Opinie o Rehau Business Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rehau Business Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rehau Business Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rehau Business Services Sp. z o.o. w Poznań

Teraz, jak z końcem września odchodzi managerka działu GL to upada ostatni bastion normalności w tej firmie. Jedyna osoba na właściwym miejscu. Zostają same (usunięte przez administratora) na stanowiskach managerskich, będący dobrymi znajomymi z innego SSC w Poznaniu - Carlsberg. Ręka rękę myje.

Fakt, ze nowa manager PtP (była pracownica Carlsberg) ściąga swoją „znajomą” z Carlsberg na stanowisko Team Leader jak pojawił się wolny wakat sam mówi za siebie - zamiast dać szanse komuś z wewnątrz… A to jakim M. jest TL pozostawia wiele do życzenia - spychologia, wiedzy szukać na próżno, totalny nieogar.

Nie wierzę, że tylko trzy dni się spóźniłam. Naprawdę już po rekrutacji na specjalistę ds. kadr i plac, że wygasło ogłoszenie? W ogóle to było napisane, że dopiero na rozmowie opowiedzą o tym, co oferują, nie chcieli tam podać. Ktoś się dowiedział?

Do Poznania teraz ciężko o ofertę pracy? przynajmniej mnie w internecie żadna szczególna się nie ukazuje. Kiedy ostatnio nabory prowadzili? Kiedy był ktoś faktycznie potrzebny? Na stronie i portalach pusto. Czy tu także ogłoszenia dodają?

yo Nowy wpis

Od wczoraj wisi oferta Accountant’a PtP z językiem niemieckim. W moim przypadku mile widziany SAP jest opanowany gorzej z doświadczeniem zawodowym, bo wymaga się 1-3 lat a u mnie łapie się to ledwo pod rok. Jaka średnia podstawa może z tego już wychodzić?

Papier Nowy wpis
@yo

Jeśli Szukasz dobrej korpo na start. To tutaj naprawde szefostwo wylicza koszt wody papieru i pradu. Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kosztowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach i tak myslec

Co Nowy wpis
@Papier

Człowieku co Ty gadasz? Chyba w innej firmie pracujesz bo tu wszyscy są zdalnie. W biurze jeżeli ktoś jest to jest swobodnie, kawa, herbata, woda i przerwy.

Co to zmieni w warunkach zatrudnienia? możesz rozwinąć te myśl? Ktoś już spytał o warunki socjalne, lecz coś ich zbytnio nie rozwijacie. O których godzinach są przerwy, żeby z tego kranu móc skorzystać?

Tak na zapas może ktoś odświeżyć warunki socjalne, jakie teraz przysługują? Cos nowego weszło może o tego roku? zastanowił mnie ten niedawny komentarz odnoszący się do dodatkowej płatności za ciepłą wodę

Ciepła woda

Czy mozna w biurze umyc rece w cieplej wodzie? Czy jest ona dodatkowo platna?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pomyłka

To nie ta firma. Ogłoszenie było do Rehau a tu jest BSC.

@Pomyłka

Często dochodzi do takich pomyłek? Na głównej stronie widzę formularz kontaktowy z opcją kandydowania. Czy macie przy tym więcej informacji dotyczących działów i opcjonalnych stanowisk do obsadzenia? Z jego treści wynika, że jest dział IT, jako kto można się na nim zatrudnić i jakie funkcje są do teraz wypełniane?

Nie ta firma

Mylicie firmy Rehau sp. z o.o. z Rehau Business Services. To są 2 różne, oddzielne firmy

@Nie ta firma

To tu działu IT mimo wszystko nie ma? zaciekawiły mnie te niezgodności. Piszemy o firmie z Przeźmierowa? Mnie w tej wspomnianej zakładce z karierą uruchamia się oferta dla produkcyjnych w Śremie. Zgadza się? jeśli tak to czy coś więcej wiecie o warunkach tam? Jak klikam w link pokazuje, że to już wygasłe… będą wznawiać?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Magazynier w Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Mylisz firmy

W Rehau Business Services Sp. z o.o. nie ma stanowiska Magazynier...

Natala
@Mylisz firmy

Może komuś się cos pomyliło? Mimo wszystko dalej tak jak ktoś wspominał wcześniej wiszą ogłoszenia na kadry i płace. W opisie jest tylko wspomniane wymagane doświadczenie lecz bez szczegółów. W tym przypadku jaki jest minimum? I jak sama rozmowa wygląda?

