Opinie o Pilar-Rail Sp. z o.o. w Falenty Duże

Pilar-Rail Sp. z o.o.
0 0 4 5 1
example 33

firma dba o pracownika tzn chodzi o wyżywienie i hotel. dojazd tez po części dba. jeśli chodzi o pieniądze pierwszy miesiąc spoko . kolejne coraz gorzej. coraz mniej kasy oszukiwanie na stawce i tak dalej. chcesz iść do firmy? zastanów czy cie na to stać pozdrawiam Moje sugestie dla Pilar-Rail Sp. z o.o.: prezes Pilarski powinien przeprowadzić inspekcje każdej budowy i biura oraz paliwa bo jest stratny. pracownicy źli bo nawet Ukraincy uciekają a renoma się niesie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktowanie ludzi na równi

Tak2Nie2
Koparkowy Nowy wpis
@example 33

Nie zgadzam się z ta opinia. Dobre stawki i warunki pracy. Uczciwa firma z którą można nawiązać współpracę na lata. Polecam

Tak4Nie2
example 33 Nowy wpis
@Koparkowy

Się nie dziwie koparkowy że zachwalasz. Znając mentalność waszą dalej lewiznę urządzacie. Ale do waszej lewizny potrzebni są pachołki na których można zarabiać

TakNie
Grażyna Nowy wpis
@Koparkowy

No to dobrze, że akurat Ty chwalisz sobie warunki pracy w Pilar-Rail. Dowiedziałam się, iż dzięki zaangażowaniu wkładanemu w powierzone zadania i solidności realizacji firma zdobyła już zaufanie i uznanie wielu naprawdę dużych i znanych firm. Czy to wpłynęło na podwyższenie Waszych pensji?

Tak1Nie

Zostaw opinię o Pilar-Rail Sp. z o.o. - Falenty Duże

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie