Opinie o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katcon Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katcon Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

kit

Nadal płacą 3000brutto

nowe
@kit

Teraz 4000brutto

Czy istnieje możliwość rozwoju w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Jeśli jesteś kobietą to nie licz na żaden rozwój

@321

A czemu? Jaki ma związek płeć z pracą w tej firmie?

Jak się pracuje z ludźmi z Katcon Polska Sp. z o.o.?

Max Payne

Na obszarze Ws3B zmiana C pracuję się bardzo dobrze i profesjonalnie,ekipa zgrana i najlepsza, Pozdrawiam serdecznie

Robert Lewandowski

Ciężko i pełno komplikacji jest przy tym nepotyzmie panującym tu,ale można przeżyć tylko trzeba dobrze działać

Julia
@Max Payne

a nie slyszales jak atmosfera na innych zmianach ?

Grażyna
@Robert Lewandowski

O jakie komplikacje chodzi??

Mar

Pytanie osoby przeprowadzającą rozmowę o pracę:czy Panu będzie się tutaj opłacać dojerzdzać zmarnowany czas na tych ludzi człowieki nie idzcie tam bo prawdopodobnie na bułki nie zarobisz No bo płacą 3100 brutto

Franciszek
@Mar

Potężna wypłata widzę :D Daleko miałaś że tak pytał rekruter? Jeśli tak to faktycznie, na paliwo by zeszła 1/3 wypłaty ;p

Czy rekrutacja na stanowisko Spawacz w firmie Katcon Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Żołądek do wymiany..

Nie polecam pracy w firmie Katcon na linii WS3 A i B. Jest to masowa produkcja i liczy się tylko spakowana norma. Spawy podwinięte, geometria rzadko kiedy, jeśli zgłaszasz problem liderowi to mówi że musi tak być albo sugeruje się tym że "poprzednia zmiana zrobiła normę" Liderzy z każdej zmiany ze sobą rywalizują ze pokazać że on jest najlepszym liderem, a tak naprawdę robią sobie pod górkę robiac zdjęcia i kabluja na siebie do kierownika ze to nie zrobione albo tu nie posprzątane haha dokładnie nie wiem jak to określić bo brakuje mi słów. Jeżeli chodzi o szacunek, zero szacunku aby tylko norma była spakowana masz robić nawet jak jest źle aby tylko sztuka. Każą przychodzić zgłaszać a tak naprawdę nic z tym nie robią. W biurze jest tyle osób że połowa nawet nie wiadomo od czego jest haha a tym bardziej mało nawet wiedzą co gdzie się znajduje na produkcjii. Niektórzy Shift liderzy jednego dnia podają Ci rękę a na drugi dzień udają ze Cie nie znają.. Moim zdaniem lepiej niech się zajmą swoją pracą a nie tylko siedzą i czekają aż coś się stanie poważniejszego. Piotr A. ludzie zrobią normę a on im każe zrobić więcej sztuk a z tego i tak nic nie mają, nie mówiąc o sztukach złomu ze zmiany Piotra A. Załatwiłeś żonie siedzenie w magazynku bo na linii miała za ciężko. Tylko w tej firmie liczy się rodzina znajomości, nie masz rodziny nie przychodź do tej pracy. Jeśli chodzi o awans liderzy martwiący się o to że nie będzie komu robić na linii utrudnia przechodzenia na na przykład kontrolę jakości czy inne wyższe lepsze stanowiska.. (usunięte przez administratora) Cz. Wybial sobie kobiety z produkcji (te ładniejsze) i dał stanowiska na których nie musza się dużo wysilać. Pozdrawiam, zepsuty żołądek.

Nie widać w ogóle Twojego komentarza.. Co pisałeś?

Mar

Nie jechać tam na rozmowe szkoda czasu firma w magazynie blaszaku mało miejjsc parkingowych

Grażyna
@Mar

I to są te powody? A co o samej pracy? Czy po prostu to co napisałaś/es wystarczy by się zniechęcić?

Płaca 17 zł plus premia

Zuzanna
@Mar

A ile ta premia wynosi? :) Łatwo ją dostać?

Panowie na jaką zmianę najlepiej trafić,podpowie ktoś?

@Nowy

Do Adamczyka

@Anonim

A dlaczego akurat do niego?

@Monika

Bo to najlepszy Lider na całym zakładzie , moim zdaniem .

Hahahaha Brednie

@Anonim

Ok rozumiem, a jak długo tutaj pracujesz i od zawsze byłeś u niego?

Prrrrr

Nie polecam pracy na linii WS3B. Jest to najgorsza linia w całej firmie, na innych liniach ludzie robią i nie narzekają ( chyba ) WS3B linia gdzie liczą się wyłącznie ilości wyprodukowanych katalizatorów. Przychodzą zwroty na które pracownicy tej linii nie mają wpływu, ale mimo to i tak premia jest zabierana. Norma coraz większa, kierownik myśli, że dając ludzi którzy pierwszy raz obsługują maszyny itd na danej linii będą odrazu wszystko potrafili i robili normę którą sobie wymarzył. Nie mówiąc już o pracy gdzie przy niektórych stanowiskach na hali temperatura przekracza +/- 30 stopni, przy wiatrakach które szczerze dużo nie dają ( ale zawsze coś), panowie inżynierzy itd siedzą sobie w biurach przy klimatyzacji i tylko się cieszą. Pan Kierownik podejmuje same mądre decyzje ( głównie byle by oszczędzić) np. zmieniając drut spawalniczy na tańszy co miało wpływ na odpryski na katalizatorach, czyli tylko i wyłącznie straty :). Może gdyby panowie inżynierzy rozmawiali z pracownikami, w celu wprowadzania różnych usprawnień itd. było by lepiej? Nadgodziny, których prawie nie ma, oprócz teraz chwilowo ponieważ kierownik wymarzył sobie liczbę katalizatorów która nie została wyrobiona w tygodniu i nagle pojawiły się nadgodziny, które i tak niedługo znikną i nie będzie szansy na zarobek. Katcon powoli staje się więzieniem w którym niedługo nie będzie można wyjść na dwór, już teraz zrobili bramkę gdzie masz określone godziny kiedy jest otwarta i przy 30 stopniach na hali zamiast wyjść na chwile na dwór do cienia i odpocząć, musisz czekać na odpowiednią godzinę, aż ochroniarz otworzy. Sama produkcja w sobie to więzienie, niby firma gwarantowała rozwój i inne szkolenia, ale jedyne co widze to tyranie cały czas przy jednym stanowisku i nic więcej. Możesz cały miesiąc tyrać jak wół ale i tak jakimś magicznym sposobem nagle ostatniego dnia przyjdzie reklamacja, i połowa premii w plecy. Aktualna norma i to co się dzieje to w dużej mierze wina pracowników którzy nie potrafia się zbuntować i walczyć o swoje. Słuchają się liderów jak by to byli jacyś mistrzowie. Każdy mówi, że tak nie bedzie bla bla a i tak robi póki nie padnie ze zmęczenia, norma najważniejsza!!! Póki pracownicy nie zareagują , w tej firmie nie będzie lepiej.

Nicki
@Prrrrr

Ile można zarobić w Katcon? Na magazynie, na produkcji

Magazynier Maruś
@Nicki

5000$

Sprawiedliwy pracownik

Witam chciałbym opisać pracę na WS4 ,praca jest przyjemna i lekka dla bystrych,i jedynym prawilny lider jest Mistrz Bartosz T którego pozdrawiam serdecznie

VanHelsing
@Sprawiedliwy pracownik

Tak jest na tym obszarze w firmie Katcon Bartosz jest naprawdę odpowiednim Dowódcą pozdrawiam serdecznie

Lucyfer C

Polecam pracę w firmie Katcon, do lidera Witka niemam zastrzeżeń chociaż z nim nie pracuję na zmianie, pracuje u lidera Radka B i jest on bardzo dobrym liderem zna się na swojej pracy perfekcyjnie, o co bym go nie poprosił zawsze pomoże, jest zrównoważony, odpowiedzialny i kompetentny pozdrawiam całą zmianę C gdyż jest to profesjonalna ekipa produkcji katalizatorów

Ryszard Okucki
@Lucyfer C

Zgadzam się z tą opinią ponieważ jest ona prawdziwa i konkretna, cała zmiana C jest najbardziej poukładaną ekipą pozdrawiam

@Lucyfer C

Ta opinia i informacja jest prawdą i każdy kto ma odmienne zdanie jest niewiarygodny pozdrawiam serdecznie

Cichy ws2

Nie wiem kim jesteś ale to prawda

Anoniiim

Siwy szkoda ze twoja wyczerpująca wypowiedź mija się z prawdą. Skoro w Katconie jest tak źle jak opisujesz nie rozumiem co jeszcze robisz w tej firmie. Może zacznij szukać nowej pracy a nie marnujesz czas wypisując takie brednie. Pozdrawiam

Czy kobiety są też zatrudniane na produkcji?

@Kasia

Oczywiście że tak ,jest wiele stanowisk na którym pracują kobiety

Rachmistrz

Wszyscy liderzy w firmie Katcon są prawilnymi liderami pozdrawiam serdecznie

Pan Spawacz

Nie polecam pracy w Kackon

Pan Spawacz

Nie polecam pracy w katcin

Maciuś

Jak tam lider uszaty "CZ" maciuś? Problemy ma do pracowników o byle co, mimo że nie wie co się dzieje i w jaki sposób na produkcji ?

Tomek Hajto
@Maciuś

Nie wie

Nutella Zeneca

Witam mam pytanie do szanownego biura. Czemu dział jakości nie nosi maseczek wszyscy mamy się stosować do masek zabierane są premie za to ale najwidoczniej dział jakości to nadludzie ale to na dziale jakości ostatnio chłopak miał koronawirusa i przychodził do pracy. Biuro chodzi po hali ale chyba nie chcą tego widzieć. Nie polecam

Operator

Jak zarobki na magazynie? Jaka atmosfera i na czym polega praca na,, tzw. Produkcji"?

Stary
@Operator

Slabo iest wojna miendzy liderami nowy chce wygrysc starego i goni ludzi a u starego są układy, rzondzi Sochaćew nie szanuie sie robotnika bedziemy uciekali

Machaczakała
@Operator

Na magazynie bez większych problemów 4 z przodu.

Krzysztof

(usunięte przez administratora) , jeżeli jesteś pewny i widziałeś, to czemu sam za 4 K z przodu nie zrobiłeś. Może kariera cie czeka . Jesteś odważny obrażać i mówić fałszem to wystap przed szereg

Jak często w Katcon Polska Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 1 lipca na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Mlody12

Jest możliwy rozwój, awans zmiana stanowiska pracy na lepsze tylko trzeba chęci i mieć coś w głowie

Zapasiony wieprz
@Mlody12

Tak trzeba się zgłosić do Alana z WS3a on powie ci jak to zrobić,i z kim gadać żeby był awans

Zostaw merytoryczną opinię o Katcon Polska Sp. z o.o. - Pass

• Jak się pracuje w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Katcon Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Katcon Polska Sp. z o.o.