KONIK CENTRUM JEZYKOWE

Głogów

Opinie o KONIK CENTRUM JEZYKOWE

iza46

Moja ciocia wyjeżdżała z konika, teraz jest na emeryturze, ale miło wspomina pobyt w rodzinie i współprace

mmm

maja dużo fajnych ofert i premie na święta. polecam

kaskaj

Mogę polecić tą firme, wyjeżdżam już od 2 lat i jestem w miare zadowolona. Kasa na czas, ale miałam mały problem na miejscu z rodziną, ale jakos sie ułożyło. pomogła mi jedna z koordynatorek, rozmawiała z rodziną, także nie moge im nic zarzucic

grazyna

ZGADZAM SIE!!! BARDZO LUBIE ROZMAWIAC Z PANIAMI Z KONIKA PRZESYMPATYCZNE KOBIIETKI A FIRMA JEST SUPERN I DOBRE ZAROBKI!!! POLECAM!!!

gss

Chodzi Pani o atmosferę w firmie? Jeśli tak to panie tam są bardzo sympatyczne, nie traktują ludzi z góry, tak jak to robią w niektórych firmach

malgorzata
@gss 16.10.2016 19:20
w koniku nauczyli mnie języka za darmo i dzięki nim mogłam wyjechać i zarobić pieniążki, jestem im wdzięczna...

@malgorzata 17.10.2016 00:19
mam zamiar wyjechac z nimi słyszalam dobre oppinei, tylko ze ja chce w frankfurcie znajda cos dla mnie?...

Tak, mają oferty na terenie całych Niemiec, więc na pewno coś się znajdzie

zosia

nie narzekam, firma w porządkiu

Barbara

Jestem bardzo zadwolona że wyjechałam z nimi trafiłam na fajną rodzinę, do tego mam dobre zarobki i moge ćwiczyć dalej jezyk, na tym mi zależało

ala

cały czas mają pełno ofert, szczególnie dla opiekunek i zapewniają naprawde dobre warunki

Zostaw opinię o KONIK CENTRUM JEZYKOWE - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONIK CENTRUM JEZYKOWE