Centrum Językowe KONIK

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Monika

Pracowałam dla tej firmy 2.5mies.w okresie wakacyjnym Umowa była dotrzymana w 100% I mam tu na myśli noclegi w Niemczech,dietę,wypłatę Wszystko jak najbardziej wporządku Jedna z najlepszych moich dotychczasowych prac pod względem warunków Pozdrawiam :)

Ania

Współpracuję z firmą Centrum Językowe KONIK już od 4 lat. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Koordynatorzy tej firmy są to bardzo profesjonalni ludzie i bardzo cenię sobie współpracę z nimi. Zawsze służą pomocą i radą. Nigdy nie miałam problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. Terminy i warunki takie jak zapisano w umowie. Zaczynałam pracę u nich bez znajomości języka z niższym wynagrodzeniem, obecnie mój język jest komunikatywny a co za tym idzie zarabiam znacznie więcej. Postanowiłam napisać opinię, czytając te wszystkie negatywne komentarze. Dla mnie firma Centrum Językowe Konik jest firmą solidną i godną plecenia, każdej osobie która szuka pracy w Niemczech w charakterze opiekunki.

Beti

Witam współpracuje z firmą już 6 lat i nie zdarzył o się aby wypłata nie była na czas. Ubezpieczenie mam. Kontakt z koordynatora i naprawdę wzorowy Ja osobiście nie narzekam

Kkkkk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Witam mam pytanie odnoście Pan które sprzątają w Niemczech czy może ktoś mi powiedzieć własna opinie czy warto?

Agi Nowy wpis

A tych wypowiedzi o składkach to wiecie co, z niemieckich warunków jest mała ślę jest, polskie się w aż le nie opłacają, Gewerbu to są już tylko dla emerytów, bo w Niemczech z Gewerbe w ogole emerytur nie na, bo składu wtedy płaci się samemu prywatnie, z midi Job dostaniesz ale w Niemczech grosz a mini job też nic, więc kto ma odrobinę inteligencji ten wie, że jedynie się opłacają niemieckie warunki i podatek w Polsce, mało ale coś. Także odpuśćcie te głupoty. Pijących zmienniczej to juz widziałam, wiele, tak jak złośliwych. Zajmuje się swoją pracą w miarę swoich sił i tyle. Przesadzać nikt mi nie każe. Godzin pilnuje sama i wiem ile mogę się ewentualnie nadwyrezyc a ile nie, mam też własny rozum i mysle, że obie strony zrozumieją się wzajemnie jak są wobec siebie w miarę tego interesy uczciwe, a pani Magda mi się wydaje, że jest,biorac oczywiście pod uwagę wzajemny rozsądek. W związku z tym znów z nimi jadę. Pozdrawiam Was.

Agi Nowy wpis

Ja nie pije i miałam ok. Jak jest na szteli pytali co tydzień. Gdybym powiedziała, że mi się nie podoba to by myśleli co dalej raczej. Miną może się zdarzyć wszędzie ale tu są Sztele na miesiąc, są na sześć tygodni, są elastyczni, można zmieniać,, bo nie narzucają. Nawet całkiem nieźle starają się dcobierać. Papiery są w try mi ga, co jest bardzo istotne, przynajmniej dla mnie. Zanotowali, że prosiła o ostatni Lonabrehnungs i przysłali bez słowa próśby, zanotowali od kiedy chce szukać miejsca i byli przygotowani do rozmowy, zapytali czy zaczęłam już może szukać w innych firmach. Miło się z takimi ludźmi rozmawia. Pensje to nie, raz nawet 09., raz 15, a, raz 20 ale zgodnie z terminami, zależy jak jest kasa ale zgodnie z umową. Nie liczę na to, że zawsze trafię dobrze, bo można przecież trafić źle ale myślę, że firma też wie, co robi, nie chce też zjeżdżać ledwo pojechałam, jeśli idzie i są się pracować. Nie ma firm prawie co płacą od średniej, chyba, że co dwa miesiące i poza tym opłaca się pracować tylko na niemieckich warunkach. Stawki uważa w porównaniu do ibntych firm są ok, wiadomo uzależnione są od znajomości języka, ja ma dobry i uważam, że są uczciwe. Ważne, że zaświadczenie do PUP mam s dwa dni, że ofert jest dużo i nikt nie robi z takimi rzeczami problemu. Znam numery do swojej kasy chorych Niemczech i tam j opłacają składkę, więc zawsze sobie sama robię druk E106. Jestem w tym układzie zadowolona. Są firmy gdzie zaświadczenia to nie dostaniesz nigdy, bo oni nawet nie wiedzą co to jest. Lonabrehnungs to dc la tych firm jakiś kosmos. A już potwierdzenie meldunku to rzecz z nieba wzięta dla tych firm i nie wiedzą do czego służy. Służą ju temu aby pl przepracowaniu 365 dni iśostac zasiłek albo ku temu żeby zrobić sobie e19-/s1samemu i chodzić tu w Polsce i w Niemczech jeszcze miesiąc do lekarza. Już cztery lata pracuje j wielu firm nie rozumiem, już nie mówiąc, że często dzwonią ok dopiero s, ukaja oferty, zamiast os zaoferować i siedzieć kiedy ktoś chce wyjechać albo już nie mówiąc, że dla tych firm miesiąc wyjazdu za stawkę z dobrym językiem to cud nad Wisłą. A więc polecam CJK ipania Magdę, ponieważ Koordynator będzie przygotowany. Alkoholików to nikt nie chce, ani w tej ani w innej firmie.

Bozena Nowy wpis

Witam Pracuje w tej firmie od niedawna @Jestem zadowolonaKoordynatorzy bardzo mili i pomocni Wypłata na czas

Nusia

Wyjechałam z ta Firma i nic sie nie zgadało z tym co mi powiedział koordynator. Mieszkanie niby osobne bylło w piwnicy .Pacjętka silnie pobudzona z demencja , a miało demencji nie być .Pani miała być samodzielna , a okazało sie że jest nie samodzielna. W domu mialo opiekuna nie być , a był i uciekała po 10 dniach pracy . Odmówiłam podjęcia pracy wiec Firma Konik zostawiła mnie i kazała sobie radzić samej ze zjazdem do Polski . Tak się nie robi kochane Panie koordynatorki .Wina leżała po stronie Firmy , gdyż nic się nie zgadzało z opisem podanym przez koordynatora który kazałam sobie przesłać na e-meil .Nie twierdze bo może Firma dostała fałszywą informacje od rodziny ale rażąca nieodpowiedzialnością popisała się Firma pozostawiając opiekunkę na pastwę losu gdyż jako najemny niewolnik powinna podjąć prace zdaniem Firmy . Wstawania tez miało nie być a córka ze minimum 3x w nocy .Kto mówi prawdę a kto kłamie nie wiem rodzina czy Firma ale jak pracuje 15 lat pierwszy raz odmówiłam podjęcia pracy i pierwszy raz Firma tak postąpiła wobec mnie .Skandal

Martyna

Jestem zadowolona ze współpracy, poleciłam jednej koleżance i śmiało będę polecać dalej.

Kqsia
@Martyna

Czy można wiedzieć jak ta firma oplaca ZUS. Czyli od ile i co ile?

Iva
@Kqsia

PODSTAWA SKLADKI DO ZUS JEST NAJNIZSZA KRAJOWA 2800 I OPLACNE SA CO MIESIACTAK JAK MASZ ZLECENIE

Beata

Dzień Dobry ! Nie rozumiem opini które są napisane ! Dziś jest rok jak pracuje w agencji Conik. Bardzo polecam ! Wypłaty na czas nawet zdarza się przed czasem ! Jeśli przestrzegasz regulaminu i nie pijesz alkoholu w czasie pracy nie masz żadnych problemów.. To takie proste i łatwe ! Co do wynagrodzenia myślę że zależy od języka. Pozdrawiam ????

KRYSTYNA

ZASTANAWIALAM SIE NAD WYBOREM TEJ FIRMY.W TYCH CZASACH CIEZKO KOMUS ZAUFAC. ALE PODEJAM DECYZJE O WYJEZDZIE I BYLO WARTO!

Anita
@KRYSTYNA

Witam dziś złożyłam ogłoszenie na temat pracy jako opiekunka czy warto zaufać firmie?

Sławcio
@Anita

Jak chcesz być oszukana przy wypłacie to polecam ! I jak będzie coś nie tak w Niemczech to jeszcze na własny koszt będziesz wracała ! A o numerach alarmowych które w razie problemów otrzymasz zapomnij nikt nie odbiera . Dostałem za miesiąc pracy po 3 miesiącach wypłatę 850e i wracałem z Niemiec na mój koszt.Umowy podpisujesz na 100 godzin pracy w miesiącu a okazuje się że musisz być na okrągło dyspozycyjna/y 24/h.Tak to w tej super firmie wygląda.A i jeszcze za zerwanie umowy prubóją kosmiczne kary nałożyć .

Pracodawca

@Sławcio

Dzień dobry Panie Sławomirze. Jesteśmy od 11 lat w branży opiekuńczej i takie sytuacje nie dzieją się bez przyczyny. Osoby które nie przestrzegają regulaminu ( z którym się zapoznały wcześniej) m.in. spożywanie alkoholu w pracy, ponoszą konsekwencje. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia CJ KONIK

Bomblowa

Jesteście bez nadzejni zawiodłam się na was

Bomblowa

Jesteście bez nadzejni zawiodłam się na was

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Duża jest rotacja ludzi w Centrum Językowe KONIK na Opiekun Osób Starszych? Znowu ukazało się ogłoszenie 19 kwietnia na GoWork.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

prac

pracuje z nimi od równo 4 miesiecy teraz drugi wyjazd rodzina bardzo mila i podopieczna tez jestwm zadowolona

Monika

chwileczkę
@Monika

jak to "noclegi w porządku"? że co, że nieodpłatne, czy że oddzielny pokój:D

Andzia
@Monika

Witam. Nie wiem czy o tej samej firmie mowa ale byłam w Niemczech 6 tyg i żadnej diety nie otrzymałam, warunki też nie dokona dotrzymane. Czy te opinie pozytywne są pisane przez pracowników firmę Konik?

Ewa

Gdzie pracowałaś ?

Aga
@Monika

Wszystko w porządku Zjazd zgodnie z umową małym busem oplacomym Pozdro

Aga
@Monika

Dokumenty czyli Lonabrehnungs, wypowiedzenia, wymeldowanie z kasy chorych w Niemczech przysyłają od razu. Wszystko jest na sicher. Ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Teraz mam przerwę j szkole język i sue szczepię. Firmę sobie chwalę, ponieważ ta dokumentacja w innych firmach zawsze była problem. Polecam CJK jak ktoś nie chce mieć problemów. Pozdrawiam cały zespół.

ela

jestem szczesliwa ze zlecenia dogaduje sie z moja babcia wlasnie wrocilismy ze spacerku pieknie tu jest

DANUTA

PIĘKNA POGODA POZDRAWIAM FORUMOWICZKI..;)

Dawid

Czy w centrum językowym są teraz lekcje online ?

dawidodp
@Dawid

tak z tego co wiem to jest nauczanie zdalne

Elzbieta z

minal pierwszy tydzien. moja babcia jest bardzo sympatyczna. spacerujemy. obiadki razem robimy. rodzinka mi sie NIE WTRYNIA co bardzo mi sie podoba

natalia

polecam serdecznie

Agi.

Wszystko gra i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Pensja jak w umowie. Na szteli dwa miesiące bez problemów. Zostało tylko. Sprawdzić zjazd. Bardzo polecam re firmę.

Kkk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.
Kandydat

Czy mogę prosić o bardziej rzetelna i rzeczowa opinie na temat firmy dla osób które rozważają współpracę? " Pieniądze w terminie, polecam lub nie polecam " to za mało aby lepiej poznać warunki pracy jako opiekunka. Może kilka więcej szczegółów które nie łamią zasad firmy a jednocześnie pozwoli osobie z zewnątrz w lepiej zrozumieć sytuację z perspektywy pracownika ( nie osoby pracującej w biurze).

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

Centrum Językowe KONIK