Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Robert

Pierożki są najwspanialsze na świecie. Cudowna faktura ciasta i wspaniały farsz serowo - jagodowy. Mistrzostwo świata. Nie dał bym czterech gwiazdek tylko 5! Jeśli ich nie ma w sklepie to dla mnie jak by słońce przestało świecić.

____

1. KTO PRZEZ UPORCZYWE NEKANIE INNEJ OSOBY LUB OSOBY JEJ NAJBLIZSZEJ WZBUDZA U NIEJ UZASADNIONE OKOLICZNOSCIAMI POCZUCIE ZAGROZENIA LUB ISTOTNIE NARUSZA JEJ PRYWATNOSC, PODLEGA KARZE POZBAWIENIA WOLNOSCI DO LAT 3. 2. TEJ SAMEJ KARZE PODLEGA, KTO, PODSZYWAJAC SIE POD INNA OSOBE, WYKORZYSTUJE JEJ WIZERUNEK LUB INNE JEJ DANE OSOBOWE W CELU WYRZADZENIA JEJ SZKODY MAJATKOWEJ LUB OSOBISTEJ

Aa

Zgadzam się z opinią wyżej. Dlaczego dyrekcja nic nie zainterweniuje?? Przyjmują taką osobę po studiach, która nawet nie potrafi kodów znać a tym bardziej pusta jak lalka!!! Mam nadzieję, że dyrekcja to czyta. A jeśli nie to prześle im.

Nareszcie biorą się za nierobów.

Wielu jeszcze pozostało. Nie mówię tu o dyrektorach kierownikach czy brygadzistach ale o pracownikach produkcji. Tutaj też powinno się zrobić czystke.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Abc

Haha już widać czystki wśród dyrektorów, kierowników i technologów :D Wzięli się za kontrole jakości ostatnio.

Bfw
@Abc

To niech się wezmą również za Dział handlowy za tych wszystkich kierowników i dyrektorów, którzy biorą pieniądze za nic. Bo za nic nie mają pojęcia o firmie i co najśmieszniejsze nie znają kodów na poszczególne towary- Panie ze Słupcy.

A no tak

czytam te komentarze i kręcę głową nad tym, w jakim stanie znajdują są obecnie media społecznościowe i wojownicy klawiatury i to, ile negatywności wprowadzacie do życia innych ludzi. Serio jest z wami coś nie tak. Ten portal jest po to by mowic o pracy i tylko pracy. A nie o kogos zyciu osobistym domniemaniu plotkowaniu i podkladaniu komus przyslowiowych "świń" bo mi sie nie udalo to jemu tez nie moze. Ja mu pokarze-dziecinada...Serwis Go Work powinien kazdy jeden wpis analizowac bo wydaje sie ze pisze go jedna osoba ktora ma problem ze swoja psychika

Super
@A no tak

Kwintesencja wszystkich wypowiedzi brawo dla A no tak????

@Super

Zgadzam sie w 100%brawo Ty

Gal Anonim

Co do poniższych wypowiedzi to sądzę ,że ludzie którzy otrzymali " wspaniałe podziękowanie...szklanki + karafka " a doszły mnie słuchy że jeszcze parasolki i termosy - jak i wszyscy pracownicy którzy tworzą tą firmę i przez tak długi okres pracowali nad jej wizerunkiem i dobrobytem właścicieli , powinni złożyć wizytę nowemu właścicielowi i serdecznie go przywitać wręczając mu miły i bardzo wymowny "......."upominek pokazując ,że wszyscy w tej firmie są wspaniałymi pracownikami , ludźmi i zasługują na równie dobre traktowanie a co za tym idzie odpowiednie wynagradzanie za przepracowane lata jak i za aktualną pracę. Patrząc na to co się dzieje wewnątrz i na to jak przełożeni dbają tylko i wyłącznie o swoje "dupska" żal mi się robi tych wszystkich pracowników . Panuje tam tylko zastraszanie , krzyk i wyścig szczurów- zasiany przez przełożonych , którzy to powinni scalać wszystkie działy w całość aby przyjście do pracy i tworzenie było dla nich czymś przyjemnym a nie kolejnym i kolejnym , itd dniem walki o przetrwanie. Zwracam się do Pani Magdaleny , która została aby prowadzić tą firmę aby poważnie potraktowała tą wypowiedź, gdyż jak przypuszczam w dalszym ciągu wierzy ludziom którzy siedzą na stołkach od bardzo wielu lat i nic nie robią aby firma się rozwijała jak i aby pracownicy identyfikowali się z nią i chwalili sobie pracę w niej. Poza tym może nadszedł czas na zmiany na stanowiskach dyrektorów, gdyż swoimi rządami napychają sobie tylko i tak już bardzo pełne kieszenie a pracownicy nie dostają nic poza wezwaniem do pracy w soboty i niedziele a gdy się upominają o zapłatę to dostają informację że dyrektor zarządzający produkcją nie podpisał nadgodzin i będą musieli sobie odebrać wolne a i tak nawet owego dnia wolnego czasami nie mogą wybrać. W taki sposób nic się nie zmieni i dalej nieodpowiedni ludzie będą udawać ,że umieją zarządzać tak dużą firmą stosując swoje stare metody .

