Opinie o Klinika Okulistyczna Vita-Med Sp. z o.o. w Głogów

counter
A... Nowy wpis

Ja jestem rowniez 'swiezym pracownikiem', ale nie zgodzę się z wypowiedziami poprzedniczki. W moim odczuciu praca jest bardzo przyjemna, pelna nowosci, pozwala się kształcić z zakresu wiedzy o okulistyce. Pacjenci są bardzo sympatyczni, personel pomocny, inne osoby z rejestracji zawsze pomagają, znajda chwilę na spokojne wytlumaczenie jak coś zrobic. Nikt nie krzyczy, nie wscieka się, ze nowy pracownik sie dopiero uczy i nie wie. Uwazam, ze praca jest dedykowana dla osob, ktore same potrafią angażować się i maja chęci do nauki. Polecam !

G. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Pracowałam przez chwilę w klinice jako rejestratorka, ale szybko stamtąd uciekłam. Dramat! Najniższa krajowa, 0 jakiegokolwiek szkolenia, praktycznie nikt nie zainteresował się tym, żeby cokolwiek mi pokazać I czegoś nauczyć. Kierowniczka jest najbardziej niezadowoloną z życia osobą, jaką poznałam w życiu. Dla wszystkich liczą się tylko ploteczki, praca i pacjenci są na drugim miejscu. A lekarze? Nic tylko chodzą i szukają powodu żeby sobie pokrzyczeć. W całej klinice były może 3 osoby, które były miłe i chętne do rozmowy. Poza tym brak szacunku do pracownika i to wszystko za śmieszną i żałosną stawkę.

Tam często poszukują na rejestratorkę albo do sprzątania. O co chodzi ? Ludzie sami odchodzą czy zwalniają?

Koko
@☺

Sami odchodzą .....

Ja
@☺

Najniższa krajowa na wstępie, a później nie wiele więcej.

???? Nowy wpis
@Ja

Jaka oferują umowę ? Umowa o prace czy zlecenie ?

Ja Nowy wpis
@????

Umowa o pracę, 3 msc okres próbny, później umowa na 1 rok.

Michał

Jak klinika radzi sobie podczas pandemii?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Pacjent
Klient

Witam Jeżeli ktoś z Państwa ma problemy z cierpliwością to niech sobie odrazu odpuści w przeciwnym razie wystawi siebie na nielada próbę. Poza tym miło i czysto.

Iza

Jest monitoring ?

ciekawa

Slyszalem ze jest tam niemilo kamery wszedzie nawet w socjalnym pewnie patrza jak ktos je i ktorym zebem .Ciekawi mnie czy maja tez podglad w toalecie .Prosze o info.Pozdrawiam

Viki

Witam bylam pracownica tej kliniki i powiem szczeze ze współ pracownicy sa bardzo przyjazni pomijajac jedna osobe pana technicznego jezeli kogos nie lubi nie ma szacunku wobec tej osoby ...donosi do szefowej na wszystkich...lepiej mu nie ufac czlowiek o dwoch twarzach.....! Szefostwo wymagajace ale pozytywni ludzie.

Jak teraz pracuje się w Klinika Okulistyczna Vita-Med Sp. z o.o.? Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Macie doświadczenie z praca w Klinika Okulistyczna Vita-Med Sp. z o.o.? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Okulistyczna Vita-Med Sp. z o.o. - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad