Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej

Poznań

Opinie o Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej

Mała Mi

Jechałam autobusem podmiejskim. Ledwo weszłam do środka a już zostałam poproszona o bilet. Podałam PEKĘ którą mam ważną od września ( bilet 150 dniowy dla pewności sprawdziłam na stronie wszystko jest ok ) kontroler nie posiadał własnego czytnika kart więc korzystał z pekomatu, które nie do końca dobrze działały co z resztą było alarmowane w internecie. Powiedział, że nie mam biletu i wlepił mi mandat po mimo iż zapewniałam go, że takowy posiadam. Gdy chciałam mu pokazać moje konto PEKA zaczął mnie wyzywać, że go nie obchodzi to co jest napisane na jakiejś tam stronce. Zrobił mi wykład, że technologii nie można ufać a sam zaufał szwankującym pekomatom. Oprócz mnie uczepił się chłopaka, który również od razu po wejściu został kontrolowany. Nie zdążył jeszcze wyjąć peki z portwela i jej odbić a kontroler już od razu ją chciał. Dał mu mniej niż minutę na zrobienie tego i widziałam jak się męczył z źle działającym sprzętem. Odbijał PEKE parę razy a urządzenie nie reagowało chciał podejść do innego to kontroler mu w tym przeszkodził. W między czasie ludzie wysiadający mogli odbić pekę i było wszystko ok problem był przy wsiadaniu. Chłopak zaczął tłumaczyć, że próbował odbić bilet lecz urządzenie mu w tym przeszkodziło. Kontrolera nie obchodziło błędne działanie pekomatu, nie dało się z nim dogadać. Gdy młody poprosił kanara o pokazanie legitymacji aby przy odwoływaniu się nie było problemów z jego rozpoznaniem ( niektórzy strasznie bazgrolą) kontroler zaczął ubliżać chłopakowi. Mężczyzna był nie miły, nie dało się z nim dogadać oraz był nie uprzejmy wręcz wulgarny. NIE POLECAM

Dagon

Powiem tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało.

Ania

Złodzieje, takich tylko likwidować.

krzysiek

A jakie są ich opinie @hp bo chyba tego zapomniałeś dodać? @Manekin czytam Twoją wypowiedź i jednocześnie ją rozumiem wiadomo każdy by się wkurzył, ale z drugiej strony każdy wie, że taki bilet się podpisuje w każdym mieście można dostać za to mandat

Manekin

Uważajcie na nich, bo to ch... jakich mało. Kilka lat temu, kiedy jeździłem do pracy w Kiekrzu pod poznaniem autobusami podmiejskimi Rokbus, miałem nieprzyjemność zetknąć się z nimi. W Rokbusach kupowało się bilet miesięczny u kierowcy i należało go później podpisać, żeby był ważny. Kiedyś kupiłem taki bilet, ale nie miałem długopisu, żeby go podpisać i wsiedli Panowie z Trans Kontrol, jeden poprosił o bilet, podałem, podziękował i poprosił o dokument w celu porównania z danymi z biletu, kiedy dałem dowód, oznajmił mi, że bilet jest nieważny, ponieważ go nie podpisałem i będzie mandat. Poprosiłem w takim razie, żeby oddał mi dowód, bo dałem mu go, żeby sprawdził bilet i jeśli użyje danych z niego to dopuści się oszustwa. Drugi powiedział, żebym się nie stawiał. Pokazałem im bilety z ostatnich sześciu miesięcy, wszystkie podpisane. Nic to nie dało, powiedziałem, że przestanę jeździć tą linią skoro tak traktują stałych pasażerów, dalej nic (rzeczywiście zamieniłem Rokbusa na MPK). Jako, że w mojej opinii wyłudzili mój dokument podstępem, nie przyjąłem mandatu. Okazało się, że po kilku tygodniach dostałem wezwanie do zapłaty około 250 złotych. Nie była to dla mnie jakaś ogromna kwota, więc któregoś dnia wracając z pracy postanowiłem zachaczyć o ich biuro i spróbować porozmawiać z kimś rozsądnym. W końcu znalazłem to "Biuro" na tyłach jakiegoś gimnazjum z wejściem przez teren szkoły, mała klitka 2x2 metra z jakąś Panią, która nic nie wiedziała. Nie chciało mi się wykłucać, to zapłaciłem tyle ile było na wezwaniu. Miało to miejsce w 2009 roku. Jakie było moje zdziwienie, gdy przedwczoraj otrzymałem wezwanie do zapłaty tego mandatu od słynącej ze swojej nadgorliwości firmy windykacyjnej - intrum justitia. Wygląda na to, że te ch... z Trans Kontrol sprzedają po latach ZAPŁACONE mandaty innym ch... jako niezapłacone... Trzymajcie się od nich z daleka!!!

Czekamy na nowe informacje o firmie Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej