Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Ciekaw

Elo , prawda że robią Ukraińcy w Nivei?

Stefan
@Ciekaw

Prawda to. Jak wszędzie.

ona
@Stefan

Nie wszędzie pracują ukraińcy bo w dużych zakładach ale nie w mniejszych. Ja w takim pracuje to nie ma ani jednego pracownika z ukrainy.

Poznan

Myślałem że w Poznaniu w takiej firmie to dobrze się zarabia. Nie jestem z Poznania ale ostatnio szukałem pracy w Poznaniu i widzę że tu straszna lipa. Mam duże doświadczenie w pracy na produkcji, złożyłem aplikacje do kilku firm między innymi do waszej i skończyło się na rozmowie a w niektórych to nawet rozmowy nie było. Pieniądze też jak na takie wymagania poniżej krytyki. Nie wiem czy te firmy z tymi ogłoszeniami to sobie jakieś jaja z ludzi robią? Ale dostałem się do Polskiej firmy z poza Poznania. Na rozmowie pokazali mi zakład, sama rozmowa bardzo konkretna bez (usunięte przez administratora) pytań i dostałem 3600 - 3700 na rękę, podkreślam na rękę na początek a niedługo będę miał 4100. Więc mili państwo słabo w tej waszej firmie i w Poznaniu. Wymagania kosmiczne a pieniądze lipa. Może niektórzy są zadowoleni ale ja jestem mocno rozczarowany. Myślałem że w Poznaniu w takiej firmie to będę dobrze zarabiał a tu widzę że 4000 brutto na początek to chyba jakaś kpina z ludzi.

oan
@Poznan

Poznań to nie jest bogate miasto, lepiej szukać roboty na obrzeżach gdzie potrzeba więcej ludzi

Śmiech
@Poznan

Ok czyli robotnik fizyczny ma zarabiać tyle co ludzie z wiedzą i na wyższych stanowiskach. Zastanów się czy z takimi wynagrodzeniami dla milionów ludzi którzy w ten sposób pracują produkty/towary które robią były by w takich cenach. Jeżeli mieli by zarabiać 4000 tyś albo jeszcze więcej to zwykły krem nivea musiał by kosztować ponad 20 zł. Dla prostego człowieka ekonomia nie istnieje...

Znawca
@Śmiech

Czyli nie byłeś nigdy na produkcji i nie wiedziałeś ile trzeba wiedzy żeby zrobić masę albo odpowiednio zapakować krem. ps. Pisze się "pracownik fizyczny"

Zarobiony
@Śmiech

Według ciebie 2500 to dużo? Eurostat podaje że koszt roboczogodziny w Polsce wynosi 11 euro czyli trochę więcej niż w Rumunii i w Bułgarii (8.1 i 6.5 euro) średnia unijna to 28.5 euro a Niemczech to 36.6 euro. To po co takie korporacje przychodzą do nas, jak im za drogo to może niech idąna zachód. Dziwi mnie taka postawa, jak Ci żal takich firm i uważasz że mają za małe zyski to może zrezygnuj z podwyżek wynagrodzenia. Szampon czy odżywka to głównie woda a kosztują kilkanaście złotych a nawet kilkadziesiąt.

Śmiech
@Zarobiony

To jest bardzo mało. Ok rozumiem frustrację ludzi którzy ciężko pracują fizycznie i zarabiają grosze ale to mają zarabiać 5000 zł jak księgowy? W każdej branży są określone zarobki.

Krzychu

Widziałem ogłoszenie na operatora i mam pytanie jaki macie system 4-brygadowy bo pisze że 4 brygady. Czy to 7/2 i jaka stawka na początek i za system? I co to jest odpełnianie bo myślałem że na linii to raczej się napełnia.

Stefan
@Krzychu

12h trzy dni od 6 do 18. Potem 3 dni przerwy i 3 dni od 18 do 6. I tak w kólko. Chyba najlepsza czterobrygadówka, o ile w ogóle można tak powiedzieć o czterobrygadówce. Odpełnianie - niema takiego słowa. I tak, masz rację, chodzi o napełnianie. To nasz wewnętrzny slogan, widocznie w haerach niezbyt rozgarnięci pracują i myśleli, że to jakieś słowo branżowe;) Stawka, zależy od Twojego doświadczenia. Jak jesteś mocny to śmiało stawiaj wymagania z sufitu;) tu nie ma reguły.

