Opinie o Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie w Leszno

ZdalaOdNich Nowy wpis

Niech się zajmą tym czym należy w naszym kraju. Zostałam zgwałcona nasz kraj z dykty w żaden sposób nie chce mi pomóc,mam straszny uraz do mężczyzn po tej sytuacji a państwo zmusza mnie do porodu i nie daje mi możliwości wyboru personelu medycznego. Zmuszają mnie ofiarę gwałtu do tego żeby moj poród odbierał kolejny zbok. Bo trzeba sobie jasno powiedzieć dlaczego facet idzie na taki kierunek, proponowałam że chce poród prywatny ale nie mam możliwości wyboru lekarza kobiety pisałam do szpitali do dyrektorów każdy mi odmawia pomocy. Jestem zmuszona jechać 1000 km rodzic bo w naszym kraju niedosc że zmuszają mnie do porodu to jeszcze nie chcą mi w żaden sposób pomóc. A proszę tylko o kobietę lekarkę obojętnie jaką ale żeby była to kobieta to nikt nie chce pomóc ofierze gwałtu. Tak samo te wszystkie fundację istnieją tylko do czerpania korzyści finansowych bo oni też mają gdzieś mój problem... Czy któraś z was panie miała taki sam problem ? Bo koszt porodu za granicą jest ogromny a chyba zostaje mi tylko kredyt i poród tam bo w Polsce nie mam już żadnego pomysłu co mogę zrobić :( a wysyłałam prosby o wybór personelu lub poród z własnym prywatnym lekarzem i odmowa w ponad 20 szpitalach a może nawet i więcej tych szpitali było... Doradzcie mi kochane czy macie jakieś doświadczenie w tej kwestii :(

Marta Nowy wpis
@ZdalaOdNich

Leszno odradzam na 100 % poród w tym szpitalu to szaleństwo dr Pietrzak na siłę mnie dotykał nie zważał na to że ja tego nie chciałam wrzeszczał na mnie stary garbaty dziad zresztą caly poród to istne szaleństwo jedyna położna pomocną i uprzejma to taka starsza pani w kręconych krótkich włosach mój poród nie powinien się w ogóle odbyć w ten dzień byłam kilka dni przed terminem wystraszyłam się bo nie czułam ruchów dziecka pojechałam do szpitala bez rozwarcia oni mnie wysłali odrazy na porodówkę podłączyli ktg pobrali wymaz z pochwy i odbytu wkuli kroplówki i jazda z oxytocyną po 18 godzinach miałam tylko 4 cm rozwarcia przekuli mi pęcherz męczyli jeszcze kilka godzin mimo że nie powinni tego robić bo ja jeszcze wtedy nie rodziłam wystarczyło USG i ktg nie miałam żadnych skurczy kompletnie nic oni na siłę wywołali poród który zakończył się cesarką i całym sinym dzieckiem szpital w Lesznie powinien mieć gruba kontrolę bo to co się tam wyprawia jest nie do pomyślenia napewno odradzam ci poród w tym bajzlu wiem że gdzieś w Polsce jest dom porodowy gdzie są tylko położne więc poszukaj i tam popytaj ja już napewno przy kolejnym porodzie też wybiorę takie miejsce bo nie chce też mieć nic z tymi sadystami wspólnego a tym bardziej z tymi zbokami bo tu przyznam ci rację to są zboki statystyki pokazują same za siebie ilu jest tych padalców a ile lekarek ja

Marta Nowy wpis
@ZdalaOdNich

Zapomniałam napisać może warto utworzyć grupę na Facebooku PORODY ODBIERANE PRZEZ KOBIETY jakaś taka tematyka CHCEMY INTYMNOSCI PODCZAS PORODU BEZ FACETA LEKARZA... PORÓD TYLKO Z LEKARKĄ STOP ZBOCZENCOM NA PORODOWCE uzbieraj troszkę osób i zrób petycje wyślij w odpowiednie miejsce zgłoś to do radia tv oto porusz wątek na forach internetowych podejrzewam ze sporą grupa się znajdzie.

ewa z Jeleniej Góry Nowy wpis
Klient

Super opieka lekarska i pielęgniarska

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie w mieście Leszno? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojewódzki Szpital Zespolony W Lesznie
1/5 Na podstawie 1 ocen.