Opinie o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rabugino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rabugino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabugino Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Wiki Nowy wpis

Czyli jeśli doprecyzuję warunki to będzie ktoś w stanie określić średnie zarobki? mam na myśli kontrolera jakości, na którego teraz została wystawiona oferta. z opisu wynika, że minimum roczne doświadczenie jest potrzebne. Na jaki więc zarobek mogłaby liczyć osoba mająca ponad 3-letnie doświadczenie? jakie przedziały są podawane na rozmowie?

Lonio Nowy wpis

Firma o charakterze rodzinnym i międzynarodowym. Atmosfera raczej swobodna, ale jednocześnie środowisko (branża, klienci, dostawcy) dość wymagające. Znakomite miejsce do zdobycia doświadczenia i doskonalenia kwalifikacji.

AAA Nowy wpis

Cześć, piszecie ostatnio o tym, że atmosfera jest dobra i ze firma zdaje się być rodzinna. zastanawiam się co przy tym z poziomem zarobków? atmosfera to istotna dla mnie sprawa ale też chce moc sobie zapewnić dobry standard finansowy. Czy w tym przypadku mam na to szanse? Jakie warunki przy tym mam do spełnienia?

Rabugino Nowy wpis
@AAA

Ciężko pisać o wynagrodzeniu jeśli nie znamy poziomu stanowiska, ani doświadczenia. Jak w każdym miejscu pracy ma to zasadnicze znaczenie i jest ustalane na etapie rekrutacji.

Artur

Rodzinna firma ze stabilnym zatrudnieniem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rabugino Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Na wstępie chce podkreślić, że jestem pracownikiem biurowym, ale w moich obowiązkach jest współpraca z pracownikami na produkcji. Na warunki pracy i atmosferę nie mogę narzekać. Pracy jest dużo, ale ekipa jest taka, że chce się przychodzić do pracy. Generalnie panuje atmosfera życzliwa. W porównaniu do korpo gdzie miałem okazję pracować palce lizać. Człowiek jest taką istotą, że zawsze lubi ponarzekać, ja też narzekam. Ale jak wspominam całe moje doświadczenie to dobrze czuje się w tym miejscu.

Mariusz

Pracuję tutaj od ponad pół roku . Rabugino to rodzinna firma z fajną atmosferą w pracy .

trebor1975

Organizacja gwarantująca rozwój w miłej atmosferze.

Małgorzata

W dziale przyjazna atmosfera, uprzejmi, pomocni ludzie ;)

Misio

Dobra atmosfera pracy. Wypłaty zawsze na czas. Benefity.

Frugo

dobra atmosfera wśród współpracowników

Tosia

Co roku firma wypłaca dodatek wakacyjny + świąteczny, nie w każdej firmie tak jest, uważam to za duży plus

Iwona
@Tosia

O, no faktycznie, jak dają takie dodatki, to super. Może nawet wyślę cv, bo to zachęcające. Czy napisze ktoś, jakiej są wysokości te dodatki? Na wakacje ile można dostać? Jak mam 4 dzieci, to dostanę większy? I na święta też podacie, jaka jest kwota tego dodatku?

Bąbel

Przyjemna atmosfera wśród pracowników.

k123

Miła i rodzinna atmosfera oraz mili współpracownicy.

Rodzinna i przyjazna atmosfera, Firma z roku na rok się rozwija, i poszukuje nowych pracowników do pracy. Zapraszamy :) :) :)

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Mechanik Lotniczy w Rabugino Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Faktycznie mimo kryzysu udało się tutaj sytuacje poukładać tak, że można było uniknąć redukcji? W jaki ostatecznie sposób? Interesuje mnie także zakres podwyżek, jakie występują obecnie? niedawno ktoś zadeklarował wieloletnia karierę, stąd ciekawość

@Rabugino

Tak, udało się. Nie obyło się bez wyrzeczeń, ale dzięki dywersyfikacji przetrwaliśmy. Poza komponentami na rynek samochodowy, rtc i agd produkujemy też markę własną (Rabtrolley). Zmiany wynagrodzeń zależą od działu, sytuacji rynkowej i bieżącego wzrostu cen.

Zosia

Polecam - fajne wózki sklepowe produkują

PK

Firma cały czas się rozwija. W Polsce już 25 lat. Produkty eksportują na cały Świat. Ja już pracuję tu wiele lat i jestem zadowolony. Kryzys w sektorze automotive wywołany pandemią mocno uderzył w firmę, lecz mimo to firma doskonale sobie poradziła unikając zwolnień. Panuje przyjazna i rodzinna atmosfera.

kasztanowy ludzik

Praca w biurze generalnie jest ok. Atmosfera raczej przyjazna, kameralna. Kierownictwo zależy od działu, ale do dogadania. Dostępny pakiet Enel-Med, wypłata z ZFFŚ na Święta i wakacje. W biurze rotacja pracowników jest raczej niewielka, większość osób pracuje po con kilka lat.

ABC

Firma cały czas się rozwija, od ponad 20 lat na rynku, pozyskuje nowym rokujących klientów i na stale współpracuję w dobrych relacjach ze stałymi klientami na całym świecie. Park maszynowy również rozrósł się o kolejne nowe maszyn wtryskowe. Dla ludzi również widzę tutaj ścieżkę rozwoju i awansu, tylko wiadomo trzeba się starać i zdobywać zaufanie kierowników i szefów. Zarobki są ok, premie dla pracowników angażujących się w pracę również są. Z dodatkowych: ubezpieczenie grupowe, pakiet zdrowotny, wczasy pod gruszą, wypłaty środków przed świętami w grudniu. Zachęcam do zatrudnienia i spróbowania swoich sił w branży automotive i retail.

Zostaw merytoryczną opinię o Rabugino Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Rabugino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rabugino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabugino Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rabugino Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Graniczna 49
    05-825 Grodzisk Mazowiecki