Opinie o Lama Gold w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lama Gold. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lama Gold o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lama Gold w Polska

z drugiej

z drugiej strony reklama pownna podnieść świadmość klientów i ich chęć zakupu - co podniesie pensje

hahah, sklep internetowy LG, oszczędzają na prelegentach!! No i płyn do prania za 80zł a prelegentów zmuszają do zakupu za 33zł brutto. Porażka nawet kapcie sprzedają! A tak się wyśmiewali z innych firm, a teraz sami to robią, widać że w LG źle się dzieje!!!!

dlaczego sprzedaż spada i firma ledwo ciągnie? m.in dlatego że prelegenci od domówek aby zaoszczędzić po prostu nie jeżdżą na spotkania :)) wszyscy to wiedzą

wyważona opinia

Przeciętne zarobki w Lama Gold dla prelegenta to 1500-2000 netto w miesiącu, przy założeniu że odbywa się około 30 spotkań domowych w miesiącu. Nie są to kokosy. Paliwo tankuje się za swoje pieniądze. Dają samochód jak jest 1 sprzedaż. Wcześniej trzeba jeździć swoim. To poznańska firma i na pewno więcej wymaga niż oferuje. Produkt jest dobry, ale za opowiadanie o nim tu nie płacą, tylko za jego sprzedaż. Minusem jest to, że samemu umawia się spotkania. Zaś rynek tym produktem jest dosyć mocno nasycony-szczególnie wśród starszych osób, bo mają czas na spotkania. Ta praca jako dodatkowa byłaby fajna, ale nie jako główna.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lama Gold? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Z dnia na dzień zmieniają formę zatrudnienia i warunki pracy. Możesz przyjąć albo nie. Tylko jeśli nie przyjmiesz nowych warunków to możesz się pożegnać z pracą. Obiecują wysokie prowizje, których nie ma bo sprzedaż spadła prawie do zera. Starzy pracownicy odchodzą bo nowe warunki są po prostu nie do przyjęcia. Swój samochód, własne paliwo i telefon. A te super prowizje na [usunięte przez moderatora] to bajka, która na rozmowie kwalifikacyjnej się kończy. Szukają nowych naiwnych ale oni pewnie również za długo nie popracują. Na rozmowie obiecują jedno a w trakcie pracy okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Likwidują normalne umowy o pracę i przechodzą na umowy zlecenie bez podstawowego wynagrodzenia plus śmieszny procent prowizyjny. Wszędzie obcinają koszty. Czyli nic dobrego się tam nie dzieje.

onyx

zgadza się ... dla swojego dobra poszukaj sobie bardziej ambitnej pracy... chyba że kręci Cię naciąganie starszych ludzi...

Podaruj sobie tą firmę i znajdź lepiej pracę gdzie indziej. Mnie ostrzegali jak zaczynałem i teraz mogę mieć pretensje tylko do siebie

sopel

lama gold to parodia nie firma! Ogłoszenia na [usunięte przez moderatora] informują ludzi, że lama oferuje "BARDZO DUŻE PROWIZJE":D a jak pójdziesz na rozmowę to się dowiesz, że możesz dostać zleceniówke i 13%/brutto od sprzedaży!!!!! Jeżdzisz swoim samochodem!!!! sam płacisz za paliwo!!!! za telefon!!! przecież to jest żenada, a nie warunki finansowe!!!!

anonim - 2010-08-09 15:11:28 Patrząc na poziom autorów tych negatywnych komentarzy, nie dziwie się, że nie udało im się utrzymać w firmie! Dno, dno i jeszcze raz wielkie dno ... Widać jak zazdrość bije w gronie nieudaczników! Ja jakoś się utrzymałam, zarabiam bardzo dobrze. Nieudacznicy to osoby na stanowiskach kierowniczych. Zarabiają kupe kasy a nie znaja się na swojej pracy! Wiem co pisze! Lama to dno! Nikomu z wyjątkiem tej firmy źle nie życze :)

anonimo

Ta firma to jedna wielka porażka!!! A najgorszy to przełożony, poprostu nie da się opisać tego człowieka!!! Nie mozna nikomu ufać bo każdy tylko się czai żeby Ci dowalić!!! Nie polecam nikomu pracy w Lamie!!! Jest to beznadziejna firma!!!

tak tak

[usunięte przez moderatora] firma, która próbuje się ratować ucieczką w garnki i cudotwórcze materace.

ktoś

w tej firmie nie jesteś przedstawicielem, tylko prelegentem, poczytaj opinie od pierwszej strony :) tam większość to osoby które były związane na dłużej bądź krócej z tą firma. Wierz mi ta praca nie ma nic wspólnego z byciem przedstawicielem handlowym... no choć na siłę można to pod ten zawód podciągać...ta praca dumnie nazywa się prelegent, a w rzeczywistość zasuwasz z wielkimi torbami na spotkania domowe i wciskasz ludziom pościel która kosztuje od 2500 w górę :) ... ja tam pracowałem dość długo i chyba za długo...zdecydowanie nie polecam... ale jeśli lubisz nosić torby to powodzenia...

jarek

witam czy ktos pracuje w tej firmie jako przedstawiciel handlowy ?

