Centrum Językowe KONIK

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Pracowałam dla tej firmy 2.5mies.w okresie wakacyjnym Umowa była dotrzymana w 100% I mam tu na myśli noclegi w Niemczech,dietę,wypłatę Wszystko jak najbardziej wporządku Jedna z najlepszych moich dotychczasowych prac pod względem warunków Pozdrawiam :)

Aga
@Monika

Dokumenty czyli Lonabrehnungs, wypowiedzenia, wymeldowanie z kasy chorych w Niemczech przysyłają od razu. Wszystko jest na sicher. Ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Teraz mam przerwę j szkole język i sue szczepię. Firmę sobie chwalę, ponieważ ta dokumentacja w innych firmach zawsze była problem. Polecam CJK jak ktoś nie chce mieć problemów. Pozdrawiam cały zespół.

Współpracuję z firmą Centrum Językowe KONIK już od 4 lat. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Koordynatorzy tej firmy są to bardzo profesjonalni ludzie i bardzo cenię sobie współpracę z nimi. Zawsze służą pomocą i radą. Nigdy nie miałam problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. Terminy i warunki takie jak zapisano w umowie. Zaczynałam pracę u nich bez znajomości języka z niższym wynagrodzeniem, obecnie mój język jest komunikatywny a co za tym idzie zarabiam znacznie więcej. Postanowiłam napisać opinię, czytając te wszystkie negatywne komentarze. Dla mnie firma Centrum Językowe Konik jest firmą solidną i godną plecenia, każdej osobie która szuka pracy w Niemczech w charakterze opiekunki.

Aga

Nie prawda. Dzwonia co tydzień.Sa w porządku. Na sztelce jest ok. Następna chce jechać. Jestem pierwszy raz więc wiadomo jak dostanę pensje jak ba umowie go.bedd już całkiem zadowolona. Są w porządku. Potwierdzenie meldunku doststałam. Lonsbrehnung za każdy miesiąc się dostaje. Wszystko gra.

Beti

Witam współpracuje z firmą już 6 lat i nie zdarzył o się aby wypłata nie była na czas. Ubezpieczenie mam. Kontakt z koordynatora i naprawdę wzorowy Ja osobiście nie narzekam

UH Nowy wpis

Pytanie z ciekawości - czy premia wielkanocna z ogłoszenia na stronie Centrum, jest już wliczona w stawkę podaną w ogłoszeniu? Czy to może odrębny bonus, do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej? Ktoś może wie coś na ten temat?

Dyzio Nowy wpis

Na jak długo podpisywana jest umowa gdy mowa o posadzie opiekuna? Piszą w anonsie, że zlecenie, ale czy tylko na czas danego wyjazdu, czy dłużej? Wiem, że niektóre firmy zawierają na rok, dlatego potrzebne mi szczegóły. Co do zarobków jest w treści rozpiska kwot za ilość przepracowanych tygodnia. W każdym bądź razie, za 8 tygodni miałbym 2200 euro netto.

Karolinka p praca w maincheim Nowy wpis

Każdy wie że starsze panie nielubia pracowac z demencja będę wymyślać na rodzine jak mus:a z nią mieszkać ją tak miałam a rodzina buła bardzo dobra syn zakupy robił jeść co chcisksm zamawiał z restauracji pół dnia wolnego codziennie.ja młoda mi pasowalo

Agnieszka

Jak wygląda praca z tą firmą na ofercie dla osób bez znajomości języka niemieckiego? Najpierw są jakieś kursy itp czy wyjeżdża się od razu? I tak samo czy potrzebne są jakieś dokumenty, a rekrutacja jest długa i żmudna?

@Agnieszka

Pani Agnieszko, można podjąć pracę bez znajomości języka niemieckiego lub zapisać się najpierw na kurs .Wybór należy do Pani, w celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt 731 913 716 lub 570 718 736 Pozdrawiamy CJ KONIK

Iwona Nowy wpis
@Agnieszka

Ja jeździłam z innej firmy bez języka tu też są takie oferty..I uczysz się po.mu.jezyka jak wielu opiekunów

bozenka

nasza wspolpraca trwala rok wszystko super zadzwoncie do nich a sami sie pzekonacie

PG
@bozenka

A co najbardziej cenisz sobie w tej pracy? :) Atmosfera, może sama forma zatrudnienia? A może zarobki? Jesteś w ogóle w stanie podać widełki, ile się tu zarabia w przeciągu miesiąca? :) Nie będę kłamać, poszukuję jakiejś dobrze płatnej pracy, która pozwoli mi trochę stanąć na nogi :)

UA

Cześć, szukam pracy ale przyznam, że zależy mi na czymś dłuższym. A tu widzę ogłoszenie, że jakieś "zlecenie" jest z podstawami języka. Na umowę zlecenie dokładnie, a czy po jakimś czasie jest opcja, żeby brać na stałe albo po prostu na dłużej jakieś wyjazdy?

lidzia

trafilam na dobra sztele z firmy dzwonia pytaja czy wszystko w porzadku moge polecic

Anka

Co się składa na to wyżywienie opiekunki gwarantowane? Chodzi mi o ofertę „ Zlecenie na 1 miesiąc dla opiekunki z podstawami niemieckiego”, gdzie zapewniają i jedzenie i zakwaterowanie. To są normalnie śniadania, obiady i kolacje ? Czy coś samemu trzeba sobie zorganizować? Proszę o szczegóły.

