Katcon Polska Sp. z o.o.

Pass

Opinie o Katcon Polska Sp. z o.o.

zybi

panienki w maskach to takie same jak ty idioto

rekrutowany

Ostatniego dnia października zakończyli rekrutację na Specjalistę ds. Logistyki, od wczoraj ogłoszenie wisi ponownie. Kandydat wytrzymał 1,5 mca - to i tak bardzo dużo.

nick
@rekrutowany 18.12.2017 18:46

Zachęcam do uważniejszej lektury ogłoszeń. Chodzi o inne, nowo utworzone stanowisko.

Nick
@nick 28.12.2017 15:17

Poprzednio rekrutowano na Specjalistę ds Logistyki, dziś Specjalistę do Działu Logistyki. Obecne ogłoszenie jest po prostu skrótem poprzedniego. Różnica potworna - jak między CFO a CEO. Tylko jedna literka.

Cała prawda

Panienki przestańcie robić lipę na forum.Noszenie maski nie zrobi z was spawaczy bo na razie to jeszcze musicie się wiele nauczyć.

Uczciwy

Jesteście (usunięte przez administratora)_i każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia, znacie się wszyscy, kumplujecie a tu takie rzeczy, śmieszne... Rozumiem wszystko żarty itd ale też bez przesady to jest praca a nie miejsce, w którym każdy mówi, że za taką stawkę pracował nie będzie a i tak robi, pomyślcie spawacze, którzy tak na prawdę nie potrafią spawać, moze 2/3 osoby na całą ekipe dobrze spawają i Wy chcecie podwyżkę, za co? Hahaha

Nickc
@Uczciwy 20.11.2017 07:51

Za to ty uczciwy leaderze M.S dałeś ostatnio bardzo ładny przykład poprawy sztuk na gotowo śmiech na sali. I kto tu nie umie spawać?

juzef

Wepchaliście się na tych spawaczy niczym świnie do koryta a teraz w nóżki zimno i o podwyżki walczycie za siedzenie na (usunięte przez administratora) głupią kłótnią na forum niczym dzieciaki.. Ja mam odpowiedzialne zadanie za swoją prostotę i samo wykonanie.. hehehe. Pozdrawiam Juzef.

Ludzie na prawdę w porządku, można każdemu zaufać, wszyscy są szczerzy i lojalni dla siebie nawzajem, nikt sobie nie ciśnie że ma (usunięte przez administratora) samochód bo "turbo pada" (oczywiście za plecami). Poza wspaniałą, rodzinną atmosferą w tle zawsze słychać wspaniałą vixiarską klasykę albo disco polo spod remizji ;_;

Nick
@696969 17.11.2017 19:42

Pozdro dla wspaniałego lidera i jego kompanów xd

Macieta ;)

Firma krzak, bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą dać robić się w (usunięte przez administratora) Zero sprawiedliwości w tej firmie, obiecują złote góry a później odsyłają ludzi z kwitkiem. Z paniami z działu Hr nie można normalnie porozmawiać, wszystko wiedza lepiej i każda jakakolwiek rozmowa kończy się kontratakiem z ich strony lub wypowiedzeniem, na Wszystko maja gotowa odpowiedź. Uważajcie też na(usunięte przez administratora) Gdyż wynosi informacje do osób trzecich. Ogólnie to firma ma zero poszanowania dla ludzi, jak czegoś potrzebują od pracowników to umieją rozmawiać zaś w drugą stronę niestety już nie. Warunki pracy tragiczne, brak potrzebnych rzeczy do pracy, a rękawiczki itp. Trzeba sobie przynieść samemu z domu, bo dają jedne na tydzień. W skrócie jeden wielki Meksyk. Ps. Pozdrowienia dla wszystkich (usunięte przez administratora)!!!

gość

Potwierdzam brak profesjonalizmu ze strony Pani Manager HR. Pracuje tam od samego powstania firmy i w związku z tym standardy pracy wyznaje chyba studenckie. Jeśli umówi się na telefon, to nie znaczy, że zadzwoni. Jeśli obieca maila, nie znaczy, że go wyśle. Jeśli go wyśle, to niekoniecznie w terminie, do którego się wcześniej zobowiązywała. Jeśli ma być w nim załącznik - to będzie, ale niekoniecznie z właściwym nazwiskiem adresata. HR Manager jest wizytówką firmy - jeśli jej profesjonalizm ma uosabiać perspektywy firmy i drogę, jaką ma pójść w niej potencjalny kandydat do zatrudnienia, to wróży to bylejakość i brak porządku, a to źle. Szkoda.

Najważniejszy

Nie polecam, dno, firma krzak, zero sprawiedliwości, ludzie z biura niby z doświadczeniem a na niczym się nie znają,obiecają dużo a jak już coś do czego przyjdzie to zapominają że coś takiego było. Dział HR wielka jedna porażka, nie potrafią rozmawiać z pracownikami, na wszystko mają wytłumaczenie.Zabierają premię przy lepszej okazji. Jak ktoś chce przyjść do tej firmy to niech lepiej sie zastanowi czy chce popełnić ten błąd. PORAŻKA!!! Pozdro Dla Wspaniałego HR

damian

dno. nie ma chyba gorszej firmy. a kierownik masakra gania tych ktorzy nie przypadli jemu do gustu a swoich pupilkow nie. miejmy nadzieje ze dotrze to w koncu do szefostwa jak tam sie traktuje ludzi. moze ktos zrobi z tym dziadostwem porzadek.

Łukasz

to szczera prawda a w dodatku presja psychiczna. są tam równi i równiejsi jeden cały dzień przechodzi i jest ok a drugi stanie na chwilę żeby się podrapać i już przyczepiaja. prawda panie J.S.

tato

Na rozmowie lajcik, wszystko łatwo, miło i przyjemnie, "nie ma żadnych norm, nikt nie ściga", a później norma i norma. Cisną i cisną. Nie chcesz nadgodzin, w sobotę, czy w niedzielę? Masz krechę. 100 kamer Cię obserwuje, a po pracy wykrywaczem metali co najmniej jak w mennicy. To wszystko za 11 brutto. Nie polecam!!!

Ktuś
@tato 29.06.2016 19:40

To mówiłem ja - , nygus, pan O.

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieKatcon Polska Sp. z o.o. ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Katcon Polska Sp. z o.o. - Pass

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katcon Polska Sp. z o.o.