Opinie o Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka o rekrutacji.

Branże: Szpitale
Szpitale Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka w Wrocław

Farmaceutka

Nie polecam ofert pracy w aptece szpitalnej. Pracuje się tam jak w jakimś obozie. Kierowniczka apteki i jej zastępczyni znęcają się psychicznie nad pracownikami, stosują (usunięte przez administratora) zakazują rozmów itd. Wypłaty są kiepskie. Atmosfera w pracy paskudna. W aptece szpitalnej jest ciągle rotacja gdyż mało kto wytrzymuje terror psychiczny kierowniczki. Lepiej jest iść pracować w jakiejś zwykłej aptece niż w tym (usunięte przez administratora)

@K

Ja tu widzę świeże opinie, że podobno przy tej nowej ludzie mają gorzej. Faktycznie tak jest?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka?

Bruuu

To zależy od stanowiska. Spotykam rekrutacje z wymaganym stażem jak te bez doświadczenia.

Pacjent180424 Nowy wpis

W dniu 18.04.2024 trafiłem na SOR mając duszności i osłabienie. Skierowanie otrzymałem od lekarza na odział kardiologiczny w trybie pilnym i zostałem przewieziony karetką. Siedziałem tam prawie 8h i i tyle że podali mi jakiś lek, inhalacja i tyle było leczenia. Po prawie 8h lekarz zawołał i stwierdził że wszystko jest ok pomimo że dalej miałem to samo co powyżej. Potem wystawił mi wypis z SOR na którym napisał że jest brak duszności co było kłamstwem. Na domiar tego co opisałem powyżej, Felczer Marcin Kłak ( domniemany lekarz wypisujący) wystawił nie tylko nieprawdziwy wypis ale szpital nie zarejestrował tego w NFZ, co mam wgląd poprzez portal pacjenta IKP, nie wspominając o arogancji lekarza. Do Wszystkich, którzy chcą tam przyjść zastanówcie się czy warte jest to zdrowia i życia. To nie szpital ani specjaliści tylko wykańczalnia. Traktowanie pacjentów jest gorsze niż zwierząt i trudno mówić by ktokolwiek tam wychodząc wyszedł zdrowy. Felczerstwo, (usunięte przez administratora) i arogancja tam się kłania.

Heparynka

Na jakie stanowisko?

Oczywiście, szpital Marciniaka uczy i bawi!

Izabela

no i czego w zasadzie mogą nauczyć tutaj osobę bez doświadczenia? ile szkolenia tutaj trwają i ujmujesz to tak, że atmosfera chyba dopisuje, zgadza się?

Justa

I nic więcej, nie mówię o zawodach medycznych? Może chociaż do sklepu medycznego, albo sklepiku spożywczego? To tez można uderzać do szpitala o taką pracę?

Bruuu Nowy wpis

Farmaceutka Nowy wpis

Dzień dobry moja opinia o Aptece szpitalnej jest taka omijać szerokim łukiem aptekę porażka praca w każdym dziale ludzie się zwalniają po miesiącu

Sebastian stachowiak Nowy wpis

Umieralnia, człowiek przyjechał w spełni sił, 2 tygodnie i zmarł przestrzegam przed tą umieralnią

Firma Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
As

Mialam przyjemnosc pracowac w szpitalu na oit. Bardzo dobry szpital. Profesjonalny personel medyczny. Z calego serca polecam tym,ktorzy chca podjac prace w zawodzie. Wspaniala oddzialowa z golebim sercem oraz ordynator, na pomoc ktorego zawsze mozna liczyc.

Grażyna
@As

A na jakim stanowisku tutaj pracowałaś? Co oprócz atmosfery i pomocy zachęca do pracy w tym miejscu? Czy można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie? Możesz podać widełki? I jak z formą zatrudnienia? Jest stabilna? Z góry dziękuję za każdą informację :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka?

czyli u nich nie ma co liczyć na dobrą atmosferę? jak dogadują się między sobą pracownicy? są dla siebie mili i pomocny, czy raczej każdy dba o swój interes? skoro atmosfera taka sobie, to może warunki finansowe są całkiem ok?

