Opinie o Giewont Henryk Górka w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Giewont Henryk Górka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giewont Henryk Górka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giewont Henryk Górka w Nowy Sącz

Rysiek Nowy wpis

U księgowej coś poszło do góry w stawkach? Żona mnie poprosiła żebym poszukał jej czegoś, znalazłem tylko ofertę z 2016 roku i wtedy pokazuje się stawka 2500 PLN. No to już niespecjalnie aktualne chyba? Proszę powiedzieć.

Igor Nowy wpis

Nie polecam. Firma pobiera prawię połowę pensji. Po drugie jeśli chcesz się zwolnić to, aby się zemścić celowo psują reputację pracownika żeby tylko nie zatrudnił się bezpośrednio z firmą. Nie polecam jak najdalej od nich.

Obserwator

Animex suwałki. Obcokrajowcy są pnirzani, pracują po 12, 16 godz tak jak w Iławie kara za wszystkie przewinienia nawet że zachorujesz,, sztraf,,. Przy taśmie nawet nie podnoszą głowy do góry bo zaraz krzyki,,bez zapasu,,. Istny (usunięte przez administratora) pani Marjanna i Pan Sławek liczą tylko kasę ile można natych biedakach zarobić. Ściągani z całego świata apotem traktowani jjak niewolnicy. Wszyscy widzą co się dzieje ale nikt nie reaguje. Pan Sławek i pani Marianna pozwalają sobie na coraz więcej, uważają siebie za nitykalnych. Dziwi mnie tylko jedna ze nikt od Pana Gorki nie zainteresował się tyn wszystkim. Czyżby nie dba o dobre imię,, Giewontu,,

Anonim Nowy wpis
@Obserwator

Tak samo jest w Szczecinie i goleniówie z przykrością dodam

Kamila Nowy wpis

Co to za email?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Giewont Henryk Górka.
Yevhenii

Zapłata nie na czas, umowa nie ma.

Alicja
@Yevhenii

nie masz umowy? a to inni pracownicy też nie mają czy tylko ty? i piszesz też że pieniądze nie są czas, ale czy przychodzą w ogóle?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Giewont Henryk Górka?

Narzeczona jest Ukrainka pracuje w firmie tarczyński przez firmę Giewont jest tam pan Sasza bardzo pewny siebie człowiek narzeczonej została nie wypłacona ostatnia wypłata bo uznano to za zabezpieczenie na powrót chodzi o wizę tylko pan Sasza się bardzo zdziwi bo właśnie wracamy z inspekcji pracy i firma Giewont będzie miała duże problemy oprucz tego napisaliśmy wniosek do sądu pracy o wymiar czasu po 12 godzin pracownicy traktowani jak (usunięte przez administratora) życzę wszystkiego dobrego firmie Giewont i panu saszy do zobaczenia w sądzie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Giewont Henryk Górka?

Nana

nie

Nie.

Czy w Giewont Henryk Górka odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak.

Alex

Raz pracował w tej firmie ... Wszyscy zgodzili się zapłacić. Obiad, mieszkanie na koszt firmy. Dodatkowo, dodatkowe oficjalne zatrudnienie. Moje sugestie dla Giewont Henryk Górka: Ne mamy Lubię atmosferę w Giewont Henryk Górka za: przyzwoitość

Sylwia
@Alex

Pozwól, że zapytam - pracowałeś może w Giewoncie? Jeśli tak, podpowiesz nam, jaki rodzaj zatrudnienia oferuje pracodawca? Po jakim czasie pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę? A może dostają taką umowę od początku zatrudnienia?

Zadowolony Pracownik
@Sylwia

Pracownicy od razu dostają umowę o pracę . Giewont oferuje różne prace , zazwyczaj jest to praca przy mięsie . Dobrze płacą !! Z całą pewnością polecam firmę !!!!

@Zadowolony Pracownik

Dobrze to może ty robisz wyzysk i okradanie pracowników np Animex Iława robią za 1600 zł jak jesteś chora i nie ma cię w pracy 100 zł kary luba i Marcin dobrze kręcą w Iławie

Tik tok
@Zadowolony Pracownik

Czemu nie napiszesz ze pracujesz na najniżej krajowej a resztę pod stołem dostajesz

LG
@Alex

Proszę o kontakt lub e mail do Gorka

Wsciekly

Masakra ta firma . Z wypłatą się spozniaja. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam i nigdy nie polecę pracuje tej firmie po prostu koszmar.

Paw

Witam. Proszę o numer kontaktowy lub adres e-mail szukam pracy na rozbiorze. Pozdro

Czyli umowa o prace na start ?

Człowieku nie rozumiesz co do ciebie mówię trzeba Ci pisać!!!

D

Chciałbym zapytać, dlaczego nie ma wynagrodzenia, Chojnice, fabryka Skibа

A ja się spytam grzecznie kim ta (usunięte przez administratora) Henryk Górka jest ze ma takie układy przecież on miesięcznie obraca milionami

@Paweł

Pisanie o konkretnych osobach w firmie Giewont jest trochę nie fair. Może powiesz coś o pracy w firmie? Na czym polega?

Sylwia

Powiedzcie coś więcej o systemie pracy w Giewoncie, czy to praca zmianowa i po ile godzin. Pracujecie w weekendy i święta? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Patryk

Nie polecam tej firmy spotykałem się z brygadzistka z Gewnotu z Luba ktora pracowała w Animex Iława śmiała się z tych Ukraińców że robią za 1600 a resztę ma dla siebie i nie jakiego(usunięte przez administratora)

Alex

Pracownicy w tej firmie pracują po14 godz. oprucz niedziel. Tak dzieje się w Suwalskim,, Animexsie,, Za niep

@Alex

Wyzysk robią po 14lub 16 godzin tak samo jest w Iławie Giewont (usunięte przez administratora) ludzi

Krzystek

Czy trudno dostać się do pracy w firmie? Jakie wymagania stawia firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Giewont Henryk Górka - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Giewont Henryk Górka?

Zobacz opinie na temat firmy Giewont Henryk Górka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Giewont Henryk Górka
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Piątkowska 99
    33-300 Nowy Sącz