do nowych właścicieli
@Gal Anonim

oni maj nas głęboko w d...e.i nie ma co liczyć że się coś zmieni do puki nie wywalą na dobre to całe towarzystwo wzajemnej adoracji począwszy od sąsiadów różnej maści chrześników ,brygadzistów ,kierowników ,dyrektorów i byłych wł......i najłatwiej nic nie widzieć nic nie słyszeć byle się kasa zgadzała a fizole co mnie obchodzą fizole niech się cieszą że prace mają .... głęboko w to wierze że amerykńce jak załapią o co chodzi to pozbędą się tego towarzystwa i karta się odwróci i ;; kolejarze wrócą tam gdzie ich miejsce ;; może wtedy będziemy wiedzieli za ile pracujemy i będziemy szanowani ,doceniani ... ; ''

Życzliwy
@Gal Anonim

Do puki pan pezgan senior zyje, doputy zmian na stolkach nie bedzie. Dużo zdrowia panie prezesie w nowym roku.

@Gal Anonim

PANI (usunięte przez administratora)JUŻ NIE MA. POBUDKA!

Wkurzony

Do rzeźni. Znam twoje IP

@Wkurzony

Moja odpowiedź do '' Rzeźnik'a ", który dodał post dnia 08.01.2019 roku, o godzinie 12:04. Tobie się wydaję, że jak dodasz tego typu komentarz w Internecie, to jesteś anonimowy? A raczej, anonimowa, bo doskonale wiem, kim jesteś. Jak przychodzisz do pracy, bo pracujesz właśnie na hali wysokiego ryzyka, na zmianie u P. " T.K. " ( jak zresztą sama Go opisujesz w swojej opinii ) to pasowało by Ci wnet dać wazelinę, bo tak każdemu wchodzisz do czterech liter. Mieszasz, robisz zamęt wśród ludzi, skłócasz ich, a Twoja fałszywość nie zna granic. Sama strzelasz pokazówkę przed kierownikiem, żeby pokazać, jaka jesteś najlepsza. Niejednokrotnie chodzisz do brygadzisty, którego inicjałów nie będę tutaj pisała, żeby skarżyć, PALCEM WSKAZYWAĆ, kto jest zły, niedobry, i kogo trzeba " ulać " przy pierwszej, nadarzającej się okazji. I Ty, TY masz czelność jeszcze pisać cokolwiek o kimś? Powtórzę pytanie, Ty? Byś się wstydziła. Skoro, jak to sama napisałaś, każdy widzi, jak to kierownik Was źle traktuję i tak się źle dzieje, to czemu nie będziesz tą pierwszą odważną, nie pójdziesz do Niego i Mu nie powiesz, jaki masz problem? Nikt nie reaguję. Hmm.. To może Ty coś zrób, jeśli taka jesteś zrozpaczona losem Twojej zmiany i ubolewasz nad faktem, że nikt z tym nic nie robi. No ale najlepiej jest siedzieć w domu, wypisywać komentarze na temat koleżanki z pracy, a później czytać je w szatni na przerwie, śmiejąc się z tego razem z koleżankami, pracującymi na szynkowni. " Ulubienica kierownika BEZCZELNIE romansuje z Nim na oczach wszystkich ". Nie jest bezczelnością, wypisywanie właśnie tego typu komentarzy? Po pierwsze, nie będę pisała o jaką koleżankę chodzi, bo raz, że jest coś takiego jak RODO, o ile ktoś taki jak Ty, ma w ogóle pojęcie, o czym ja mówię, a po drugie sama już to niestety zrobiłaś, aczkolwiek, skoro już zaznaczasz, że dziewczyna, ma męża i dziecko, to może właśnie nad tym, Ty tak bardzo ubolewasz? Zazdrość jest okrutna. Dziewczyna jest młoda, atrakcyjna, wykształcona, szanowana we firmie, przez osoby wyższego stanowiska, za zasłużoną, ciężką pracę i dookoła po prostu wszystkich męskie członek strzela, z zazdrości. Odwieczny problem Pań z szynkowni, co do dwóch Pań, których akuratnie nic we firmie nie interesuje, stoją po cichu i po prostu pracują. Ludzie, zastanówcie się, czy zakład pracy, jest dla Was zakładem pracy, czy może miejscem do trajkotania i wymyślania sobie co rusz jakiś nowych plotek, romansów i innych ceregieli. P.S. Nie wiem, czy jesteś świadoma, ale jeśli nie, to ja Cię oświecę, że używanie personalnych imion w tego typu komentarzach, jest upublicznianiem czyjegoś wizerunku, za co grozi odpowiedzialność karna. Więc 10 razy się zastanów, co i o kim piszesz. Poza tym... Nie boisz się obsmarowywać kochanki kierownika?! No faktycznie, MASZ JAJA DZIEWCZYNO.

Abc
@XYZ

Szczera prawda. Na halach to tylko plotki ploteczki obrabianie tyłków innym i te oczy przeszywające na wylot człowieka. To wszystko to jedna wielka patologia.

@Abc

No ale niestety, taką atmosferę sami sobie tworzą pracownicy. Jedni drugim bezsensownie patrzą na ręce i prowadzą idiotyczne rywalizacje pomiędzy stanowiskami. A jak jest jakiś problem dotyczący przełożonych, to zamiast iść i na spokojnie wyjaśnić, to się rozmawia po cichu między sobą, czekając na cud, aż te plotki zaczną w jakikolwiek sposób działać i pomagać.

Diabeł
@XYZ

Rodo..... Wiem....o co chodzi.... Ale prawda boli. Rycerz na bialym koniu chroni swoją księżniczkę.

Realista
@Diabeł

Ludzie czy wy naprawdę nie macie nic innego do roboty tylko wypisywać takie głupoty. Jeżeli tak to wasza inteligencja jest poniżej zera. Zajmijcie się swoimi sprawami swoimi rodzinami a dajcie spokój innym. Niech każdy pilnuje swojego "ogródka". Przecież zdajecie sobie sprawę że żaden z nas nie jest święty.

@Diabeł

Mam pewnego rodzaju, skromną propozycję... Jak nie wiesz, czego dana dyskusja dotyczy, nie wchodź między wódkę, a zakąske, bo się później ludzie z tego śmieją; )

XYZ

Wooow, ale Ty jesteś błyskotliwy... Albo błyskotliwa :D Faktycznie, określenie adresu IP w dzisiejszym 21 wieku jest nadrzędnie uzasadnionym argumentem do zastraszania.

@XYZ

A gdzie jest szynkownia? To określenie już dawno przestało funkcjonować. Kto jeszcze operuje tą nazwą? Dinozaur? :-)))

jaja

halo co tam się dzieje pisać coś ,nie bać się, kto i dlaczego nie zdążył na tron

@jaja

Ten co miał za krótkie nogi. ????

A no tak

Popatrzcie ludzie jacy jestescie durni...wystarczy napisac to co zamykaja ten konspol i lajkujecie gdzie zdanie jest do D.u py nie podobne i sciagniete z drzewa z reszta jak polowa wpisow przez was. A prawda jest taka ze jak zamkna konspol to pol Kamionki bedzie spiewalo. Pod biurem pracy U drzwi Twoich stoje Panie. Zero pokory i myslenia w was widze. Zamiast obsmarowywac kazdego z osobna niech kazdy popatrzy na siebie czasem

@A no tak

Nie masz polskich znaków w klawiaturze, nie umiesz włączyć, czy to za trudne? Za to do filozofowania to pierwszy.

Viki

1:Czy w konspolu na produkcji pracuje się w weekendy? 2:Czy w tygodniu tam jest praca na zmiany?

@Viki

tak. pracujemy w weekendy, na 3 zmiany. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Viki
@Laseczka

A ha czyli generalnie soboty i niedziele są obowiązkowe tak?

