Opinie o Lama Gold w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lama Gold. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lama Gold o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lama Gold w Polska

kk

Lipa lipa tragedia

nancy

Pracowalam tam kilka lat jako telemarketerka fajna praca bez stresu ,poznalam super ludzi bo oczywiscie jest duza rotacja nie kazdy sie nadaje podrawiam moja szefowa [usunięte przez administratora] fajna babka duzo jej zawdzieczam ludzie ktorzy pisza negatywne opinie to najprawdopodopniej wylecieli z hukiem bo byl ku temu powod i teraz chca sie zemscic.jezeli jestes lojalny, odpowiedzialny, i zalezy ci na pracy i najwazniejsze jest lubic ta prace tak jak ja lubilam to ok jak jestes leser ,nierob i tylko chcesz latwe pieniadze bez wysilku to nie tam.A pieniadze....zaczynalam od 400zl miesiecznie a skonczylam na ponad 2500do reki pracujac 3/4 etatu chciec to moc taka moja rada.Brakuje mi pracy w Lama Gold.Postawilam na milosc i teraz mieszkam w innym kraju ,ale strasznie tesknie za ta praca.Pozdrowienia .

ŁP

Szkolenie w Zepterze super!!!! zwrot kosztów dojazdu,hotel wyżywienie ,dojazd do hotelu i na szkolenia taxi a nawet po zakończeniu na dworzec sponsorowane przez firmę,800 zł po szkoleniu,warunki finansowe super .Lama niech się chowa Lama to dno i trzy metry mułu i kału od "zaKAŁKA".

t08

czy w tej firmie coś się zmieniło?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lama Gold? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
gosia

witam jakie sa zarobki jako telemarketer jaka jest podstawa

wkurzona osoba

telemarketing ma 10zl na godzine brutto plus podstawa. wyplaty w granicach 1200-2000 wiadomo w zaleznosci od godzin przepracowanych i efektowynosci pracy. Asystent ma albo podstawe 1500brutto albo 50zl od prezentacji brutto ta 2 opcja bardziej sie oplaca. plus 1,75% od obrotu brutto. wyplata asystenta przy obrocie 100000 netto wynosi 1500zl netto plus podstawa w opcji 1 okolo 1250 zl . okolo 3000 zl wychodzi. oczywiscie trzeba doliczyc diety 23zl brutto. z tym ze ta firma notorycznie spoznia sie z wyplatami. aktualna wymowka jest musi byc podpis Pani Prezes ktorej niby nigdy nie ma ;) a caly czas siedzi w biurze ;) wyplaty 15 a do teraz nawet nie wyszly z firmy.

anonimus

Firma z beznadziejną reklamą, zatrudniają telespamerów którzy dzwonią po uczciwych ludziach i wciskają swoje ch** warte zaproszenia,przez takie firmy jak ta, od kilku lat mam taki spam na telefon domowy że aż uszy bolą.

anonimm

Pracowałam w firmie Lama Gold przez niecałe 9 miesięcy na stanowisku telemarketerki. Do czasu byłam bardzo zadowolona, bardzo przyjazna atmosfera i \"ładne\" wynagrodzenie. Aż ludzie przychodzili z uśmiechem na twarzy do pracy, lecz teraz już wiem, że bardzo dużą rolę w tej firmie sprawują koordynatorzy, to oni są odpowiedzialni za atmosferę która tam panuje i za pracowników. Niestety w \"mojej grupie\" koordynator się zmienił, grupa z lekka upadła. Lecz mimo tego bardzo polecam pracę w tej firmie na stanowisku telemarketera, jeśli ktoś jest gadatliwy to na prawdę można ładnie zarobić, mimo tego, że przerwy NIE są płatne. Polecam. :)

była pracownica

Umowę o pracę masz, bo w 2008 roku, była w Lamie Inspekcja Pracy i wymusiła na nich umowy o pracę. Przedtem były tylko umowy zlecenia i dzieło. Sami z siebie nigdy nic nie dali.

Przedstawiciel Handlowy - Prelegent

Poproszę o opinie o pracy w charakterze przedstawiciela/prelegenta. Czy dają podstawę(jeżeli tak , to jaką?) , czy dają pieniądze na paliwo(ile?), czy w samochodach służbowych (pandach) jest klima ? Jak ogólnie wygląda praca w tej firmie i ile można zarobić z premią/prowizją. Z góry dziękuję .

ktoś

Dobry wizerunek, przyjazna atmosfera i wysoka kultura osobista kierownictwa to tylko POZORY!

lol

Pewnie że siadła ,i bedzie siadać i dobrze

Łukasz

A wełna dobrze się obecnie sprzedaje? Są solidne obroty czy raczej sprzedaż siadła wszystkim?

lol

Mikołaj Ty naprawdę jesteś desperatem

mikolaj

poszukuje handlowca z krakowa ktory sprzedaje posciel welniana na pokazach domowych, jest z krk, u ktorego moglbym sie przeszkolic, pojechac na 2, 3 domowki, zaplace! prosze o kontakt

MIKOLAJ

Poszukuje kontaktu lub odezwu osoby ktora sprzedaje posciel welniana na pokazach domowych, jest z Krakowa, chcialbym sie u takowej osoby przeszkolic, zobaczyc jak prowadzi taki pokaz w domu potencjalnego klienta, prosze o kontakt

ona

już każdy ma tą pościel nawet ja/nie ma rewelacji za ta cenę,nie polecam

anonimki

Płacone masz tylko za godziny w systemie,jak masz przerwe to nie masz płacone (choc powinno byc, bo przerwa sie pracownikowi należy!!! ) i to jest nie fer!!! Tak płacą na czas,ale trzeba byc mega dyspozycyjnym i najlepiej nie chorowac(tam robokopow powinni zatrudniac). I nie ma umów o prace juz!!! A ludzie oki :)

HTR

Hmm... pracowałem w tej firmie od 2006r. do 2008r. było super... zarobki jako asystent na poziomie (usunięte przez administratora)netto. Teraz słyszałem od pracowników, którzy tam jeszcze pracują, że jest mega lipa. Pracownicy co pracowali tam ponad 10lat po odchodzili... ludzie którzy zarabiali (usunięte przez administratora), to klaszczą uszami... wszyscy się(usunięte przez administratora)...

Zainteresowana

Hej mam prośbę czy ktoś może napisać jak wygląda proces aplikacyjny, jakie godziny pracy oraz na jakim poziomie plasują się wynagrodzenia na stanowisku telemarkietera? I na czy właściwie polega na praca, to sprzedaż przez telefon? Czy teraz są przyjęcia? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Lama Gold - Polska

• Jak się pracuje w Lama Gold?

Zobacz opinie na temat firmy Lama Gold tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lama Gold