Promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa

Poznań

Promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa

Opinie o Promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa?

Goh

A daje się u nich wyżyć w ogóle?

Łuki

Ewidentnie polski dystrybutor Promarket przechodzi pod brand holenderski, co Holendrzy na swojej stronie zaznaczaja wykrzyknikiem (!)... Było to pewnie nieuniknione, kiedy zaczęła słabnać wyraźnie pozycja Spółki. Dzisiaj część kapitału ludzkiego Promarketu pracuje u konkurencji, co też o czymś świadczy...

Branżowiec .

Kto powiedział, że firma znika z rynku wręcz przeciwnie rozwija się na skalę europejską ponieważ wchodzi do grupy Loading-System i zmienia nazwę na Loading Systems Polska ! patrz. (usunięte przez administratora)

Marian ze wsi

anonim - 2011-05-15 19:12:19 Mała firma o zasięgu regionalnym. Konkurencja Nassau, Transformata-doki.Nassau, Hormann, Promstahl, Crawford i jeszcze paru, ale co to jest Transformata? Jakieś transformatory? Bo robię w bramach i dokach już 10 lat ale takiej nazwy nie uwidieł :-) No chyba, że coś tam u was w Poznaniu lokalnego :-) Swoją drogą Promarket nie jest regionalny, bo robi w całym kraju od 20 lat. Wszystkie Spedpole i Raben`y, wiele Makro, Selgros robili więc nie ujmujmy im, że regionalni. Fakt, że marka Promarket upada jest zauważalny na rynku. Myślę, że zbyt mało się rozwijali w innych regionach PL myśląc, że scentralizowane zarządzanie sprzedażą z Poznania się uda. Niestety nie udało się ale mnie to nie dziwi.

lexus

Niestety Promarket się rozpada po 20 latach działalności. Rozbudował rynek dla Loading Systems a teraz holendrzy wchodzą sami do Polski. Szkoda firmy

Mała firma o zasięgu regionalnym. Konkurencja Nassau, Transformata-doki.

Zostaw opinię o Promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa