TENDER W. MŁOT
counter
2 84 130 5 1

Popularne opinie

Zbigniew W.

Jako jedyni podjęli się regeneracji części mojego pięknego Mercedesa. Inni ''fachowcy'' jak tylko słyszeli, że to model z lat 80 to znajdowali milion wymówek, aby odesłać mnie z kwitkiem. Zupełny brak wiedzy i poszanowania dla klasycznych samochodów z historią. Włożyłem już dużo pieniędzy w to auto i jestem gotów włożyć jeszcze więcej, jeśli zajdzie taka potrzeba, tym bardziej dziwi mnie, że dopiero trzecia firma z którą się skontaktowałem podeszła do sprawy profesjonalnie. Koniec końców dziękuję za cierpliwość i dokładny zarys kosztów oraz doprowadzenie części do porządku. Zamierzam udać się na zlot samochodów zabytkowych i nie będę się wstydził, że coś nie jest takie, jak powinno. Dzięki wielkie Panowie. Pozdrawiam.

Tak8Nie
Gość

Nie obiecuje tego, czego nie może później zapewnić. Uczciwe podejście.

Prawdziwy

Nie bede sciemniac ze zawsze jest łatwo, bo fakt czasem wiecej roboty wpadnie a klientow mamy naprawdę dużo ale jak zespol pomocny to i czas leci. Dobra stabilna praca i uczciwą umowę człowiekowi dają. A jak warunki sa dobre i hajs się zgadza, to wiadomo, że to wszystko się przekłada na zaangażowanie .

Tak5Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy w TENDER W. MŁOT panuje luźna atmosfera?

Robert Nowy wpis

@Odp A co z resztą aspektów? Jak wygląda kasa, dodatki, wymagane kwalifikacje?

Pytanie Nowy wpis

Ciężko jest w systemie 12/12 w TENDER W. MŁOT? Ktoś coś?

AS Nowy wpis
@Pytanie

w jakim systemie ??? 12/12??

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TENDER W. MŁOT?

Odp
@Pytanie

To jedyny pozytywny aspekt w tej firmie. Atmosfera wśród pracowników jest bardzo ok.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gość

Nie obiecuje tego, czego nie może później zapewnić. Uczciwe podejście.

Tak?
@Gość

Bzdury. Obiecuje złote góry, a dostajesz jedynie góry ;-).

Krzysztof
@Tak?

Masz na myśli zapewnienia na rozmowie rekrutacyjnej, które później nie mają pokrycia w rzeczywistości? Napisz proszę więcej szczegółów jak obecnie warunki pracy.

Tak
@Krzysztof

Na dzień dobry jest mniej i obietnice, ze po okresie próbnym będzie lepiej, a później już nic się nie zmienia i zawsze znajdzie sposób, żeby dać mniej a nie więcej. Od lat jest tak samo.

Krzysztof
@Tak

Zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że po przepracowaniu okresu próbnego będzie można otrzymać lepsze warunki zatrudnienia. Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz konkretną kwotę, którą można zarobić, pracując w firmie TENDER?

Tak
@Krzysztof

Minimalna krajowa, a co dogadasz to już zależy od ciebie. Ale nie obiecywalbym sobie za wiele ;).

gilon

Czasem sie zastanawiam czemu jeszcze tu jestem i nawet lubię tą pracę. Bo ogółem chyba pierwszy raz pracuję w jednym miejscu tak długo. I to chyba też dlatego, że mnie to nie nudzi no i ludzie są bardzo porządni. Chyba każdy wolałby nawet zarabiać normalnie i mieć spokój psychiczny niż mieć nie wiem jakie pieniądze, ale wracać z parującym mózgiem i frustracją, a taka zależność

TakNie

wiadomo, ze wszędzie są plusy i minusy jednak tu przeważa wiele plusów jeśli chodzi o pracę i ogólne warunki

@plus
@plus

Na jakim dziale pracujesz? Czy jest system prowizyjny?

@@plus

W administracji. Jest podstawa + prowizja od sprzedaży.

meszek

Niektórzy to mają z góry nastawienie jakby na wojne szli, no i po co jak się komuś należą pieniądze to je dostanie, bez nerwów.

Prawdziwy pracownik

Według właściciela wszyscy wszystko w tej firmie robią zle albo nic nie robia, tylko on sam jest nieomylny. Nigdy nie pochwali, ale zawsze znajdzie powód, żeby opieprzyć. Jeśli nie wyklocisz się o premie, to zapomnij, żebyś ja po prostu dostał. Demotywowanie jest na porządku dziennym.

Goral

He he miałem okazje pracować w podobnych tego firmach i różne cyrki sie działy. Tender jeszcze nie jest taki zły. Może ludzie porównania nie mają.

Tak2Nie
Nie wiem
@Goral

Pracuję tu od jakiegoś czasu i wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale o zmianie nie myslalam. Moze to ludzie, moze przyzwyczajenie nie wiem

Pysiak
@Nie wiem

Pewnie i to i to bo chyba też tak mam. Ludzie w porządku, a jak sie robi co do człowieka należy to żadnych problemów nie ma

Wiśnia

Atmosfere to tworzą ludzie więc tu to wiadomo, że nie każdemu musi odpowiadać, ale żeby jakaś kiepska była to nie zauważyłem

Pszczoła

Myślę, że jak chce się pracować to się wszędzie odnajdzie. Jak robisz swoje to jest dobrze, stratny nie jesteś.

Małgorzata
@Pszczoła

A mówisz tak z perspektywy pracownika firmy TENDER? Jeśli tak to będę wdzięczna jeśli dasz tu jakieś wskazówki tego jak odnaleźć się w tej firmie.

Pszczoła
@Małgorzata

A z jakiej innej? To jak się odnajdziesz juz zależy od Ciebie. Tutaj nikt nikogo nie ocenia, a nowi jak są, to są szkoleni. Myśle, że wdrożyć się w obowiązki nie jest ciężko. To spoko miejsce żeby się otrzaskać z pracą.

Warstat

Witam, są tu może obecni pracownicy firmy i mogą wydać rzetelną opinie na temat pracodawcy, ludzi pracujących i warunkach zatrudnienia ? Bo po wpisach widzę że w firmie tender bardzo dużo się zmieniło. Na samym początku same negatywy a teraz czytam że firma tender przeszła jakaś metamorfozę.

Normalnie
@Warstat

Czy metamorfozę to nie wiem. Normalnie jest. Bez fajerwerek ale tragedii nie ma

gdyby

nie ma stresu trzeba po prostu robic swoje. jak ktos umie i chce pracowac to bedzie zadowolony.

She
@gdyby

Jestem tego samego zdania co Ty. A najbardziej podoba mi się to, że człowiek jest tu doceniany. Są premie, można usłyszeć dobre słowo. Niespotykane.

Prosta matma
@She

To prawda. Każdy tu pracuje na wynik. A jak jest wynik to jest kasa. Proste jak 2+2

Sebastian

Czesci dobrej jakosci i duzy wybór. Naprawde duzy. Inne magazyny nie sa tak dobrze zaopatrzone, a to duży plus bo nie mam czasu czekać, aż ktoś domówi coś do magazynu, bo akurat zabrakło.

wojcik
@Sebastian

potwierdzam ile razy bylo tak ze zamawialem gdzies czesci i pozniej cyk mail ze tego i tego nie ma i moge sobie poczekac. a jak sie pali to wiadomo ze trzeba na juz bo robota stoi. tender pod tym wzgledem dobrze wypada na tle konkurencji

serwis
@Sebastian

firma z opinia dobrego serwisu jak widac zapracowała sobie na nią. ja zaczalem sie tam zaopatrywac bo moj kumpel tam pracuje dlatego wiem ze wszystko jest dobrej jakosci

Vol

Myslę ze to dobre miejsce. Mamy jasna umowe, warunki tez ok. Nie mam sie do czego przyczepic. Nie spodziewalem sie zbyt wiele po tej pracy ale pozytywnie mnie zaskoczyla bo zarobki sa okej i duzo sie dzieje, wiec mozna sie sporo nauczyc

W zespole
@Vol

Też jestem tego zdania. Musze przyznać że podejście do pracowników jest ok a i ludzie fajni.

Czwartek

Wiadomo, że nie każdemu będzie ta praca leżeć bo jest specyficzna i czasami trzeba się też narobić, pokombinować, pomyśleć, choć jak ktoś potrafi docenić uczciwą pracę za godne pieniądze to ta firma jest jak najbardziej warta polecenia. Plusem jest to, że nawet jak zdarzy się trudniejszy przypadek to nigdy klientów nie odsyłamy z niczym tylko staramy się zrobić co w naszej mocy zeby wszystko załatwić jak najlepiej i żeby wyszedł od nas zadowolony. No i wrócił po czasie w razie czego lub polecił nas komuś, to jasne.

si
@Czwartek

no i dlatego ich macie brawo za podejscie

Pono

Myślę, że ilu ludzi tyle opinii, ale ja pracuję już jakis czas i nie narzekam. Według mnie nie ma o co sie przyczepic. Stabilna firma.

Cziken

Ogółem atmosfera też w porządku i sama praca mimo, że czasem męcząca też ok. . .Rozliczenie zgodne z umową i pieniądze na moim koncie punktualnie co do dnia. Pracuję raczej z rozsądku niż z miłości ale prawda jest taka że narzekać tez nie ma na co.

Tak2Nie
emi
@Cziken

No a kto z miłości pracuje?? Jest dobrze ale bez przesady.

Szach

Każdy kto tu pracuje zdaje sobie sprawę ze te super opinie dodaje właściciel.

Zostaw merytoryczną opinię o TENDER W. MŁOT - Święcice

TENDER W. MŁOT