Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Wydymani

@PracodawcaDziękujemy za zwolnienie z pracy przed Świętami .Ciekawe kiedy następne? Kiedy przyjdzie czas na Championy ????.Powiedzcie lepiej ludziom co macie zamiar zrobić z tym zakładem, pora skończyć oszukiwanie,przenoszenie na inne działy.obiecanki a na koniec wypowiedzenie.

@Wydymani

a na które działy byście chcieli by zostali przeniesieni? Gdzie ludzi jeszcze tak bardzo nie ruszają? Prócz stażu ostatnie wyniki z pracy są porównywane? Badają normy?

Mimi

Czy jest teraz sens składać CV do konspolu? Słyszałam że zaczynają wywozić z zakładu maszyny, czy będzie likwidowany i zostaje tylko ten w innej miejscowości?

Właśnie tak kminie o co mogło chodzić z tym upadaniem na własne życzenie? Tylko już tak w praktyce patrząc na te komentarze to faktycznie są jakieś większe redukcje czy raczej szybko te luki są uzupełniane? Ludzie chociaż między sobą są mili? Zastanawiają mnie zawsze jakieś formy integracji. Były jakieś w ogóle organizowane albo czy docelowo będą?

Becia Nowy wpis

Na stronie w ofercie dla Asystenta ds. Produkcyjnych widać, że treść ogłoszenia napisana została w języku angielskim. Nie ma przy tym wskazane na jakim poziomie należy go znać. czy się orientujecie w tym zakresie?

Czy w zakładzie zatrudnia się sporo osób spoza Polski? W ogłoszeniu dla brygadzisty fermy drobiu w mile widzianych znalazła się znajomość języka angielskiego. Język ogarniam ale nie wiem do jakiego stopnia tego wymagają. Dodatkowo ile brygadzista ma podstawy? wole się rozeznać przed udaniem na rozmowę

@Pracownik Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora), dno i wodorosty . Ciągły (usunięte przez administratora), zastraszanie i patrzenie na normy . Ludzie też nie są lepsi zamiast stanąć całym działem i zaprotestować na sytuację która panuje , to narzekają między sobą a jak przyjdzie co do czego to pracują najszybciej jak się tylko da żeby nie dostać uwagi że maszyna się na minutę zatrzymała . Po prawie 10 latach pracy jedyne czego się tam dorobiłem do nerwicy. Ludzie którzy mają znajomości i plecy zostają kierownikami , liderami itd nawet bez kwalifikacji a zwykle szaraki zostają szarakami pomimo dużego zaangażowania oraz wiedzy której wykorzystują w pracy . Przez te lata nie mogę zliczyć pretensji , uwag lub głupich docinek ze strony kierowników oraz innych pseudo ekspertów z tej firmy . Ale nie pamiętam ani jednej sytuacji żeby ktoś mnie lub innych szczerze pochwalił za to co robi . A teraz to co się dzieje w tej firmie to jest istna patologia . Pseudo dyrektorzy i liderzy z jakości jak i inni wymyślają nowe zasady pracy które często są ze soba sprzeczne , przez brak pracy czepiają się najmniejszej nieistotnej rzeczy , żeby tylko pokazać swoją wyższość w hierarchii. Ogólnie nie polecam pracy w tym ,, zakładzie” .

Ja już aktywnej oferty dla analityka nie widzę, do której ktoś nawiązał. Ale mnie również interesuje praca. Jak często na ten dział poszukują ludzi? W mile widzianych wspomnieli Power BI i tym podobne, jeśli się je spełnia to można liczyć na start na większą stawkę?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

W niektórych komentarzach sugerowaliście redukcje na niektórych stanowiskach, to zdanie do teraz jest jeszcze aktualne? opiszecie mi jak konkretnie teraz pracuje się na produkcji? gdy jeszcze do końca marca się dostane to jak moje wdrożenie będzie wyglądało i jak sama praca będzie przebiegać?

Ale jaja

Ktoś się przyjmuje do Konspolu w Sączu to powodzenia wykończysz się nie fizycznie bo od czerwca tamtego roku praktycznie nic nie robią to dziw że ten zakład jeszcze istnieje ale wykończysz się psychicznie z takim zarządem co teraz jest z Panami A.Sz.i W.W. popristu przechodza samych siebie jeśli kogokolwiek przyjmą to Inspekcja Pracy już będzie miała oko bo po październikowych zwolnieniach nie mają prawa nikogo przyjmować i Pani kadrowa doskonale wie otym .

Firma sprzedana

Czy to prawda że firma została na dniach sprzedana Ukraińcom?

Dowiem się do was czegoś o pracy jako analityk operacji produkcyjnych zakładu?? Warto wysłac cv, bo właśnie rekrutują? Tam wymagają zaawansowanej znajomości excela. Co firma rozumie przez zaawansowany poziom? Co trzeba umieć? I czy chodzi konkretnie o excela, czy można znać odpowiednik tego programu, ale innej formy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Konspol Holding Sp. z o.o.?

W pierwszej kolejności zwolnić z czerwone czapeczki szczególnie z hali pakowania. WW na czele HP postawił kierownika który nadaje się do kierowania ludźmi jak (usunięte przez administratora) do karocy. No ale nazwisko P......a jest nadal w Konspolu na piedestale. Najwyższy czas z tym skończyć.

Olka
@Wydymani

Chodzi o produkcję? Dużo osób zwolnili? A co z okresem wypowiedzenia, na uop chyba standard to 3 miesiące? Nie chce być wścibska, ale mój tata chciał po Nowym Roku tu złożyć cv właśnie na produkcję, a teraz z tego co czytam, to chyba nie zanosi się na przyjęcia, tylko w drugą stronę? PS dostaliście jakąś odprawę, chociaż? Była jakaś informacja, że mogą być zwolnienia?

@Olka

3 mies wypowiedzenia i odprawa zgodnie ze stażem pracy. Braku stałego dochodu to nie rekompensuje. Coś około 20 osób póki co ale papiery wystawione jako zwolnienia grupowe . Zwalniaja ludzi ze stażem wieloletnim którzy naprawdę pracowali zamiast przenieść na stałe inne działy. Pewnie jest już po Zakładzie..

Janek
@Wydymani

Ci co mają znajomości to to zostają w firmie proste

@Wydymani

To jaka tu u was obowiązuje kultura pracy skoro piszecie teraz o jakimś przeklinaniu i tym podobnych? właśnie od paru dni poszukiwani są specjaliści ds. oczyszczania ścieków. Jak tegoroczne warunki oceniacie? czy warto przyjść? I czy sama lokalizacja dużo zmienia?

Umilowani

Jak to do kogo do dyrektorów przecież noszą się jakby byli Prezesami nie Konpolu ale całego Cargilla i nie brącie ich bo to co się dzieje od 2019 roku to wina dyrekcji bo stopniowo pozwalali obcinac produkcję i nie reagować na to bo tylko kasa na koncie się ma zgadzać i tyle pilnowali własnych stołków. Wiem prawda bili ale w końcu trzeba wskazać kto jest winny całej sytuacji na zakładzie.

Przepraszam bardzo

hehe studiów? Sensownych osób po studiach już tu nie ma lub jest ich coraz mniej... kolejówka i gastronom to wyczyn, niektórzy kierownicy nawet tego nie mają

@Przepraszam bardzo

Cześć, a o co w tym wątku z tymi studiami chodziło? Nie jestem jeszcze całkiem w temacie. Są konkretne stanowiska na które bez nich się po prostu nie dostaniesz czy o co chodzi? w razie czego które?

ewa

co studia mają do umiejętności kierowania ludźmi? Pytam jako osoba po studiach

Hahaha
@ewa

@ewa Wyślij cv na kierownicze stanowisko bez studiów to się dowiesz. No chyba że masz znajomości to będzie zalatwione

Jano

Wiadomo ze stanowiska załatwiane jeszcze w latach 90 po znajomosci

student
@Hahaha

liczy sie doswiadczenie a nie studia

Nn
@Jano

Tak stanowiska załatwiane w 90 latach Cargill kupił w 2018 i dalej zostawić tych pseudo dyr.....ów kierowników który się mianowali zamozwńczymi czempionami jùz wtedy było pewne że przy takich rządach że ten zakład pójdzie do upadłości szkoda tylko ludzi bo żyją w strachu i panice co to będzie a rządzący nie mają nawet odwagi wyjsc do ludzi i poinformować co będzie dalej tacy bochaterzy szkoda słów

Prawda boli

Jak ktoś ma wysokie stanowisko to się powinien umieć zachować ale jak to mówią najgorzej jak się z dziada zrobi pan. Wielcy cwaniacy widać że czytają skoro komentarze bolą .Zwolnieni wiedzą na czym stoją a reszta dalej w niepewności. Może pod koniec miesiąca łaskawcy znów zrobią "spotkanie" i spacer za bramę tak jak ostatnio nam kolegów i koleżanki oddelegowali

Rozbieżności wynikają z tego, że osoby które tu piszą są z innych działów czy jak? w sumie to jak się teraz człowiek by dostał to jaka może mieć pewność, że jego nie oddelegują?

Nieludzki

Nieludzka to była odprawa... Przecież większość pracodawców daje teraz roczne odprawy... Kto to widział dawać półroczne lub osmiomiesieczne... I to jeszcze nieludzko zwolnili was z obowiązku swiadczenia pracy przez okres wypowiedzenia. Tragiczna ta firma :D Ps. Każdemu przeciętnemu inaczej sugeruje sięgnąć po słownik i sprawdzić co to sarkazm....

