Rehau Business Services Sp. z o.o.

Adres: Poznańska 1A, 62-081 Baranowo

NIP: 7811924670 REGON: 363903130 KRS: 0000606427

Rehau Business Services Sp. z o.o.

Opinie o Rehau Business Services Sp. z o.o.

kokosanka0001

Firma jest w fazie rozwoju, dopiero od 2 lat na rynku. zarobki ok, duzy pakiet benefitow. minusem jest brak rozwoju i szkolen. bardzo nieprofesjonalny 1osobowy dzial HR z brakiem fundamentalnej wiedzy HR.

rydz
@kokosanka0001 13.12.2018 08:47

Zarobki ok to w przybliżeniu ile jeśli to nie tajemnica?..

KD

Nie ma tutaj zadnych opinii o tej firmie, a dostałem oferte do zobowiazań i chcialbym sie czegoś dowiedzieć. Czy jest ktos z pracownikow, kto moglby powiedziec cos wiecej o tym, jak sie tam pracuje?

Zostaw opinię o Rehau Business Services Sp. z o.o. - Baranowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rehau Business Services Sp. z o.o.