Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

żenada

czy to jest prawda .czy to jest możliwe żeby za 30 lat ciężkiej pracy styrany fizycznie i psychicznie pracownik .który zostawił kawał swojego życia i zdrowia niejednokrotnie tyrając w świątek piątek i sobotę ,w zamian w ramach podziękowania dostał CZTERY TANDETNE SZKLANKI +KARAFKA ........oceńcie sami ......

za górami za lasami
@żenada

Jaka firma taka odprawa

zagadka

dlaczego słynny WOJTEK NIE CHODZI NORMALNIE TYLKO CAŁY CZAS TAK JAK BY BIEGAŁ A- CHCĘ MU SIĘ SIKU B-CHCĘ MU SIĘ KUPĘ C-NADRABIA BRAK INTELIGENCJI D-TNIE ASA

Wesołych swiat
@zagadka

Jest jaki jest ale przynajmniej nie myśli(usunięte przez administratora)

dobre dobre
@zagadka

obstawiam wszystkie odpowiedzi są poprawne a szczególnie C i (usunięte przez administratora)

LUZIK

ABCD -ODGADŁEM ???

zdziwiona
@Wesołych swiat

co to znaczy jest jaki jest ? to znaczy że może robić co chce i jak chce co to jakiś nad człowiek czy co.?

4+KARAFKA

co za ironia Polak szklanki a Amerykaniec parasolki ..... Na to wygląda że oni myślą że ludzie w konspolu to jeszcze żyją głębokimi latami 70 tymi...ciekawe po czym ONI NAS oceniają ......wiem na pewno po PARKINGU.

Hehe

Nie wiecie czy w najbliższym czasie będą przyjęcia? Bo w kadrach nie umieją się wypowiedzieć na ten temat

ZSRR
@Hehe

w najbliższym czasie to będzie wycinka starych dębów i to wraz z korzeniami tak żeby już nigdy się nie zasiały............ciąć równo i korzenie karczować .........WITOJCIE AMERKAŃCY RUBTA TU PORZĄDEK ..........NIECH ŻYJE USA..................

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nela

Może nowi właściciele zainteresują się ludźmi którzy pracują tam w trudnych dla zdrowia warunkach za marne pensje bo 3000 zł za prawie siedem dni w tygodniu pracy na okrągło to jest żałosne na te czasy i drozyzne w sklepach. To jest mało naprawdę. Niech ktoś doceni tych ludzi. Bo to dzięki nim ta firma działa.

Xyz

Coś tu ostatnio cicho czyżby nic ciekawego w Konspol się nie działo? Romanse zakończyły się już czy nadal trwają, a może kwitną jak kwiaty na wiosnę

@Xyz

Trwają. Ale może wymyślisz jakiś inny nick niż mój

@Xyz

Karolina na pewno masz wgląd w ip. Pomożesz?

No name
@Xyz

No faktycznie to na tym forum jest najwazniejsze

@Xyz, co możesz powiedzieć nam na temat warunków pracy w firmie? Bo domyślam się, że jesteś jej pracownikiem. Czy zgadasz się z opiniami na forum czy może masz zupełnie inne zdanie? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Szkoda słów

@Xyz

Istnieją sytuacje, w których warto oszczędzać słowa, ale zdecydowanie nie dotyczy to wypowiedzi na forum. Tutaj możesz podzielić się z nami wszelkimi spostrzeżeniami na temat pracy w Konspol Holding. I warto, abyś to zrobił, ponieważ każdy merytoryczny komentarz jest bardzo istotny dla użytkowników forum.

OnA mnie wyręczyła

@Xyz

Widzę że post OnA został usunięty więc nie ma sensu pisać gdy prawda jest kasowana

@Xyz

Wszystko można napisać w sposób kulturalny i merytoryczny, a także zgodny z regulaminem. Na forum usunięte mogą być tylko te komentarze, które łamią regulamin forum lub/i polskie prawo. Tak stanowią zasady serwisu, które musiałeś zaakceptować, nim opublikowałeś swój komentarz. Zapoznaj się ponownie z regulaminem serwisu https://www.gowork.pl/regulamin

@Karolina

Ok. Tylko to co w poście OnA było niecenzuralne zostało usunięte. A poza tym wszystko się zgadzało. Ale masz rację regulamin to regulamin. W konspolu też niby obowiązują zasady i nawet kodeks pracy. Przynajmniej w teorii ale praktyka to co innego. Jak przychodzi do jakiejkolwiek kontroli i rozmów z pracownikami to są oni podstawiani. A po fali krytyki dostaliśmy zakaz wypowiedzi na temat firmy. Ogłoszenia wisiały na zakładzie. Proponujecie pomóc prawną ale my np. mamy zakaz używania telefonów w pracy więc nie ma jak zrobić zdjęcia. Jak zesmy sie zaczely upominac o to jak szkola ma sie z nami kontaktowac w sprawie dzieci jak jestesmy w pracy to nie mieli odpowiedzi. Ta firma mogła by być jednym z liderów na rynku ale... pracownicy to jest zło konieczne

Nela

Wzrok i słuch każdemu siada od huku maszyn . Nie ma okien , jest zimno ,żadnego dodatku szkodliwego. Poprostu praca niewolnicza. Zarobki poprostu oplakane w takich warunkach . Terror psychiczny.

Nela

Jeśli robisz praktycznie 7dni w tygodniu to 3000 zarobisz. Rozpacz. Ludzie nie mają czasu odpocząć. Zapierdalaja na okrągło żeby zarobić. Bo inaczej 2000 na wypłatę i zero premi.

Pracownicy

Kierownik z HP daje urlopy tylko swoim (usunięte przez administratora) reszta ludzi go nie interesuje. Trzeba chyba zacząć chodzić po urlopy do dyrektora on nie będzie robił problemów pracownikom. Kierownik dobra rada zacznij wreszcie normalnie traktować pracowników bo już teraz nie zostawiają na tobie suchej nitki.

@Pracownicy

Ktory? Jest ich trzech a wlasciwie czworo

szajka

kierownik z produkcji! robi co chce z ludźmi i nikt nie może zareagowac! !! Ocenia pracowników i robi co chce tylko szkoda że nie zacznie od siebie ! Bo sam co robi z pracownica ze swojej zmiany po kątach....DNO !!!!!

@szajka

Ano wielki bajzel w tym zakladzie. Kolejny weekend roboczy przed nami. Tutaj nie ma szans na poprawe. Trzeba cieszyc sie malymi rzeczami -np elektronik po 1,5 roku naprawil nam leja do ishidy i teraz bardzo fajnie wibruje. Nie trzeba reka przepychac bo mozna wibracje zwiekszyc. Niech coraz wiecej zamowien przyjmuja ktorych nie sa w stanie przerobic maszynami ktore chodza non stop ,ze nawet czasu na przeglady nie ma .

Hahaha
@szajka

Ooooo a co takiego robi z tą pracownicą???? Wszyszystkich to bardzo ciekawi. Może by tak książkę napisać będzie bestsellerem hahaha.

to ma zaplon

@szajka

Żeby mu się nóżka nie powinęła. A ta dziewczyna, no cóż chyba musi być nieźle szurnięty. Ludzie przecież są pewne granice przyzwoitości!!!!!!!!!

Gdzie sa elektrycy w Naszym zakladzie? Jeden na drugiego zwalaja naprawe tasmy z nowej ishidy a potem mechanik musi wymieniac uszkodzone elementy .Jak sobie nie radza to trzeba jakiegos elektronika zeby na naszej hali nieraz cos zrobil a nie unikal roboty.Przeciez to juz sie ciagnie ze 2 tygodnie. A duzy multivac -wiesza sie program juz ponad rok i dalej bez odzewu. Multivac 240 co chwile cofa lancuchami i tez sprawa zamarla . Gniazdo i przelacznik na striptizerce gdzie para leci na nie caly czas tez prosi sie o przesuniecie i tez bez odzewu. W nocy nie ma go na warsztacie -trzeba dzwonic za nimi i czekac. Moglby siedziec na warsztacie i telefon odbierac.

Zawiedziony

I co sie dzieje w tej firmie ze ludzie sie zwalniaja na potege.znajoma z urzedu pracy mowi ,ze jezeli komus oferuja prace w konspolu to ludzie nie chca slyszec. Cos w tym jest. Nowe umowy ludziom daja na ktorych roznica pomiedzy starymi umowami na tym samym stanowisku jest 400÷500 zl a zapieprzac trzeba w akordzie z tym ze fige sie ma z niego. Robota w zimnie ,bez swiatla dziennego ,w huku za minimalne zarobki. W 6 osob zlozylismy papiery do pewnej firmy w Wieloglowach i w srode idziemy na rozmowe. Tu niech dalej oglaszaja kolejny rok oszczednosci mydlac ludziom oczy a potem przedstawiaja jakie to obroty roczne mieli. Powodzenia dla Was jesli jeszcze tu zostajecie-lepiej to juz bylo.............

@Zawiedziony

I jak czy kolejne osoby opuszczą Konspol?????

Darek

Po co pisać na temat firmy której już nie ma , została sprzedana pora na wysyłanie cv. A już totalną głupotą jest wklejanie starych postów

mówisz i masz 577euro

@JBB 10.07.2018 11:40 dostajesz aplikacje mobilną i działasz , toyota yaris lub auris no czasami avensis :0), paliwo 100 km /mc do jazdy prywatnej powyżej płacisz z własnej kieszeni ( boli bardzo:0()weryfikacja na podstawie GPS, na BN oraz WN dostajesz deputat w postaci mięsa .

Jacek

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel handlowy?

przedstawiciel
@Jacek

stare gumowce i mapę polski i do roboty z cholewioka ruszaj w drogę szukaj naiwnych i wciskaj towar.....

Ogon
@przedstawiciel

HahahahhahahahhahahHH

mówisz i masz 577euro

nowy właściciel jest zainteresowany Słupcą a KNS idzie do zaorania, lepiej nie czekać do ostatniej chwili i już teraz szukać sobie nowej pracy ,potem może być tylko gorzej jak by było dobrze to nie sprzedaje się rodzinnego biznesu , który poradził sobie w gorszych czasach tyle lat tradycji poszło w p....u

Znalazłam kilka ofert pracy na wiodących serwisach z ogłoszeniami. Czy ktoś aplikował ostatnio do Konspolu? @Gary, być może coś niebawem zmieni się na lepsze? Jak myślisz, czy są na to jakieś szanse? @mówisz i masz 577euro, co masz na myśli? Możesz doprecyzować swoją wypowiedź?

Gary
@Karolina

Moim zdaniem nie. Ten zakład nie ma już miejsca na rozrost tu gdzie jest. Wykupienie kawalka drogi od miasta na pare hal to były grube miliomy. Gdzie zaopatrzenie w mięso Jedzie sobie przez kawał polski. Ale nazwa i sprzedaż pod jej szyldem są warte kupna. No i tania siła robocza może Amerykanów skusić do utrzymania zakładu i nie robienie afery. Ale ja nie wyrocznia ????

Gary

Jak dla mnie w tej formie firma nie będzie żyła. Po pierwsze przeludnienie w każdym pomieszczeniu od szatni ,stołówkę po biura. Po drugie maszyny pracujące 24h bez żadnego odpoczynku serwisu. Po trzecie brak możliwości dobudowania hal- centrum miasta. Po czwarte pensje na poziomie 2000zł za pracę z jedną sobotą w pomieszczeniach o temp 10 stopni bez okien głupiego radia czy okna w tempie hard. Lepiej chyba mieli nawet w (usunięte przez administratora). Owszem zarobisz i 3000 zł ale z dwoma trzema sobotąmi i ciągłym uśmiechem do kierownika żeby dał ci z 15 proc premii. Odmowienie pracy w sobotę i niedzielę niemożliwe chyba ze chcesz 1900 na miesiąc. Praca dla bardzo potrzebujących lub ukraińców.Parking dla pracowników błoto. Masakra w sumie brak. Zakaz palenia bo zwolnienie... Firma do potężnych inwestycji. Popatrzcie na wiśniowskoego Fakro czy korala. Tam inwestyją w hektary hal tam jak wejdziesz do biura widać nowoczesność tam pracownik ma gdzie zostawić samochód. Aż dziw jak można w takich warunkach przyjmować delegacje zagraniczne czy audyty. Tu naprawdę czuć komune i lata 70te. Koral tez choruje jednak jego dzici dzielnie prowadzą firmę. Mieli też ofertę kupna. Fakro tez VELUX kupi go w ciemno. Czy to dobrze wróży kospolowi. Patrząc na pozostałe firmy sądeckie mam wątpliwości.

mówisz i masz 577euro

No to pora by wysyłać cv do innych firm , Polak płakał jak sprzedawał HAhahahahahahaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.