Nie podpisuj się byli pracownicy bo nie odpowiadasz w moim imieniu. Od dawna spodziewalem sie ze beda zwolnienia i samo to ze mam odprawe a do tego od reki zaczalem nowa prace to jest mily gest. Trzeba byc chorym z nienawisci zeby takie rzeczy piusac

Zejdz na ziemie

@dd nikt łaski nie robił z odprawa poczytaj kodeks pracy a potem ubustwiaj konspol za odprawy. Nie wiem gdzie te 8 mies masz. A to że zwolnili z obowiązku świadczenia pracy to po pierwsze aby im syfu nie przynieść po drugie trzeba było wolne miejsce rodzinie zapewnić po trzecie ludzie się spodziewali przeniesienia na inny dział zgodnie z zapewnieniami a nie zwolnień. Jak jesteś taki mądry to weź ta odprawę i szukaj sobie pracy i zaczynaj wszystko od początku. Nie rozumiesz co to znaczy mieć stały dochód . Potrzebuje stabilizacji a nie odpraw!!! Chcesz to się zamień

Malutka

Niektórzy co przeklinają najgłośniej powinni się cieszyć bo już dawno mogli ich zwolnić i to dyscyplinarnie

Oświęcim

@Więzienie To trzeba gdzieś zgłosić. Co myśleli że ludzie pójdą cicho beczeć w kącie? Wcześniej inni aneksy podpisywane w nocy. Do czego to można porównać? Już całe miasto o tym huczy i wszędzie wszystko wiedzą. Takie (usunięte przez administratora) tylko w Konspol w myśl zasady ser say stop co mam wyświetlali

Mimi

Kalinka
@Mimi

Produkcja na pół gwizdka, ludzie zaczynają się sami zwalniać, sporo pracowników się do tego przymierza, czarno to widzę, ale jeszcze pracuje... jak dla mnie, zamkną z czasem Nowy Sącz i zostanie tylko Słupca. W tych czasach nie będzie się im opłacało ciągnąć dwóch zakładów. Poza tym Słupca ma lepszą pozycję jeżeli chodzi o drogi, blisko do krajówek, tirom znacznie łatwiej wskoczyć na autostradę, zanim z naszej dziury wypełzną na A4, to te że Słupcy już są na miejscu w centrum dystrybucji. Nie ukrywajmy, Nowy Sącz jest atrakcyjny tylko że względu na tanią siłę roboczą, ale w dzisiejszych czasach jest jej coraz więcej zza granicy. Albo sądeczanie w końcu się postawią zmowie zakładów, albo do końca będą tyrać za pieniądze, za które ludzie z innych miast tej wielkości nawet nie chwycili by za długopis, żeby podpisać umowę. Uciekaj stąd dziewczyno i żyj!

Mia
@Kalinka

Czyli nie mam się na co nastawiać, że się załapie tutaj jako nowy pracownik na produkcję? Jak myślisz, kiedy twoim zdaniem zakład zakończy działalność w Nowym Sączu takim razie?

Nn
@Kalinka

Degradacja ze stołeczka kierownika już nastąpiła czas najwyższy. Czekamy na dalsze degradację w końcu Warszawa przepatrzyła na oczy i zacznie robić porządki bo przy tych układach to ten zakład padnie. Liczymy na ciebie Warszawo pracownicy KONSPOL NOWY SĄCZ.

@Nn

Wow to są tu też degradacje w firmie? To z posady kierownika na jakie stanowisko się degraduje? Zastępcę kierownika czy jeszcze niżej? I czy w takiej sytuacji tez i kasa sie zmniejsza?

JA
@Nn

NN -masz racje ,ale myślę ze WAWA ,nie czyta komentarzy ,pracujemy w atmosferze tragicznej, zachowania co nie których bossów są poniżej pasa ,brak wprowadzania nowych produktów,handel lezy- kiedyś ciągle były nowości, ale pozbyli się osoby ,która była na prawdę dobra .

NN
@JA

Ja- nie ma co się dziwić jak bossowie zero kultury zero przeszkolenia nie mają pojęcia jak rozmawiać z pracownikiem naskakiwanie na pracownika żeby cicho siedzieć nie odzywać się myślałem że kultura bossów podejście się zmieni nic poprostu (usunięte przez administratora)

On
@Mimi

Zaczynają się zwolnienia, tak mówią znajomi którzy jeszcze pracują, ja bym się tam nie pchał.

Wera
@NN

Bossowie co to jest w ogóle masakra słyszałam że tam zero kultury to fakt ale stanowiska są tylko po znajomościach ..proste

Tati
@JA

Dziwne w sumie, bo jak czytam takie wpisy, to w moim odczuciu firma upada na własne życzenie:/ Przytoczysz jakieś sytuacje? Co takiego się dzieje, że atmosfera taka tragiczna? Bo to dość mocne słowa ;)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Krystyna

Zaciekawił mnie ten temat odnośnie wywożenia maszyn z jednego z zakładów, ktoś się do niego odniesie? Generalnie mnie w oko akurat wpadła oferta na sprzedawcy, która była dodawana jeszcze w lipcu. Jakie są warunki pracy na miejscu przy Października? Czysty standard czy może Pracodawca oferuje cos dodatkowego?

Aplikowaliście do pracy w firmie Konspol Holding Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Analityk Finansowy są korzystne?

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.