Eurostick Hanna Barcińska

Pruszków

Opinie o Eurostick Hanna Barcińska

Rzetelny pracownik

Witam, Miałem przyjemność pracować "jakiś dłuższy czas" w firmie u P. Hanny Barcińskiej. - Płatności zawsze były na czas. - Nagdodziny to już męka i wieczne proszenie się i tłumaczenie dlaczego "aż tyle..." - Najgrorsze w tym wszystkim był mętlik, który wprowadzała sama szefowa - MASAKRAA - Chcą się rozwijać, inwestują w maszyny, ale myślą, że tanim kosztem zarobią "kokosy" - Dział hanldowy to fajna zgrana paczka, oprócz jednej Ewy która strasznie liże szefowej pupę - może cos tym osiągneła, ale to krótka droga :) - Panuje tam ogólne zamieszanie i niegogadanie. - Każdy każdemu obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak tylko możę (kiedyś była tam lepsza ekipa ludzi) - Bardzo duża rotacja pracowników, o czymś świadczy. Szkoda czase dla Ciebie jeśli jesteś osobą ambitną, pozdrawiam AA

Zostaw opinię o Eurostick Hanna Barcińska - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurostick Hanna Barcińska