ona2

ona - 2010-08-27 10:14:17 Witam, mam kilka nagrań z rozmów z przełożonymi z firmy Lama gold... czy można tu jakoś umieścić to? będziecie mieli piękny przykład polszczyzny w wykonaniu dyrektora jednego z oddziałów tej firmy...a może umieścimy smsy o treściach ...[usunięte przez moderatora]... itp również w wykonaniu tego Pana. podejrzewam że bardzo wnikliwie czyta te posty...a jak motywuje do pracy...uuuuuuuu, pozazdrościć. jak masz nagrania, wrzuć ja you tube, będzie zabawa :) niech ludzie posłuchają treściwych rozmów na poziomie dyrektorskim :) wszyscy tam cierpią na przerost formy nad treścią. Fałsz, obłuda, oszustwa i niedomówienia to ich domena :) jakie to żenujące...

ona2

ona - 2010-08-27 10:14:17 Witam, mam kilka nagrań z rozmów z przełożonymi z firmy Lama gold... czy można tu jakoś umieścić to? będziecie mieli piękny przykład polszczyzny w wykonaniu dyrektora jednego z oddziałów tej firmy...a może umieścimy smsy o treściach ...[usunięte przez moderatora].. itp również w wykonaniu tego Pana. podejrzewam że bardzo wnikliwie czyta te posty...a jak motywuje do pracy...uuuuuuuu, pozazdrościć. śmiem twierdzić że kadra zarządzająca przechodzi chyba konkretne pranie mózgu pod kątem traktowania ludzi, jak macie nagrania, można sporo zdziałać, [usunięte przez moderatora] jest karalny, lekceważące traktowania również nie pozostają bez echa, tylko trzeba chętnych, żeby zaczęli ucierać nosa narcystycznym zarządzającym. A że upublicznić pewne fakty należy, przestrzegając kolejnych ewentualnych prelegentów przed popełnieniem błędu współpracy, to inna sprawa. Obawiam się że gorzej bedzie wyglądała windykacja należności, choć podobno dla chcącego nic trudnego....

anonim - 2010-08-27 12:57:19 Firma lama gold to najgorszy pracodawca dla jakiego pracowałam. Mobbing w tej firmie jest na porządku dziennym. Brak szacunku dla podwładnych to chcleb powszedni. Podjeła tam pracę, bo robili dobre wrażenie na rozmowie rekrutacyjnej, jednak już po paru tygodniach przejrzałam na oczy i uświadomiłąm sonbie, że jest to firma dla popychadeł i ludzi mało ambitnych, któzy nie mają swojego zdania!!! AKWIZYCJA W CZYSTEJ POSTACI!!! JESZCZE TROCHĘ A BĘDĄ SPRZEDAWAĆ PERFUMY NA PÓŁWIEJSKIEJ!!!! Wstaw to w internet YouTube !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tam też co nieco dorzucę

ona

Witam, mam kilka nagrań z rozmów z przełożonymi z firmy Lama gold... czy można tu jakoś umieścić to? będziecie mieli piękny przykład polszczyzny w wykonaniu dyrektora jednego z oddziałów tej firmy...a może umieścimy smsy o treściach ...[usunięte przez moderatora] itp również w wykonaniu tego Pana. podejrzewam że bardzo wnikliwie czyta te posty...a jak motywuje do pracy...uuuuuuuu, pozazdrościć.

ona

SONIA - 2010-08-17 14:33:12 Pracować w lama gold to wstyd jakich mało!!! oszukują na wypłatach, oszukują na urlopach, tam trzeba wysłać inspekcję pracy niech przypieprzy im taką karę finansową, że raz na zawsze odechce im się oszukiwać pracowników!!! inspekcja pracy niczego nie zdziała, w momencie kiedy zatrudnienia są na umowie zlecenia lub w postaci kontraktu. Nie mniej jednak urząd typu UKS miałby dobrą zabawę robiąc rzetelną kontrolę...

ona

on - 2010-08-13 15:48:53 Żenujące są Wasze opinie, widać bardzo płytkie myślenie. Logicznie jeśli firma jest na rynku prawie 20 lat to naturalne jest wprowadzanie do asortymentu czegoś nowego!? Znowu zazdrość i zawiść na pierwszym planie, smutne ... A skoro firma rekrutuje, to znaczy chyba, że ma się doskonale, co nie? :) A konkurencja z braku zajęcia i olbrzymich pokładów frustracji siedzi na forum i stara się robić czarny PR, może czas poprzeglądać gazetę z ofertami pracy :) rekrutuje opowiadając bajki i obiecując gruszki na wierzbie... a rekrutuje z prostego powodu, ludzie odchodzą mając dość ciągłej bieganiny za własnymi pieniędzmi, [usunięte przez moderatora] i zmarnowanych weekendów... promocja zdrowia, dobre sobie... szkoda że nie szanuje się zdrowia wlasnych ludzi... obawiam się że posty nie są dziełem konkurencji tylko oszukanych współpracowników. brudna prawda, niestety...

Zostaw merytoryczną opinię o Lama Gold - Polska

• Jak się pracuje w Lama Gold?

Zobacz opinie na temat firmy Lama Gold tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lama Gold