Opinie o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rabugino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rabugino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

anon

Praca przez agencje, przez co jest to praca na tymczasowych zasadach. Warunki pracy nie są łatwe, słaba płaca jak na obecne czasy, niedobory ludzkie skutkują akumulacją pracy na pozostałych, a zmieniający się często pracownicy produkcji niestety generują braki. Oczywiście możesz się też nauczyć obsługi maszyn, nowych umiejętności, - to twój wybór czy chcesz tam pracować, czy wolisz gdzie indziej.

Aneta

A na jakie warunki mogą liczyć pracownicy rabugino? Chętnie dowiemy się również więcej na temat Waszej codziennej pracy.

Annn

Nie polecam!!.Nie ważne jak bardzo się starasz i poświęcasz dla pracy,tu nikt cie nie doceni,ludzie sa traktowani jak rzecz jednokrotnego użytku,szefostwo bardzo niekulturalne,praca jak praca ale atmosfera fatalna,ludzie zawistni.Brygadzistki mają swoich ,,pupili'' którym wybierają lżejsza pracę przy której moga się opierdzielać do woli.Codzienne obchody i powszechny mobbing.Firma oszczędza na sprzątaczkach zmuszając do tego pracowników którzy nie dostają żadnych środków z tego tytułu.Oczywiście ,trzeba utrzymywać porządek w miejscu pracy ale to coś zupełnie innego a nazywa się to- wyzysk.Praca tylko dla zdesperowanych.

Strefa Job

Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rabugino zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, ,cv można wysyłać na mail : bzalevska@strefajob.pl

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rabugino Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
hiewdp

Witam, mam 22 lata i byłem dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Po przeprowadzonej rozmowie, cała grupa została oprowadzona po zakładzie, tak jakbyśmy mieli od jutra zaczynać. Po wyjściu rekrutantka powiedziała mi, że niestety musi mi podziękować, bo mnie ktoś tutaj z firmy zna. (ii????) Kurcze nie sądzę

r

@do skoro firma działa 30 lat to na pewno da się zarobić więcej

Xyz

Czytaj ze zrozumieniem proszę rejestracja na najnizsza krajową a nie ze tyle chcę zarabiać .Cel jest oczywisty więcej na składki idzie niż to warte a emerytury i tak nie dożyje w tym kraju. Pozdrawiam

Anim

A na ile rejestrują na najnizsza bo takiej szukam pracy.

kumakuma

Do tej firmy zatrudniają przez agencje pracy tymczasowej. A raczej zatrudnia cię agencja a pracujesz w rabugino. Agencja mieści się w żyrardowie.

szurlik

ja interesowałem się pracą w Rabiugino jakiś czas temu jednak nigdzie nie mogłem znaleźć ofert pracy do tej firmy. Ciągle dostawałem informacje , że niestety, ale obecniee nikogo nie poszukują. Trochędziwi mnie w związku z tym ten ruch w postach odnośnie ewentualnych zatrudnień. Czyżbyście mieli jakieś dodatkowe info?

WIitam! To jak pracujemy 11 października , ale mamy teraz dobrego szefa

Job Impulse

Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rabugino zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, pl. Zygmunta Starego 17, Grodzisk Mazowiecki,cv można wysyłać na mail : grodzisk.mazowiecki@job-impulse.pl

Były

Witam! Chciałbym się dowiedziec przez jaką agencję można sie starać do waszej firmy , czy też osobiście składać CV ??, Proszę O ODP. Pozdrawiam.

Lepiej nie składaj papierów do tej firmy bo to po prostu JEDEN WIELKI WŁOSKI (usunięte przez administratora) na czele z panem dyr.

paserotto

dzięki wiesz cos o tej firmie

rabugino

Można zostawiać u ochrony na bramie, oni przekazują go dalej do kadrowej. A wysłać to chyba na firmowy adres, sprawdź na stronie Rabugino.

paserotto

Witam czy ktos wie jak sie dostac do tej firmy do kogo skladac aplikacje, jakis namiar tel. cokolwiek dzieki

były tyracz produkcji Rabugino :D

Jak na razie kolego nie ma przyjęć , nie ma co podawać agencji bo biedaków już raz przerzucili do innej. A i chyba raczej nie ma co się garnąć tam do pracy ciągle ludzie się zmieniają. Bo albo jakiś przychlast przyjdzie albo liliputy :D nawet zdarzaj się ludzie którzy mają problem z liczeniem hehehehe. Ale tak na serio nawet jak się trafi ktoś zorganizowany i pracowity to jak się komuś nie spodoba to inni zrobią wszystko żeby po prostu tam nie pracował ech.. szkoda gadać. Pozdr, dla obecnych pracowników ;)

Pytający

Witam , słyszałem kilka pozytywnych opinii o Waszej firmie , mam do was pytanko czy słyszeliście coś o jakiś przyjeciach na produkcje , w jakiej agencji można się dowiadywać. Dzieki za odp.

xyz

A coś taki ciekawy. Jest jak jest, jest kierownik produkcji i dyrektor produkcji. Jeden wart drugiego. Kierownik tylko z nazwy, bo zero kompetencji i boi sie podjąc jakąkolwiek decyzje.Dyrektor nie lepszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rabugino Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Rabugino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rabugino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabugino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rabugino Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Graniczna 49
    05-825 Grodzisk Mazowiecki