Nalewam
@Krzychu

Dostaniesz nie więcej niż 5000 brutto. Możesz powiedzieć więcej ale raczej Cię nie wezmą.

Krzychu
@Nalewam

Ale te 5000 brutto to wszystko czy plus jakąś premia i dodatek za system?

Nalewam
@Krzychu

Wszystko. 5000 brutto to najwyżej. Raczej na początek mniej.

Tolek

Pracowałem w nivei 3 lata atmosfera bardzo słaba zarobki na poziomie 2.5 na rękę przy dobrych wiatrach. Ludzie fałszywi, brak wiedzy i kompetencji na swoich stanowiskach osób które pracują tam na umowę o pracę. Ponoć dużo więcej nie mają niż osoby robiące przez agencje. Mają jedynie jakąś tam premie roczna umowę o pracę jakiś tam słaby socjal. Ogólnie szkoda czasu trącić i lat na tą firmę ale Ukraina ogarnie temat oni za michę będą robić Słabe zarobki, zła atmosfera, social przeciętny. W końcu Niemiecka firma a. Polak tam niewolnik za frytki.

ona
@Tolek

Jakoś ludzie tutaj pracują x lat mechanicy to oni maja dużo więcej niż zwykły na produkcji .Kobiety zarabiają kolo 3 tys zł netto .

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Dawid

Ciężko jest przejść okres próbny ?

Gotowy

Widziałem ogłoszenie do pracy na wytwarzaniu w Nivea. Czy ktoś może mi odpowiedzieć ile zarabia się na wytwarzaniu tak na początek i czy już zatrudniają czy może dopiero będą?

Gert
@Gotowy

4000 brutto na początek plus premie roczne i benefity Na tyle możesz liczyć na początek spokojnie

@Gotowy

Proponuje się najpierw dowiedzieć gdzie chcesz pracować. Nivea Polska nic nie wytwarza.

beata

Hej , czy jest ktos zainteresowany herbatami z twinings w zamian za produkty nivea. Jesli tak napisz meila BEATAINFO1989@GMAIL.COM

Na krawędzi

Praca w NIVEA, to dnie i noce spędzone w (usunięte przez administratora). Zawsze robisz za mało, zawsze mozesz dać z siebie więcej, zawsze możesz wykazywać zwiększą inicjatywą, ... "wszyscy" inni dają radę! Tylko właśnie, jacy wszyscy? Wszyscy się uśmiechają, bo tak trzeba, ale ludzie są zastraszeni, zgłębieni, boją się odezwać. Nie pomagają sobie, nie mają kiedy, muszą sami jakoś przetrwać. Praca w nadgodzinach jest normą, ilość pracy przytłacza - tryb HO sprzyja "zajeżdżaniu" ludzi (więcej zadań i żadnej rejestracji czasu - musisz dać radę!). Kolesiostwo, liczy się to kto z kadry menadżerskiej Cię lubi, nie to co potrafisz i jak pracujesz. Polecam wyłącznie jako zdobycie doświadczenia i wpis w cv. Potem trzeba uciekać od toksycznego środowiska i ludzi.

Macie dużo chorych na covid w firmie?