Tak

@Viki

Nie wiem czemu skasowano mój wpis. Niedziel właściwie nie ma (noc z nd/pon). Soboty są co jakiś czas ale warto bo dość dobrze płatne. Atmosfera całkiem przyjazna. Praca bardzo ciężka fizycznie.

@Laseczka

Źle to określiłam. Nie tyle ciężka co wyczerpująca. Stanie przy linii.

abc
@Laseczka

A mogłabyś napisać jakie jest wynagrodzenie na produkcji? Bo dostałem odpowiedź, że wynosi 2400 brutto plus chyba do 50% premii. A jak to wygląda w praktyce co miesiąc?

Luk
@Sony

Czyli do (usunięte przez administratora) pffff pół życia stracone na taką pracę

@abc

Zależnie od miesiąca. Za soboty mamy dodatkowo płacone co podnosi wypłatę. Dużo zależy od twojego podejścia. Warto spróbować ale to nie jest praca dla każdego. Jak się przyzwyczaisz i przetrwasz początki to nawet można to polubić. Dużym plusem jest miła atmosfera.

@Viki

Nie obowiązkowe jest tylko chodzenie do toalety. Ktoś kiedyś powiedział, że niedziele nie są obowiązkowe, ale są pamiętliwe. Dziwię się, że jeszcze ma stołek pod tyłkiem.

Pracownica

Nowi właściciele powinni wziąść się za,, opiekunów" chodzi o Martę Dz. Oraz o regionalna kierowniczke Marlenę F. Nie znają się kompletnie na niczym, jak są takie mądre oraz po studiach niech staną za ladą. Powinni wyrzucić na zbity pysk, a wziąść takie które mają pojęcie. Pracownica... Chodzi o Panie ze Słupcy(usunięte przez administratora) może tutaj firma rozpatrzy moja opinie.

Nie cierpliwi

Do Rozsądek a ty idz na Gorzkie żale i módl się żeby cię dalej gno..i. HA HA.

Nie cierpliwi

Może w końcu od kwietnia zacznie władać Cargill i zrobi porządek na zakładzie. Mamy dość ścigania nas jak w obozie koncentracyjnym. I jeszcze jedno czy jest możliwość kontaktu z nowym właścicielem (usunięte przez administratora). Czy będzie to utrudniane jak dotarcie do Pana (usunięte przez administratora)przez naszych dyrektorów mistrzów i brygadzistów.

Rozsądek
@Nie cierpliwi

Zachowujecie się jak rozwydrzone dzieciaki. Praktycznie w każdym zakładzie pracy gonią do pracy (bo przecież po to tam przychodzimy). A nowy właściciel? No cóż na skargę do niego chcecie chodzić? Ludzie czasy kiedy było modne powiedzenie "czy się stoi czy się leży pięć tysięcy się należy" skończyły się. Normalnie ręce opadają jak czyta się niektóre wpisy. Rozumiem że jest wielki post ale na gorzkie żale to do kościoła anie w internecie.

@Rozsądek

Pewnie jak by było przyjazdnie i bez presji to nikt by nie chciał składać swoich zazalen. A ludzie są tak zdeterminowani że proszą o kontakt z głównym właścicielem i się im wcale nie dziwię.

BETA
@Sony

Hahaha...a nowy wlasciciel(usunięte przez administratora).mysli sobie o (usunięte przez administratora)co ja zrobilem ze ja Konspol na glowe sobie wziąłem...takich praciwnikow z wybujalym ego i psychiką 10 latka

Ciąg dalszy nastąpi

Nie cierpliwi

Pracownicy ci na dole też chcą wiedzieć jakie ma plany nowy właściciel

Nie cierpliwi

I się zacznie od kwietnia.

Sony

Usuneli bardzo dobra osobę że stanowiska. Osoba dla ludzi i organizacji pracy. Niech Ci wyżej się uczą. Ludzie nie bujcie sie nowego właściciela bo stara (usunięte przez administratora) dalej rządzi.

Bang

To co zamykają ten konspol w Sączu?

Cargill wszystkim się zajmie chwile to potrwa , pracuje w jednej z branż , której właścicielem jest Cargill mogę co nie których pocieszyć iż oni zaczynają zawsze od góry najpierw polecą dyrektorzy potem po kolei kierownicy i (usunięte przez administratora) pracownicy produkcyjni jeśli są zaangażowani w swoją prace to zostaną.Potrwa to chwilę potem będzie lepiej .....no i na punkcie BHP to mają pierdolca .

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.