Opinie o Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Głogów

Roman Nowy wpis
Klient

Ten SOR to jakas (usunięte przez administratora)jeszcze łazi jakaś ruda wojskowa co pierdzieli klamoty a wywalić ja w cholere

Stefan Nowy wpis
Klient

co za ubojnia powinni leczyć konie a nie ludzi ! pielęgniarki i lekarze nadają sie do tarcia chrzanu bardzo nie miłe podejscie do pacjenta prośba do prezesa wymień cały personel bo to jakaś kpina omijać szerokim łukiem

Pacjent Nowy wpis
Klient

Nie polecam Iżby Przyjęć. Mają pacjentów za nic. Cały personel z Iżby Przyjęć do wymiany

Andrzej Nowy wpis
Klient

Co za szpital mogą szczury leczyc a nie ludzi po prostu masakra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ketonka

Lubię atmosferę w Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. za: Dr na SOR-e który pracuje tam na okrągło.

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w miejscowości Głogów i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościuszki 15
    67-200 Głogów
  • NIP: 6932175190 REGON: 308784 KRS: 0000483416
Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.