Opinie o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katcon Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katcon Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

Martin

Ja też to wiem Haha, cała firma się z niej śmieje

Szkoda@gadac

A to tak się u Was awansuje????

Mozaik
@Martin

Karolina jest nie tylko z nimi, ale też z liderem ze zmiany Vitka????????????????

Jazz
@Szkoda@gadac

Ojjjj znowu komuś żal ściska poślady ???? Najpierw Natalia na celowniku,później Maciej ,teraz Karolina.Co niektórzy powinni dostawać premie nie za to,ze fizycznie są w pracy,a za przekazywanie bredni.Mentalność Polaków. Dystans Nas ratuje Katconiaki!

Martin
@Szkoda@gadac

Kierownik Maciek Ch. zatrudnia wszystkich z ulicy, nie ma znaczenia, czy ta osoba zna język polski... czy ma dokumenty, czy nie, jeśli chcesz szybko dostać pracę i jesteś piękną kobietą, wtedy ta osoba zrobi wszystko, aby ty pracowałа w tej firmie. a im piękniejsza dziewczyna, tym więcej dla niej przywilejów. może chcesz zapytać "a co z biurem?" nie martw się, Karolina W. na prośbę Machka zrobi wszystko, co trzeba zrobić, dużo niesprawiedliwości na Katcon

Szkoda@gadac

A to tak się awansuje w tej firmie?

Sebastian

(usunięte przez administratora)reszta mułu. Maciek i Janusz liderzy za pięć groszy. Rączka rączkę myje. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Nadgodziny dla Ukrainy Polacy to zawsze na końcu. Dałem im wypowiedzenie to żal du...ę ścisnął i wymyślony pretekst do zwolnienia. Czemu zablokowane jest moje konto do pasków wypłat? Śmiecie pierzecie pieniądze z Meksyku a polaczki im pomagaja.

Rudolf Hess
@Sebastian

Może Sebastianie poprostu za cienki w uszach jesteś żeby na nadgodziny przyjść

UA
@Sebastian

the stupid man

Sebastian
@UA

Leć do Ukrainy za grosze pracować jak ci źle

Syn marnotrawny

Katcon do boju, kierownik za widły i do (usunięte przez administratora)

Czy rekrutacja na stanowisko Spawacz w firmie Katcon Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Polecam prace na ws3 na zmianę C

Zwierz

Brak sprawiedliwości na poszczególnych liniach, na jednej trzeba non stop być przy stanowisku bo nawet jak się pójdzie do toalety to trzeba się uwijać bo inaczej trzeba robić za trzech. Pomijam fakt że gdzie najwięcej jest pracy tam najmniej się zarabia. Jedyne co jest najważniejsze to liczba katalizatorów a nie pracownik.

Kapitan Shell

Polecam pracę w Katcon. Super atmosfera, niesamowici liderzy, wybitne podejście do pracowników. Pozdrawiamy WS1 :)

Poncjusz Piłat
@Kapitan Shell

Dosadnie w sedno

Byłem dzisiaj na rozmowę o pracę liczę że się dostane :D

spaw

Tam ktos dobrze napisal o tym przychodzeniu po znajomosci w soboty i niedziele i ludzi nie z produkcji.Kierownik powinien baczniej sie temu przyjrzec .

Czy pracownicy w Katcon Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Team C

Chodzi o kwestię porozumienia między pracownikami, to jak najbardziej się dogadują i współpracują

cierpliwy
@Team C

Zależy chyba kto z kim jak się ma znajomości...Jeszcze praca w soboty i niedziele jak pracownik produkcyjny chce przyjść to się mówi że nie ma miejsca a później okazuje się że przychodzą pracownicy na linię z magazynku tego obok linii gdzie ukraina pracuje.Gdzie tu mają pierszeństwo pracownicy produkcyjni jak się bierze i nie daje szansy innym dorobić tylko tym co biorą wieksza kase. Może kierownik produkcji powinien sie tym zainteresować i sprawdzic dlaczego tak jest, kogo SL biorą na soboty i niedziele???

Dawid

Macie może jakieś karnety na basen?

Pan Spawacz

Nie polecam pracy w tej firmie miła atmosfera .jeśli chodzi o pracę spawaczy odradzam taki spawacz nie ma czasu nawet dychnąc se .A co do tych timliderow to prawda

Kabziut

Kasiora na czas tylko nie Cała????

szpaku
@Kabziut

Ile można zarobić w Katcon? Jakieś nadgodziny, premie?

A

@Grubciu czyli trafić na tą zmianę A to średnio?

Oko Saurona
@A

Każda zmiana ma swoje zasady i reguły, myślę że wystarczy tylko się dogadywać

Grubciu

U mnie na zmianie też jest ok lider Mateusz P jest w porządku, pozdrawiam prymusów ze zmiany A

Uszko.

Walić ten katcon, witka i tego śmietnika ucha. Później będzie łaził po dziale i wył, że go obrażają na stronie. A co się dziwisz?! Jesteś bucem to cię obrażają,(usunięte przez administratora) Nic nie potrafisz zrobić, nic nie potrafisz załatwić, a łazisz taki dumny z siebie, jakbyś Boga za nogi złapał. Wielki shift lider co się podpisać nie umie, a do tego romansuje z chłopami z firmy. Nie pochwaliłeś się pracownikom??? ???? Biedactwo.

Lipa

Firma to żenada.(usunięte przez administratora) to tylko i wyłącznie trzeba wiedzieć że coś ukrywają i są nierzetelni. Inspekcja pr w końcu się nimi zajmie.

@Lipa

Długo tam Pracujesz kolego ?

Czy obecnie przebywa ktoś z firmy na kwarantannie, czy jest bezpiecznie, jak firma zapobiega koronawirusowi i czy są jakieś osoby z firmy z pozytywnym wynikiem?

Lipa

Praca nie jest ciężka ale monotonna. Szybko zniszczysz sobie głowę jak będziesz myślał o tym co tam tak naprawdę dzieje się i aktualnie robisz. Nie polecam, zero zorganizowania, zrzucanie winy liderów na zwykłych pracowników a i lidzerzy bez kompetencji i liżą tyłek górze. Cały czas zmieniają się ekipy pracujące, nie ma stałej grupy a do tego dokładają ukraincow z którymi nie można się dogadać do nauki. Wypłaty na czas lecz premii dostaniesz tyle ile się policzyło kadrowym i co tam dodatkowego wymyśliły ( na jakimś dziale 300 metrów obok ktoś coś zrobił źle i przeszło przez jakość ale ze był zwrot to po tyłku dostaje cała produkcja z premii) żeby ci ja zabrać.Porażka 2/5.

Rabin S. z Moskwy

Polecam pracę w firmie Katcon Polska ,dobre zarobki, nowoczesna technologia, wspaniała atmosfera zwłaszcza zmiana C ,możliwości rozwoju duże , profesjonalna ekipa produkcji katalizatorów, pomoc w ochronie środowiska , wspieranie planety ziemi...Polecam i zachęcam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Katcon Polska Sp. z o.o. - Pass

• Jak się pracuje w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Katcon Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Katcon Polska Sp. z o.o.