Ayo

Na stronie szpitala znalazłam ofertę pracy na stanowisko magistra farmacji w aptece szpitalnej. Firma oferuje możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS. Co wchodzi w ich skład? Możecie wymienić? Poza tym, w jakiej części jest dofinansowany karnet sportowy? :) Często odbywają się te szkolenia, które podnoszą kwalifikacje? Można dzięki nim liczyć na jakiś awans? :) Napiszcie jak to wygląda, bo będę składać tutaj swoje CV.

Panieneczka
@Ayo

Awans w aptece przy fieldorfa nie istnieje xD

@Panieneczka

Czyli cały czas na jednym stanowisku? A chociaż są podwyżki regularne? Mam nadzieję, że przynajmniej zarobki nie stoją w miejscu cały czas. Jak tam ogółem płacą?

Bruuu

Szpital im. Marciniaka nie ma tej specjalizacji.

SOR

Dnia 6,12,2023 zostałem przywieziony do szpitala na SOR gdzie spotkałem się pierwszy raz z takim (usunięte przez administratora) zachowaniem się lekarza pełniącego dyżur ARKADJUSZ BARTKOWSKI który cały czas przeklinał cytuje (usunięte przez administratora) i tak 9 godzin przebywania z tym słownictwem po na to został wyzwany przez dyżurującą kierowniczkę tego zespołu żebym ją pocałował ją w (usunięte przez administratora) nie mogłem tego wytrzymać dużej wypisałem się byłem przyjęty napadowe migotanie przedsionków i w takim stanie wróciłem do domu moje nazwisko Zbigniew Michalak

@SOR

Takie zachowanie jest niedopuszczalne. Proszę złożyć skargę, inaczej będzie się to powtarzać. Skargę może Pan złożyć pocztą elektroniczną. Adres e-mail z pewnością jest na stronie internetowej. Mam nadzieję, że poczuł się Pan lepiej.

Paula

Ja rowniez nie polecam szpitala jako miejsca gdzie mozna rozwijac swoja kariere. Mlode osoby sa (usunięte przez administratora) na oit przez oddzialowa oraz ordynatora z ZZA.

@Paula

Próbował ktoś z młodszych pracowników zgłosić to gdzieś wyżej kiedykolwiek? Napiszesz jakieś przykładowe sytuacje? Nie da się ignorować takiego zachowania i robić swojej pracy? Mocno ją to utrudnia?

Marcela

Przepraszam, ale potrzebuje konkretów, żeby wiedzieć czy dam radę w razie co. Piszesz, że za postawienie się beka się bardzo długo. Czyli jakich zachowań można się spodziewać? Jakich konsekwencji? Co do tych dowodów to serio są potrzebne? Co jeśli większa grupa pracowników zgłosi problem na raz?

Urszula

Nie mozna sie dodzwonić na SOR !!!!!!????? Dlaczego ktos ma jechać z daleka by dowiedzieć sie gdzie jest pacjent lub gdzie go przeniesli ?? Smieja sie !!!!???? Kpia!!!??? Paranoja.

Mis

Wszyskim,ktorym zalezy na rozwijaniu swojej kariery s kierunku intensywnej terapii odradzam pracy w tymze oddziale glownir z powodu zazdrosnej o wiek i urode oddzialowej oraz ordynatora szukajacego kozla ofiarnego.

@Mis

A na innych oddziałach jest podobnie? Odnośnie czego ordynator szuka winnych, błędów lekarskich? Na oddziale intensywnej terapii są lekarze, od których można się sporo nauczyć?

kasia

Dr Borecki z OIOM - to lekarz z powołania:) Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otoczył mojego tatę , pomimo, iz droga jest bardzo trudna i wyboista , doktor dokłada wszelkich starań aby tata mógł żyć. Tata znalazł się na OIOM przekazany z oddziału urologi po operacji po której dostał wstrząsu krwotocznego na skutek którego przestały działać nerki . To początek piekła jakie zafudnowali mu lekarze ... Będe nosić żal do końca życia !!! Codziennie patrzę na cierpienie niewinnego- bliskiego mi człowieka, do którgo przyczynili się lekarze z Urologii!!!!

Renata

Czyli jesteś pracownikiem tego szpitala? A możesz powiedzieć dlaczego ten lekarz nie jest miły dla współpracowników? No bo taka ogólna opinia niewiele mi mówi...może po prostu jest trochę sarkastyczny? A jak atmosfera z pozostałymi współpracownikami? Może jest na tyle spoko, że jedna osoba w zespole medycznym nie robi za wielkiej różnicy?

Jaka jest kultura pracy w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka?

Na jakie benefity można liczyć w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka?

Multisport, wczasy pod gruszą, świąteczne, dodatek stażowy do 20%

Berni

Standardowo:służbowe auto,laptop,telefon,13,14,15,16,nieraz 17 pensja,łapówki i wiele innych

Ada

Cześć Wam wszystkim, myślę nad aplikacją do nich na Pracownika Działu Aparatury Medycznej, widzę na stronie, że ogłosili nabór. Jednym z głównych obowiązków byłoby nadzorowanie pracy serwisów zewnętrznych oraz dostaw części i aparatów. Czy ktoś orientuje się jakie są stawki zarobkowe w tym dziale, no i czy jeśli znam MM Ewidencja oraz E- Zdrowie to mam szansę, aby szybciej u nich awansować?

Farmaceutka

wkrótce ex
@Farmaceutka

Do dzisiaj nic się nie zmieniło. Szkoda czasu i zdrowia, nie polecam.

K
@wkrótce ex

W zeszłym roku była zmiana kierownika Apteki. Nowa nie jest lepsza?

@K

Zainteresowana

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko: Kierownika Działu Organizacji i Nadzoru . Czy ktoś z Państwa posiada informacje o tym stanowisku, atmosferze w dziale ,rotacji w dziale zarobkach

Wojciech

Cześć. Poszukiwana jest osoba na stanowisko rejestratora medycznego w dziale organizacji i nadzoru. Większość wpisów tu widzę od pacjentów ale może ktoś wie, czy rzeczywiście na tym stanowisku można rozwijać się i szpital daje taką szansę? Tak podali w ogłoszeniu ale wiadomo lepiej zapytać tu Was, bo rzeczywistość czasami bywa inna. Jeszcze sprawa związana z umową. Podali, że umowa o pracę. Od pierwszego dnia, czy może umowa zlecenie najpierw na czas próby?

bruu
@Wojciech

Od pierwszego dnia masz umowę o pracę

Marzena
@bruu

To spoko :) A jak zarobki? Orientujesz się czy są adekwatne do wykonywanej pracy? Co z premiami czy podwyżkami? Jest możliwość ewentualnej negocjacji stawki wraz ze wzrostem stażu pracy? Wyżej chyba wspomniałaś, że warto nastawić się na gotowość pracy również w weekendy. Jak to jest rozliczane? Godziny do odbioru?

@Marzena

Premi, trzynastek nie ma. Podwyżki były w zeszłym roku. O adekwatności każdy sam musi sobie odpowiedzieć.

Zuzanna

Na stronie Szpitala znalazłam ogłoszenie na stanowisko Rejestratorki/ów Medycznej/ych w Dziale Organizacji i Nadzoru. Pojawiła się informacja, że jest to również praca w weekendy. Czy istnieje jednak możliwość, aby pracować tylko od poniedziałku do piątku? Studiuję zaocznie i szukam pracy, i jestem ciekawa, czy w ogóle jest tu sens składać CV, skoro jest również praca w weekend... A może ktoś wie ile to weekendów w miesiącu, jak to w ogóle wygląda?

@Zuzanna

To zależy od miejsca pracy, ale z tego co mi wiadomo każda rejestratorka musi być gotowa do pracy w każdym miejscu szpitala, choćby na zastępstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka - Wrocław

• Jak się pracuje w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka?

Zobacz opinie na temat firmy Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T. Marciniaka
  • Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2