Opinie o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rabugino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rabugino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Ciekawy

Witam. Apropo nowych dyrektorek to czyzby ZMIENIŁA SIE SZEFOWA PRODUKCJI , MOGE PROSIC O WYJASNIENIE TEMATU? DZIĘKI.

xyz

Nowy dyrektor to tylko obiecuje a potem mówi,że brak kasy. To po co obiecywać. Żenada coraz większa. Najpierw znosi czterobrygadówke a potem chodzą i prosza by ktos przyszedł pracować w sobote i niedziele. Ciekawe co naobiecują w nowym roku.Bo poprawy żadnej, pracy coraz więcej i tylko zebrania aby wszystkich opieprzać, że źle pracują. Masakra.

Zgadzam się z tym co powyżej. Trochę kultury dyrektorowi by się przydało. Chyba że w Bydgoszczy grzeczność nie obowiązuje.

rabugino

Przychodzą coraz to nowsze dyrektorki i wprowadzają swoje rządy. Pan Dyrektor chodzi po produkcji w jasnych spodenkach, do roboty sie nie garnie bo może się pobrudzić a pracownikom nawet dzień dobry nie mówi. Zwalnia wszystkich pokolei i niedługo sam bedzie tyrał na hali w te upały. Dużo obiecuje a i tak nic nie realizuje. Odradzam pracę w tych warunkach i przy takim kierownictwie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rabugino Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
odp

Nieźle rąbnięty jesteś chłopcze bo jakbyś nie zdążył zauważyć każdy rozumie co oznacza posprzątać po sobie czy przetrzeć maszynę itp. ale bez przesady latanie z kamerą i robienie zdjęć papierkom leżącym na podłodze to już chyba lekka przesada ? Nie da się na hali produkcyjnej utrzymać sterylnej czystości ciągle się kurzy itd. a operator ( czy w tej chwili obciążają sprzątaniem kierowniczki ) nie zawsze maja czas posprzątać naniesionego piachu z dworu czy zdmuchniętej kartki przez wiatr. Dużo bałaganu jest przez wnoszone pojemniki które trzymane są na dworzu w których można znaleść wszystko, można by bylo znaleść miejsce na ich przechowywanie jak i zadbać o rzeczy które powodują nieczystość na hali. a propo niezbednych rzeczy mechaników i technologów też ciągle nie będą latać z kluczami kombinerkami które są ciągle potrzebne przy maszynie. Jestem za aby utrzymywać porządek ale z umiarem. przychodzą tam ludzie pracować przy wtryskarkach jak się nie mylę a w umowach mają że są operatorami produkcji a nie sprzątaczami. I jeśli chodzi o pracę to praca jak praca nie zauważalne są jakiekolwiek uwagi na to aby praca była za ciężka.

pracowałem tam jakiś czas temu i nie było źle. porządek owszem trzeba zachować ale tak jest w każdej firmie-normalka. gdzie można więcej zarobić nie wiem jak ci nie pasuje idź na ochroniarza tam nie musisz utrzymywać porządku a jak będziesz gościem w domu zarobisz więcej. jak dla mnie było ok normalka były i problemy ale wszystko jest do rozwiązania.

(usunięte przez administratora), po powrocie z urlopu macierżyńskiego szefowej produkcji (usunięte przez administratora)zrobil sie straszny (usunięte przez administratora) . chodzi , obserwuje ludzi ma fiola na punkcie czystosci.placa 1300zl na reke . czeste 4-brygadóki.smieszne dodatki za noce .dalo jako tako sie pracowac do momentu powrotuy tej i(usunięte przez administratora) a teraz nie polecam i odradzam. zeby cie strzelil (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rabugino Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Rabugino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rabugino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabugino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rabugino Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Graniczna 49
    05-825 Grodzisk Mazowiecki