Prawda

Trzeba przyznać, iz firma Nivea wyroznia sie na rynku pracy jako pracodawca. Jako jedna z nielicznych a moze juz ostatnia ma bardzo ciekawy sposob zarzadzania ludzmi. Wysokiej klasy grupa menedzerska. Zarzad w sklad, ktorego wchodzi przedstawiciel handlowy, ktory ubiorem proboje nadrobic swoje braki wizualne przyjal nastepujacy model. Dyrektorem zrobic chlopa z pod Warszawy, ktory cale zycie jezdzil oplem kadetem dac mu passata i powiedziec albo bedziesz zajezdzal ludzi albo znowu wrocisz do kadeta. No i sie zaczyna, chlop zajezdza cala firme, kierownikoe dobral sobie tak aby zaden nie wychodzil z wyksztalceniem poza technikum, co widac po bledach gramatycznych w mailach. ( pozdrawiamy Polnoc i Pania R. w koncu mistrz i uczen) Ci kierownicy aby znowu nie wrocic do pracy w terenie a co gorsza stracic pracy i wrocic do naprawiania pralek zajezdzaja PH, badz mszcza sie za to ze wiekszac PH jest po studiach. Kazdy moze sobie wyobrazic jak wyglada zarzadzenie, w ktorym kategoria wyksztalcenia jest odwrotnie proporcjonalna do zajmowanego stanowiska. Bo jak imbecylowi, ktory naprawial pralko wytlumaczyc ze nie da sie sprzedac czegos, skoro pralke da sie kazda naprawic, a jak ma zrozumiec to Dyrektor, ktory w zyciu sprzedal jedynie opla kadeta. Zal jedynie nas PH. Jedyne pocieszenie takie, ze jest to ostatnia firma, ktora tak traktuje ludzi.

@Prawda

Czytam od dłuższego czasu opinie o Nivea dlatego ze nadal jestem ciekaw co w niej słychać? Pracowałem tu bardzo długo i tez wspominam miło czase kiedy rynek był inny i na pewno było tez inaczej w Nivea. Myśle ze spotkało mnie w tej firmie wiele dobrego ale tez miałem okazje wiele się nauczyć. Jednak kiedy zdecydowałem ze potrzebuje zmiany to odszedłem. Dzisiaj kiedy czytam jak niektórzy odbywają osobiste wycieczki po swoich szefach to niestety ale uważam ze każdy kto kryje się za anonimowością internetu i marudzi zamiast zmienić prace która mu nie odpowiada to tchórz i miernota która zamiast zrobić cos ze swoim życiem wolo wylewać żale na firmę lub na szefa. Ludzie nie podoba się wam to zmieńcie cos. Warto jednak spojrzeć obiektywnie i jeżeli nie zmieniacie pracy to chyba nie jest az tak zle?

PiPi

Większosc odeszla, zostali starsi, ktorzy pracuja po 10 lat w firmie i nie widza swiata poza. Dla nich to ciezka decyzja a firma to wykorzystuje.

@PiPi

PiPi każdy ma wolna rękę i nikt nie jest niewolnikiem. Jeżeli ktoś się boi odejść to nich zostaje ale nie marudzi. Ja tez pracowałem 10 lat i żyję nadal net bez NIVEA.

Ej ej

Wszystko ok. Ale fachowców od pralek to. Ty szanuj. Pozdro

Pomocny
@Prawda

Skandalem jest to ze firma opowiadajac o swoich wartosciach trzyma na stanowisku menagerskim takich jak R czy Sz. Kazdy w rynku wie aby nie apikowac do tej firmy aby nie trafic pod skrzydla R czy Sz. Dlaczego firma od lat ma problem z rekrutacjami na tych rynkach? Z braku kandydatow czy moze z ich wiedzy o pseudo menagerach. Mimo wielu skarg do dzialu HR firma od lat przymyka oko na terror tych ludzi. Pan Sz po liceum a moze max technikow i Pani R znajaca sie jedynie na aparatach, zarzadzaja ludzmi i odreagowuja swoje malutkie ego wykorzystujac swoja wladze. Mimo fatalnych wynikow w ocenach pracowniczych Oni dalej pracuja. Firma czeka az wydarzy sie w koncu tragedia... To jest wlasnie ta Troska Zaufanie i Odwaga bo Prostota pasuje idealnie do R i Sz i ich giermka Agusi.

Karol
@Prawda

Ostatnio dużo słucham o łączeniach tradycji z modernem również w Nivea i wiecie co cykory - chętnie przejmę kilka waszych hal i obrobię swoje kurniki. Wiem, że robicie w gacie bo może się okazać, że trzeba będzie na kolanach (usunięte przez administratora) przy najniższych półkach, ale ja chętnie wezmę wasza cześć i popracuje z osobą, która wymaga, bo tak pracowałem zawsze i się tego nie boję. Jak chcecie popracować a nie tylko nieudolnie egzekwować to zapraszam do tt.

miłego dnia
@Karol

mam nadzieje ze screan wypowiedzi poszedł w załączeniu do całej śmietanki? Po takich słowach gwarantuje, ze będą klaskać ale na premie nie licz nawet jak obrobisz swoje kurniki :) jeszcze kilka opinii w takim stylu i awansik będzie :) cale szczęście nie jesteś kobietą. Bo zaszedłbyś w ciąże, posłuchałbyś jaka to Nivea jest rodzinna i wspiera pracowników z dziećmi (bo w końcu te przedszkole i dofinansowanie) a później byś urodził i po macierzyńskim cyk i wypowiedzenie i tu cytuje "albo podpiszesz porozumienie albo poszukamy innych możliwości zwolnienia". Ten od passata kadetem już nie chce jeździć i zrobi wszystko, żeby służbówki nie oddać. A niestety większość dziewczyn boi sie dyskutować i biorą odprawę 3 miesięczną.

Doswiadczony
@Pomocny

sz (celowo z małej litery jego ulubionym zwrotem w stronę pracownika jest „taki mały jesteś”) ma duży problem wynikający z braku poczucia własnej wartości, trudno się dziwić, wskoczył na stanowisko niczym chytry lis z brakiem jakichkolwiek wymaganych kwalifikacji typu wykształcenie czy znajomość języka obcego nie wspominając już o umiejętności wysławiania się w języku polskim; jest tak ze jakakolwiek władza ujawnia prawdziwa naturę człowieka; wszyscy wiemy ze w jego wypadku najlepsi szkoleniowcy nie byliby w stanie wykrzesać z tego prostego łba chociaż iskierki lidera; tu mówimy o krótkim chamskim trzymaniu za mordę - bo tak wyglada wg sz zarządzanie; jak sz zauważy ze ktoś jest bystrzejszy od niego a umówmy się ze żaden to wyczyn to zaczyna się jazda bez trzymanki; zastraszanie, szantażowanie, groźby zwolnienia oraz intrygi te całe szczęście takie na poziomie przedszkolaka bo jak widać tez po wcześniejszych postach od sz nie można wymagać zbyt dużej aktywności płata czołowego.

potulny jak baranek

Widzę , że dużo czasu zostało poświęconej uwagi , komentarzy , że Pani R jest wymagająca , każdy to rozumie ,że kierując zespołem to musi być wymagająca i coś sobą reprezentować , szkoda tylko , że to jest jedyna pozytywna cecha Pani R jeśli chodzi o kierowanie zespołem . Pani R jest bardzo słabym szefem , który dzieli zespół na tych dobrych i na tych co do niczego się nie nadają i o wszystko ich podejrzewa . Oczywiście do tych dobrych zaliczają się nie liczni może dwie osoby Pani A. i Pani R. z łodzi a reszta to są osoby nie godne zaufania , pomocy pani R. Dlaczego twierdzę , że jest słabym szefem a to dlatego, że jest dwulicową osobą , nie walczy o zespół, nie współpracuje z zespołem , tylko cały czas podnosi poprzeczkę dodając co raz więcej zadań , obowiązków a powinniśmy pracować tylko po 8 h dziennie, czy każdy z nas pracuje po 8 h dziennie czy raczej jest to więcej niż 8 h ???

Grzesiek Pawłowiak

No cóż tuzów managerstwa w terenie to tam nie ma ????

prawda kole w OCZY

Witam chciałbym napisać parę zdań prawy co się dzieje w rynku nowoczesnym , a bardziej o Szefowej Pani R. ta osoba która zarządza zespołem w rynku nowoczesnym nie nadaje się do współpracy z zespołem , jeśli PH ma do załatwienia daną sprawę to najpierw obdzwoni cały lub większość zespołu a później zadzwoni do swojej, Szefowej PANI R. tyle ma strachu w sobie przed wykonaniem telefonu, bo i tak wie, że nie uzyska porady, pomocy .Pani R jest osobą bardzo fałszywą Tobie prosto w oczy mówi , że wszystko jest ok a innym osobom z grupy opowiada jakim to jesteś złym pracownikiem , jak sobie nie radzisz itp . dziwie się , że taka osoba zarządza tak świetnym zespołem. Absolutnie nie można liczyć i zaufać Pani R jako Szefowej , nigdy nie pójdzie za zespołem tylko właśnie na przeciw aby pokazać Górze jak to ona świetnie zarządza ludźmi i trzyma dyscyplinę w grupie . Jeśli jedzie w na dany teren PH , to nie jedzie aby popracować z PH tylko jedzie aby wytknąć mu wszystkie możliwe błędy , no i oczywiście co jest na pierwszym miejscu w pracy w terenie u Pani R ? nie praca z ludźmi tylko !!!!!! Oczywiście , że zwiedzanie np Zamki, Muzea, Parki itp TO NIE JEST ODPOWIEDNIA OSOBA NA TYM STANOWISKU !!!

@prawda kole w OCZY

Pani o której mowa wyżej jest bardzo wymagająca. Wymaga nie tylko od ludzi ale od samej siebie i to jest godne podziwu. Pani R. wykazuje wszystkie możliwe cechy dobrego szefa. Jest konkretna, doprowadza sprawy do końca, potrafi zdyscyplinować zespół, jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia to Pani R. zawsze chętnie wspiera swoich ludzi w trudnych sytuacjach. Nie każdy jest idealny, nie każdy zawsze ma dobry dzień ....uważam, że wydawanie komuś takiej opinii jest przesadzone i może być krzywdzące dla tej osoby. Nie zgadzam się z tą opinią i dodam , że mi również nie zawsze wszystko pasuje i czasami też mam inne zdanie niż ona ale tak właśnie wygląda życie i współpraca w zespole :) Zastanawiam się tylko jak można się bać zadzwonić do kogoś i przegadać temat. Nie słyszałam jeszcze, żeby po takim telefonie przyjechała do kogoś i odgryzła mu głowę, wydłubała komuś oczy czy zrobiła chłostę na środku marketu :) Dam Ci Kolego koleżeńską radę. Jak chcesz się wyżyć to idź pobiegać, pomoże Ci to rozładować te złe emocje. Nie rozumiem po co mieszasz w sprawy zawodowe coś, co dziewczyna robi w prywatnym czasie? Chciałbyś aby ktoś Tobie wypominał to czy tamto? Kolego! Nie bój się zadzwonić. Wykaż się dojrzałością i profesjonalizmem a wtedy świat będzie piękniejszy i bardziej znośny. Nie taki diabeł straszny jak go malują ;) Podpisane....PRACOWNIK :)

Czarny jak smoła

Pracownik, prawdopodobnie jesteś jedną z niewielu osób (w tej mimo wszystko super firmie),ktora trzyma palca opisanej osobie wiadomo gdzie. I to jest kolejna hipokryzja.Pewnie większość ludzi w zespole wie,o kim teraz pisze. Niestety 2 lata temu zrobiono wielką krzywdę tej pani awansujac ją na to stanowisko mimo,że ma wyższe wykształcenie, a to dla tego ,że nie ma niestety wyksztalcenia PODSTAWOWEGO, ktore jest tu kluczowe. A jeszcze wiekszą krzywdę wyrządzono handlowcom oraz samej firmie Nivea.

Dywagator
@Czarny jak smoła

Myślę, że wpis podpisany "PRACOWNIK" napisała sama zainteresowana osoba. Wpis jest aż nadto cukierkowy i nie wierzę, ze są w zespole osoby, które napisałyby cos takiego. Wpis PRACOWNIKA to jedna wielka ściema i nieprawda. Pani R nigdy nikogo nie wsparła merytorycznie, jest osobą niezwykle fałszywą i przebiegłą.

Bambam
@Czarny jak smoła

Hipokryzją jest obrabiać człowiekowi (usunięte przez administratora) jego plecami. Skoro jesteś taki rozżalony to pogadaj o tym w cztery oczy a jak Cię to przerasta to zmień stanowisko.