Mylisz firmy
@Natala

W Rehau Business Services Sp. z o.o. nie ma ogłoszenia na kadry i płace.

Podobno pracując jako Magazynier można liczyć na 4300 na rękę. Czy to prawda?

1 person HR department

najpierw prosze sprawdzic czym zajmuje sie nasza organizacja, a potem pytac o stawki XDXDXD

@1 person HR department

Może komuś chodziło tak wstępnie o ten zakład produkcyjny w Śremie o którym mowa na stronie? ale wiszą teraz oferty do was na kadry i płace z tego co widzę. To rozwój czy rotacja? Z opisu wynika, że o kasie mówi się podczas rozmowy. Co jest brane pod uwagę, żeby móc sobie wynegocjować coś wyższego?

Darmowe przerwy

Ile razy mozna isc na przerwe? Kazda minuta to koszt biura i pracownika ale bogatszy zus i urzad skarbowy

Ola89

Jakie wynagrodzenie brutto oferuje firma osobie na stanowisku senior accountant z językiem niemieckim?

Podwyzki

Ile mozna dostac na start?

NIckolas
@Podwyzki

Na start to jest 300 zl w podstawówce

Zmartwiona

Uwaga nie aplikuj tu dziwna atmosfera panuje kazdy wypytuje sie o to jaka masz stawke na godzine chore

Ok
@Zmartwiona

Nie musisz odpowiadać i nie ma tu stawki godzinowej.

@Ok

Czy tu była mowa o stawkach na tych samych stanowiskach? Skąd ten nawyk czy to tak nagle ludzie zaczęli się interesować czy jakieś okoliczności do tego doprowadziły?

Zarobki na specialiste

Na jakie zarobki mozna liczyc aplikujac na stanowisko specialist

Jak sie dostac

Jakie warunki na start proponuje firma?

Beata

w tym momencie z Twojej strony został poruszony socjal? jakiekolwiek inne warunki jeszcze występują już tak w rzeczywistości? o robieniu czego konkretnie piszesz, skąd czerpać motywację?

Pieniądze

Jestem tu menagerem wypisuje zawsze nadgodziny a pracownicy muszą odbierać darmowe godziny hahaha. Można zarobic

Wypalarnia

Dobre miejsce żeby się wypalić. Dajcie managerom jeszcze więcej kasy i więcej nadgodzin tak aby się poczuli jak w reżimie gdzie są oligarchowie i masa mrowek

Zadania

Nie warto aplikowac nie ma nadgodzin dla pracownikow tylko dla leaderow. Idzcie do marketu

@Zadania

tak zostało to wprost powiedziane czy z czego innego wynika taka obserwacja / stwierdzenie? nie ma nadgodzin, więc pracy dla Ciebie za mało jest? to jak te jej normalny czas tutaj przebiega, co konkretnie wykonujesz? stawka co do godziny adekwatna?

Życie
@Zadania

Kto chce robić nadgodziny? Ludzie mają swoje życie prywatne

Zmiana

Jak tu tak źle to może pora zmienić pracę? lub mieć pracę dodatkową w weekendy? Jest wiele możliwości. Narzekać każdy potrafi

Salary

Ile dzis przy inflacji 18% realnie mozna wynwgocjowac na rozmowie o pracę?

Potwierdzam

Wola swiezaka z zewmatrz dac wiecej koszyem starych pracownikow

Kto

Każdy był kiedyś nowy. Opisz atmosferę

Beata

to ile dostaje się na starcie, że mimo wszystko da się przeżyć? i tak jak kolega napisał, każdy jest nowy, więc po jakim średnio czasie pracy warunki tu jakkolwiek się stabilizują? masz na to wpływ?

Ja mam znajomosci
@Beata

Jak masz znajomośći to 700zl na tydzień na łapę wyjdzie tylko dobrze zagadaj z szefem. Tam. Niemiec jest szefem wiec nie mozesz dostac za duzo aby jemu się zgadzalo bo Euro pln jest coraz drozsze

Zostaw merytoryczną opinię o Rehau Business Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rehau Business Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rehau Business Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rehau Business Services Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Poznańska 1A
    62-081 Poznań
  • NIP: 7811924670 REGON: 363903130 KRS: 0000606427

Rehau Business Services Sp. z o.o.