@Anka

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji wszystko szczegółowo zostanie wyjaśnione nr. tel 731 913 716, 730 514 397 lub 570 718 736 Pozdrawiamy CJ KONIK

NATALIA

OD ROKU JEZDZE Z NIMI I POROWNUJAC DO KONKURENCJI...BO TAM BYWALO ROZNIE...PIENIADZE TU SA ZAWSZE NA CZAS A TO NAJWAZNIEJSZE

NH
@NATALIA

A pieniądze warte tego jeżdżenia, lepsze niż na miejscu? Bo jednak tu ma się rodzinę, przyjaciół znajomych. Więc, ile to płacą miesięcznie za taki wyjazd i co tam jest do robienia?

Centrum Językowe KONIK poszukuje pracownika na stanowisko Opiekun Medyczny. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

LA

Cześć, postanowiłam się odezwać jako osoba zainteresowana pracą opiekunki z tej nowszej oferty z podstawowym niemieckim. Mam tylko takie pytanie, ile w ciągu dnia jest czasu dla siebie na odpoczynek? Mam złe doświadczenia z inną firmą, prawie 24 byłam na nogach i nie mogłam odsapnąć bo pani ciągle coś potrzebowała a mi nikt nie pomagał.

malgorzata

dzien dobry przyjemna sztela wyplata na czas polecam firme

Ula

Widzę, że są nowe oferty. Między innymi do tej 81-letniej seniorki. Myślicie, że 1600€ to dobre zarobki? Tym bardziej za taką opiekę nad osobą, która ma stopień niepełnosprawności. Ktoś ma jakieś porównanie? Ja niestety małe, proszę o poradę :(

Sara
@Ula

1600 to jest bardzo słaby zarobek. Ale ja tu widziałam nawet ofertę za 1300, a to już nawet nie jest śmieszne... Teraz 2000 to jest absolutne minimum i to za przeciętne, nieciężkie zlecenie. Nie dajcie się wykorzystywać!

anulka

zarobki wystarczajace jak na to nie znam jezyka niemieckiego a bylam na szteli pare razy

witam

pracowalam jakis czas temu z ta firma i dobrze wspominam rodziny niemieckie i kontakt z z firma ze wzgledow zdrowotnych musialam zrezygnowac z wyjazdow

Olaf
@witam

Zdrowie Ci się pogorszyło w związku z wykonywaną pracą? Widzę, że szukają kogoś do opieki do miejscowości Essen. Piszą o 1800 euro / m-c oraz o zwrocie kosztów podróży lub transporcie. Czy to kwota netto i czy wszystko, co mówione jest na rozmowie oraz podawane w ogłoszeniu było takie samo na miejscu, stan osoby, którą się trzeba opiekować również?

witam
@Olaf

moj stan zdrowia ok najlepiej dzwonic do nich i pytac o ogloszenia ale wszystko co ustalalam na rozmowie to tak bylo w niemczech

DH
@witam

Na jaki czas są zawierane umowy? Jaki jest minimalny czas, na który można wyjechać? Nie znam firmy i wolę zaczynać ostrożnie.

Jaga

Rozmawiał ktoś z nimi w sprawie ogłoszenia ze strony? Konkretnie mam na myśli ofertę na zastępstwo za opiekunkę w Northeim. Wiadomo, ile dokładnie wymagają ogłoszenia od kandydatki? Niestety nie doprecyzowali, a nie wiem, czy wystarczy to, co mam.

alicja p

bylam w niemczech firma sprawnie ogarnela przejazd busem z pod mojego domu prosto do mojego dziadka dobry kontakt i organizacja

Marysia

To można sobie wybierać zlecenia, że Ci tak podpasowało? Czy po prostu na co trafisz to masz? Długo jedno zlecenie trwa mniej wiecej?

Maria

Mysle ze tak byłam z tej firmy kiedys i bezzastrzezen jedna z najlepszych firm konik i a druga veritas i jeszcze pojde mnie zalezy na nowej ofercie w szaffenburgu zeby zostac na dłuzej i na niemieckich warunkach mozna pracowac

@ pracodawca

zczystym sumieniem polecam współpracę z agencją konik bardzo miły koordynator super rodziny podopiecznych jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją konik polecam

Edzia
@@ pracodawca

No właśnie, co do podopiecznych, to jak komuś rodzina i podopieczny nie podpasuje, to można zmienić miejsce pracy? Czy jest się przypisanym do konkretnej osoby i nie ma opcja zmiany? Co jak komuś nie odpowie właśnie rodzina?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK