzeba, ale za to też płacą

........

a kogo to tak popędzają były stary pracowniku?

stary pracownik

Czy dobre zarobki? Zalezy dla kogo spawacze nie maja rarytasow przy tej produkcji co sie tam produkuje ... jesli chodzi o biuro pewnie ze sa dobre zarobki ale nie ma szacunku dla pracownikow tylko szybciej i szybciej

stały pracownik

kasa jest zawsze 10! zawsze! zarobki dobre!!!! komu się chce takie głupoty wypisywać????????

gość

Witam wszystkich Pracowałem w Maromie parę lat początki były dobr firma ciągle się rozwijała zarobki i premie coraz większe. Niestety prezes nie miał głowy do organozacji firmy, mieszał terminami dostawy towaru do klijentów nie konsultując tego z pracownikami, przez co nigdy nic nie wyjechało w terminie.(usunięte przez administratora)

wimech

Tak każdemu co do grosza jezeli by tak nie bylo to nie pracowało by tam 40 osób.

.......

święte słowa, 100% prawdy:)

wimech

Nie czytajcie głupot na temat że firma WIMECH nie wypłaca pieniędzy bo jest to nie prawda ! pieniądze są wypłacane na czas i są dobre zarobki!

stasiek

Ze względu na zarobki i zachowanie biura!

.......

stasiek, to ile Twoim zdaniem się na białorusi zarabia? to może lepiej idź do pracy na białoruś i nikt nie będzie od Ciebie wymagał jak w niemczech.......

stasiek

Serdecznie odradzam wymagania jak w Niemczech płaca jak na Białorusi

.......

do antek: najlepszą metodą żeby się dowiedzieć jak jest z kasą to poprostu pofatyguj się do firmy i porozmawiaj z ludźmi którzy rzeczywiście tam pracują:)

były z maromy

OD LIPCA PRZESZEDŁEM DO WIMECHU I NIE ZGODZĘ SIĘ ŻE NA KASĘ SIĘ CZEKA! JEST 10 - JEST KASA I TO CAŁOŚĆ, NIE TO CO W MAROMIE. I NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY KTOŚ 10 KASY NIE DOSTAŁ! TO SĄ BREDNIE TYLKO NIE WIEM CZEMU MA TO SŁUŻYĆ?

były z "angli"

Chcesz być na kasę wyj.....ny do Wimech-u zapraszamy!Dziadostwo jeszcze gorsze od Maromy.

tencosięNazywa

Nawet schemat stron WWW mają bardzo podobny. tzn. ta cała maroma i wimech ;D ŻENADA. Miałem tam składać CV ale zdrowy rozsądek krzyczy NIE

były pracownik rzecz jasna

Wimech w Otrebusach to tak naprawde stara Maroma w ktorej czeka was (usuniete przez moderatora) za male pieniadze ktore dostaje sie z opoznieniem nawet miesiecznym wystarczy wpisac w google maroma opinie i cały smrod wyleci, firma poprostu zostala podzielona i zmieniono nazwe na wimech, po to, aby nie odstraszac pracownikow kazdy stamtad ucieka wiem to z autopsji.

Zostaw opinię o Wimech s.c. - Otrębusy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wimech s.c.