Katcon Polska Sp. z o.o.

Pass

Opinie o Katcon Polska Sp. z o.o.

damian

dno. nie ma chyba gorszej firmy. a kierownik masakra gania tych ktorzy nie przypadli jemu do gustu a swoich pupilkow nie. miejmy nadzieje ze dotrze to w koncu do szefostwa jak tam sie traktuje ludzi. moze ktos zrobi z tym dziadostwem porzadek.

Łukasz

to szczera prawda a w dodatku presja psychiczna. są tam równi i równiejsi jeden cały dzień przechodzi i jest ok a drugi stanie na chwilę żeby się podrapać i już przyczepiaja. prawda panie J.S.

tato

Na rozmowie lajcik, wszystko łatwo, miło i przyjemnie, "nie ma żadnych norm, nikt nie ściga", a później norma i norma. Cisną i cisną. Nie chcesz nadgodzin, w sobotę, czy w niedzielę? Masz krechę. 100 kamer Cię obserwuje, a po pracy wykrywaczem metali co najmniej jak w mennicy. To wszystko za 11 brutto. Nie polecam!!!

Ktuś
@tato 29.06.2016 19:40

To mówiłem ja - , nygus, pan O.

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieKatcon Polska Sp. z o.o. ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Katcon Polska Sp. z o.o. - Pass

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katcon Polska Sp. z o.o.