Opinie o AB BECHCICKI oddział szczecin w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AB BECHCICKI oddział szczecin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB BECHCICKI oddział szczecin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB BECHCICKI oddział szczecin w Szczecin

to nie ja byłem Adamem

Podobno masz złe informacje Buhaha!!!

@to nie ja byłem Adamem

Masz racje, podobno jest z branży kablarskiej... znaczy nieźle kabluje... Buhaha! No i po prostu świetnie zajmuje się kablem... ;)

to nie ja byłam Ewą

Podobno w Szczecinie dyrektorem został człowiek z Rtv Euro AGD ;) To świetny ruch konkurencja już zapewne zaciera ręce. Genialny ruch Panie Adamie, gratuluję posunięcia... Buhaha!!!

lola

Oj Państwo Nowak (mam na myśli Panią A i Pana M) Wy to potraficie się zemścić pisaniem na forum nieprawdy. Mam nadzieję, że szefostwo jest na tyle inteligentne , że nie uwierzy w żadne Wasze zdanie.Pan dyrektor oddziału Szczecin był za dobry dla Was, bo gdyby było inaczej to po miesiącu by wyrzucił takich nierobów jak Wy. Myślał, że się zmienicie po jego uwagach kierowanych do Was ale widocznie jesteście zbyt mało inteligentni aby to zrozumieć i dlatego Was już tam nie ma. Pani A jak będzie malowała paznokcie w czasie pracy w nowej firmie w której się zatrudniła to tez za długo tam nie popracuje. Pozdrawiam

uno

To czemu Marcinie do Chemika nie poszedłeś tylko tasiemki sprzedajesz? I te bzdury co wypisujesz to tylko czysta zemsta za to, ze Ciebie zwolnili. Gdybyś pracował a nie opierdzielał się to by Ciebie nie zwolnili.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AB BECHCICKI oddział szczecin? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
gość

Oj Panie Marcinie Ty w pocie czoła pracowałeś? To chyba jakiś żart. Zobaczymy ile w nowej firmie popracujesz. Jeśli będziesz miał taki zapał jak w AB to za długo Ciebie tam trzymać nie będą.Zresztą już pogłoski chodzą na rynku na temat Twojej pracy w "pocie czoła" :-)))). Może ono Ci się poci ale to nie od pracy tylko od nadwagi. Pozdrawiam

gość

Ludziska strzeżcie się! No chyba, ze ktoś z Was szuka pracy "sezonowej". Tak, tak SEZONOWEJ. Średnio raz do roku, mniej więcej o tej porze pojawia się ogłoszenie do pracy na przedstawiciela handlowego. Przyjęty człowiek pracuje uczciwie, stara się bardziej lub mniej po czym nowo przyjęty handlowiec zostaje zwolniony na jesień. I nie ważne jest czy dużo sprzedawał czy mało. Właściciel każe zwalniać ludzi więc Pan pseudo dyrektor zostawia swojego ulubieńca, który nic nie robi a zwalnia ludzi, którzy zasuwali w pocie czoła. Na magazynie (swojego czasu) kradli ile się dało. Towar wywozili ciężarówkami w biały dzień więc teraz wszyscy podpisują odpowiedzialność majątkową. Oj zastanówcie się dobrze nad pracą w szczecińskim oddziale. Może lepiej poszukać w konkurencji? Chemik wydaje się być bardziej stabilny.

wafel

@Michał, a co rozumiem przez dodatkową prace i bycie włączonym w inne aspekty firmy, bo właściwie to mnie zagiąłeś. AB Bechcicki jest przecież hurtownią materiałów budowlanych, to co za aspektów oczekujesz? Na ich stronie w zakładce praca są ogólne informacje rekrutacyjne, jak i podany mail, jak chcesz to palikuj i sie przekonasz.

klient

Witam.Jestem klientem w firmie AB Bechcicki oddział Szczecin od dawna i nie mam specjalnych zastrzeżeń co do obsługi.Dział handlowy operuje na pozytywnym poziomie zawsze idzie się dogadać.Magazyn tez działa pozytywnie,dużo lepiej jak u konkurencji.Opinie powyższe pewnie są pisane przez sfrustrowanych ludzi którym w życiu wszystko przeszkadza.No ale wolny kraj wolność słowa. Pozdrawiam

człowiek pracujący

Czy można coś napisać pozytywnego na temat tej dziwnej firmy ?, pewnie tak ale jest to dość trudne, z uwagi na ludzi którzy tam pracują i są kierowani przez układ "mafijny", wchodzicie do firmy i od razu wita Was przygnębiona życiem Pani J., (kierowniczka) i w tej chwili zastanawiacie się czy nie uciekać, dalej po waszej lewej siedzi Pani blond (rodzinka dyrektora), ogólnie robi dobre wrażenie, patrzymy dalej cicha myszka Pani S., chyba najbardziej zainteresowana swoją pracą (warto podejść), dalsze lustrowanie i po waszej stronie pojawia się pomieszczenie z panem dyrektorem oddziału ( taki grzeczny szuja), i kolejny eksperyment, inwestycje (ile już ich było ?), tym razem parka, fajna czarnulka chyba Pani A., i taki misiek Pan G., i tu od razu polecam ominąć panią A. (kompetencje żadne), osobiście uważam że powinni się Pani pozbyć, na szczęście jest Pan G., który ma wiedzę i szybko stara się ratować sytuację (jest z tego znany na rynku), aczkolwiek do ideału mu brakuje. Więc zrobiliśmy zakupy i idziemy do magazynu i tu szok, "stara"gwardia ściemniaczy i odwieczny człowiek krzykacz Pan P. (główny donosiciel i mieszasz), polecam szukać Pana M. kierowcę dużego auta (może będziecie mieli szczęście), lub małego Pana A. który próbuje coś wydać z pomocą kolegów (ściemniacze), lub zapytać o Pana W., (kierownik), jak dobrze pójdzie to wyjedziecie z towarem w ciągu 30 minut. Robię tam zakupy i jako wykonawca znam tych ludzi (wszystkich), można się dogadać co do cen, warunków handlowych, ale kierownictwo to jakiś żart. Eksperyment pod tytułem inwestycje załatwi wam co chcecie mimo tego że nie mają tego na stanie (o dziwo udaje im się) i to jakiś plus, Pani S. i Pani K., również (dają dziewczyny radę), pozostałe towarzystwo wzajemnej adoracji ..... (bez komentarza). Panie Adamie B., czas na zmiany na stołkach kadry zarządzającej, konkurencja Was zaczyna przeganiać, i proszę zatrudnijcie przedstawicieli, bo z tym jednym ludzikiem z hurtu i od inwestycji ( jeden i drugi Pan G.) daleko nie zajedziecie, chłopaki robią co mogą bez wsparcia wewnątrz w firmie (konkurencja już pytała o tych dwóch panów), a jak ich zabiorą będzie płacz i lament, a konkurencja i producenci nie lubią próżni na rynku. Mam nadzieję na bardzo pozytywne zmiany.

OLO

Kochani!!! W Szczecinie pozostała już tylko "śmietanka towarzyska" - czyli biuro i donosiciele (były przedstawiciel!!!)-"czopki" co bez wazeliny potrafią... Wartościowych ludzi już tam nie ma. Albo ich zwolnił Szanowny Pan Kierownik Oddziału Szczecin, albo byli mądrzejsi i sami uciekli. Nie polecam tej firmy - banda fałszywych ludzi i złodziei. Oddział w Szczecinie omijamy, bo przecież sama "góra" nie wie co się dzieje w poszczególnych oddziałach!!!

wkx
@OLO

CZYŻBYŚ ZOSTAŁ ZWOLNIONY I MUSISZ SIĘ ZEMŚCIĆ PISZĄC TAKIE BZDURY? WIDOCZNIE BYŁEŚ /AŚ SŁABY ABY TAM PRACOWAĆ.

xyz

Nie trzeba tam pracować by zobaczyć co się tam dzieje, wystarczy pojechać na zakupy... Nigdy nie pracowałam/em w tejże firmie i nie mam zamiaru tam pracować.

harvy

Rozmowa rekrutacyjna na niskim poziomie, chaotyczna. Oczekują deklaracji, że człowiek będzie tam pracował np. minimum 5 lat, co chcą obwarować zapisami umowy i pewnie karami. Dyrektor z centrali firmy jeszcze robił pozytywne wrażenie, ale zastępca wypadł już gorzej. Zapewniają, że zadzwonią z informacją o pozytywnym bądź negatywnym wyniku dalszego procesu rekrutacji. Nie zrobili tego, co pozwala domyślać się jakie mają podejście do ludzi. Nie polecam!

