Grupa Adviser

Święcice

Opinie o Grupa Adviser

sma

merol, niesety nie - możesz próbować aplikować np. przez załatwienie jakiegoś stżu albiop praktyk. dobra opcja

xxx

Inteligent się znalazł

prac

On to napisał bo juz w domu nie może wytrzymać siedzenia pod pantoflem )) Pozostałe wpisy to skutek rozczarowania że szef wreszcie ich zwolnił. Swoją drogą to się dziwie że niby taki rozgarnięty szef , a tyle czasu ich wszystkich trzymał, a my mu mówiliśmy że ci ludzie się nie nadają do niczego.

baru

życzliwe i wspierające podejście, brak typowo korporacyjnych zasad.... to jest dobry tekst ha ha ha

pluk

Trafione w dziesiątkę - podzielam opinię powyżej

pik

Zdecydowanie odradzamy - szkoda czasu bo tu nie ma nic czemu warto poświęcać swój czas jako pracownik.

Zostaw opinię o Grupa Adviser - Święcice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Adviser