Opinie o Lama Gold w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lama Gold. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lama Gold o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lama Gold w Polska

zdziwiona

pracuje troche i jestem szalenie zdziwiona, (usunięte przez administratora) to bzdury jakies, nic o tym nie słyszalam. dziwie sie ze ktos takie bzdury pisze, skoro to mozna sprawdzic

pr

a widzisz od 2010 roku sie duzo zmieniło, nie trzeba pracowac w niedziele i tez sie zarobi

hanka

Na czym polega dodatek paliwowy?w Lamie???

hanka

A ja złożyłam cv i z niecierpliwością czekam na odp. Może ktoś przybliżyć temat rekrutacji na stanowisko prelegent? Jak wygląda ta praca? Czy ciężko się dostać do firmy? Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lama Gold? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
GN

A ja pozdrawiam wszystkich, którzy pracowali i pracują w Lamie :)))) Były pracownik Lamyy

jim

ciekawe, kto to pisze. Poczytaj sobie o remesie i innych. Ja przeszedłem z konkurencji do Lamy. Szkoda , że tak późno. Warunki są tu o wiele lepsze. I nikt nie zastrasza klientów, jeśli ktoś chce zrezygnować z zakupu. Normalna firma. I ma zaplecze. Jak ktoś Cię kusi mrzonkami , droga wolna. (usunięte przez administratora). Już jej nie ma ...

rekrut

witam zostałe zakwalifikowany na szkolenie na stanowisko Przedstawsisehyciel Handlowy zastanawiam sie po przeczytansiu tych wszystzkich opini czy warto jechać.Proszę o jakieś informacje

pr

tragedia, to nie jest miejsce na takie plotkowanie, zastanów sie bo o tobie też mogą tu pisać, zapytam po co i komu te informacje?

zorientowany

To nie ciecie kosztów a chęć zwiększenia sprzedaży przez inny kanał. Trudny bo raczej niewiele osób to kupi jak nie było na prezentacji.

Pierwsza firma w której dostałem samochód-szkoda że nie Skoda. Mają pyszną kawę w biurach regionalnych-którą można było spróbować, dzięki. Merytorycznie najlepszy produkt jaki sprzedawałem. No i czekam na obiecane dwie poduszki. Wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam wszystkich z Lama Gold, szefostwo z Olsztyna.

paliwo

Na paliwo nic nie dostajesz. Jeździsz za swoją kasę. Dostajesz tylko prowizję od sprzedaży i tyle. Chyba że dopiero zaczynasz pracę to obecnie jest zwrot za paliwo (przez 2 lub 3 mce) zgodnie z kilometrami które przejechałeś.

A ja pracuje i jest ok. Narobić sie trzeba.....ale to normalne jak sie chcę zarobić. Rozliczją sie w terminie. I generalnie zawsze można liczyć na pomoc i jakieś rady z biura. Trzeba poprostu libić pracę, aleniwym nigdzie się nie podoba i już. Pozdrawiam kolegów prelegentów i resztę

katarzyna

Poniżej poziomu. Też już nie pracuję,a Ty uszanuj to,czego Cię Lama Gold nauczyła. Pozdrawiam.

[usunięte przez admina]Wiadomo..teraz czasy są takie jakie są, ale ten kto pracuje ten zarabia..I najlepsi nie odchodzą, tylko wracają. (usunięte przez administratora) zdrowiej szybko!!!

eeee, nie wiem czemu się czepiacie na tym forum firmy. pracuję pół roku i jest ok. a czy upada, no chyba nie, skoro dostałem podwyżkę.

gwiazdor

Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku:) i tym wiecznie niezadowolonym oczywiscie też:)

kto twierdzi że pościel z wełny jest zła jest(usunięte przez administratora) a co do programu uwaga to oglądałem już wiele bzdur.

hana

jakby trzeba bylo sie rejestrować to byś prawdy nie usłyszała

kandtdat

Podaj szczegóły, a nie szczucie szczurami!. Jezeli ta owa firma jest lepsza od...., to czym? proszę na forum. z podziękowaniem.

nowy

Tak, mogę spróbować, tylko w jakim systemie?, jakie warunki?, A nie ukrywam mam doświadczenie, proszę o konkrety.

Zostaw merytoryczną opinię o Lama Gold - Polska

• Jak się pracuje w Lama Gold?

Zobacz opinie na temat firmy Lama Gold tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lama Gold