gość

(usunięte przez administratora)jest już zajęty, ma ponoć zostać zastępcą kierownika działu ogród w bricomanie :)

to nie ja byłam Ewą

ale ten dyrektor ze szczecina to jest dopiero nieudacznik, historia... hi, hi :) Szkoda, że nie wzięli kamyka - razem z (bredzikiem) alchemikiem stworzyliby niepokonany tandem... Buhaha!

nul

Dyrektor jak dyrektor, ale radziłbym uważać na kierowniczkę, która nie ma żadnego pojęcia jak kierować ludźmi, jedno co jej wychodzi to kopanie dołków pod własnymi pracownikami. Ponoć jej byłe koleżanki, które tam pracowały również zostały zwolnione dzięki jej uprzejmości. Z resztą wszyscy co tam pracowali to pewnie dzięki niej już ich tam nie ma. W życiu nie chciałbym pracować z taką osobą. Współczuję jej współpracownikom.

to nie ja

Z tego co mi wiadomo, to ten "inwestycyjny eksperyment" stanowi ponad 100 mln zł obrotu rocznie. Faktycznie, taki mały eksperymencik :) Cóż... widzę, że wpisów debili i zawistnej konkurencji nie brakuje na tym forum. Żenujące bzdety, na czytanie których aż żal czasu. Ale jak to w życiu bywa, pewnie znajdą się tacy, którzy garściami czerpią wiedzę z takich wpisów. Pozostaje im tylko winszować intelektu.

@to nie ja

O Twojej inteligencji natomiast świadczy fakt, iż wierzysz w to, że zrobiliście 100 mln zł obrotu na inwestycjach. Natomiast ton jakim przemawiasz świadczy o tym jakie masz podejście do ludzi o innych poglądach i własnych podwładnych. Klimat Twojej wypowiedzi mówi wyraźnie jakim słabym i malutkim jesteś managerem. Popatrz może na około, gdyż wiesz mi, że w Twojej "ukochanej" firmie nie jest tak dobrze jak Ci się wydaje, (usunięte przez administratora) nie jest jedynym sposobem utrzymania stanowiska i czeka Cię jeszcze wiele przykrych niespodzianek...

@to nie ja

Człowieku co ty za bzdury wypisujesz???? Chyba ci się to przyśniło! Że niby ten smutny oddział ze Szczecina zrobił na inwestycjach 100mln złotych???? Błagam nie rozśmieszaj mnie i nie ośmieszaj siebie.

Teraz podobno zatrudnili kogoś z Raba i dali mu zastępce. Szkoda faceta bo wywalą go jak innych z tego inwestycyjnego eksperymentu. Obecny dyrektor już podobno pod nim dołki kopie, a ten pod dyrektorem... jaja... to zresztą nie dziwne jak zastępca zarabia więcej o dyrektora i ma aspiracje na jego stanowisko :)

nikuś

Oj gościu naucz się najpierw poprawnie pisać a później zabierz się za pisanie. Obrabiasz komuś tyłek bo pewnie już nie pracujesz w AB bo byłeś/aś do niczego i chcesz się wyżyć.Szkoda mi takich ludzi którzy nie potrafią do siebie przyjąć prawdy, że jednak są beznadziejni i nie chce się im pracować bo aby pracować w AB to jednak trzeba PRACOWAĆ a nie ściemniać i brać za to kasę.

nikuś

Współczuję tym, którzy tam jeszcze pracują i męczą się z osobami za czasów TIC-a, osoby te mają niespełnione ambicje, niby po studiach a pisać poprawnie nie potrafią,gdybym tam jeszcze pracował to żądałbym odszkodowania za przebywanie w tak ciężkich warunkach z tak fałszywymi ludźmi.

justyk

W kazdym oddziale to samo, niekompetencja wladzy rzadzi :) najpierw to kazdy ktorego przyjmuja na stolek dyrektoa powinni wyslac na studia albo chociaz kurs zarzadzania personelem, bo tego w tej firmie brakuje!!!!

Widze ze ktos wkoncu nie bal napisac sie prawdy. Gratuluje.

Zostaw merytoryczną opinię o AB BECHCICKI oddział szczecin - Szczecin

AB BECHCICKI oddział szczecin