ZPTS - MILANÓWEK

Osowiec

Opinie o ZPTS - MILANÓWEK

ypaoa

Sporo mają rzeczy do zauferowania i produktów - w ich ofercie znajdują się: elastomery poliuretanowe, listwy odbojowe, płyty i tuleje poliuretanowe i to dobrej jakości, wiec nie mają prawa się zepsuć od razu.

oq

Niestety na premie nie ma co liczyć. Oprócz kasy reszta OK.

q

Cieżka praca za małe pieniądze. Gdyby nie zarobiki, to wszystko byłoby ok, terminowe wypłaty, umowa o pracę, pełne składki. Tyle ile zarabiasz, tyle masz na umowie. Właściciel nie oszukuje. Mógłby trochę więcej płacić za taką pracę w szkodliwych warunkach.

Znacie firmę ZPTS - MILANÓWEK, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o ZPTS - MILANÓWEK - Osowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPTS - MILANÓWEK