Foto Toruń

@pracownik a dokładnie zapewne Agnieszko, nie da się obronić pani R, tak jak noe da się obronić pana grey'a. Rozumiem że jesteście kolegami od lat i się chronicie, jednak są pewne granice, przy całym szacunku do Ciebie odpuść. Z pozdowieniami dla normalnych z TT i MT Bez nadzieji że coś się zmieni. Nie ma szans.

Czarny jak smoła
@Bambam

Nik nic nikomu nie obrabia.Najwidoczniej zasluzyli. W nivea pracuje w terenie kilkadziesiąt ph,kilku kierowników. Dlaczego wpisy są tylko o pracy i kompetencjach- a raczej ich braku pani r i pana s? czy kiedykolwiek były wpisy negatywne na rsm z zachodu lub wschodu? NIE. Bo tam pracują wymagający ale w porządku kierownicy.

Poprostu

Praca w nivei to jest jakas kpina, na dzien dobry ,jak wchodzisz widzisz "zyczliwosc "pracownikow juz nie wspomne o nie odpowiadaniu na zwykle dzien dobry,to nawet nie mozna sie o nic zapytac wszyscy warcza na ciebie a nie odpowiadaja, sama praca beznadziejna,pomimo mowieniu przed rozpoczeciem pracy ze co godzine zmienia sie linia, ludzie ciagani sa co chwile gdzie indziej, ja w przeciagu 8 godzin to zrobilam tyle kilometrow ile w amazonie, kompletny chaos ,nikt nic nie wie, wszyscy pracujaca wygladaja jakby robili za kare, nowa osoba ma z poczatku przerabane,patrza sie na ciebie jakby widzieli ufo lub zmartwychwstalego michaela jacksona, ludzie troche zyczliwosci, wiecej usmiechu a jak sie nie podoba to jak ja odejsc i szukac gdzie.indziej, z takim podejsciem pracownikow do siebie nawzajem i pracy doprowadza do tego ze kazdy jest zestresowany , dzien w pracy jest koszmarem, zastanowcie sie i wiecej zyczliwosci.

Również były
@Poprostu

Potwierdzam, przepracowałem kawałek życia w tej firmie i dopiero po odejściu i spojrzeniu z boku zdałem sobie sprawę z patologii jaka tam występowała. Ciągłe dociskanie śruby, wiecznie niezadowolona kadra menedżerska, wiecznie źle, mało, kiepsko itp.. Ocena pracownika to temat rzeka - wygrywają pupilki menedżerów a reszta nie ma szans się wybić. Jak nie masz lustra w domu to zrobisz karierę w tej firmie.

@Również były

Do tego etapu nawet nie doszłam, na tyle mnie zrazili sami pracownicy i funkcjonowanie na hali że szybciutko otworzyłam oczy, no cóż trzeba szukać dalej pracy , w której atmosfera będzie pozwalała na to że chętnie człowiek do niej będzie chodził, a za te grosze które miałam zarabiać podziękuję, w takim trybie pracy z takimi ludźmi to nawet jakbym miała zarabiać 5k to bym uciekła, prędzej w depresję można popasc

@byly pracownik terenowy
@Poprostu

Całkowicie się zgadzam z wcześniejszymi opiniami, osób które doświadczyły pracy w tej firmie. Niestety nastawienie do zespołów jest kreowane z góry, głównie na zasadzie mierny ale wierny. Nie trzeba daleko sięgać Grey, Rose color, czy też centralny Small-town colleague from the Minsk Mazowiecki area. Te przyklady pokazują ze jak potrafisz sprowadzić pracownika do parteru jak ma swoje zdanie, to możesz być managerkiem. Powodzenia trzymajcie sie ludziska szczególnie tam na północy bo tam jest masakra, choć juz skład wymieniony to parawdziwi Tytani zostaja... Pozdro Aga, Dorota...

izka
@Poprostu

A jakie są zarobki kobiet na produkcji 3 zm bez sb i ndz .Chodzi mi o długoletnie pracownice bądź z umowa na stałe.

@izka

Tam teraz tylko przez agencję, po 18 miesiqcach out, Nivea nie przejmuje pracownika, a przez agencję masz najniższą, szkoda nerwow Iza

izka
@Poprostu

Ale przez nivea długoletnie pracownice zarabiają 3 tys zł netto.

@izka

Moze i zarabiaja, ale.jezeli teraz sie przyjmiesz to zapomnij o tym ze.bedziesz pracowac lata, zaczniesz prace przez agencje po 18 miesiacach nie masz co liczyc na dalsza prace bo nivea bezposrednio nie zatrudnia

nivea stała
@Poprostu

Jak czytam te bzdury 3tys zl netto to mnie krew zalewa .Ja mam na 3 zm z nockami 2300zł netto. Więc nie wiem kto to pisze i po co.

@nivea stała

Ktos tam nizej pisal, ja osobiscie w tez tow nie wierze, bo.jak wyciagnac 3 tys jak wszyscy praktycznie sa z agencji i maja te 17 brutto, chcialby niechcial, ja nie polecam pracy tam....

On

Zmiana u aldony porażka?!!! Jeden lepszy od drugiego nie powiedzą ci co masz robić mimo że wiedza ze jest ktoś nowy, to jeszcze z pretensjami! A potem rąbanie tyłka ile się da za plecami. Nieprzyjemne baby ogólnie. Nie polecam. Jedynym wyjściem było zwolnienie się by nie uzerac z tą patologia.

JAaa
@On

Potwierdzam u aldony masakra ,mnie zastanawia ta wredna niska w okularach , nie wiem kto to liderka, brygadzistka koordynatorka......

Misia

A wielka Pani regionalna z Krakowa zrobiła sobie prywatny folwark z regionu . Jak tylko powiesz coś co się jej nie spodoba (A nic się jej nie podoba ) to do widzenia i otacza się ludźmi z rodziny , znajomymi . Tak żeby ktoś tylko nie powiedział jak sobie nie radzi. No i ma na to przyzwolenie szok szok szok .

Szczęśliwy-a
@Misia

Dzieki zmianom jakie były czas temu już nie muszę udowadniać wielkiej pani z byłego regionu Kraków że pracuje Ona mierzy wszystkich swoją miara i jak sama nic nie robiła to myśli ze wszyscy inni tez tak robią . Pozdrowienia dla wielkiej aktorki Udaje ze się nami opiekuje a tak naprawdę uważa nas za wielkich (usunięte przez administratora)

@Szczęśliwy-a

A która to ?

Szczęśliwy-a
@Poprostu

Ta najlepsza regionalna ze wszystkich regionalnych

baba jaga
@Szczęśliwy-a

a może coś więcej info o tej pani ! bo jeśli się nie mylę, to wiem o kogo chodzi ! współczuję !

Genia

Kiedy wypłata postojowego za maj 2020 dla pracowników z umowy zlece.nia

@Genia

Obawiam się, że wcale

Jakie są warunki zatrudnienia w Nivea?

K

W jakim dziale?

Operator

Witam. Pracuję jako operator w firmie podobnej do waszej, w zasadzie konkurencyjnej a ponieważ chcę się zwolnić to chciałbym się was zapytać czy w waszej firmie poszukują operatorów? Jeżeli tak to jak można się dostać, jaki macie system pracy i ile zarabia operator lini pakujących na początek, jaka stawka i ile po kilku latach. Jeżeli mogę to proszę o merytoryczne odpowiedzi.

aurora
@Operator

To sobie zadzwoń do kadr i się dowiedz złoż cv a jak cię zaproszą na rozmowę to zapytasz .Każdy ma tutaj inaczej i nikt tobie nie powie ile kto ma .

Pracownik terenowy

Czy wróci ankieta Gallupa? Część kadry „managerskiej” nie zdaje sobie sprawy z braku jakikolwiek umiejetność zarządzania swoimi pracownikami. Normalny jest strach przed odebraniem telefonu od szefowej/szefa, lub przed kolejnym store-checkiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań