TENDER W. MŁOT
2 84 126 5 1
Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TENDER W. MŁOT?

Odp Nowy wpis
@Pytanie

To jedyny pozytywny aspekt w tej firmie. Atmosfera wśród pracowników jest bardzo ok.

Gość

Nie obiecuje tego, czego nie może później zapewnić. Uczciwe podejście.

Tak?
Nazwa działu: Handlowy
@Gość

Bzdury. Obiecuje złote góry, a dostajesz jedynie góry ;-).

Krzysztof
@Tak?

Masz na myśli zapewnienia na rozmowie rekrutacyjnej, które później nie mają pokrycia w rzeczywistości? Napisz proszę więcej szczegółów jak obecnie warunki pracy.

Tak
@Krzysztof

Na dzień dobry jest mniej i obietnice, ze po okresie próbnym będzie lepiej, a później już nic się nie zmienia i zawsze znajdzie sposób, żeby dać mniej a nie więcej. Od lat jest tak samo.

Krzysztof Nowy wpis
@Tak

Zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że po przepracowaniu okresu próbnego będzie można otrzymać lepsze warunki zatrudnienia. Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz konkretną kwotę, którą można zarobić, pracując w firmie TENDER?

Tak Nowy wpis
@Krzysztof

Minimalna krajowa, a co dogadasz to już zależy od ciebie. Ale nie obiecywalbym sobie za wiele ;).

gilon

Czasem sie zastanawiam czemu jeszcze tu jestem i nawet lubię tą pracę. Bo ogółem chyba pierwszy raz pracuję w jednym miejscu tak długo. I to chyba też dlatego, że mnie to nie nudzi no i ludzie są bardzo porządni. Chyba każdy wolałby nawet zarabiać normalnie i mieć spokój psychiczny niż mieć nie wiem jakie pieniądze, ale wracać z parującym mózgiem i frustracją, a taka zależność

TakNie

wiadomo, ze wszędzie są plusy i minusy jednak tu przeważa wiele plusów jeśli chodzi o pracę i ogólne warunki

@plus
@plus

Na jakim dziale pracujesz? Czy jest system prowizyjny?

@@plus

W administracji. Jest podstawa + prowizja od sprzedaży.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
meszek

Niektórzy to mają z góry nastawienie jakby na wojne szli, no i po co jak się komuś należą pieniądze to je dostanie, bez nerwów.

Prawdziwy pracownik

Według właściciela wszyscy wszystko w tej firmie robią zle albo nic nie robia, tylko on sam jest nieomylny. Nigdy nie pochwali, ale zawsze znajdzie powód, żeby opieprzyć. Jeśli nie wyklocisz się o premie, to zapomnij, żebyś ja po prostu dostał. Demotywowanie jest na porządku dziennym.

Goral

He he miałem okazje pracować w podobnych tego firmach i różne cyrki sie działy. Tender jeszcze nie jest taki zły. Może ludzie porównania nie mają.

Nie wiem
@Goral

Pracuję tu od jakiegoś czasu i wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale o zmianie nie myslalam. Moze to ludzie, moze przyzwyczajenie nie wiem

Pysiak
@Nie wiem

Pewnie i to i to bo chyba też tak mam. Ludzie w porządku, a jak sie robi co do człowieka należy to żadnych problemów nie ma

Wiśnia

Atmosfere to tworzą ludzie więc tu to wiadomo, że nie każdemu musi odpowiadać, ale żeby jakaś kiepska była to nie zauważyłem

Pszczoła

Myślę, że jak chce się pracować to się wszędzie odnajdzie. Jak robisz swoje to jest dobrze, stratny nie jesteś.

Małgorzata
@Pszczoła

A mówisz tak z perspektywy pracownika firmy TENDER? Jeśli tak to będę wdzięczna jeśli dasz tu jakieś wskazówki tego jak odnaleźć się w tej firmie.

Pszczoła
@Małgorzata

A z jakiej innej? To jak się odnajdziesz juz zależy od Ciebie. Tutaj nikt nikogo nie ocenia, a nowi jak są, to są szkoleni. Myśle, że wdrożyć się w obowiązki nie jest ciężko. To spoko miejsce żeby się otrzaskać z pracą.

Warstat

Witam, są tu może obecni pracownicy firmy i mogą wydać rzetelną opinie na temat pracodawcy, ludzi pracujących i warunkach zatrudnienia ? Bo po wpisach widzę że w firmie tender bardzo dużo się zmieniło. Na samym początku same negatywy a teraz czytam że firma tender przeszła jakaś metamorfozę.

Normalnie
@Warstat

Czy metamorfozę to nie wiem. Normalnie jest. Bez fajerwerek ale tragedii nie ma

gdyby

nie ma stresu trzeba po prostu robic swoje. jak ktos umie i chce pracowac to bedzie zadowolony.

She
@gdyby

Jestem tego samego zdania co Ty. A najbardziej podoba mi się to, że człowiek jest tu doceniany. Są premie, można usłyszeć dobre słowo. Niespotykane.

Prosta matma
@She

To prawda. Każdy tu pracuje na wynik. A jak jest wynik to jest kasa. Proste jak 2+2

Sebastian

Czesci dobrej jakosci i duzy wybór. Naprawde duzy. Inne magazyny nie sa tak dobrze zaopatrzone, a to duży plus bo nie mam czasu czekać, aż ktoś domówi coś do magazynu, bo akurat zabrakło.

wojcik
@Sebastian

potwierdzam ile razy bylo tak ze zamawialem gdzies czesci i pozniej cyk mail ze tego i tego nie ma i moge sobie poczekac. a jak sie pali to wiadomo ze trzeba na juz bo robota stoi. tender pod tym wzgledem dobrze wypada na tle konkurencji

serwis
@Sebastian

firma z opinia dobrego serwisu jak widac zapracowała sobie na nią. ja zaczalem sie tam zaopatrywac bo moj kumpel tam pracuje dlatego wiem ze wszystko jest dobrej jakosci

Vol

Myslę ze to dobre miejsce. Mamy jasna umowe, warunki tez ok. Nie mam sie do czego przyczepic. Nie spodziewalem sie zbyt wiele po tej pracy ale pozytywnie mnie zaskoczyla bo zarobki sa okej i duzo sie dzieje, wiec mozna sie sporo nauczyc

W zespole
@Vol

Też jestem tego zdania. Musze przyznać że podejście do pracowników jest ok a i ludzie fajni.

Czwartek

Wiadomo, że nie każdemu będzie ta praca leżeć bo jest specyficzna i czasami trzeba się też narobić, pokombinować, pomyśleć, choć jak ktoś potrafi docenić uczciwą pracę za godne pieniądze to ta firma jest jak najbardziej warta polecenia. Plusem jest to, że nawet jak zdarzy się trudniejszy przypadek to nigdy klientów nie odsyłamy z niczym tylko staramy się zrobić co w naszej mocy zeby wszystko załatwić jak najlepiej i żeby wyszedł od nas zadowolony. No i wrócił po czasie w razie czego lub polecił nas komuś, to jasne.

si
@Czwartek

no i dlatego ich macie brawo za podejscie

Pono

Myślę, że ilu ludzi tyle opinii, ale ja pracuję już jakis czas i nie narzekam. Według mnie nie ma o co sie przyczepic. Stabilna firma.

Cziken

Ogółem atmosfera też w porządku i sama praca mimo, że czasem męcząca też ok. . .Rozliczenie zgodne z umową i pieniądze na moim koncie punktualnie co do dnia. Pracuję raczej z rozsądku niż z miłości ale prawda jest taka że narzekać tez nie ma na co.

emi
@Cziken

No a kto z miłości pracuje?? Jest dobrze ale bez przesady.

Szach

Każdy kto tu pracuje zdaje sobie sprawę ze te super opinie dodaje właściciel.

anonimowo

Jestem zdania, że trzeba czegoś spróbować nim się to oceni. No i to samo się tyczy pracy. Mi ta firma od początku wyglądała w porządku, ale wiadomo, lepiej sobie nie obiecywać za wiele bo jeszcze sie człowiek zawiedzie. Ale powiem tak szczerze, że już po takim okresie pracy śmiało moge stwierdzić, że jest dobrze

M
@anonimowo

To prawda ale ludzie tworzą atmosferę i jak się trafi na spoko team w dziale to mozna pracowac

figon
@M

tez tak mam i jestem zadowolony, trudno by bylo teraz zmieniać prace.

O.n.a.

pracy jest sporo nie ma co ukrywać, ale coś za coś. im więcej się działa, tym lepiej się zarabia, a to prosta zależność. no i mozna sie dogadac, jesli potrzebuje sie wolnego, nikt nikomu nie robi z tym pod gorke.

Poważna
@O.n.a.

Też tak myślę, a jak na ta okolicę, to naprawdę nie ma się o co rzucać. Cóż, gruszek na wierzbie może nie ma, ale doceniam stabilność.

goblin
@Poważna

Bardzo zrownowazona opinia. Moge sie pod nia podpisac bo mam podobne odczucia a juz mam za soba jako taki staz. Sam nie wiem co wiecej moge napisać o tej pracy. Czasem zdarza się zapierdziel i trzeba przycisnąć, ale tak to spoko. Szczerze mimo to ja lubie te prace i faktycznie oferuja stabilne warunki zatrudnienia

redd

Nigdy nie narzekałem na pensje czy na atmosferę. Mam spoko ziomkow w ekipie. Po takim czasie pracy dogralismy sie jak trzeba i zmiany dosc szybko zlatują.

Jacek
@redd

Atmosfera jest bardzo ważną częścią zatrudnienia. Jeśli ekipa jest zgrana jak piszesz z przyjemnością przychodzi się do pracy i pracownik jest wtedy bardziej zmotywowany i wydajniejszy. Jeśli chodzi o motywacje to czy są premie lub inne dodatki, które dają doping do osiągania dobrych wyników. Czekam na Twoją odpowiedź.

redd
@Jacek

No normalnie jest podstawa + premie. A wydaje mi się że każdy sobie stawkę sam z szefem uzgodnił ja tam nikomu w portfel nie zaglądam ale w administracji musza być jakieś prowizje od sprzedaży.

A_xx

Pracy dużo ale wypłata zawsze w terminie. Nie powiem złego słowa na pracodawce. No i spoko jest tez to, że nie ma tej nudy i rutyny. Czasem wpadają nietypowe zlecenia i trzeba się troche wysilić, ale klient nasz Pan i jak chce miec zrobione, to raczej nie odmawiamy tylko staramy się to jakoś ogarnąć. I uważam że takie podejście jest spoko.

Krzychu
@A_xx

pewnie że spoko dzięki temu marka się wybiła. ja tez jak mam cos do zrobienia to wole podjechac do was bo wiem, ze mi to zalatwicie niz jezdzic i sie zastanawiac czy uda mi sie u kogos innego kupic czesci czy nie

Transport
@Krzychu

Nawet nie tyle co się zastanawiać, co zajechać i być odprawionym z kwitkiem. U nas głównie jeździmy na Scaniach i jak coś to od razu uderzamy do Tendera, już nawet nie bawimy się w szukanie innych firm.

Przyjemniaczek

Wstaje rano, budzę się i już uśmiech na twarzy jest! Wiem, ze to będzie dobry dzień, bo... czas do tendera zbliża się. Premie same gonią mnie, nawet nie muszę upominać się. Niekiedy az serce kraje sie kiedy widzimy jak nasz Prezes chce dla nas jak najlepiej i na swej glowie staje. Zawsze wyslucha, doradzi, jak potrzeba - zaneguje, nawet jak On sam cos zepsuje... W tenderze praca to współpraca i zawsze sie opłaca kiedy na koncie kasa zgadza się. Tolerancja wszechobecna w firmie jest, nawet nie jest obcy tutaj gender... takze nie wahaj sie! Dołącz do ekipy Tender! Tu zawsze atmosfera miła jest kiedy prezes uśmiechnięty jest - Wtedy premia fest zawsze jest the best!

Dido

Ja mysle ze zespół to chyba największy plus tej pracy. Nawet jak już mi się zwyczajnie nie chce, to można pożartować na przerwie i od razu jakoś tak lepiej się robi. Różnych prac sie łapałem ale jedno wiem napewno, ze do poprzedniej już nie wróce. Zdrowie i spokój głowy trzeba szanować.

Prawdziwy

Nie bede sciemniac ze zawsze jest łatwo, bo fakt czasem wiecej roboty wpadnie a klientow mamy naprawdę dużo ale jak zespol pomocny to i czas leci. Dobra stabilna praca i uczciwą umowę człowiekowi dają. A jak warunki sa dobre i hajs się zgadza, to wiadomo, że to wszystko się przekłada na zaangażowanie .

Tak5Nie
Logic
@Prawdziwy

No tak szef wie co robi jak o pracownikow zadbal to wiadomo ze my zadbamy o klienta wszedzie to tak dziala

MarcoPolo
@Logic

W sumie nigdy nawet o tym nie myslalem w ten sposob ale coś w tym jest. Już trochę w firmie siedzę a nigdy nie miałem żadnych kryzysów czy demotywacji.

arok276
@MarcoPolo

Bo jak się robi dobry produkt i widzi się, że to faktycznie się sprawdza, a ludzie do nas wracają to ma się zupełnie inne podejście do pracy. A jeszcze jak się do tego hajs zgadza, to nie ma nawet o czym dyskutować.

Wolność

Nie no, Tender jest całkiem spoko. Przynajmniej jak dla mnie, bo raczej nie myślę o zmianie pracy. Cenię sobie swój czas wolny, a tu jest tak, że nikt nie męczy mnie po godzinach, nie wydzwania. W poprzedniej pracy było inaczej, więc tym bardziej się cieszę, że mogę odizolować życie prywatne od zawodowego.

prod
@Wolność

Ja też bym nie mogl pracowac w takich warunkach ze nie sznauje sie mojego czasu wolnego. No ale fakt tu koniec pracy to koniec pracy. I dobrze bo czlowiek przeciez tez musi odpoczac choc nie powiem ze akurat trafilo mi sie i akurat taką grzebanine w czesciach to ja lubie. Poza tym klienci w wiekszosci sa spoko. Widac ze wracaja i to daje kopa do dalszego dzialania bo to znaczy ze doceniaja nasza robote.

stec
@prod

trudno nie doceniac jak sie popatrzy po okolicy to tylko u was mozna dobre czesci dostac

Zbigniew W.

Jako jedyni podjęli się regeneracji części mojego pięknego Mercedesa. Inni ''fachowcy'' jak tylko słyszeli, że to model z lat 80 to znajdowali milion wymówek, aby odesłać mnie z kwitkiem. Zupełny brak wiedzy i poszanowania dla klasycznych samochodów z historią. Włożyłem już dużo pieniędzy w to auto i jestem gotów włożyć jeszcze więcej, jeśli zajdzie taka potrzeba, tym bardziej dziwi mnie, że dopiero trzecia firma z którą się skontaktowałem podeszła do sprawy profesjonalnie. Koniec końców dziękuję za cierpliwość i dokładny zarys kosztów oraz doprowadzenie części do porządku. Zamierzam udać się na zlot samochodów zabytkowych i nie będę się wstydził, że coś nie jest takie, jak powinno. Dzięki wielkie Panowie. Pozdrawiam.

Tak8Nie
Dawido
@Zbigniew W.

widze ze mial pan podobna historie co ja. co jak co ale ogarniecie trzeba im przyznac solidne. w innym temacie sie nie wypowiem, ale jak chodzi o starsze modele to dobrze sobie radza

Dziekuje
@Zbigniew W.

Pamiętam ten samochód, bo ten projekt naprawde byl wyzwaniem, ale przyjemnie sie przy nim pracowalo. Milo, ze docenil Pan nasza prace. Bylismy zadowoleni z efektow koncowych i cieszymy sie, ze sprostaly one Panskim oczekiwaniom. Wlanie za to lubię tą robotę, że mozna sprawdzić się w czyms nowym i ciekawym.

dorado333
@Dziekuje

Zabytki, jak zabytki kolego ale Ci się trafiło ja to najwięcej części do ciężarówek naprawiam. No ale nie narzekam bo prawda jest taka że i porobic i zarobic się tu da. A jak jest praca, to i hajs się zgadza.

Anonimowy
@dorado333

I tu Ci trzeba przyznać rację. Grunt, że pieniądze się zgadzają i człowiek jest traktowany jak człowiek, a nie maszyna. Pracy dużo ale wypłata w terminie. Nie tak jak poprzedniej firmie z łaską. I to w monetach.

Z
@Anonimowy

NO RACZEJ każdy wie PO CO pracuje i ZA CO pracuje. To chyba pierwsza praca, gdzie udało mi się zdobyć tyle doświadczenia i wiedzy i jednocześnie mieć satysfakcję z tego co robie.

Lila
Nazwa działu: Handlowy

Wolał słuchać innego i się dopytywać... nie bać się, sam się cię obawiam :/ ale negatywy lecą od konkurencji... pozytywy od swoich :)

Jasiek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

TakNie

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w TENDER W. MŁOT to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Zostaw opinię o TENDER W. MŁOT - Święcice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie